Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) akcsy válasza Onei (#942) üzenetére


akcsy
tag

Háát utolsó oldalt lesz olyan, hogy üzenet a futárnak... És oda írhatsz... Engem hívtak ahogy kértem is 10perccel előtte, hogy otthon vagyok-e... :)
Enyém még töltőn 15óra óta... :Y

(#952) bubus66 válasza akcsy (#951) üzenetére


bubus66
nagyúr

A downgrade menete.

Jó erről a leírás meg csináltam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#953) bubus66 válasza akcsy (#951) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elég neki a 4 óra nem kell többet,most kíváncsi vagyok, hogy mit csinál meg marad-e a ROOT ha gyári frissítővel rá frissítek.

Ki próbáltam a SmartFlashTools a fls simán fel tette a bin fájlt az istenért sem akarta

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#954) H.Bencike válasza bubus66 (#953) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Elkezdte letölteni a frissítést, elég lassú a netem (127kb/s légsebességgel töltött le) majd olyan 50% környékén hibaüzenettel kilépett.... Kapja be :((( :W
Fel tudnák robbanni ilyenkor.....

LG G3

(#955) bubus66 válasza H.Bencike (#954) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem végig csinálta a downgrade is kipróbáltam az is működőt most meg próbálom root a V10e

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#956) tzsolesz válasza bubus66 (#901) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így van, Facebook-ot csak is böngészőből. 1 hónapja rájöttem, hogy ráadásul tetű lassú is az app. Böngészőből villámgyors, és nem zabbant 70MB-ot.

(#957) bubus66 válasza tzsolesz (#956) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen pontosan minek nem is tudom minek bele,mikor a böngészőből jobb is használni. Nem tudok rootolni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#958) akcsy válasza bubus66 (#957) üzenetére


akcsy
tag

bubus66

Elég a 4 óra?? Mert 6. órája van a töltőn és még mindig van töltő ikon, valamint a teló is meleg, azaz töltődik... Szóval elég neki? "Nem lesz rövidebb az élete?" :D:D:D
Csináljak egy képet A Donwrage menete címmel?:O :)

(#959) bubus66 válasza akcsy (#958) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#958) akcsy

Igen csinálj A Donwrage menete képet.

Egyet én is csak 4 órát töltöttem elég az.

A V10E a leírás alapján az istenért nem tudom ki rootolni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#960) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Milyen érzékelők vannak a telóban???

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#961) krisztian112 válasza Lacko84 (#960) üzenetére


krisztian112
senior tag

Giroszenzor, Közelség(proximity):D Környezeti fény érzékelő állítólag nincs

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#962) mabocockpit válasza bubus66 (#959) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Én mondtam, hogy nem lehet a v10e-t rootolni

(#963) Takhanto válasza mabocockpit (#962) üzenetére


Takhanto
őstag

unroot progival sem lehet?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#964) bubus66 válasza Takhanto (#963) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azzal is meg próbálom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#965) mabocockpit válasza Takhanto (#963) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Nem sajnos nem sikerült

(#966) Takhanto válasza mabocockpit (#965) üzenetére


Takhanto
őstag

nem látja vagy mi? bekapcsoltad az usb hibaelhárítás vagy hibakeresést?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#967) krisztian112


krisztian112
senior tag

Na végre megjelent a magyar LG oldalán is az L9 :d

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#968) t.imi válasza krisztian112 (#967) üzenetére


t.imi
addikt

Naprakészek... Android 2.2 Froyo, 2.3 Ginger....Ez jön ki rá 4.1 helyett?? :DDD

(#969) akcsy válasza krisztian112 (#967) üzenetére


akcsy
tag

és mindig a fehér telefont mutogatják -.- jobban találok képet a fehérről, mint a feketéről :W

Most lehet hogy gyökér kérdést teszek fel, de ugye a specs-be 1gb szabad RAM van kiírva, erre a telefon 620-at jelenít meg, ez miért van?:O Meg ha semmit se használok 300 szabadom van a kb600megából és ez zavaró... :U :U

(#970) H.Bencike válasza akcsy (#969) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem is annyi szabad RAM-ot ír és másnak is, nem egyedi a dolog. De amúgy semmi jelentősége mert ha elfogy a RAM akkor a rendszer úgyis leállít automatikusan alkalmazásokat amiket nem használsz.

