Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) gerii


gerii
addikt

Azt tudja esetleg valaki hogy a szoftver, alkalmazások frissítési értesítéseket hogy lehet letiltani?

(#652) csabi98 válasza gerii (#651) üzenetére


csabi98
tag

Ha a frissitesi app kozpontra gondolsz akkor belemesz es ramesz arra hogy alkalmazas frissites utanna lesz a jobb felso sarokba 3 kis pont arra ramesz elojon az hogy beallitasok ramesz arra es ott van olyan hogy frissitesi ertesitesi ciklus arra ranyomsz es ottvan az a lehetoseg hogy "ki" es ha ezt megcsinaltad elvileg nem fog jelezni

(#653) csabi98


csabi98
tag

Nem tudja valaki amugy hogy az miert van hogy ha bekapcsolom a szazalek megjelenitest hogy kitegye az ora mellett akkor az van hogy nagyon gyorsan merul a telefon de ha kikapcsolom es szedek le helyette playrol egy asztali widgetet akkor meg sokkal lassabban merul
es mikor bekapcsolom a szazalek megjelenitest is ugyanazokat az alkalmazasokat hasznalom amiket akkor ha ki van kapcsolva.
mitol lehet ez?
elore is koszonom a segitseget! :)

(#654) sto1911


sto1911
veterán

Jott uj FW, H jelu, dec. 15. datummal.

(#655) laca7909af válasza sto1911 (#654) üzenetére


laca7909af
tag

Melyik szolgáltató ?

(#656) sto1911 válasza laca7909af (#655) üzenetére


sto1911
veterán

Telenor.

(#657) laca7909af válasza sto1911 (#656) üzenetére


laca7909af
tag

Frankó, magenta meg "d"-n van még nekem...

(#658) csabi98


csabi98
tag

Enis telenoros vagyok es ahogy delutan hazaertem racsatlakoztam a wifire es lattam hogy szedi lefele a frissitest (a december 15.-en kiadottat) es csak neztem mar megorultem hogy valami verzio frissites de meg sajna nem :(
Nekem amugy mikor megvettem (November vege)
utanna nemsokkal is feltett egyet :)

(#659) Dika22 válasza Ruffian (#650) üzenetére


Dika22
tag

Köszi a segítséget. Közben jó lett ;)

"Samsung s23 ultra®

(#660) csabi98


csabi98
tag

A #648 es a #653. hozzaszolasomra valakinek valami otlete? 😀😀

(#661) #41133696 válasza laca7909af (#657) üzenetére


#41133696
törölt tag

Innen is tölthetőek a frissek, de NEU/EUROPE OPEN V10e LGH340N még itt tart.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=171

(#662) Ákinard válasza Ruffian (#649) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszönöm azért.

(#663) laca7909af válasza #41133696 (#661) üzenetére


laca7909af
tag

Köszi, innen letöltött romokat milyen módszerekkel lehet a telóra rakni ?

(#664) #41133696 válasza laca7909af (#663) üzenetére


#41133696
törölt tag

Manuálisan, az LG Optimus L7 II okostelefon topic összefoglaló részében részletesen le van írva.

(#665) samir


samir
tag

hello,hogy tudok másik témát beállitani rajta?töltöttem le az lg smart word-ről,de sehol nem találok ilyen beállitási lehetőséget!

A Privát előny.

(#666) csabi98 válasza samir (#665) üzenetére


csabi98
tag

hello ha leszedted a temat belepsz a beallitasokba es ott ramesz arra hogy kezdokepernyo es ottvan hogy tema es ha ramesz arra akkor ott at tudod allitani

(#667) samir válasza csabi98 (#666) üzenetére


samir
tag

ott csak olyan van hogy kezdőlap,és easyhome

A Privát előny.

(#668) csabi98 válasza samir (#667) üzenetére


csabi98
tag

ne arra menj ra hanem ami az alatt van (Tema) es ott tudod megvaltoztatni

(#669) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Kérdezném tőletek,hogy ebben a telóban nincs olyan lehetőség,hogy az alkalmazás ikonok kinézetén lehessen változtatni? Akár egy jól bevált app is jó lenne... Borzalmas,ahogy némelyik ikon kinéz.
Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#670) winben válasza tillatrilla (#669) üzenetére


winben
aktív tag

Nálam gyárilag benne van.
A főképernyőn hosszú ideig tartod az ujjad egy ikonon (mintha át akarnád helyezni), de nem húzod máshova, elengeded a képernyőt. Ekkor megjelenik az ikon jobb felső sarkában egy kis lila jelzés, arra ráböksz.
Majd ez fogad

