Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) bbpro válasza --HARDCORE-- (#400) üzenetére


bbpro
tag

Melyik szoftver van fent? Csak a V10c-t lehet rootolni

(#402) --HARDCORE-- válasza bbpro (#401) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

akkor megpróbálom azzal. köszi! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#403) --HARDCORE-- válasza --HARDCORE-- (#402) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ez egy kicsit elhamarkodott kijelentés volt tőlem.. Mivel hogy a lg-phone-firmware.com oldalról már nem igazán tudok leszedni V10C verziós szoftvert, csak V10B-t. Megpróbálom azzal.... :o

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#404) --HARDCORE-- válasza --HARDCORE-- (#403) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

V10B kilőve... vagy a telómat kéne kilőni.. :/

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#405) bbpro válasza --HARDCORE-- (#404) üzenetére


bbpro
tag

Küld el az e-mail címed és megosztom a szoftvert ami nekem fent van.

(#406) Bahama


Bahama
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja én is hozzájutottam ehhez a készülékhez, és eddig mindennel megvagyok elégedve, nagyon szeretem.
Viszont ma azzal a problémával futottam össze, hogy nem tudom átállítani a képernyőzárat amire szeretném.

Konkrétan a 6 lehetőségből csak az utolsó 3 aktív (feloldási minta, PIN, jelszó).
Az első 3 pedig inaktív (semmi, húzza, knock code).
És ezek alá azt írja hogy:
"Letiltva az adiszminisztrátor általá, titkosítási irányelv vagy hitelesítőadat tároló által"

Ilyenkor mi a teendeő hogy újra elérhető legyenek ezek a funkciók?

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#407) Chemoka


Chemoka
csendes tag

Sziaszok!

Vettem én is egy ilyen telefont a T-nél a menyasszonyomnak. Gondoltam rootolom, hogy töröljem róla a felesleget. ha felrakom rá a "H340n10c_00.kdz" firmware-t csak folyamatosan újra indul az LG logó megjelenése után kb 10-15 másodpercel.. A jó pár letöltött firmware közül egyetlen FW-vel áll fel a telefon. (H34510d_00.kdz ami nem is hozzá való) Jelen pillanatban a gyári T-s nem rootolható romnak is nagyon örülnénk, hogy legalább használni lehessen a telefont. Fentebb említette a kolléga a romot ami fent volt gyárilag (és persze nem csináltam mentést mert ugye minek???...). V10c 216 30 volt a neve

Tudna nekem valaki segíteni, hogy újra éljen a telefon?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#408) atosan válasza Chemoka (#407) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Innen töltötted le és ezen topik összefoglalójában leírtak alapján csináltad?

Maine coon

(#409) Chemoka válasza atosan (#408) üzenetére


Chemoka
csendes tag

Szia

Igen, onnan is töltöttem le ROM-ot. Igen, úgy csináltam ahogy ott írják a KDZ file-al való frissítést LG Flash Tool 2014-el.

Bármelyik rom-ot rakom fel mindig ugyan az a hurok. Kész, újra indul és bedobja 2 másodpercre az android figurát aminek a hasában forog a fogaskerék majd LG logó és ugyan ez újra és újra.

(#410) atosan válasza Chemoka (#409) üzenetére


atosan
addikt

Akkor ott valami komolyabb gond lesz, esetleg az Android szakmai topikban érdeklődj, ott tele van szakikkal, én ennyire mélyen nem ismerem a droid trükjeit. Sok sikert.
Egyébként az az egy, amit írtál hogy működik, miért nem jó? Ha megy vele amíg nem kell gariztatni, nincs gond.

Maine coon

(#411) Chemoka válasza atosan (#410) üzenetére


Chemoka
csendes tag

Azért nem jó mert az a 345-ös verzióhoz van. Fura hogy pont azzal indul be. Viszont nem látja a hálózatot, illetve nincs benne magyar nyelv sem.

(#412) pahynor


pahynor
csendes tag

Tegnap szereztem be egyet, átlagos használatra, Kisebb netezésre, telefonálásra és emailezésre, nagyon ritkán navigációra. Eddig meg vagyok elégedve, tetszik. A hívás utáni 30 másodperces mizériát nem tapasztaltam (telenor).

(#413) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Közben szuper hír, hogy már megint van fent elérhető V10C firmware! itt...! Ja és rájöttem, hogy amit szerettem volna a tcmd-vel is meg tudom oldani root nélkül is. :3 Úgyhogy lehet mégsem adom el a telcsit még olyan hamar.. :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#414) sto1911 válasza --HARDCORE-- (#413) üzenetére


sto1911
veterán

A t-mobile-osra gondolsz? Az hozzajuk zarja is a telot?

(#415) --HARDCORE-- válasza sto1911 (#414) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nem hiszem hogy a hálózati zárhoz hozzá tudna nyúlni.. akkor már nem menne az enyém sem. :) Igaz az enyém független már egy ideje.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#416) sto1911


sto1911
veterán

Jott vmi OTA update. Tud valaki valamit rola? Meg nem tettem fel.

