Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Tessék, pont most akarok anyámnak ilyet venni.

Köszi a tesztet. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) babkukta


babkukta
senior tag

Mióta csináltok a 4. oldalon lévő táblázatot, skálát??? Csak mert nekem ez új itt az MA-n :D
Egyébként jó lett a teszt!

Üdvözlettel, Tibi

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

A Telenornál kártyás csomagban 32 990 Ft, így azért egy kicsit már másabb a leányzó fekvése szerintem.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Szerintem nem rossz cuccos. Ennyiért simán elnézhető 1-2 apróbb hiányosság, gyengeség.

Viszont ami a tesztben nekem szemet szúrt az ez:

kicsit nagyobb az LG kijelzőjének felbontása és mérete, viszont a Samsung egy Super-AMOLED panellel büszkélkedhet

Ez mikor volt előny egy IPS panellel szemben? Ráadásul elmondanám, hogy az Ace szériába, sőt Advance-ba is, nem ugyan olyan minőségű Super-amoled panelt raknak mint a csúcsokba (S3, S4 S5, S6...).
Volt a kezemben majdnem az összes Ace, öcsémnek meg Advance van. Nem tetszett egyik sem. Pláne nem egy S3 LTE után. Az LG-nél szintén ez a helyzet.
De mindegy is, az Ace 4-ben lévő S-amoled kijelző egyáltalán nem biztos hogy jobb élményt eredményez mint a tesztben szereplő telefon kijelzője.

A másik pedig, hogy hogy nem kapott plecsnit ilyen árral? 40K-ért szerintem csak Kínai cuccok vannak hasonló tudással.

[ Szerkesztve ]

(#5) babosmiki


babosmiki
addikt

Vajon miért nem kapott legalább egy "Tetszett" plecsnit?...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6) Saccco válasza DemonDani (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vodánál előfizetéssel 9.990ft (Csomag: Voda Go 3.690ft)... :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) QG


QG
tag

Mitől lenne ez középkategóriás? Az abszolút fapadtól csak az 1 giga ram különbözteti meg.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#8) roli543


roli543
őstag

A telenornál nagyon olcsó, annyiért simán járna plecsni neki :) korrekt kis készülék lett :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) zombinyul


zombinyul
addikt

"a több, mint fél piacon lévő Samsung Galaxy Ace 4 is hasonló árszinten mozog"
Igen, egy egész telefon több mint fél. :D

A hangzás tesztelése nagyon jó ötlet volt, hiánypótló.

Ilyen kijelzőfelbontással telefont már nem vennék, bár a 410-essel tuti szeretik egymást.

Picit lejebb megy az ára, és aki korrekt droidra vágyik, jó alternatívára találhat benne. Bár az 1 giga ram droid alatt ki tudja meddig lesz elég bármire is. Meg fél percig nincs háló hívás után? WTF?

(a WP ajnározásba inkább nem is kezdek bele, pedig ilyen árba WP fronton jobb kijelző, kamera, support van )

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Mi az hogy hivas utan fel percig halozatot keres? Miert? :U

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem rossz, de hosszabb távon az 1 GB RAM kevés lesz az LG UI-nak...

B.Cs.

(#12) szentkuti11 válasza DemonDani (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ez az ár még nem volt meg, mikor a teszt készült, ennek fényében jár neki egy plecsni, máris átírom.

(#13) babosmiki válasza szentkuti11 (#12) üzenetére


babosmiki
addikt

:C :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#14) kortic


kortic
tag

Leon LTE egy jó vétel lehet, a több, mint fél piacon lévő Samsung Galaxy Ace 4 is hasonló árszinten mozog
Innen hiányzik egy éve szó :))

A topikhoz: Szerintem egy tetszett plecsnit kaphatna, ha 40 körül beáll a független ára. Ennyire zavaró lenne a kamera és a böngésző újratöltése? Legalább jól gazdálkodik az akksival.
A fenti kommentekben elég jó árak vannak feltüntetve, szerintem Megéri beruházni rá.

zombinyul :R
szentkuti11 :R

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#15) zombinyul válasza kortic (#14) üzenetére


zombinyul
addikt

Kapott plecsnit.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16) BennyRay


BennyRay
tag

Közelségérzékelő, fényérzékelő, értesítő-led trióból melyikeket kapta meg?

