Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) bubus66 válasza krisztian112 (#850) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is kérdeztem az LG oldalán nekem is furcsa volt ez.hogy nem lehet meg találni, róla semmit sem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#852) Takhanto válasza bubus66 (#851) üzenetére


Takhanto
őstag

www.lg.cz -n van fent

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#853) bubus66 válasza Takhanto (#852) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen azért érdekes csak itt lehet meg találni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#854) minasm3 válasza bubus66 (#853) üzenetére


minasm3
tag

Ráadásul azt sem tudja senki, hogy lesz-e valaha rá 4.1, vagy 4.2, igaz? :(((

(#855) kexksz válasza minasm3 (#854) üzenetére


kexksz
addikt

Nem értem, de ahogy néztem kb. az egész interneten semmi nincs az egész telefonról, XDA-n még csak témája sincs, youtube-on van róla vagy 2 videó, etc.

(#856) Takhanto


Takhanto
őstag

Irhatok egy hülyeséget? Mi van ha Optimus 4x-nek a selejtes változata az L9-es?

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#857) Joshi válasza Takhanto (#856) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem ez nem olyan mint AMD-nél a letiltott magok megoldás. :DD Aztán a fene se tudja. :))

(#858) orrlyuk válasza Takhanto (#856) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

érdemes kicsit utána nézni, melyik telefon rendelkezik majdnem ugyanilyen processzorral és pont ilyen videóchippel. nem a 4x, annyit elárulok.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#859) daniel909 válasza Takhanto (#856) üzenetére


daniel909
addikt

ezen most nagyon elkezdtem röhögni, köszönöm!!! :C de egyébként valahol az, csak ezt úgy nevezik h OLCSÓBB változata... gyengébb hardverrel:)

lyuk: melyik? engem tényleg érdekel..

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#860) bubus66 válasza kexksz (#855) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért akkora oldal az XDA? Engem nem is nagyon érdekel,hogy van neki fóruma vagy nincs. A mostani LG tégláztam már XDA-s leírással, saját magának kellett rájönni, hogyan lehet meg oldani tökéletesen. L9 pont azért vettem, hogy lehessen kicsit mokolni, mert az XDA-n nincs róla semmi.

az egész interneten semmi nincs az egész telefonról azért google a barátom talált egy két dolgot

Látom az aláírásodban Sony szerepel, na én meg azzal vagyok úgy hogy többet soha,8 napig volt egy ArcS, Gyorsan meg szabadultam tőle hála jó istennek.

(#854) minasm3

Engem a Blackre sem érdekelt, hogy lesz-e ICS vagy sem lett rá igaz 3 hónap késések.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#861) bubus66 válasza kexksz (#855) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#855) kexksz

Ja mert téma nincs de azért foglalkoznak vele az XDA-n

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#862) orrlyuk válasza daniel909 (#859) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

szabad a gazda?

a Galaxy Nexusra gondoltam

4,7 inches kijelző, 1G RAM, 5MP kamera,
processzor: TI OMAP 4430 vs 4460 (1-re vagy 1.2-re skálázva, de ugyanaz a chip)
VGA: PowerVR SGX540

Úri rokonság, nemde?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#863) daniel909 válasza orrlyuk (#862) üzenetére


daniel909
addikt

hoppá basszus, tudtam h nagyon ismerős a HW... akkor emiatt könnyebben jönnek rá a főzött romok? :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#864) jooker82 válasza daniel909 (#863) üzenetére


jooker82
nagyúr

Meg az opt 3D-ben is ez van...2 csatornás memóriával...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#865) integrated válasza bubus66 (#846) üzenetére


integrated
tag

Üdv, akkor a rootolás önmagában nem elég? kell még mást is csinálnom? Ha igen, mit? Hogy sd-re telepíthessek/áthelyezhessek.

[ Szerkesztve ]

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#866) bubus66 válasza integrated (#865) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha nem olyan sürgős holnap meg jön a telom és akkor leírom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#867) bubus66 válasza jooker82 (#864) üzenetére


bubus66
nagyúr

jooker82

Linkeltél valami Olasz oldalt múltkor nem találom, belinkelnéd még egyszer? Köszönöm

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#868) jooker82 válasza bubus66 (#867) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#869) bubus66 válasza jooker82 (#868) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm uram. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#870) integrated válasza bubus66 (#866) üzenetére


integrated
tag

Ráér köszönöm.

