Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bubus66 válasza jooker82 (#898) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen, 16 GB már lehet variálni. Ilyen facebook mi a lóvalagának kellenek, mikor sokkal jobb, ha a böngészőből lépbe. és nem zabálja a 60-70 Mg RAM-ot.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#902) krisztian112 válasza bubus66 (#901) üzenetére


krisztian112
senior tag

Azért a Facebook App-ot sokkal komfortosabb használni, mint egy böngészős verziót, persze én is használom a böngészőset, ha mobilneten vagyok, mert az mobilnetet is kevesebbet fogyaszt, de wifiről a rendes alkalmazásról csinálom. De nem hiszem hogy itt gond lesz. 512mb-rammal nem volt gond, akkor itt se legyen már gond 1GB-nál :D

Huawei P10 lite

(#903) jooker82 válasza krisztian112 (#902) üzenetére


jooker82
nagyúr

De 400 mb-az hova nem elég??Nekünk a 4x-be sincs több és egy laggolás nincs rajta...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#904) Lacko84 válasza jooker82 (#900) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Ebben a percben hívtam fel az ügyfélszolgálatot,de nincs készleten nekik azt mondják. várják az új készletet és akik hamarabb rendeltek először azok kapják meg.....:( nem lettem okosabb ma se...:(

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#905) minasm3 válasza Lacko84 (#904) üzenetére


minasm3
tag

Én is bánom már, hogy nem rendeltem meg a hétvégén a netshopban amíg lehetett... :(((

(#906) Lacko84 válasza minasm3 (#905) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Neked mit mondtak mikor jön meg???

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#907) minasm3 válasza Lacko84 (#906) üzenetére


minasm3
tag

Én ezzel kapcsolatban nem mentem be t-mobile üzletbe, vagy nem hívtam az ügyfélszolgálatot.
Naponta nézem a t-mobile oldalát, egyszer csak lesz készleten...
Boltban amúgy sem szeretném megvenni, mert ha már lehet olcsóbban és kényelmesebben a neten, akkor miért ne úgy tenném. :)

(#908) Lacko84 válasza minasm3 (#907) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Én is csak a hűség hosszabítás miatt mentem be... lehetne attól neten rendelnem vagy hogy járnék jobban??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#909) krisztian112 válasza Lacko84 (#908) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ha lakossági ügyfél vagy ( tehát nem céges vagy flottás ) akkor nyugodtan rendelhetsz neten Azonosító meg jelszó megadásával, ezáltal igénybe tudod venni, a netes rendelés kínálta előnyöket.

Huawei P10 lite

(#910) Lacko84 válasza krisztian112 (#909) üzenetére


Lacko84
aktív tag

és ha közbe az üzletbe is megjön a teló akkor mivan??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#911) minasm3 válasza Lacko84 (#910) üzenetére


minasm3
tag

Akkor azt mondod nekik, hogy storno. Nem hiszem, hogy sokáig rajtuk maradna az az egy darab. :)

Amúgy szerintetek objektíven nézve melyiket érdemesebb a T-mobile-nál előfizetéssel megvenni:
Sony Xperia P, vagy LG Optimus L9?

[ Szerkesztve ]

(#912) krisztian112 válasza minasm3 (#911) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ugyan az Xperia P drágább, de ha szeretnél jó hardvert kompakt méretben, egy kis fémmel megspékelve akkor az Xperia P jobb választás, ráadásul a napokban derült ki hogy jön rá a 4.1, Ár-érték arányban viszont az L9 nyerő, tehát ha a száraz adatokat nézzük akkor is jobb ajánlat az L9. Esetleg még abban tudod befolyásolni a döntésedet, meg felhasználói felület jön be jobban neked ( Xperia UI vagy Optimus Lite 3.0 ) Remélem tudtam segíteni. :R

Huawei P10 lite

(#913) krisztian112


krisztian112
senior tag

Azt is vedd figyelembe, hogy a P-be micro SIM kell, tehát ha másik telefonba is szeretnéd majd használni átalakító kell hozzá!