(#671) csabi98


csabi98
tag

Valaki valami jo takarito programot tud erre a telefonra? meg van elvileg olyan takarito program is amibe be lehet allitani hogy bekapcsolas utan miket engedjen elindulni ez igaz vagy csak mese?(ez az all in one toolbox takaritoba van) amugy olyan takarito kene ami jo is mukodik is normalisan es nem melegszik tolle meg nem merul gyorsan a telefon
amiket eddig probaltam: Clean master (melegedik a telefon tolle es hamar merul)
Ccleaner(viszonylag jo gepen is ez van)
de engem ez a bekapcsolasnal engedelyezett alkalmazasok opcio erdekelne az all in one toolboxban hogy valoban mukodik e :)
elore is koszonom a segitseget! :D

[ Szerkesztve ]

(#672) C. Vieri


C. Vieri
tag

Ezek a takarító programok - személyes tapasztalatom szerint - nem hogy haszontalanok, hanem azzal szemben, hogy azt ígérik, hogy gyorsítanak a telefonon, meg felszabadítanak memóriát, inkább még lassítják is. Kilőnek a háttérből olyan folyamatokat, amik amúgy is hamarosan újraindulnak, magyarul hiába lobogtatja büszkén, hogy hány mb memóriát szabadított fel...
Nem emlékszem már melyik program volt, de jól felhúzott: hallgattam zenét, az a szar meg gondolt egyet és szó nélkül kilőtte a zenelejátszót szám közben. :D

(#673) kstcsk válasza C. Vieri (#672) üzenetére


kstcsk
tag

Igen, az androidnak pont nem az a lényege, hogy állandó jelleggel be kell zárni minden futó programot, de hogy ez még 2016-ra sem férkőzött a köztudatba, szomorú...

(#674) C. Vieri válasza kstcsk (#673) üzenetére


C. Vieri
tag

Igen. Én is tudom (és mielőtt próbálgattam, akkor is tudtam), hogy butaságok ezek a programok, csupán tesztelgettem őket, hogy az emberek nézik be tömegével (ámuldoznak az értékeléseknél...), vagy én vagyok csak előítéletes... Hát, az előítéletem jogos volt. :D (Volt, amelyik programtól konkrétan megfeküdt a telefonom, alig bírtam letörölni. :D )

(#675) csabi98


csabi98
tag

ertem erre ma enis rajottem es le is toroltem a takaritot mert ilyen jo es gyors telefonra szerintem felesleges is csak erdeklodtem hogy tud e valaki valamilyet de rajottem hogy felesleges xdd

[ Szerkesztve ]

(#676) #41133696


#41133696
törölt tag

Az a helyzet, hogy ez a telefon csillagos ötös akkumulátor időben :)

(#677) smfb


smfb
csendes tag

Sziasztok!

Különös dilemmában vagyok, igazából néhány tanácsot várok tőletek döntésem megkönnyítéséhez. Hozzám került nemrég egy Galaxy Core Prime teló, amivel próbáltam megbarátkozni. A használatával nincs is bajom, nagyon elégedett vagyok a sebességével, de a dizájnt képtelen vagyok megszeretni. Tudom, egyéni szocprobléma, de nekem nem tetszik a Samsung, ellenben a nagyon hasonló specifikációjú Leon bejövős. Erősen gondolkodok a cserén és sok tesztet, fórumvéleményt olvastam pro és kontra a két készülékről. Jelen kérdésemben egy tételre szeretném kihegyezni a dilemmámat. A Samsungom az antutu teszten 23270 pontot hozott, a Leonról pedig a legjobb esetben is alig húszezres végeredményt találtam, de jellemzően, ahogy itt a hozzászólásoknál is láttam, inkább még jóval alatta van. A kérdésem az lenne, hogy a mindennapi használatban mennyire "látszik" meg ez a 3-4 ezer pontos (nekem elég soknak tűnő) különbség? Tudom, hogy ez egy Leon "fórum" és elfogultak vagytok :), de ti lecserélnétek egy Core Prime-ot egy Leonra és ha igen, miért?

A válaszokat előre is köszönöm és üdv.:

János

smfb

(#678) jancsiii válasza smfb (#677) üzenetére


jancsiii
tag

Sokáig használtam a leont. Strabíró,stabil,jó akksi idő. Mindennapos használatra jó volt. Viszont megváltozott az èletkörülményem ès többet nyúztam mint előtte. Bizony bozony azt vettem èszre,hogy hosszútávon nagyon sok időt elrabol az èletemből,mert tetű lassú. Javasolnám hogy ha cserélni akarod a prime- ot akkor valami komolyabbra. 2gb ram,nagyobb vagy több magos proci esetleg nagyobb kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#679) kecsab


kecsab
csendes tag

Sziasztok!

