Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) tatomi92 válasza tomp (#3398) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Ezzel egy hozzáértőnek megérné foglalkozni :)

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#3402) winbox válasza tomp (#3398) üzenetére


winbox
senior tag

Sima root elég hozzá? Mert ugye itt az Exynosnak köszönhetően nincs EFS partíció, ahova korábban másolni kellett az mbn-t. Ha megoldható, akkor, ha lesz egy kis időm megpróbálom felkutatni a legközelebbi Shannon modemet, ami ahogy nézem az S21 széria Shannon 5123A modemje lesz. Nálunk a 6-os Pixel szériánál ez Shannon 5123B. Nekem 6a van így ezzel tudom próbálni. Ez van a legközelebb, a 7-es szériában Shannon 5300 van, ahhoz csak az A53 5G Shannon 5308-ja van a legközelebb. Meglátjuk.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3403) tatomi92 válasza winbox (#3402) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Érdekesen hangzik, remélem kisül belőle valami :D

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#3404) hdman válasza vadászcsiga (#3383) üzenetére


hdman
őstag

Ma megjött nekem is :)de még nem volt időm kibontani :)

Sopron city :)

(#3405) TaylorPro válasza tatomi92 (#3397) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R Ha van miből választani az mindig jó. Köszi az infót!

Pixel 8 Hazel

(#3406) tomp válasza winbox (#3402) üzenetére


tomp
félisten

Igen elég. Meg kell nézni hol van tárolva a mbn és oda bemásolni.

(#3407) tatomi92 válasza TaylorPro (#3405) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Nm, kipróbálod?

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#3408) TaylorPro válasza tatomi92 (#3407) üzenetére


TaylorPro
addikt

Még az is lehet. De már a Márciusi frissítést várom, azzal kilépni a bétából, és élni az unalmasan jó Pixellel. Amúgy jó romokat csinálnak, érdemes rápróbálni.

Pixel 8 Hazel

(#3409) zsola21


zsola21
csendes tag

Sziasztok,

Telefonvásárlás előtt vagyok, de egyelőre még nem tudom melyik telefont vegyem. 4 kiszemelt van:
- Google Pixel 7
- iPhone 13
- Realme GT 2 Pro
- Samsung Galaxy s23

Ami fontos lenne:
- normális garanciális ügyintézés
- talán a legfontosabb a jó kamera ( Májusban születik a kislányom, és szeretnék normális képeket és videókat készíteni)
- lehessen normálisam telefonálni ( mostani telefonomnál elég sűrűn gatya a térerő, Xiaomi 11T)
- legalább egy napot bírjon az akksi
- működjön normálisan a telefonos fizetés (paypass) mert azt sűrűn használom

P7-nèl kicsit tartok a garanciális dolgoktól, de egyébként ez a telefon tetszik a legjobban a 4 közül. Szerintetek a P7 jó választás lehet, vagy inkább nézelődjek máshol?

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm! :)

Üdv.:
Zsola

(#3410) K82 válasza zsola21 (#3409) üzenetére


K82
őstag

Gyerek mellé tökéletes, nem nagyon lehet vele rossz képet csinálni.
A többi feltétel közül a garancia az izgalmasabb, itthon nagyjából az Alza és az Aqua akiben bíznék (esetleg B-Tel). Akkuidő normális, térerő sem "samsungos", a hanghívás ami még érdekes, de az sem sokáig: gond nélkül akkor tudsz telefonálni jelenleg ha Telekomos vagy vagy béta verzió van fent ami tartalmazza a VoLTE profilokat Vodafone-hoz és Yettelhez. Elvileg a problémás telefonálás stabil vonalon is megoldódik márciustól.

Pixel / OnePlus Pad

(#3411) gretzky77 válasza TaylorPro (#3408) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, jelenleg bétán vagy? Mi a véleményed róla? P6 Pro-n bétát használtam, minden gond nélkül, de a P7 Pro-n egyelőre stabilon vagyok! Szted érdemes kipróbálni, illetve a márciusi frissítés esetén lesz lehetőség adatvesztés nélkül kilépni a bétából? Jól emlékszem, hogy amikor belépek a bétába, ott nincs adatvesztés ugye? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3412) szkorhetz válasza gretzky77 (#3411) üzenetére


szkorhetz
őstag

Érdemes és minden kérdésedre igen a válasz.

(#3413) gretzky77 válasza szkorhetz (#3412) üzenetére


gretzky77
veterán

:R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3414) laskr99


laskr99
addikt

Mostanra ez mennyire normális?

[ Szerkesztve ]

(#3415) Legendas válasza laskr99 (#3414) üzenetére


Legendas
aktív tag

Hentai? Semennyire. Én is frissített én sideloaddal. Sajna nem ment ota.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#3416) yuing


yuing
őstag

Basszus, Pixeleken még mindig ilyen tetű lassú a frissítés? Egy mezei biztonsági frissítés már egy óraja települ...