Huawei P10 lite

(#914) daniel909 válasza minasm3 (#911) üzenetére


daniel909
addikt

papíron erősebb az L9, de gyakorlatilag mindegy melyiket választod, mert annyira egyik sem gyorsabb a másiknál. tényleg ilyenkor (meglepő módon) a külső alapján kell dönteni. Azért az is nagy előny, h a P-re jön a 4.1 biztosan, az L9-re meg kitudja... meg persze a P kompaktabb méretű..stb stb

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#915) Takhanto


Takhanto
őstag

LG

LG latest Android smart phones which are manufactured in the year 2012 and shipped with Android 4.0 Ice Cream Sandwich on the board will be update to Android 4.1 Jelly Bean. However smart phones by LG launched in the year 2012 are still to be upgraded to Ice Cream Sandwich and if they are upgraded then they will surely get Android 4.1 Jelly update but it could take time.

Devices like LG Prada 3.0, Optimus 2X, LG Optimus 3D, Optimus Vu, Optimus 4X HD, LG Optimus L7, LG Optimus 3D Max will receive the Android 4.1 Jelly Bean on indefinite dates. As of now be happy to listen that your devices will be update but it will take a long time for LG to test out and release updates to their devices. Both LG and Motorola are slow in providing updates to their smart phones.

Roughly, all the high-end smart phones launched in 2012 by all the manufacturers will be update to Android 4.1 Jelly Bean. Also devices with dual core, quad core processor will also be sufficient enough to run Android 4.1 Jelly Bean. It isn’t required to publish a list of devices capable to receive the 4.1 Jelly Bean update as its clear that those devices qualify for Android 4.0 ICS will be update with the same update.

google fordítással:

LG

LG legújabb Android okostelefon, amelynek gyártása 2012-ben és a leszállított Android 4.0 Ice Cream Sandwich a fedélzeten lesz frissítés az Android 4,1 Jelly Bean. Azonban okos telefonok az LG indított 2012-ben még tovább kell fejleszteni, hogy Ice Cream Sandwich, és ha azok korszerűsítésekor akkor biztosan kap Android 4,1 Jelly frissítés de ez időbe telik.

Eszközök, mint például LG Prada 3.0, Optimus 2X, LG Optimus 3D, Optimus Vu, Optimus 4X HD, LG Optimus L7, LG Optimus 3D Max megkapja az Android 4,1 Jelly Bean határozatlan idejű óra. Mostantól szívesen hallgatni, hogy a készülék lesz a frissítés, de ez hosszú időt vesz igénybe az LG kipróbálni és engedje frissítéseket az eszközök. Mind az LG és a Motorola lassúak abban, hogy frissítéseket azok okos telefonok.

Nagyjából az összes high-end okostelefonok indított 2012-ben az összes gyártó lesz a frissítés az Android 4,1 Jelly Bean. Egyéb eszközök kétmagos, négymagos processzor is elegendő ahhoz, hogy fut Android 4,1 Jelly Bean. Nem kell egy jegyzéket tesz közzé alkalmas készülékkel, hogy megkapja a 4,1 Jelly Bean frissítést az egyértelmű, hogy ezek a berendezések megfelelnek az Android 4.0 ICS lesz frissíteni az azonos frissítést.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#916) orrlyuk válasza Takhanto (#915) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Köszönjük! Valahol erre számított mindenki. Forrás?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#917) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

Bocsánat, hogy eddig nem írtam le a downgrade menetét, de nem véletlenül.
Előzmény: telefont megvettem V10a-val, utána rootoltam.Utána kíváncsiságból frissítettem v10e-re, persze azon nem ment a root. Gondoltam visszateszem a v10a-t.Találtam egy leírást igaz win xp-n működött általában
de nekem sikerült win 7 64bit alatt is.Ezután gondoltam, hogy leírom nektek, de előtte még egyszer megakartam csinálni. Frissítettem v10e-re na és innentől már nem ment vissza rá a v10a.Azóta próbáltam több leírást de végül is ma reggel sikerült egymás után 2x-is.Ma összeszedem magam és leírom.

(#918) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

Ha valakinek szüksége lenne rá: Hard reset Telefont kikapcsolni utána hangerő - home gomb és a bekapcsoló gombot egyszerre nyomvatartani.

(#919) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

[Ez alapján] sikerült többször is a downgrade. Annyi különbséggel, hogy nem emergency módot választottam, hanem diag-ot.

[ Szerkesztve ]

(#920) Takhanto válasza orrlyuk (#916) üzenetére


Takhanto
őstag

Tessék :)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#921) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

ha valakinek az adott linken a 9, 10, 11-es pont nem egyértelmű akkor leírom szívesen.

