Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Mans20 válasza Postas99 (#3750) üzenetére


Mans20
addikt

Igen a fehér van. [link] Szép csak eléggé csúszós a hátlap meg az oldala is lehetne recés.

(#3752) RexpecT válasza DrDoktor (#3720) üzenetére


RexpecT
addikt

Annyira nem létfontosságú valóban az 5G telefonon.
Nincs bajom az Androiddal, sokáig azt használtam, de custom ROMokkal biztosan nem szórakoznék, az is kérdéses, hogy mint átlag felhasználó az 5G hiányán kívül bármikor érezhetek-e valami hátrányt.
Volt itt szó a VoLTE és VoWIFI-ről. Jelenleg egy iPhoneX-et használok Telekomos SIM-el, azon nem is tudom, hogy rendelkezésre áll-e bármelyik. Mondjuk telefonálni sem telefonálok sokat, inkább Messenger meg Viber megy.
Google Pay gondolom megy a Pixelen(Erstés vagyok, ott úgy látom elérhető).
Ennél a telónál hogy zajlik a garancia? B-Telnél most 220k körül van a sima verzió, de mivel itthon nem is forgalmazzák gondolom a bolt javítja a telefont ha van vele valami gond :F
Olcsóbb helyről egy iPhone 13 290k körül van, de arra csak 1 év hivatalos Apple garancia van, a másik 2 év már szintén bolti, azok meg úgy javítják ahogy tudják. 3év hivatalos Apple garihoz meg a legolcsóbb ajánlat 330k.

(#3753) vacs válasza RexpecT (#3752) üzenetére


vacs
veterán

B-tel - nek hétfő délelőtt írtam emailt Pixel garanciával kapcsolatban, ma péntek van, de még nem válaszoltak... :U

(^)(>.<)(^)

(#3754) RexpecT válasza vacs (#3753) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha válaszolnak majd beírod a topikba? :R
Feltételezem hogy visszaküldik amúgy ők is oda ahonnan beszerzik, ott meg csak hivatalosan intézik a garanciát.
Jobban belegondolva lehet,hogy a beszerzési helyükön lévő országban csak 12 hónap garanciát adnak, így a második évben úgy javítják ahogy tudják...

(#3755) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Én is csatlakoztam egy 7 pro modellel.
Egy kérdésem lenne hátha valaki találkozott vele.
Samsung telómnál is ugyan ez a jelenség volt.
Adott egy huawei watch Gt3, ha össze van párosítva és bejövő hívásom van, a telefonon a csengőhang össze vissza szaggat egy pár másodpercig. Ha a bluetooth menüben letoltom az órán a hívásfogadást akkor nincs ez a hiba. Ötlet?

(#3756) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah, 4 hónap késéssel de én is kinyitottam a Buds Prot :DDD

Ennyi idő alatt se ment el, pedig már odaadtam volna 80 euróért is akárkinek.

Na így a rendkívül megkésett első tapasztalatok:
-Kényelmes apróság, órák után sem bántó a fülben
-hangminősége mint a 40 eurós kis fülesemnek, szal' az nem nagy szám, de a sztereók és a magasak nagyon szépek
-valamiért a kikapcsolt bluetoothon keresztül is csatlakozni akar a Pixelhez :DDD
-merül mint a balta, legalábbis a másik ilyen pici fülesemhez képest
-a simizéses hangerőállítás érdekes, cdak kissé nehéz eltalálni
-futás közben sem zavaró a fülben, asszem jó kis sportfülhallgató lesz belőle :K
-de akándék volt szal' mégis király :DD

Akik régebb óta használják: a tokot kb mennyi időnként kell tölteni?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3757) smidipeti1 válasza Gomez1984 (#3755) üzenetére


smidipeti1
tag

Szia!
Nekem watch 3 pro van de sajnos se a hívások se üzenetek nem mennek át az órára, nem működik az állandó pulzusmérés stb. Zenét, rádiót vezérli óráról. Órában T-kom e-sim van, kikapcsolt Bluetooth - al megy a hivasfogadas +van LTE is Minden engedély megadva mégsem működik sajnos a kommunikáció a pixellel , előző xiaomi 11 - en minden oké volt.. 😪

(#3758) Apollyon válasza vakablak93 (#3756) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt 180 fontért árulták, ha ennyiért el tudtam volna adni, akkor sem adtam volna el.
Inkább fejhallgató párti vagyok, de ez a buds pro bejön, a zajszűrője nagyon jó, és az is tetszik, hogy nem csinál vákuumot a fülben.