(#3417) yuing válasza yuing (#3416) üzenetére


yuing
őstag

Na, olyan 90 perc alatt csak feltolta, mondjuk 40%-os töltöttségnél megszakadt a folyamat a kevés energiára hivatkozva. :Y Rá kellett dugnom a töltőre. Összességében 10%-ot merült a frissítés alatt...
Elég sok telefon megfordul nálam, de ehhez hasonlóval nem találkoztam más gyártónál.

(#3418) natë válasza Legendas (#3415) üzenetére


natë
nagyúr

Az OTA app még csak tesztelés alatt van, azért nem működik jól - még.

(#3419) vakablak93 válasza zsola21 (#3409) üzenetére


vakablak93
őstag

A Galaxyt nem tudom, de ár/kamerában a Pixel 7 eléggé ott van, legalábbis jónak mondják.
(mondjuk én nem vettem észre)
A garancia temában, ha a Pixelt választanád, érdemes amazonról venni annál biztosabb gari nincs.
Térerő/telefonálás magyarországon viszont elég gatya vele.
Decemberben mikor otthon voltam konkrétan hol volt, hol nem szolgáltatás vele.

Az iPhone 13 is tök jó, csak ne akard az újszülöttet spártaiként felmutatni a napistennek, mert a fénymerése az ellenfényes szitukban legendásan szar :D , de tényleg...

A Realmi GT 2 Pro jó kis mobil, de kamerában a fentiektől kicsit elmarad, (bár ez szubjektív is, kinek mennyire tettszik) ennél csak pár tesztképből tudok kiindulni.

Off: ha tényleg egy ilyen fontos dologra kell mint a kislányod érkezése, megfontolhatsz egy rendes gépet is.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3420) TaylorPro válasza gretzky77 (#3411) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia! Már megválaszolták. Nagyon jó az utolsó béta rom. Ez lesz majd a végleges Márciusi.

Pixel 8 Hazel

(#3421) gretzky77 válasza TaylorPro (#3420) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3422) laskr99 válasza Legendas (#3415) üzenetére


laskr99
addikt

Gyári.

(#3423) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ha már Google, annyira bem off itt. Újra kapható a Chromecast audio. Rendeltem is egyet. Nem olcsó, de legalább van, lassan már kuriózum lesz mert nincs utódja.

Pixel 8 Hazel

(#3424) Kispósi válasza TaylorPro (#3423) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Uhh, szép kis ára van. Nekem van 2 is még régről, nem tudom már pontosan mennyiért vettem, de biztos olcsóbb volt. Olyan 30€-ra tippelném

(#3425) K82 válasza TaylorPro (#3423) üzenetére


K82
őstag

Az a durva h ez még mindig egész jó ár érte. Gyorsan ránéztem Walmartra meg Best Buy-ra ha van gyorsan rendelek belőle aztán majd májusban hazahozom. Na ja, ahogy Móricka elképzelte... 79-99$, ennyiért itthon is megkapom. Ha jól rémlik 39 vagy 49$-ért vettem anno az enyémet, ráadásul a Ft se volt ennyire ratyi.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3426) TaylorPro válasza TaylorPro (#3423) üzenetére


TaylorPro
addikt

Egyébként mi a véleményetek róla? Nekem valamiért ki maradt, pedig sokat halgatok zenét telóról Bluetoothon keresztül erősítőre küldve. De ez attól jobb.

Pixel 8 Hazel

(#3427) K82 válasza TaylorPro (#3426) üzenetére


K82
őstag

Gyk. bármiből hálózati lejátszót tudsz faragni, legyen az egy régi hifi vagy egy komolyabb erősítő. Van optikai kimenete és bárhol mozoghatsz a házon belül nem kell félni h hatótávon kívülre érsz mint bluetooth esetén. Plusz ha összekapcsolod őket mindenhonnan ugyanaz a zene fog szólni: nálam a nappaliban van egy H/K erősítő amin lóg a Chromecast Audio, konyhában egy Nest Mini. Elindítom a Spotify-t és ha akarom nyugodtam lehet rohangálni házon belül mindenhova, ugyanaz fog szólni mindenhonnan.
Kiváltható egyébként pl. Mi Box S-sel vagy bármilyen tv box/stick jellegű eszközzel aminek van Chromecast támogatása és jack kimenete, de ezekhez először kell egy HDMI-s eszköz h be tudd állítani. Az Audio kimondottan célhardver, beállítod a hálózatba és elfelejted.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3428) vakablak93 válasza K82 (#3427) üzenetére


vakablak93
őstag

Használható egy sima jackcsatis hangfalszetthez is? Ez nem hifi tényleg csak egy mélynyomó + 2 hangfal. A jackkábele kezdi megadni magát, és már amúgyis mennék a vezetésnélküli megoldások felé, de csak emiatt kidobni meg újat venni nem akarok.

Alkalmas a cucc ennek a megoldására?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3429) K82 válasza vakablak93 (#3428) üzenetére


K82
őstag

Bármihez jó, csak legyen rajta jack vagy optikai bemenet. Amíg nem volt meg a Harman erősítő addig egy kb. 20 éves Sony hifi volt rákötve. Ha nagyon elvetemült vagy fejhallgatót is köthetsz rá, csak a Chromecast tápkábelének hossza (sima microUSB) lesz a hatótáv. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3430) vakablak93 válasza K82 (#3429) üzenetére


vakablak93
őstag

Ahha akkor egy próbát megér használtan legalábbis.