(#417) Milestone2 válasza --HARDCORE-- (#413) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sziasztok. Itt új leszek. Lányomnak vettem egy Leont. Szerdán érkezik. Az LG oldalán v10e a legfrissebb EUOpen firmware. A telefon majd meglátjuk mivel érkezik. Volt már LG-m (L9 Optimus). Ez is frissíthetõ offline LG Support Toollal. Vagy csak online amit a rendszer enged?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#418) szemesi69 válasza sto1911 (#416) üzenetére


szemesi69
addikt

Most települ

Xiaomi redmi note 12 pro

(#419) szemesi69 válasza szemesi69 (#418) üzenetére


szemesi69
addikt

V10g-EUR-XX Telenor

Xiaomi redmi note 12 pro

(#420) espista válasza sto1911 (#416) üzenetére


espista
senior tag

V10g-SEP-23-2015. Független.

Romani ite domum!

(#421) Milestone2 válasza Milestone2 (#417) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Közben elolvastam a pár HSZ-sal feljebb linkelt leírást, remélem menni fog. Bár lássam milyen szoftverrel érkezik...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#422) Imifej


Imifej
senior tag

Mintha kissé gyorsabb lenne a frissítéstől.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#423) winben válasza Imifej (#422) üzenetére


winben
aktív tag

Ezt én is érzékelem. Nem volt gondom általában a sebességével, de mintha most gyorsabban reagálna a dolgokra.
De ezt racionálisan majd csak néhány nap múlva lehet biztosan megmondani.

(#424) winben


winben
aktív tag

Az Antutu Benchmarkban feljebb ment a pontszám.
Kép

[ Szerkesztve ]

(#425) benooo360


benooo360
csendes tag

Telefonvasarlas előtt: LG Leon 4G vagy LG Spirit 4G? A Leon gyorsabb a kisebb kijelző miatt? Melyiket ajanljatok jobban? Vagy esetleg hasonlo arkategoriaban mas készülék?

A segitseget elore is koszonom.

benooo

(#426) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hmm....
Megérkezett. v10c volt rajta.
A feljebb linkelt módszerrel frissítettem v10g-re.
Erre mit ír ki újraindulás után?
v10w
No ez most mi?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#427) ben5001


ben5001
tag

Ez most nem teljesen világos számomra.
Miért is kellett ez a "kacifántos" upgrade?
Én is a napokban kaptam kézhez a Telenoros LG Leont, v10c-vel. Simán "parasztlengősen" OTA upgrade. És !!tádáááááá!! v10g.

(#428) Milestone2 válasza ben5001 (#427) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért mert a Telekom híres arról hogy hónapokig ül a frissítéseken.
Nekem is az volt az első, hogy megpróbáltam az OTA-t. De semmi.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#429) gazso75 válasza Milestone2 (#428) üzenetére


gazso75
aktív tag

Most jött A Telekomos OTA upgrade, V10d

(#430) Milestone2 válasza gazso75 (#429) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez van. Aznap mikor vettem, nem volt semmi. Most már mindegy.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#431) ben5001 válasza Milestone2 (#428) üzenetére


ben5001
tag

Ja, hogy Telekom. Az nem volt teljesen nyilvánvaló számomra. Valószínűleg elsiklottam felette.
Ez a v10d tényleg v10d? Máshogy számoznak, vagy ennyire le vannak maradva?

(#432) Milestone2 válasza ben5001 (#431) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Is-is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#433) Mokee


Mokee
csendes tag

sziasztok! ti nem találtatok hozzá valami rom-ot? eddig egy l70-t nyúztam cm12.1-el és sokkkal gördülékenyebb volt minden,pedig az snapi 200.főleg a multitasking-al vannak problémáim,mert mintha
eldobálná a ram-ot.. ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném !

(#434) bbpro válasza Mokee (#433) üzenetére


bbpro
tag

Sajnos semmiféle rom nincs rá csak az amerikai változatára az ms345-re van CM12.1 de az sem tökéletes. Az enyémre megpróbáltam felhegeszteni de féltégla lett belőle úgyhogy sajnos várni kell.

(#435) Zoli170


Zoli170
csendes tag

Sziasztok.
Tulaja lettem egy LG Leon 4G LTE telónak. Az lenne a kérdésem, meggyire természetes, hogy kikapcsolt állapotban nem szól az ébresztő.

(#436) adabra válasza Zoli170 (#435) üzenetére


adabra
senior tag

Nagyon (teljesen) :)

(#437) Zoli170 válasza adabra (#436) üzenetére


Zoli170
csendes tag

Köszönöm a választ. Legközelebb veszek szemüveget mielőtt írok.(meggyire) Az LG nél azt mondták , hogy kéne ébresztenie.

(#438) kk75


kk75
tag

Nemrég jutottam hozzá, én is egy ilyen telefonhoz, 33k volt kártyás előfizetéssel a Telenornál, kb. annyiba került mint anno 2.5-3 éve egy Zte Blade 3 telefon hasonló feltételekkel...