(#17) szentkuti11 válasza BennyRay (#16) üzenetére


szentkuti11
addikt

Közelségérzékelő és fényérzékelő van, értesítő led nincs.

(#18) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Megint egy béna teszt. Teleornál 33, Vodánál 42 ezer, szó sincs itt semmi 50 ezres árról, ha annyi lenne a kutya se venné ilyen felbontással a G2 Mini helyett. Amúgy nem rossz, akksiért és a felbontásért kár (2015-ben már a középkategóriában alap lesz 720p, erre ez meg még nem is qHD...), amúgy a tetsziket megérdemli, csak ugye nem 50 ezres árral (kit érdekel a szürke importos árak :U )

szentkuti11 Ne csak a plecsnit hanem az árat is írd át kérlek, egyébként jó teszt csak ez böki a csőrömet :B

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) BennyRay válasza szentkuti11 (#17) üzenetére


BennyRay
tag

Köszönöm!

(Pedig de szép lenne egy alsó kategóriás, tolerálható minőségű, értesítő ledes, max 65 mm széles telefon.)

(#20) GeryFlash válasza QG (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, ennyi erővel a 85 ezres Samsung A5 is fapad az S410-es SOC-a révén :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#21) szemy94 válasza QG (#7) üzenetére


szemy94
senior tag

Azért ne hasonlítsuk már az MTK SoC-os telefonokhoz, amikkel még telefonálni is nehéz :DD
33-ért Telenornál meg kifejezetten jó ajánlat :)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#22) pengwin válasza tzsolesz (#4) üzenetére


pengwin
addikt

"Volt a kezemben majdnem az összes Ace"
- jó neked, de az Ace 4 az első, amibe SAMOLED kijelző került... és hiába nem az éppen aktuális csúcs-AMOLED kerül a középkategóriába, de attól még évről-évre sokat fejlődik az AMOLED, az Ace 4-é már lehet megütné az S3 szintjét, ha nem lenne jóval alacsonyabb ppi-je.
Egyébként meg az AMOLED kontra IPS meg leginkább hitvita, és ízlés dolga, hogy ki melyiket preferálja, mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai is.

(#21) szemy94
Ezt a hülyeséget honnan vetted, hogy az MTK SoC miatt nehéz valamivel telefonálni? :U
Snapdragon 200, 400, 410 gyakorlatilag azonos CPU felépítésűek az MTK SoC-kkel, és láss csodát, a Snapikra is lehet szar rendszert összerakni, amivel nehéz még az alapműveletek végrehajtása is. Sőt, az MT6582, 6589 és ennél jobb MediaTek SoC-vel szerelt telefonok nagy részével semmi probléma nincs.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#23) szemy94 válasza pengwin (#22) üzenetére


szemy94
senior tag

A régebbiek, amikbe beleraktak papíron 512MB Ram-ot, ami még lehet kevesebb is, és még az indító is leáll sokszor, azzal szerintem nehéz :D És szerinte annyiban különbözik ez azoktól, hogy 2x annyi a RAM, hát azért az S410 szerintem nem egy rossz SoC.
Jó nyílván volt túlzás is az előző hsz-ben, meg eléggé általánosan írtam, elnézést, ha megbántottam az MTK(drukkereket)-t :B

Igen, sajnos van egy Qualcommos Tuku T2 a környezetemben, hát attól bármi jobb, szóval a szoftver is sokat számít, amiben talán (mostanában nem volt LG-m, az utolsó egy P500, mai napig működik, igaz már CM7-el) az LG jobb egy kicsit, mint némelyik kínai telefont átcímkézett telefon "gyártó"

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#24) Jeanne d'Arc

Ennyi pénzért megéri!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) fornettisuti válasza babkukta (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ez óta

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) hemaka válasza DemonDani (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Okos diler lecsap ra hamar. 45k-ert fog rajta nem is keveset fuggetlenul.