(#922) bubus66 válasza mabocockpit (#921) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#921) mabocockpit

Meg jött a telom , ha feltöltöttem meg nézem mit ügyködik a SmartFlasshTools-sal. Nem is mondtad, hogy volt Blacked?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#923) orrlyuk válasza Takhanto (#920) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Köszi! Hát, nem nevezi meg a cikk a forrásait, jó lenne valamit az LG-től is látni. De bizakodjunk, az L9 minden szempontból nagyon friss.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#924) akcsy válasza mabocockpit (#921) üzenetére


akcsy
tag

mabocockpit
Nah ez király! Majd létszi küldd el a leírás menetét nekem v. bubus66-nak, hogy kikerüljön az első hsz.-be is... :)

Egyébként valaki válaszoljon, mert erre nem jöttem rá igazán. A V10A és a V10E között észleltetek egyáltalán valami változást??

Amúgy én is mára várom a telefont, nagyon reménykedem, hogy azért felcsörgetnek legalább, ha netán nem lennék otthon, mert nem az első eset, hogy lehetett írni a futárnak, így írtam, hogy 10-20 perccel a csomag érkezése előtt azért csörgessen...ehelyett idejött, dudált, a csomagra meg szépen rá volt írva, a kérésem, mint valami dísz :W Aztán így most remélem, mikor pont elugrok 10percre valahova ér ide, majd dudál, aztán úgy veszi, hogy nem vettem át, és megy tovább... :W

[ Szerkesztve ]

(#925) bubus66 válasza akcsy (#924) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lehet benne valami mert ha meg nézed a V10A kisebb méretre is mint a V10E

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#926) mabocockpit válasza bubus66 (#922) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

1 évig volt Black-em.Nem vagyok egy nagy fórumozó.:) Mindent megtudtam csinálni ezért nem kellett kérdeznem!:)
Én nem vettem észre semmi különbséget a két sw között.

(#924) akcsy:
Rendben! De olyan sokat kell írni, pláne úgy, hogy mindenki meg is értse.

[ Szerkesztve ]

(#927) mabocockpit válasza akcsy (#924) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Elküldtem bubus66-nak neki megvolt a címe.:)

(#928) virkir válasza mabocockpit (#921) üzenetére


virkir
veterán

Lényegében minden világos csak az alábbi rész fogott ki rajtam
wybieramy nasz ROM który chcemy wgrać. meg mi a fene a Instalacja ROMów
Hiszen itt a fórumon ugye mindenki pörfek lengyel :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#929) bubus66 válasza mabocockpit (#927) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi meg kaptam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#930) mabocockpit válasza virkir (#928) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Én csak a képeket néztem. :)

(#931) akcsy


akcsy
tag

Ésss megjött... véégre :))
Nah most az lenne a kérdésem, hogy összerakjam, egyből töltő, vagy tesztelhetem egy picit, majd töltés-kikapcsolt állapotban??

(#932) lmisi válasza akcsy (#924) üzenetére


lmisi
senior tag

Megjöt a telefon. Szombati rendelés 18-i átvétel, amúgy pik-pak pontos átatással. Pontosan a mikor jön a futár para miatt. Egy közeli ÖMV kút volt a pikpak pont, meg is tankoltam és egybefizettem kártyával a telefont este 10-kor.
Meg is lepődött a pultos-pénztáros kisasszony.
Nagyon jól néz ki a telefon, sokkal jobban mint a képeken, pedig ott se csúnya. Gyors, a tárcsázója rendben van, óriás számjegyekkel és tudja az ékezetes keresést is. Standby-ban alig fogyaszt, wifi, gps folyamatosan bekapcsolva.
A kamerája is elviselhető, szerintem félhomályos irodai környezetben sokkal jobb képeket készít mint a 2 éves defy-om. Mindkettő 5 megapixis.
Ránéztem a sony p-re is t-mobil, oldalon mivel kérdeztette itt valaki. Szerintem ez most jobbnak tűnik annál. Olcsóbb nagyobb kijelző, microsd. A p-nek is vannak előnyei 16 giga belső memória és kompaktabb kialakítás. A döntés íegyéni zlés kérdése, én most az L9-t érzem jobbnak.