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#871) H.Bencike válasza bubus66 (#866) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az enyém most jött meg :) Juhhú

LG G3

(#872) bubus66 válasza H.Bencike (#871) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#871) H.Bencike

Az Jó az enyém meg holnap pedig úgy volt hogy csak pénteken.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#873) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

A feladatkezelőben nektek is folyton 200-100Mb szabad RAM-ot ír? Facebook-Viber-Crome fut csak, én nagyon kevesellem.

LG G3

(#874) bubus66 válasza H.Bencike (#873) üzenetére


bubus66
nagyúr

Fagyaszd le őket a TB-vel mert aFacebook-Viber-Crome az szereti zabálni a RAM-ot böngészőből használd. Én a Blackben az ilyen szemeteket elküldtem a kukába, meg a L9-be is azt fogom csínálni.

Ha nem használod akkor a GoogleMapsot is fagyaszthatod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#875) jooker82 válasza H.Bencike (#873) üzenetére


jooker82
nagyúr

nézd meg mik futnak feleslegesen az alkalmazásoknál és az összesnél tiltsd őket..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#876) bubus66 válasza jooker82 (#875) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#875) jooker82

Ahogy nézem tolják a frissítéseket már a V10i van nektek?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#877) jooker82 válasza bubus66 (#876) üzenetére


jooker82
nagyúr

még csak a h,az nemrég jött ki..én csak megelőlegeztem... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#878) bubus66 válasza jooker82 (#877) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja azt hittem már az i-nél vagytok. Na holnap nekem is meg jön az L9.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#879) krisztian112 válasza H.Bencike (#873) üzenetére


krisztian112
senior tag

Az 1024Mb-ból csak 200-100 van szabadon? Hát mi a jó ég eszik meg 800Mb-ot? Én meg még azthittem hogy ez sokmindenre elég. Azért Arc Sen 512Mb-nél is ment a Crome meg Facebook alkalmazás satöbbi, mégse evett meg az egész telefon 300nál többet a RAM-ból.

Huawei P10 lite

(#880) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

bubus66 Ezeket a HTC Wildfire S-emen sem kellett leállítanom, mert még azon is elment úgy hogy nem zabálta fel a fél memóriát! Amúgy hogyan fagyasszam le? Ahhoz root szükséges nem?

jooker82 A beállítások alatt felesleges leállítani, mert úgyis újraindul, csak fagyasztani lehetne, de ahhoz ha jól tudom kell a superuser!

De viszont most megnéztem a Beállítások--->Alkalmazások---->Futó alkalmazásoknál már jóval barátibb 500-400Mb szabad memóriát ír. Na ilyenkor most mi van?

Szoftver verziót megnéztem 10a van rajta. Ha frissíteni akarom akkor azt írja hogy most a legújabb verziót használom, nincs frissítés.

A RAM-ot megnézné nekem olyan valaki akinek van most jelenleg ilyen telefonja, hogy neki is ez írja? Végtelenül hálás lennék érte!

LG G3

(#881) Lacko84


Lacko84
aktív tag

De jó nektek hogy már meg van a másiknak meg holnap jön meg én meg csak várok de még mindig semmi....:( :(

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#882) jooker82 válasza H.Bencike (#880) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem leállitani,hanem letiltani és nem indul újra,ha én mondom.. :)

Irnunk kellene többen is az LG-nek,hogy ha a Blackbe megtudták oldani az sd kártyára történő átmásolást akkor itt is tegyék lehetővé..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#883) jooker82 válasza Lacko84 (#881) üzenetére


jooker82
nagyúr

Te,hogy is vetted??
webshop??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#884) H.Bencike válasza jooker82 (#882) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ja, most megnéztem jobban, már értem mit mondasz. De ez a RAM-os dolog akkor is nagyon érdekes, szerintem. Jó lenne minél előbb megtudni hogy másnak is ilyen ez a RAM vagy egyedi a hiba mert akkor még 8 napon belül (ha jól tudom) cserélik a telefont!