Én kb. napi ~2 órát használom, és 3 naponta töltöm, ha már ilyen 30% körül van a cucc. De ez felhasználás függő. Ha letöltöd a pixel buds appot az áruházból, akkor amúgy írja a tokra is, hogy mekkora töltöttsége van. Meg azon keresztül tudsz firmware-t frissíteni, ha épp van új.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3759) vakablak93 válasza Apollyon (#3758) üzenetére


vakablak93
őstag

Én eredetileg csak azért rendeltem elő a P7-et mert gondoltam ezt elpasszolva már nem sokkal lesz drágább a 6a-nál, külömben sose vetemedtem volna ilyen drága mobil megvásárlására. :B

"nem csinál vákuumot a fülben" - igen erre céloztam a kényelmes alatt, meg hogy futás közben nem zavar, csak így nem fogalmazódott meg bennem.

Köszi a tippet az appról, le is szedtem, tök menő hogy ha felnyitom a kupakot a tokon, akkor abban a pillalnatban a mobil értesítési sávjában látom az akkuk töltöttségi szintjeit :R

Azt hiszem jó barátok leszünk a kis cuccal, remélem nem hozza a szokásos Pixel minőséget :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#3760) Rchrd91


Rchrd91
lelkes újonc

A Caseology Parallax tokrol valakinek van tapasztalata?

(#3761) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

És gyári pixel tokkal?

(#3762) natë válasza Rchrd91 (#3760) üzenetére


natë
nagyúr

Van, a kedvenceim a Caseology tokok.

(#3763) gretzky77 válasza smidipeti1 (#3757) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi az infókat, mostanában pont gondolkodtam a Huawei Watch Gt 3 Pro vagy Samsung Galaxy 5 Pro vásárlásán viszont így akkor a Huawei felejtős inkább! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3764) szkorhetz válasza gretzky77 (#3763) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nálam tökéletesen működik minden GT3 pro-val.

(#3765) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Vajon mi lehet az oka, hogy az Alzánál zömében euró árfolyamtól függően működő Pixel árazás kb 2 hónapja nem mozdul semerre? Fixálták 280-ban a 7, 400-ban a 7 pro árát. Az utóbbi azért kezd nevetségessé válni annak függvényében hogy a bevezető ár a fehér modellnél kedvezőbb volt a jelenlegitől 415-ös euró árfolyam mellett. Közben már a legtöbb bolt 7 pro ára 300 alá esett...
Meg a sima 7-es modell 256-os verziója olcsóbb a 128-astól :DDD
Figyelgette esetleg valaki az elődök árazását régebben? Van esély normális árazásra vagy a Pixelek esetén ennyire sz*rul áraz az Alza?
Nemrég vettem anyámnak egy Realme telót, az náluk volt a legjobb áron pl.
A céges gari és elállás lehetősége miatt lenne jó tőlük venni, de ha ilyen brutál marad az ára nyilván nem fogom. (Meg hazel-t valamiért nem listáz kb egy webshop se csak ők).

(#3766) szabi__memo válasza tomboy0013 (#3765) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó kérdés, bennem is felmerült. Minden mozog, ezek pedig meg se moccannai. Érdekes

(#3767) gretzky77 válasza szkorhetz (#3764) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi az infót! Az valós, hogy értesítés esetén az órán nem olvasható el a teljes üzenet? :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3768) xemelon


xemelon
tag

Sziaztok! Hol érdemes Pixel 7 Pro-t vásárolni?

(#3769) madve válasza xemelon (#3768) üzenetére


madve
tag

Én B-Telnél vettem. Már töb telefont vettem tőlük, csak ajánlai tudom őket. /még egyik telóval sem volt bajom az is hozzá tartozik az igazsághoz/ Gyorsan - korrekten meglett a teló.

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#3770) madve válasza tomboy0013 (#3765) üzenetére


madve
tag

Valószínű, hogy magas EUR árfolyam melett vásároltak be. És hiába mozog lefelé az EUR. Ez csak akkor lehet igaz ha MO-n tárolják pl.

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#3771) madve válasza Rchrd91 (#3760) üzenetére


madve
tag

Nekem Athlex van, és baromi jó... Jó minőségű nagyon. Jól illeszkedik, kellemes a fogása

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#3772) vadászcsiga válasza xemelon (#3768) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahol a legolcsóbb. Gyári gari sehol nem lesz itthon.