(#933) akcsy válasza lmisi (#932) üzenetére


akcsy
tag

Háát nagyon fura az ilyen "nagy" teló! Tiszta prémium hatása van az egésznek, persze most csak töltés vár rá, így, és este mire meglesz pont megyek el, így csak 9 körül jöhet a teszt... Én nem panaszkodom, hogy de hát ez így, ez úgy... Nekem ennyi pénzért-bőven-megfelel... Meg most nem dobálni szeretném, meg hasonlók, szóval a lényeg, hogy most csak nézhetem ahogy töltődik, de nagyon tetszik :Y :))
Viszont most rendesek voltak, a csomag érkezése előtt hívtak, szóval korrekt volt az egész :)
tiszta üzletembernek érzem magam :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#934) bubus66 válasza akcsy (#931) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#931) akcsy

tesztelheted aztán úgy tedd a töltőre én most vettem le most frissiti.

mabocockpit

A kdz frissítésnél nem kell S/W módba tenni a telefont?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#935) mabocockpit válasza bubus66 (#934) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Nem kell mert magátol átteszi

(#936) akcsy válasza bubus66 (#934) üzenetére


akcsy
tag

értem, köszi:) valamint most domino kártya van benne, szóóval elképzeltő, hogy képes lesz felmenni a netre és frissítgetni?? azaz le tudom tiltani valahol az adatforgalmat?(csak wifit szeretnék használni) :)

(#937) jooker82


jooker82
nagyúr

Gratula,minden új tulajnak.. :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#938) bubus66 válasza akcsy (#936) üzenetére


bubus66
nagyúr

igen mikor bekapcsolod és állítod be akkor is meg kérdezi, hogy mit szeretnél , és ott le tudod tiltani. meg az frissítések keresésénél is ki kel venni a pipát az automatikus frissítés kerésnél

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#939) akcsy


akcsy
tag

jooker82
Köszönjük :)) Ezt is megértük :D

bubus66
Köszi a segítséget :)
Amúgy te már írtál az LG-nek erről az SD kártyára áthelyezés dologról? Valami válasz?

Egyébként most olvastam, hogy JB-vel jön ki az SG Y DuoS, ami azért nem 4magos sőt, nem is 2 :D így azért fura lenne, ha erre nem, de ez most jelen pillanatban nem foglalkoztat, először is kíváncsi vagyok a telóra :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#940) bubus66 válasza jooker82 (#937) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi jooker82

Meg nézem majd mit lehet vele tenni nembiztos,hogy ma de rajta leszek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#941) H.Bencike válasza bubus66 (#934) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

A te telefonod talált már frissítést magától, vagy manuálisan telepíted a frissítést?
Az enyém nem talál jelenleg frissítést, pedig 10a-s a szoftvere. Érdekes :F

LG G3

(#942) Onei


Onei
csendes tag

Aki webshopon keresztül vette. Mennyi időre szállítják? Mindenképpen telefonál a futár? Mert nem tudom, hogy most a munkahelyet adjam meg vagy a lakhelyet szállítási címnek. Mert ha felhív akkor mindegy.

(#943) mabocockpit válasza H.Bencike (#941) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Csak a pc suite talál frissítést, amikor csatlakoztatod a géppel.

(#944) H.Bencike válasza Onei (#942) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Engem felhívott hogy itthon vagyok-e. Bár, mondjuk már itt volt a faluban.
Vasárnap rendeltem, kedden este hozta a futár olyan 17:30 fele!

LG G3

(#945) bubus66 válasza H.Bencike (#941) üzenetére


bubus66
nagyúr

igen fel tettem PC Suitet és R nyomtam a frissítésre és fel frissítette a v10E

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#946) H.Bencike válasza bubus66 (#945) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én is most töltöttem le a PC Suitet, csak lemerült a telefonom. Töltőn van, feltöltöm 50%-ra aztán én is frissítek egyet. A mobilnetem folyton ledobálja a Facebookot, mármint az alkalmazást. Mobiladat ki/be és újra jó minden. Wi-Fi-n nincs ilyen gond. Remélem ez is javítva lett....

LG G3

(#947) bubus66 válasza jooker82 (#937) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#937) jooker82

Nem tudod hogyan tudom az S/W modot behozni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#948) jooker82 válasza bubus66 (#947) üzenetére


jooker82
nagyúr

A hangerő fel vagy le hosszan nyomva és csatlakoztatod..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#949) bubus66 válasza H.Bencike (#946) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom én most az S/W modott keresem hogyan tudnám betenni abba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#950) bubus66 válasza jooker82 (#948) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen meg van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.