LG G3

(#971) tzsolesz válasza akcsy (#969) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A gpu-nak fenntartott memória úgy tudom. tehát a RAM-ból a gpu is fogyaszt el.
Pl párom P500-nál ez nagyon elenyésző, ami meg is látszik. 512MB-ból neki 300MB fölött van a szabad RAM. Van hogy 350MB fölött. Nekem ez általában 180-220MB között mozgott GB alatt. ICS-nél pedig 160-200MB között van. Az andreno 200 miatt kevesebb ram-ra van szükség gondolom.

(#972) xewyor


xewyor
csendes tag

Tegnap nekem is megjött.
Sajnos én csak éjszaka tudom nyomkodni, mert karácsonyi ajándék lesz nekem és a gyerekek nem láthatják, hogy nekem már megjött a Jézuska. :D

Azt vettem észre, hogy az oldalán az a "pöttyös csík" beljebb van mint az elő- és hátlap, ezáltal mind a két irányba van egy kis perem (remélem érthető).

Nálatok is így van?

(#973) Onei


Onei
csendes tag

Megrendelve! A tmobil még nem hívott a webshop 01-03-ra írták. :O

(#974) orrlyuk válasza xewyor (#972) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Igen, és ha furcsának találod a fogását, érdemes lehúzogatni a krómos szegélyre külön fölragasztott 1-1 mm-es védőfólia-csíkokat.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#975) akcsy


akcsy
tag

Jah így érthető :) Köszönöm a segítséget! :)

(#976) xewyor válasza orrlyuk (#974) üzenetére


xewyor
csendes tag

Ok, köszönöm.
Nem zavar csak kíváncsi voltam, ne adj Isten összeszerelési hiba, de így megnyugodtam.

A fóliák már nincsenek rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#977) kpm20


kpm20
csendes tag

Hali az éjel kí probáltam és nem ébreszt ki kapcsolt állapotba,Ezt még a wave is tudta,van valamilyen progi hogy müködjön az ébresztö????

(#978) lmisi válasza kpm20 (#977) üzenetére


lmisi
senior tag

Tudomásom szerint ezt android fronton csak egyes(lehet mind) kínai telefonok tudják ICS-el.

(#979) Rimuru válasza kpm20 (#977) üzenetére


Rimuru
veterán

Tedd repülő üzemmódba kikapcsolás helyett. Normál estben a PC-d sem ébreszt kikapcsolt állapotban előtte fel kell kelteni a rajta lévő rendszert.

Vigyázat, csalok!

(#980) bubus66


bubus66
nagyúr

figyeljetek a Frissítésre azén meg próbáltam frissíteni sikeresen, úgy hogy a nem reagált a képernyő semmire sem

A záró képernyő bejött és kakukk, volt. Vissza vittem a Legközelebbi T-Pomtba, ahol szerviz is van (68Km) a szervized, próbált hardresetet csinálni meg se mukkant rá, erre mondja akkor csere kihozta a raktárból azt az 1 db ami volt az meg már alapból be sem lehet kapcsolni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#981) mabocockpit válasza bubus66 (#980) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

ilyen nekem is volt, de hard reset megoldotta.

(#982) bubus66 válasza mabocockpit (#981) üzenetére


bubus66
nagyúr

De nekem még azt sem lehet a szervizes félórát próbálgatta más gond volt, nem is érdekel. meg mondom őszintén ezek után.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#983) krisztian112


krisztian112
senior tag

Az enyém is ma jött meg, de még nem bonthatom ki, karácsonyi ajándék lesz:D VOID matrica nincs megsétve, úgyhogy remélem minden benne van a dobozban:D:D

Bubus66: Te telód bedöglött vagy mi lett vele? :F

Huawei P10 lite

(#984) bubus66 válasza krisztian112 (#983) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#983) krisztian112

Be ám meg adta magát rendesen, de nem csak az enyém, hanem a Pécsen a T-pont Raktáron volt ,ott előttem bontotta ki a szervizes mert az lett volna a csere mivel (72 Órán beleül van)azt meg már be sem lehetne kapcsolni. :W