Ezen a cuccon, egy kijövő jack kábel van azt dugom a leadóba laptop, mobil akármi, ezenfelül a hangerőszabályzón még egy jack bemenet fejhallgatónak.
Ha jól értem akkor egy sima jack hosszabbító elég nekem hozzá, vagy csak egy ilyen 2 oldalú toldó: [link]

Köszi, ez így remekül hangzik!

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3431) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Anno a Bubbleupnp appot használtam a Chromecast audióhoz, szuper volt mert a nas-on lévő zenéket mindenki elérte vele és nálam is az egész lakásban ment a zene :)

(#3432) K82 válasza vakablak93 (#3430) üzenetére


K82
őstag

Wifi kell neki, bemenete nincs! Telefonról, tabletről, pc-ről mondod meg neki mi szóljon.

Pixel / OnePlus Pad

(#3433) tomp válasza TaylorPro (#3423) üzenetére


tomp
félisten

Mikor megjelent anno akkor szereztem be a német media marktból. Átszámítva 15ezer volt. A mai napig üzemel optikai kábellel. :)

(#3434) vakablak93 válasza K82 (#3432) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt értem, a hangfal számára gondoltam, mert a képeken úgy látom hogy a cast audióból is jack jön ki meg a hangfalamból is egy jackkábel jön ki ami a bemenete, ezért gondoltam összekötőelemre, a két jack közé. :)
Azt értem hogy a castre a jelet wifin küldöm, ugynúgy megy ha jól sejtem mint a chromecastekkel.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3435) K82 válasza vakablak93 (#3434) üzenetére


K82
őstag

Ha jack kábel van a(z aktív) hangfalhoz mehet rögtön a Chromecast Audioba, nem kell semmilyen átalakító. Mintha pc/laptop line out-jába kötnéd.

Pixel / OnePlus Pad

(#3436) vakablak93 válasza K82 (#3435) üzenetére


vakablak93
őstag

Ja értem akkor oké, így tuti perfekt lesz a cucc, :R :C
Köszi a magyarázatot.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3437) Rchrd91


Rchrd91
lelkes újonc

Sziasztok!

Páromnak szeretnék venni egy pixel 7-et, mert nekem is az van, és nagyon tetszik neki.
Én anno a hivatalos hónapról rendeltem, viszont látom, hogy az amazon.de-n 567 euro az új. Van bármi különbség aközött, hogy honnét rendelem?

(#3438) Horovic


Horovic
aktív tag

Egy láma kérdés. Ha Norvégiába veszek egy gyári független P7 pro-t, abban is benne van a magyar nyelv?

(#3439) TaylorPro válasza Rchrd91 (#3437) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Amazon legyen az eladó ez a lényeg és akkor nincs hátrányod. Más eladót én kerülnék.

Horovic: Lesz benne magyar nyelv.

A többieknek köszönöm a Chromecast infót! Sajnos már használtan is drága. De kell nekem, így átveszem a csomagot, legalább új.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#3440) Helga0203


Helga0203
tag

Helló.
Linkelnétek olyan 128GB-Snow Pixel 7-et (sima, nem a pro), ahol az Amazon az eladó?

(#3441) tomboy0013 válasza Helga0203 (#3440) üzenetére


tomboy0013
veterán

*véletlenül 256-osat linkeltem, úgyhogy töröltem is. 128-asból nem látok fehéret.

[ Szerkesztve ]

(#3442) natë


natë
nagyúr

Lineage-et felesleges feltenni, sem volte, sem 5G

(#3443) TaylorPro válasza natë (#3442) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ejnye. Így igen.

Pixel 8 Hazel

(#3444) Kispósi válasza Helga0203 (#3440) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Rakd hozzá a töltőt is. Nálam akkor váltott át amazonra

(#3445) Rchrd91 válasza TaylorPro (#3439) üzenetére


Rchrd91
lelkes újonc

Akkor ez jó lehet?

(#3446) tatomi92 válasza natë (#3442) üzenetére


tatomi92
aktív tag

A korai srac appjaval nem probaltad a Voltet aktivalni? 5g-t a Hentai-on kivul szerintem semmi nem tamogat, max Magisk modullal.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#3447) natë válasza tatomi92 (#3446) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, Hentait használok.

(#3448) atillaahun válasza Kispósi (#3444) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem engedi kiválasztani töltő nélkül is a fehéret.
Amúgy miért olyan jó ez az Amazon hogy innen éri meg rendelni a P7-et?

[ Szerkesztve ]

(#3449) Kispósi válasza atillaahun (#3448) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Úgy értettem, hogy nekem csak töltővel együtt lett az eladó az Amazon.

(#3450) tomp válasza winbox (#3402) üzenetére


tomp
félisten

Azt elfelejtettem, hogy mbn cserével az 5G is menni fog ha utána a 4636-os menüben kiválasztjuk az NR/LTE/WCDMA módot. NR Only-t jelenleg még tilos beállítani magyarországon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.