Igy fejlődik a technika..

..bár meglepődve vettem tudomásul, hogy a villogó értesítési led, és az automatikus fényerő hiányzik a Leon-ból, míg a Blade-nél ezek alap dolgok voltak. :)

A Leon-ban található 5.01-es rom korrekt, gyors és OTA-n keresztül frissíti magát, a Blade-ekre jellemző custom romoknak és moddolások-nak szerintem ennél és a többi 5+ androidos telefonnál már nincs létjogosultsága. Az a korszak véget ért.

:U

[ Szerkesztve ]

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#439) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! A nejemnek néztem egy ilyen LG Leon-t a Telekomnál. Közben nézegettem hozzá tokokat is ebay-en,vaterán,de a termékleírásoknál különféle Leon-hoz vannak tokok. Ha valaki vett a Telekomnál ilyen telót,az megtudná mondani,hogy a telefon pontos típusa micsoda? H340n? Vagy más? Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#440) winben válasza tillatrilla (#439) üzenetére


winben
aktív tag

Igen, H340n

(#441) tillatrilla válasza winben (#440) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszi szépen a választ! És a telefonról valamit tudnátok mondani? Kell-e külön védőfólia a kijelzőre? Meddig bírja az aksi,tapasztalatok a teló gyorsaságáról,kijelző minősége,milyen képet-videót csinál,hangerő,stb?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#442) rooland válasza tillatrilla (#441) üzenetére


rooland
senior tag

Vedd a fáradtságot, olvass vissza és minden kérdésedre választ kapsz.

(#443) tillatrilla válasza rooland (#442) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Elkezdtem olvasgatni,de kevés időm van sajna... Azért köszi.

Üdv: Attila

(#444) szemesi69 válasza tillatrilla (#443) üzenetére


szemesi69
addikt

http://mobilarena.hu/teszt/lg_leon_4g_lte_teszt/bevezeto_tartozekok.html

Xiaomi redmi note 12 pro

(#445) winben válasza tillatrilla (#441) üzenetére


winben
aktív tag

Védőfólia témában nem tudok nyilatkozni, én nem szoktam ilyeneket venni, soha nem tettem még kárt telefonban.
Akksi jól bírja, telefonálgatással, folyamatos internettel (wifi-mobilnet) és minimális gps-el 2-2.5 napot is képes kihúzni. Persze max fényerőn fullHD-ban videózva, vagy játszva fél nap alatt lemerül.
Sebességre nincs panasz, belakott rendszeren néha érzékelhető, hogy kezd besokallni és lassulgat, ekkor érdemes újraindítani és nincs probléma.
Képernyőre nincs panasz, fényképező funkciója átlagos. Jobb, mint egy közép-felső kategóriás tableté, de nem egy kompakt fényképezőgép.
Hangerő rendben van, hangos a kis telefonálásra való hangszórója is, a "nagy" hangszórója átlagos.

Szerintem aki kommunikációra akar venni telefont (üzenetküldés bármilyen platformon), meg alap dolgokat (például navigálás, ez-az megnézése gyorsba neten, otthoni media center irányítása) bőven elég.

Kompromisszumok nélküli készülékért tessék árkategóriában feljebb fáradni.

(#446) Skillet válasza tillatrilla (#443) üzenetére


Skillet
addikt

állítólag eléggé törős a kijelző, sokaknak elszállt már apróbb ütéstől is. feleségemnek ráraktam még új korában egy vastag "fóliát" (tempered glass), azóta volt esés is, de nem lett gond. vagy emiatt, vagy amúgy sem lett volna, nem tudom... de jobb ez így :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#447) sto1911


sto1911
veterán

Az itt (is) ajanlott kinai tempered glassombol letort egy kis darab, nem tudom ez jot jelent-e. Arra gondolok, hogy ha kis utest kapott (amire nem nagyon emlekszem), akkor is teljesen szet kellett volna-e repednie.

(#448) tillatrilla válasza Skillet (#446) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!! A telefon megjött tegnap a telekomtól,küldtek hozzá egy micro-sim kártyát adapterrel. Majd belerakom,és megmarad az eddigi hívószáma... Rendeltem silicon tokot,meg valamilyen képernyővédő fóliát. Most még nem tudom tesztelni,még a dobozában van. Olvastam,hogy erről lespórolták az értesítő ledet,de írta valaki,hogy ezt pótolja a beállításokban a villogó képernyő? Amúgy tetszetős telefon.

Üdv: Attila

(#449) kk75 válasza tillatrilla (#448) üzenetére


kk75
tag

Szia, a vaku villoghat értesítő led gyanánt.
Nem igazán értem, hogy a fényérzékelő és az értesítő led manapság miért számít luxusnak.

De most ez a trend. :)

[ Szerkesztve ]

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#450) rooland válasza kk75 (#449) üzenetére


rooland
senior tag

Szerintem csupán üzleti fogás, kategóriába sorolás sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.