Nincs túl sok tapasztalatom okostelefonok terén, eddig csak két modellt használtam. Nekem fontos ,hogy utazás közben, vagy bizonyos munkák közben hangosan szóljon a zene bármilyen fülesen keresztül. 5 éve egy Alcatel Onetouch készüléket ezért cseréltem WP-re, túl halknak találtam a készüléket. Nem tudom, van-e olyan, aki WP-ről váltott át erre, de ha igen, akkor legyen szíves megírni, mi a tapasztalata, illetve aktív LG Leon használók véleménye is nagyon érdekelne, ők elégedettek-e!

Köszi!

(#680) tillatrilla válasza winben (#670) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia. Tényleg van ilyen lehetőség.Viszont amiket ajánl a rendszer,hát szóval nagyon gáz... Az Lg smart app-al sikerült egyet leszednem,így most azt mondhatom,egy fokkal jobb a kinézet. Üdv!

Üdv: Attila

(#681) C. Vieri válasza tillatrilla (#680) üzenetére


C. Vieri
tag

Szerintem inkább fogalmazz úgy, hogy neked nem tetszik.

(#682) csabi98


csabi98
tag

Valaki nem tud valamit arrol hogy ez a telefon mikor kapja meg a 6.0-t?? :)

(#683) #41133696 válasza csabi98 (#682) üzenetére


#41133696
törölt tag

Még nincs róla információ.

(#684) csabi98


csabi98
tag

lattam neten egy kepet hogy a toltottseg ikon mellett felul jobb oldalt ha levan zarva a telefon akkor ottvan egy ilyen kis ember fej szeruseg az mi akar lenni? olyan mint nemelyik xperianal meg alcatelnel hogy tudok megadni felhasznalot meg kepet kitenni vagy miaz? es ha olyasmi akkor azt hol tudom megcsinalni? :)

[ Szerkesztve ]

(#685) feketedini


feketedini
tag

Nem ajánlom senkinek a telefont, a kijelzője nagyon könnyen törik, értesítések sokszor nem jönnek meg. (viber, whatsapp, skype) Nagyon túl van árazva. Szoftver frissítés sem sikerült vele, hiába raktam fel a drivereket, a leírások alapján, egyet nem pakolt fel, így nem tudtam feltenni a letöltött frissítést.
Csak a véleményemet írom, hátha segítek vele valakinek a választásban.

(#686) foxymaci válasza feketedini (#685) üzenetére


foxymaci
senior tag

Kijelzője nagyon könnyen törik ???? mint bármilyen más telefonnak....
Frissítés nem sikerült ? ez inkább user error már bocsi , de akár itt is megkérdezheted hogy kell vagy mit is szeretnél. Nem csúcskategória de teljesen vállalható, használható telefon.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#687) #41133696 válasza foxymaci (#686) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom előbb volt a törés, és utána a többi... egyébként nem törik az könnyen, meg lehet védeni tempered glass segítségével.

(#688) C. Vieri válasza feketedini (#685) üzenetére


C. Vieri
tag

Kijelzőre valóban vigyázni kell állítólag, nekem szerencsére (bár egyszer már sikerült leejtenem) semmi baja. Mindenesetre nem vagdosom földhöz. :) Értesítések meg mindig egyből megjönnek nekem, nálad kavarhat be valami más feltelepített program. Frissítés meg a legtöbbeknek nem hiszem, hogy szempont ebben az árkategóriában. És nem hiszem, hogy túlárazott lenne a hűség nélküli 19800 Ft a t-nél, nekem speciel full megérte.
Teljesen jól használható telefon. Nyilván nem egy 100 ezer ft feletti vashoz kell hasonlítani, mert az olyan lenne, mintha a Suzukit hasonlítanánk a Mercihez, de ennyiért szerintem full jó.

