Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) atala válasza feketedini (#685) üzenetére


atala
addikt

Szerencsére fillérekért, 450 Ft-ért lehet hozzá venni tempered glass védőt.

(#702) csabi98


csabi98
tag

http://www.kephost.com/image/SUaT
Reggel ezt a hibat produkalta a telefonom es percenkent merult 1%-ot pedig csak a facebook messenger futott es 75%-ig lemerult utanna ujrainditottam a telefont es megjavult de mostanaba elofordul nallam az ilyesmi hogy csak a facebook messenger megy meg 0-20%kozotti fenyero es elegge merul de nem tudom hogy miert :(
valakinek esetleg valami otlet?
masnak nem csinal ilyet csak nekem? :(
elore is koszonom a segitseget! :)

(#703) csabi98


csabi98
tag

http://www.kephost.com/image/SUaT
Udv mindenkinek ma reggel ezt a hibat produkalta a telefonom meg percenkent merult kb 1%-ot :( pedig csak a facebook messengert hasznaltam ez igy ment egeszen addig ameddig le nem ment a szazalek 75ig utanna ujrainditottam a telefont akkor elmult de mostanaba kezdte el ezt csinalni es nem tudom hogy miert van ez :(
masnak is csinal ilyet vagy csak nekem?
valakinek valami otlete erre a hibara?
na meg ha bekapcsolom azt hogy irja felul a szazalek erteket akkor is ezt csinalja de ma az ki volt kapcsolva es mar igyis :( valaki ha esetleg a szazalekos problemara is tud otletet meg a masikra akkor azt megkoszonnem! :)
elore is koszonom a segitseget! :)

(#704) sto1911 válasza csabi98 (#703) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem hardveres baja van, esetleg probald meg masik akkuval vagy vidd vissza gariztatni.

(#705) csabi98


csabi98
tag

Ertem
sajna masik ugyanilyen aksim ami ebbe valo az nincs max annyit tudok hogy vagy rendelek bele egy masikat (amugy is agyaltam rajta ha lehet kapni olyan 2300_2500mah korulit akkor kene egy) vagy tenyleg gariztatni viszem bar ahhoz nem nagyon van kedvem meg az Lg szervizt nem ismerem semennyire szoval nemtudom hogy kb meddig lenne oda :(
amugy tud valaki valami infot arrol hogy lehet e ebbe nagyobb aksit kapni??
amugy baratnomnek az egy eves ace4 ugyanezt csinalja xdd
annyi hogy ez a kep amit feltettem ez volt legdurvabb ennel mar csak jobbakat irt a becsult hatralevo idonel de mikor ez a hiba jelentkezett es ujrainditottam utanna mar 13orat irt hatralevo idonek szoval nemtudom mi lehet vele xdd

(#706) randrew válasza csabi98 (#705) üzenetére


randrew
csendes tag

Csinálj egy factory resetet. Utána állítsd be a google fiókod, de ne telepíts fel semmilyen extra alkalmazást.Így próbáld ki legalább 1-2 napig. Amennyiben így nem merül gyorsan, akkor az általad felrakott alkalmazások közül valamelyik okozza a hibát.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#707) csabi98 válasza randrew (#706) üzenetére


csabi98
tag

oke enis erre gondoltam tegnap es tervbe is van az hogy ezt megcsinalom hatha bejon! :)

(#708) C. Vieri


C. Vieri
tag

Facebookot és Facebook Messengert töröld és prólbád ki úgy, másik telómon ezek okoztak pont ugyanilyet.

(#709) csabi98 válasza C. Vieri (#708) üzenetére


csabi98
tag

Ertem es koszonom a segitseget! :)
este visszaallitottam gyarira es most semmi sincs rajta ma igy fogom tesztelni es majd meglatom hogy milyen lesz de remelem hogy jo nagyon! :)

(#710) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm gondolkodik rajta, hogy ilyen telefont venne függetlenül, nem szolgáltatótól.
Több magyar webshop is 10e Ft-al olcsóbban adja a telefont ha német nyelvűt rendel az ember.

Ha esetleg megrendelne egy ilyen német nyelvű LEON-t, akkor azt lehet könnyen magyarítani? Esetleg csak annyi, hogy letölti a 661-esen levő linkről a legfrisseb magyar FW-t és azt ráteszi és kész? Vagy ennél bonyolultabb?

(#711) C. Vieri válasza Andralin (#710) üzenetére


C. Vieri
tag

Szerintem abban is benne van a magyar nyelv, de ez csak tipp.

(#712) kk75 válasza Andralin (#710) üzenetére


kk75
tag

Óvatosan ezekkel a "webshop" - okkal..
Usb kábel vagy akkumulátor nélkül küldi a telefont, és a "hiányzó" alkatrészeket külön kell megvenni.
Úgy pedig többe kerül mintha a szolgáltatótól vennéd.