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

33-ért korrekt ajánlatt, kártyafüggetlenül picit sok.

Az LG jól árazott, de inkább a szolgáltatók. Ace 4 vetélytárs, a kijelzőn kicsit ülhettek volna a felbontással.

Első telefonnak jobb, mint az Tescos "éppenDott"-hoz képest

@szemy94: Vagy lemaradtál az MTK-s SoC-ok fejlődése kapcsán, vagy kimaradt valami...

Lehet fogtad az összes Ace-t , viszont én meg az összes MTK-s SoC-ot.. Eddig mindegyikkel tudtam telefonálni, szóval alaptalan általánosságokat ne fogalmazz meg :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) judas13


judas13
addikt

Robot 1 Giga Rammal ingyen sem kéne eleve...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#29) Chevalier


Chevalier
tag

Ebbe a házba simán befért volna egy világbajnok akksi, tekintve az LG remekül optimalizálja.

LG F6 10,2mm 2460mAh,
Leon 10.9mm 1900mAh

értem, hogy ívelt, de ez egy kihagyott ziccer

einhorn az finkle

(#30) Graphics válasza Chevalier (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És mivel bírta volna tovább 4-5 órával? Akkor meg nem fog rizikózni a második napra, ha aktívan tolod neki, este ígyis-úgyis felteszed töltőre... 25%-kal nagyobb aksival bírta volna 1,25 napig , és napközben töltőre vadászol...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Qwery


Qwery
tag

Hasonítgatjuk itt az Ace-hez... Ha e között a kettő közt kellene választanom, a közelség- és fényérzékelő egyből döntésre késztetne. Hiba nélkül. Én nem tudom, hogy a Samsung ezt hogyan engedte meg magának. Spóroltak 0.01 dollárt.

42

(#32) szentkuti11 válasza GeryFlash (#18) üzenetére


szentkuti11
addikt

Természetesen árral együtt írtam át.

(#33) Fejvadi válasza babosmiki (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztos, mert nem tetszett. :)

(#34) TRIvidore


TRIvidore
tag

Érdekes, hogy mindenki az F6-ost tekinti a középkategória referenciamodelljének, holott 2013as a készülék. Ez azért elmond valamit a középkategória fejlődéséről... Azért jelezném, ha fenti F6-os volt a középkategóriás ("vadászgép") telefon, egy ehhez hasonló gyenge eresztést nem kellene oda pozícionálni. Főleg, hogy a hátlapi hangerőgombok eddig egyértelműen a G széria védjegyei voltak. Ezzel az Lg szerintem komolyat hibázott. Már a G2 mini specifikációjával is voltak fenntartásaim. (hogy maradhat ki egy értesítési LED egy majd 80k-s indulóárral rendelkező modellből?!), de ez tiszta szégyen, mint olvashattuk még az illesztés se tökéletes.A másik meg a tárhely. Elhiszem, hogy idehaza nem egy olcsó mulatság az artisjus, de ez, hogy out of the box van brutto 3.5Gb szabad helyünk, kb vérlázító. Ugyanakkor örvendetes a kimenő hangteljesítmény teszt, kár, hogy a táblázat mobilos nézetben még nem az igazi... Mi alapján válogatjátok össze a készüléklistát? :) Telefonálás után előfordul, hogy az eszköz körülbelül 30 másodpercet tölt el hálózatkereséssel, ilyenkor csak segélyhívást enged kezdeményezni, ez sokszor elég zavaró lehet. - ez vajon csak a tesztkészülékre jellemző? (Gondolom nem volt lockolva 3Gre, s nem csupán handovernél jelentkezett a hiba.) Mert ha nem az elég komoly problem... Egyébként részletes, jó teszt szentkuti11 :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#35) drfedayn


drfedayn
tag

Az vmi új feature h hivas utan van fel perc off? :DD belépő telefonnak elmegy a fosendottnal jobb. Lassacskán az 1gigas droidok is kezdhetnenek kikopni meg also közép kategóriában is.