Így sajnos kénytelén voltam a kisebbik testvérét elhozni mert 8-10 nap lett volna a csere nekem meg szükségem van telefonra, Mérgen azon gondolkodtam élek a 8 nappal és veszek egy Nokia 3210-est. :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#985) bucsupeti válasza kpm20 (#977) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Az Android alapú készülékek számítógépek és nem telefonok. Ha ezt kikapcsolod, akkor bármennyire is hihetetlen "ki van kapcsolva....", azaz nem fut rajta semmi sem, le van állva, nem tudom hoyg írjam még.
Ha pedig ki van kapcsolva akkor nem fog semmit sem csinálni még ébreszteni sem és ezt semmilyen progi nem fogja megoldani. Egy asztali PC sem tud ébreszteni ha ki van kapcsolva. Ja hogy a régi mobiltelefonok tudtak? Hát ha valakinek ez kell akkor mobiltelefont kell venni és nem okostelefont.

El kell felejteni hogy az Android alapú készülékek telefonok. Ezek számítógépek, amin telefonálni is lehet. Ezt kell megérteni és elfogadni, különben csak fájni fog az ember szíve és nem fog örülni a készülékének.
Egy mobilteló bírja egy hétig is egyetlen töltéssel. Egy okostelefonnáűl teljesen normális hogy 1-2 napot bírja (ha használatban van).

Szóval fel a fejjel! Ez nem hiba hanem feature! :)
Ha ébresztőzni akarsz úgy hogy közben ne menjenek a rádiók, akkor repülő üzemmódba kapcsold a kütyüt.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#986) H.Bencike válasza bucsupeti (#985) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Valaki tud ajánlani valami jó böngészőt? Crome, opera? Mindegy nekem milyen. Crome-ot használom most, de ebben nem találom az előzményeket meg a sütiket sem tudom törölni. Nem mintha utóbbira szükség lenne, csak néha nem árt megcsinálni szerintem.

LG G3

(#987) H.Bencike válasza bubus66 (#984) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

A hiba csak a frissítés telepítésétől jött elő? Akkor én inkább még nem is telepítem.

LG G3

(#988) bubus66 válasza H.Bencike (#987) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#987) H.Bencike

Igen csak a frissítéskor a (gyári frissítő) amit a PC Suite felajánl. Azt sem tudom fel tette-e vagy sem mert mikor bekapcsolt onnantól a képernyő semmire nem reagált. a Hardresetet sem lehetett meg csinálni, a szervizes is félórát próbálkozott,meg próbálta frissíteni a végén már az USB-t sem ismerte fel ja és beragadt repülős módba.

Meg nézték volt nekik egy a raktáron,na gondoltam öröm, hát nem jött össze mert az meg be sem kapcsolt. Mi már csak így vagyunk itt az alvégen a selejtet kapjuk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#989) lmisi válasza bucsupeti (#985) üzenetére


lmisi
senior tag

Még egyszer, van androidos készülék ami kikapcsolás után időzítve magától bekapcsol. Sőt úgy hogy az aksija ki is lett véve, majd visszarakva!!!!
[link]
A linken megadott zopo telefon kínai és ICS android fut rajta. Valószínűleg a varázslathoz MTK soc és némi módosítás szükséges az ICS-is. De ezek szerint nem egy nagy szám megcsinálni. Talán egyszer standard-mainstream feture lesz a vanilia androidban is. Tény: Most nem az, de 1-2 millió már most is tudhatja.

(#990) H.Bencike válasza bubus66 (#988) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

-.-" Kellemes... Még jó hogy tegnap este nekem nem sikerült frissítenem a telefont. Akkor inkább várok, jó ez a szoftver is ami most van rajta.