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#713) kstcsk válasza Andralin (#710) üzenetére


kstcsk
tag

Még mielőtt beleugrik a "tutiba" (szándékosan idézőjelben), inkább kérdezzen rá a mobilos kérdések topikban hogy miről is szól ez...

(#714) Mandorkla


Mandorkla
újonc

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a h320 és h340 között van különbség az operációs rendszerben vagy mindkettőn Lollipop fut?

(#715) csabi98 válasza Mandorkla (#714) üzenetére


csabi98
tag

hali
a H320 az tudtommal hardveresen is elter a H340tol mert a processzor es a ram mennyisege is mas meg abba nincs Nfc se es nem 4G kepes de sztem mindketton lolli van de itt egy osszehasonlito video https://youtu.be/82NfMMG00Ec

[ Szerkesztve ]

(#716) csabi98


csabi98
tag

kozben nekem ugy nez ki hogy a merulesi problemam megoldodott de ugy hogy factory reset utan felraktam a facebook messengert meg a facebookot es kesz eleg is xdd
de megy az energiatakarekos mod folyamatosan es igy alig merul bar normalba se merul mar annyira mint ezelott de igy megjobb!
Amugy ez az energiatakarekos mod az animaciokon kivul meg mit tilt le?
illetve azt nem lehet megcsinalni ha feltoltott 100ra es lehuzom a toltorol akkor ne normal modra alljon vissza hanem energiatakarekosra?

[ Szerkesztve ]

(#717) C. Vieri


C. Vieri
tag

h320 MTK SoC-cal szerelelt, a h340 Qualcomm, ennyi még a különbség. RAM-ban nem vagyok biztos, hogy különbözik.

(#718) C. Vieri


C. Vieri
tag

Ez a két program nagyon bugos néha, mondom, ezeket újraraktam régi telómon, és megoldódott a merülős baj.

(#719) Mandorkla


Mandorkla
újonc

Igen,a hardveres különbségeket láttam. Csak a h320-nál volt ahol KitKat volt írva,volt ahol Lollipop.
De akkor ezek szerint Lolli.
Köszönöm. :)

(#720) rooland


rooland
senior tag

Aki használ gmail klienst, annál nem szarakodik december eleje óta? Nem szinkronizál automatikusan egy ideje, csak ha kézzel frissítek, akkor jelzi az új leveleket. Pedig be van állítva az automata szinkronizálás. A legújabb verzió óta csinálja ezt. Vissza raktam az előző verziót, ami teljesen jól működött, de annál sem jobb a helyzet. Más telefonon (samsung) jól működik, de ezen a telefonon nem (kollégámnak is Leon-ja van és neki is elromlott).
:F

(#721) sto1911 válasza rooland (#720) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam jo.
A wifi rosszalkodott a multkor, mert alvoban kikapcsoltz ezert kesve erkeztek levelek, de azt gyanitom az a Kingroot/Purify hozadeka volt.

(#722) C. Vieri válasza rooland (#720) üzenetére


C. Vieri
tag

Nálam is jó. Esetleg próbáld meg azt, hogy alkalmazáskezelőben kitörlöd a Gmail adatait, gyorsítótárát. Lehet csak valami összeakadt.

(#723) kiatom


kiatom
csendes tag

Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni, hogy az Lg Leo-n van olyan, hogy Quick circle mód, vagy beállítási lehetőség?
Esetleg valamilyen Quick circle app-ot le lehet hozzá tölteni? (ami működne is)
Köszönöm.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#724) kstcsk válasza kiatom (#723) üzenetére


kstcsk
tag

Alapból ez van :)

(#725) kiatom válasza kstcsk (#724) üzenetére


kiatom
csendes tag

Köszi ezt nem tudtam.
Ez a (quick circle) funkció akkor aktiválódik, ha a megfelelő tokot rá teszed vagy valahol a készülék beállításnál kell bekapcsolni ezt a funkciót?
Ki lehet próbálni tok nélkül is ezt a funkciót? (pl. órán kívül egyéb megjelenítések: gondolok itt olyanra, hogy hívás fogadás, nem fogadott hívás értesítés esetleg időjárás megjelenítés)

Próba képen ha esetleg letakarnám a közelség érzékelőt? (vagy annak nincs köze hozzá?)

(#726) csabi98


csabi98
tag

amugy kinek milyen tok van a telefonhoz es milyet ajanlottok hozza amibe a fogasa is jo?
Nekem van itthon egy hozzavalo fekete Tpu szilikontok de en tok nelkul jobban szeretem csak felek hogy a keszulekhaz mennyire birja a karcokat bor tokba vagy csak siman farmerzsebbe mert ha birja akkor inkabb ugy fogom hasznalni! :)

[ Szerkesztve ]

(#727) atala válasza csabi98 (#726) üzenetére


atala
addikt

Én ILYET vettem a lányomnak. Jó minőségű tok. Itthon 3500-ért akartak olyan tokot adni amiért 500 Ft sem adnék.