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#36) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Jókora kupac bélsár ez, 1GB RAM, VGA képernyő, hívás után fél percig nem tudja hol van? :C

(#37) Csapoati válasza Qwery (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is inkább ezt választanám, mert bár az Ace4-nek hihetetlen jó az AMOLED kijelzője, de erre már tuti van ugye 5.0, ráadásul most még olcsóbb is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) szemy94 válasza Graphics (#27) üzenetére


szemy94
senior tag

:U
Elnézést

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#39) SkyLine3000 válasza TRIvidore (#34) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én spec az F6-omat nem is cserélném el sem erre, sem a Spiritre, pedig nem mai teló. Mondjuk utóbbira ősszel benevezek tartalék telónak.

(#40) TRIvidore válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


TRIvidore
tag

Barinőm még mindig egy fehéret használ 4.1.2. JB-vel, mindenféle akadás nélkül pedig egy rakat közösségi app-al teletömte (Viber, FB chat...etc.) :) Anno 50k alatt szereztem be, már több mint 1.5 éves de remekül teszi a dolgát. Sztem tartalék telonak inkább válassz egy olcsó Honort (pl. 3C), vagy vmi hasonlót aliról :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#41) Graphics válasza szemy94 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tőlem nem kell elnezest kerni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) szemy94 válasza Graphics (#41) üzenetére


szemy94
senior tag

Rendben, a tájékozatlanságom miatt kértem, mert nem tudom milyenek a mai MTK SOC-ok

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#43) atosan


atosan
addikt

Ilyen árért nem is kérdés, ha telefont kellene vennem, és még Telenoros is vagyok

Maine coon

(#44) SkyLine3000 válasza TRIvidore (#40) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Asszonynak is F6 van. Mindkettőnkén jb 412. Csak az övé is tele van mindenféle hülyeséggel (nő). Fb, 9messenger, viber, stb. És imádja. :)
Egyébként vannak tartalék telóim: Motorola d160, Siemens SL45i, M55, Nokia 6131...:D

[ Szerkesztve ]

(#45) BOBAKILL válasza Sebhelyes (#36) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Gondolom régóta használod ezt a telefont... :W röhejes amit írtál. Ezek az olcsóbb samsungokra jellemzőek inkább..
Nekem a kisöccse van a Fino, de nagyon kezes kis teló annak ellenére hogy nem egy erőmű.
Kijelzője is nagyon szép, egyáltalán nem zavaró a felbontása. Ez is hasonlóan kellemes telefon lett, bár a kamera lehetett volna jobb; 8mpx mint a Fino-ban.
Ennyi pénzért megéri szerintem megvenni. Főleg úgy hogy új android és jóféle soc dolgozik benne. Továbbá van nfc is és lte is.

[ Szerkesztve ]

(#46) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Ez jellemző arra a sz@rkupac vodára már megint! :((( A telenornál kártyásann 33 ezer, a Vodánál meg előfizetéssel 41 ezer. Gratulálok Voda, hoztad a ghetzi, lehúzó formádat!

[ Szerkesztve ]

(#47) Saccco válasza G-Guts (#46) üzenetére


Saccco
nagyúr

A vodánál kártyásan 43 ezer, előfizetéssel 9.990... :F :U

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#48) Csapoati válasza Saccco (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

+24 ezer, amit havi részletben fizetsz ki mellé.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) G-Guts válasza Saccco (#47) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Sz@rzsák vodánál előfizetéssel 40.990 Ft, ne ezt a Go-t meg ilyen-olyan lehúzó előfizetéseket nézd, hanem az alapot pl. flotta. Jobban jár az ember, ha megveszi Telenornál utána meg elmegy függetleníteni. Vodafone: Still Happiness Is This avagy S.H.I.T.

[ Szerkesztve ]

(#50) Graphics válasza G-Guts (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztan meg kidobja a garinal.... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.