(#689) feketedini válasza C. Vieri (#688) üzenetére


feketedini
tag

Annyiért már tényleg nincs túlárazva, mi sajnos a rózsaszín szolgáltatótól vettük augusztusban, akkor még 2 év hűséggel is több volt, és a kijelző javítása lett volna 20e.
Párom ejtette le szegény (bárkivel előfordul), nekem is Leon volt, így neki adtam, és nekem vettünk egy olcsóbb Lumiát, amivel tök elégedett vagyok (pedig csak 20e volt.) Azóta sem bántam meg a cserét.
Mondtam is neki, hogy így utólag örülök, h összetörte. :-)
Értesítési gondot úgy néz ki egy újraindítás megoldotta. Driver gond meg biztos a gép miatt van, külföldi forumban írták, h valakinek ugyanez volt a gond, és azt írta, másik gépen megoldotta.
Nem kérdeztem fórumban, mert visszaolvasgattam, mert láttam, más is feltette már a kérdést.
T-mobile-os firmware helyett szerintetek érdemes feltenni ezt: H340n10g_00?
A T-mobile-os még D-nél tart, a HUN résznél letöltött pedig G. Gondolom a G a frissebb, ugye?
Emergency mód az amikor USB-n csatlakoztatom és lefelé gombot nyomom, ugye? Na itt nem települt egy driver. Mit csináltam rosszul?
Egyébként bocs, h fikázódtam, nem szoktam, csak tegnap kicsit felhúztam magam, és elmondtam a véleményem.

(#690) smfb


smfb
csendes tag

Sziasztok!

Egy érdekes és érthetetlen jelenséget (konstrukciós hibát?) vettem észre a telefonnál. A vakunak a műanyag "búrája" nem fixen van rögzítve, hanem mozog. Ha az ujjammal birizgálom is lehet érezni, hogy mozog, de ha kézben megrázom a telefont akkor is hallani, hogy csörög, ahogy a két műanyag összeér. A nagyobb probléma, hogy telefonálásnál vagy ha hívok és kicsöng, mivel ott van mellette a hangszóró, berezonál. Elképesztően idegesítő... Tényleg ennyire béna konstrukciós hiba vagy csak az én készülékem egy defektes példány? Valaki tapasztalt hasonlót?

Üdv.: János

smfb

(#691) foxymaci válasza smfb (#690) üzenetére


foxymaci
senior tag

Megnéztem az édesanyámét, és abban stabilan ül a vaku, nem mozog nem zörög semmi. Szerintem vidd el garanciáztatni, biztos megcsinálják/ cserélik a készüléket.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#692) sto1911 válasza smfb (#690) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam stabil.

(#693) C. Vieri válasza smfb (#690) üzenetére


C. Vieri
tag

Nálam is stabil. Vidd vissza gariban.

(#694) C. Vieri válasza feketedini (#689) üzenetére


C. Vieri
tag

usbdeview nevű programmal törölj minden drivert a gépről, aminek köze van a telefonhoz, és utána próbáld újra. Sokszor csak összeakadt valamivel, egy ilyen törlés megoldja akkor.

Szóval egyik felsorolt hiba se a telefon hibája volt akkor. :) Kijelző törést se mondanám annak, szinte bármelyik telefonnak lazán be lehet zúzni a kijelzőjét egy mozdulattal. Párom Galaxyjának a kijelzője is egy rossz mozdulattal ripityára tört. Venni kell a telóra tempered glass védőcuccot, ebayről rendeltem 900 ft-ért 2 db-t, még csak nem is drága, és rögtön nem kell úgy félteni.

(#695) csabi98


csabi98
tag

Erdeklodnek ha letiltom az elore telepitett alkalmazasokat amiket nem hasznalok akkor ha jon frissites jelezni fogja a telefon mert vannak olyan telefonok amik a felesleges elore telepitett alkalmazasok letiltasa utan nem teszik ki ha frissites jon ez is azok koze a telefonok koze tartozik? :)

(#696) feketedini válasza laca7909af (#663) üzenetére


feketedini
tag

Laca, Neked sikerült felraknod? Melyiket raktad fel, és hogyan?
C. Vieri Köszi a javaslatot. Sajnos így sem sikerül, viszonylag hamar rávágja a windows hogy nem sikerül telepíteni a drivert, pedig több helyről is megpróbáltam letölteni, nem értem mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#697) C. Vieri válasza feketedini (#696) üzenetére


C. Vieri
tag

Próbáld úgy, hogy letörlöd a programmal a drivereket, aztán újraindítod windows-t, és akkor tolod rá a telót. Hátha.

(#698) laca7909af válasza feketedini (#696) üzenetére


laca7909af
tag

Nem próbálkoztam, megvárom az OTA frissítést.
Működik frankón a teló, nekem az a lényeg.

(#699) kecsab


kecsab
csendes tag

Elégedettek vagytok a hangerejével, ha fülessel hallgattok zenét?

(#700) feketedini válasza C. Vieri (#697) üzenetére


feketedini
tag

Köszi a segítséget, próbáltam, úgysem ment, szerintem akkor én is várok.
Kecsab: Füles hangerőre párom nem panaszkodott, ha nagyon halk, próbáld esetleg másik fulessel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.