(#3773) xemelon válasza vadászcsiga (#3772) üzenetére


xemelon
tag

A legolcsóbban Tafadzwa Musariri, Ruth Mwangi, valamint Md Shafin Mazumder árulja a marketplace-n :)

(#3774) atillaahun válasza xemelon (#3773) üzenetére


atillaahun
veterán

Azokat én is láttam, de valamiért nem győztek meg. :D
Plusz PartneroGsm-től se venném, ott is nagy ügyeskedések vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3775) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok! Én még várom az Aqua rendelésem, /P7pro/ remélem nem csúsznak.. úgy tűnik elsőre egy spigen liquid air lesz rajta, sima fóliát még nem veszek, a spigen-t picit erösnek érzem annyiért.. és persze csöndben figyelem a forumot továbbra is :R

(#3776) vadászcsiga válasza xemelon (#3773) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy darabig jelentettem őket de semmit nem ér ahogy az sejthető is volt.

(#3777) Rchrd91 válasza natë (#3762) üzenetére


Rchrd91
lelkes újonc

És a kamerát is védi valami? Nem karcolodik a fém része?

(#3778) tomboy0013 válasza xemelon (#3773) üzenetére


tomboy0013
veterán

:DDD

(#3779) Petyal válasza gretzky77 (#3719) üzenetére


Petyal
tag

Köszi a választ! Ha kevés használattal elmegy két napot, az megfelel az elvárásaimnak. Úgy hallottam, hogy kell 1-2 hét, amíg beáll, az elején nem annyira jó az üzemidő. Nálad is így volt?

(#3780) gretzky77 válasza Petyal (#3779) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát őszintén szólva annyira nem figyeltem rá!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3781) smidipeti1 válasza szkorhetz (#3764) üzenetére


smidipeti1
tag

Szia!
Lenne pár kérdésem Huawei óra párosítás kapcsán, írok privátban

(#3782) Mitics válasza Space marine (#3775) üzenetére


Mitics
tag

Én is onnan akartam tegnap megrendelni a 256Gb-os fehéret, de félbe kellett hagynom a rendelést, mire folytatni tudtam volna, elfogyott :(((
Csak nem te vitted el előlem? :DDD
A B-telt és a Smartshopot is néztem. Az Aqua-ba 20K-el drágább volt, de van üzletük legalább. Mindegyik csak bolti garit ad, de nekem nem mindegy, hogy ha gariztatni kell, és tojnak a fejemre vagy hülyére vesznek, akkor be tudok-e menni egy üzletbe "beszélgetni" vagy egy e-mail címnek meg egy elérhetetlen telefonszámnak vagyok kiszolgáltatva :U
Most várok 1-2 napot még, hátha megint lesz készleten, aztán vagy megrendelem a másik kettőtől vagy lemegyek a 128Gb-osra és Firstphone-ból rendelem meg.
Bár ha tovább romlik a forint, akkor az Aqua-ba is felmegy az ára, mert naponta igazítják az árfolyamhoz. Én hülye szerdán 360K-ért megvehettem volna, erre a töketlenkedésemnek hála meg a 365K-ért is lecsúsztam róla tegnap :DDD
Most egy 5 éves Mate 10 Pro-m van és a 128Gb-ból még most is van 30Gb szabadon, szóval nem biztos, hogy kell a 256-os... :U
Mondjuk csak a kamera miatt cserélnék, mert a Mate 10 Pro ma is hibátlanul teszi a dolgát és még mai szemmel se rosszak a képek, amiket lő.

(#3783) vadászcsiga válasza atillaahun (#3774) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pl?

(#3784) Space marine válasza Mitics (#3782) üzenetére


Space marine
aktív tag

P30at cserélek :B
meló miatt is fontos a telefoto, meg 4év után már ideje valami újnak..
128ból nekem most 30 a foglalt, szted mennyire számít a 256? :D

(#3785) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Nekem tegnap jött meg a Spigen ultra hybrid egy fehér színű G7P készülékre.
Nagyon jó. Nem az a pimpilimpi szilikontok.

(#3786) atillaahun válasza vadászcsiga (#3783) üzenetére


atillaahun
veterán

2 év számlás gari helyett 1 év adásvételis kutyaszarse. Ha visszaküldöd 2 héten belül, akkor levonnak a teljes árból. Honlap vicc kategória... de végülis az nem is bolt csak egy magánszemély csencsel ott valamiket. Egy fogpiszkálót nem rendelnék tőle.
Bár a B-tel félig magyarul beszélő háttérben üvöltözős ügyfélszolgálata se volt túl meggyőző.