LG G3

(#991) orrlyuk válasza lmisi (#989) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

a symbianos nokiák is tudták, pedig az is "számítógép a zsebben" - de mindegy...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#992) ThomCart


ThomCart
csendes tag

mabocockpit

hálás köszönet barátom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10e-ről downgrade és root simán ment (ez utóbbi ugyan a 2. kísérletre, de a lényeg, hogy root checker ok, super user, busybox pipa)

már csak egy problémám maradt, Windows XP alatt se a MiniTool Partition Wizard, se az Easeus nem látja az SD kártyámat, így nem tudok rá partíciót varázsolni (nincs SD kártya olvasóm sajna)

apropó Fat32 vagy ext2 kell rá? olvastam ezt is, azt is
(link2sd-vel szeretném ide mozgatni a belsőre telepített appokat)

van egyébként valami egyéb megoldás? itt is olvastam, hogy fel lehetne cserélni a két kártyát és akkor egyből oda telepít (nekem elvileg ez lenne persze a legjobb)

a directory bind akkor az appokat ugye nem mozgatja át? csak tehát csak olyan esetben segít, ha van a programnak könyvtára, és azt átmásolom a külső sd-re?
(magyarán egy 150-200 megás játékot, aminek nincs data vagy obb könytára, nem tudok ezzel a módszerrel átmozgatni ugye?)

(#993) lmisi válasza ThomCart (#992) üzenetére


lmisi
senior tag

Elvileg a microsd-t kellene látnod, még driver telepítés nélkül is, de bármi elképzelhető. Az eszközök között (windowson) néz bele, hátha van egy nem felismert telefonnnak látszó objektum. Azt letörölve és újracsatlakoztatva talán látszani fog a microsd.

A belső sd és külső microsd csere kicsit mélyvizes téma, van benne kockázat is. Én anno a 24 ezer ft-os tabomon csináltam, ami nem munkaeszköz és lehet L9-n nem működik, na ezen meglepődnék ugyan . A lényeg a vold.fstab (vagy hasonló nevű) filet kell szerkeszteni.

Én hagytam a gyári fat32-n az microsd-t.

Directory bind-al bármit át-map-pelhetsz beleértve a data, obb könyvtárakat teljesen.

(#994) mabocockpit válasza ThomCart (#992) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Grat!
A directory bind-et használom és a gta az sd-n van.Eddig minden játékot át tudtam rakni.Azt is meg tudtam vele oldani, hogy a belső sd helyett egyből a külsőre tettem az pl az obb fájlt mert a belsőn már nem volt hely.
Ha lesz időm akkor erről is készítek egy leírást.

(#995) ThomCart válasza lmisi (#993) üzenetére


ThomCart
csendes tag

köszönöm, megnézem, amit írtál

különben most próbáltam ezt a directory bind-ot és nekem nem ment
lehet, hogy valamit elbénáztam, de konkrétan az van, hogy

vettem ma akciósan (1 dollár) egy Sonic játékot 370 mega (obb könyvtárban ugye a nagy része)

directory b.elindítva, mindkét helyre beírom hogy /Android/obb
át is másolja szépen a belsőről a külsőre, majd a játék elindítása után újra elkezdi letölteni az obb könyvtárba való fájlokat
(ugyanez a data alatt, más játékot is próbáltam)

mit csinálok rosszul?

(#996) mabocockpit válasza ThomCart (#995) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Ha elindítod a bindet akkor ugye látod amit átmásoltál, és azok mellett van egy kis flopy jel. Azoknak zöldnek kell lenniük.Bökj rá és zöld lesz.Alul van egy ki-be állítási lehetőség, és azt hiszem ha be van kapcsolva akkor nem látja a sz gép az sd-t.

[ Szerkesztve ]

(#997) ThomCart válasza mabocockpit (#994) üzenetére


ThomCart
csendes tag

annyit árulj csak el egy konkrét példán, hogy mit írsz a két sorba?

egy-egy játékot lehet csak összekötni, nem a teljes Android könyvtárat?

(#998) ThomCart válasza mabocockpit (#996) üzenetére


ThomCart
csendes tag

be volt pipálva, de mondom, a teljes obb könyvtár, nem konkrétan a játék, ez a baj?

(#999) mabocockpit válasza ThomCart (#997) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Nem írok semmit.Ha hosszan rányomsz oda ahova be kell írni akkor be tudod tallózni a könyvtárakat.
Felülre a külső sd-t, alulra a belső sd-t kell beállítani.

(#1000) mabocockpit válasza ThomCart (#997) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

az obb-n belül csak a játék mappája kell és nem az egész obb mappa.
Nem csak bepipálni kell, hanem rábökni a floppy-ra is hogy zöld legyen.
Ha nem sikerül este tudok segíteni, mert most mennem kell.
Külön külön kell összekötni mindent.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.