LG G3

(#885) bubus66 válasza jooker82 (#882) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#882) jooker82

Erre gondoltál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#886) jooker82 válasza H.Bencike (#884) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az alkalmazáskezelőben nézted a futó alkalmazásoknál??légyszi inditsd már újra és csinálj egy képet róla,meg mindenki más,h mik futnak és a szabad ram...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#887) jooker82 válasza bubus66 (#885) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen,ezt küld el az LG-nek majd az l9-ben levő screenshottal és kérd őket,h tegyék lehetővé a többi telóban is ezt..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#888) bubus66 válasza jooker82 (#886) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#886) jooker82

Itt bejelöltem gondolom hogy erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#889) jooker82 válasza bubus66 (#888) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen igen,igy bejelölve továbbitsd,légyszi... Ha vki nyomna az L9-ről egy ilyet és betenné ide,akkor már előrébb lennénk.. :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#890) bubus66 válasza jooker82 (#889) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha addig nem lesz akkor holnap nyomok egyet én majd.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#891) H.Bencike válasza jooker82 (#886) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nyomtam neki egy gyári beállítások visszaállítását, letöltöttem a facebook-ot és a vibert is.

LG G3

(#892) jooker82 válasza bubus66 (#890) üzenetére


jooker82
nagyúr

csak lesz tán legalább egy vki akinek érdeke....és többen is elküldhetnétek...tényleg ez a saját érdeketek...
És itt nem mondhatja az LG,hogy ICS bibi meg egyebek,ha az egyik telóba megy,akkor a másikba is bele tudják varázsolni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#893) jooker82 válasza H.Bencike (#891) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az alsó hármat,a google szolgáltatásokon kivül simán letutod tiltani,a face meg látod,h alapból 60 mb-ot zabál és mindjárt lesz 430Mb szabad ramod....
Az alsó képet nézd amúgy mindig..
Amúgy a power gomb és a hangerő gombbal egyszerűbb képet lőni.. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#894) bubus66 válasza jooker82 (#892) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#892) jooker82

Nekem is érdekem lesz, ahogy a Blacknél is az volt. az mert ilyen facebook meg Googlemaps Remotecall és társai mennek a húslevesbe. a GoogleMapsot az utolsó szikrájáig eltávolítom, meg a framework mappából is.Ha Root-lom (már pedig miért ne rootolnám) már reptetem is ki a sok szemetet belőle.

A tietekben sincs ugye?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#895) H.Bencike válasza jooker82 (#893) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Téééényleg :D De amúgy a Home gomb + power gombbal működik. Szerintem csak elírtad, én pedig nem kötekedem. Most mondom!

LG G3

(#896) jooker82 válasza H.Bencike (#895) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehetséges,mert nektek van home gomb is.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#897) bubus66 válasza H.Bencike (#895) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#895) H.Bencike

Igen a Home és Power gombbal, ha használod a facebookot akkor azt a böngészőn keresztül tedd nem kell azt az app-ot letölteni, ez csak egy jó tanács.

(#896) jooker82

Miért nektek ki sprólta az LG? :K :D

Azért írtam, mert nekem az volt a leg első amit kukáztam, és ha nagyon kell a facebook akkor a böngészőn keresztül,használom. A Blackben a Chrome helyet meg a Maxton böngészőt használom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#898) jooker82 válasza bubus66 (#897) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,ha a böngetőn keresztül használja,akkor jóval kevesebbet fogyaszt..

Jaja,de nekünk nincs gáz,mert 16 giga azért ott van,de itt a 4gigánál már szűkös...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#899) Lacko84 válasza jooker82 (#883) üzenetére


Lacko84
aktív tag

én bementem a helyi üzletben és ott rendeltem meg sajnos,mert épp ma beszéltem egyik ismerőssel és mondta hogy hülye voltam miért nem a webshopban rendeltem mert még akkor még kedvezményesebb lett volna a teló!!!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#900) jooker82 válasza Lacko84 (#899) üzenetére


jooker82
nagyúr

Legegyszerűbb,ha most azonnal felhivod a té ügyfélszolgálatát és megkérded,h a közeledbe hol van jelenleg raktáron...Megtudják mondani És ne arra az egy üzletre várj,már lehet,h elfelejtették..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.