[ Szerkesztve ]

(#3787) vadászcsiga válasza atillaahun (#3786) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyen helyekről csak saját felelősségre szabad rendelni. Én a telefonponthu-ról rizikóztam be egyet még januárban. Szerencsére minden rendben van vele azóta is. Kopp kopp kopp.

[ Szerkesztve ]

(#3788) Postas99


Postas99
senior tag

A márciusi patch (update) elhozza minden unsupported country esetén a VOLTE -t? Vagy csak a két szolgáltató kerül be (Yettel HU, és Voda HU)

(#3789) K82 válasza Postas99 (#3788) üzenetére


K82
őstag

Valószínűleg csak a Voda és Yettel és azt is egy fórumtársnak (zsmb) köszönhetjük nem a Google-nek.
Ha más országban is volt olyan ember aki foglalkozott a témával belekerülhet más is, majd kiderül.

Pixel / OnePlus Pad

(#3790) Postas99 válasza K82 (#3789) üzenetére


Postas99
senior tag

Sejtettem, ez is amolyan jó magyarosra sikerült. Tehát ha a környező országokba utazok valójában nem leszek előrébb ezzel a frissítéssel, csak itthon.

(#3791) tomboy0013 válasza Postas99 (#3790) üzenetére


tomboy0013
veterán

Magyaros? Mármint ha külföldre mész ahol nem magyarok vannak és nem oldották meg akkor az most hogy magyaros ha itthon meg megoldották? :DDD

(#3792) Postas99 válasza tomboy0013 (#3791) üzenetére


Postas99
senior tag

Úgy értsd, hogy először is köszönettel tartozom a fórumtársnak.
A szolgáltató pl Voda, pedig az unsupported country esetén pedig végig tolhatta volna ugyanezt a dolgot a többi országban is. A Yettelről nem tudok nyiltakozni, de nekik is fel kellett volna venni a fonalat (a magyar szolgáltató általi műszaki osztálynak) és tovább pusholni a szolgáltatási területük partnereinek.

Mindegy sokat akarok, amúgy a kugli baszta el mert egy huszárvágással megoldható lenne ha már a HOS-en van VOLTE, 5G és a shizuku is képes erre.

Mégegyszer köszönöm a fáradozását a fórumtársnak :R

(#3793) zsmb válasza K82 (#3789) üzenetére


zsmb
csendes tag

A Voda/Yettel VoLTE itthon biztos, ezen kívül jó eséllyel lesz pár újonnan támogatott másik szolgáltató másik országokban is. A lényeg hogy ezeket egyesével kell tesztelni és engedélyezni, szóval nem fog hirtelen egy frissítés után mindenhol működni, apránként halad előre a dolog.

Egyébként pedig ezeket is a Googlenek lehet köszönni. Én is munkaidőben foglalkoztam ezzel, ahogy azok a mérnökök is akik a modem csapatból segítettek végigcsinálni az egészet és végül ténylegesen engedélyezték a funkciókat.

(#3794) Gomez1984 válasza zsmb (#3793) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Lehet hülye kérdés de másnál is fura hívásnál a búgó hang? :D

(#3795) atillaahun


atillaahun
veterán

Nekem eddig nem tűnt fel.

(#3796) Crafter32 válasza atillaahun (#3774) üzenetére


Crafter32
őstag

Minden GSM bolt ügyeskedik, különben hogyan adná olcsóbban mint a Mediamarktban hivatalosan. Partnerogsm sem egy fél éves kereskedés ami éltünk az első NAV ellenőrzés előtt. Pixel 7 ha jól emlékszem ott 208 ezer, a többiben is csak bolti gari van. Nekem Partneronál adtak el rossz Iphonet, de másnap kicserélték, nem is próbálták megcsinálni.

(#3797) atillaahun válasza Crafter32 (#3796) üzenetére


atillaahun
veterán

Épp ezt írtam, hogy tudomásom szerint ott még bolti gari sincs. De még ha lenne, akkor is lenne különbség egyes boltok megbízhatósága között.
A Mediamarkt-ot meg nem tudom mire írod, ott nem láttam Pixel-t.

(#3798) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Hi! Kipróbáltam szuperül megy a VOLTE gyári rom p7.(yettel)
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3799) somi 72 válasza vadászcsiga (#3622) üzenetére


somi 72
csendes tag

Szia. Küldenél egy linket ahonnan a Whitestone fóliát rendelted? Köszi!

(#3800) kicsi83 válasza Don't Panic (#3798) üzenetére


kicsi83
tag

Szia, bétán megy csak egyelőre? Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.