(#728) Headbang válasza csabi98 (#726) üzenetére


Headbang
aktív tag

szia

Ajánlott a tok használata szerintem, 2 ismerősöm is zsebben hordja ez a sarkairol koptatja le a fényezést az asztalra letéttel pedig a hátlapot zúzza le.
festése elég sérülékeny

(#729) csabi98 válasza Headbang (#728) üzenetére


csabi98
tag

hello ertem es koszonom a valalszt akkor inkabb visszateszem ra a Tpu szilikont ami van otthon mert nekem a sarkatol fentebb mar van egy kb koromnyi vastagsagnyi festek kopas nyom es felek hogy tovabb kopik es ezt akarom megakadalyozni
akkor ha visszateszem ra a szilikontokot ez megvedi??
Meg nekem a jobb minosegu van ami nem nyulik ki es nem megy ala a kosz

(#730) BBBene


BBBene
újonc

Sziasztok!

Az hogy lehet, hogy a Samsung Core Prime 4.5-ös kijelzője 0.5cm-rel szélesebb, de ugyanilyen hosszú mint a Leoné? o.O

(#731) csabi98


csabi98
tag

Udv mindenkinek!
Az lenne a kerdesem hogy nektek mennyit bir a telefon egy toltessel kb normal hasznalattal vagy mondjuk ha megy az Fb meg a net akkor mennyit bir kb?
mert nekem olyan 13-20orat egy toltessel (Fb,Wifi,4G ezek mennek csak) szerintetek ez jo? :)

(#732) Milestone2 válasza csabi98 (#731) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lányomnak egy napot- amíg suliban van, pihen de előtte meg utána halálra nyomja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#733) csabi98 válasza Milestone2 (#732) üzenetére


csabi98
tag

Ertem es koszonom a segitseget akkor ez az ertek nekem eleg jo ezek szerint :D

(#734) szemesi69 válasza csabi98 (#733) üzenetére


szemesi69
addikt

Nálunk elmegy 2 napot is, feltéve ha iskola miatt pihen, addig a fiam nem nyúzza :) Takarékosan akarod használni, akkor a wifi, adat csak akkor legyen bekapcsolva, amíg használod szükség van rá, a helymeghatározás nagyon tudja szívni a delejt, én mindig kikapcsolom, max navi idejére van bekapcsolva.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#735) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
Marshmallow várható a telefonra valamikor?

Samsung Galaxy S23

(#736) csabi98 válasza szemesi69 (#734) üzenetére


csabi98
tag

Ertem es koszonom a segitseget! :)
A helymeghatarozast en sose hasznalom a netet viszont igen es viszonylag jol birja igyis! :D

(#737) csibor válasza StarKiller89 (#735) üzenetére


csibor
őstag

Háát elvileg van rá esély De ha frissítik a következő kérdés H340, vagy a H320 is megkapja :F

(#738) csabi98


csabi98
tag

Valaki tud arra valami magyarazatot adni hogy miert csinalja azt a telefon ha a beallitasokban az akkumlator resznel bekapcsolom az akkumlator szazalekot akkor jobban merul a telefon mint mikor az ki van kapcsolva.
Masnak is csinal ilyet vagy csak nekem?

(#739) csabi98


csabi98
tag

Nektek amugy ez az akkumlator szazalek kijelzes be van kapcsolva? vagy csak en szenvedek ezzel?

(#740) szemesi69 válasza csabi98 (#739) üzenetére


szemesi69
addikt

Be van kapcsolva és nem merül tőle jobban.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#741) csabi98 válasza szemesi69 (#740) üzenetére


csabi98
tag

Ertem hat akkor nekem nemtudom mi van vele es ha playrol leszedek ilyen szazalek kijelzoket azoktol is ugyanugy merul mintha bekapcsolnam a gyarit :(

(#742) szemesi69 válasza csabi98 (#741) üzenetére


szemesi69
addikt

A gyárival sem kellene jobban merülni, biztos az okozza? Play-ről szedd le a Gsam battery monitort van százalékos akku kijelzője, státusz bárra kitehető és azt is megmutatja mi meríti a telefont. Utána ha már a progi mutatja mi szívja az akksit lehet tenni ellene. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#743) csabi98 válasza szemesi69 (#742) üzenetére


csabi98
tag

oke koszonom a segitseget! :)
Kiprobalom es hatha jo lesz :D

(#744) szemesi69 válasza csabi98 (#743) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha feltetted idő kell neki, hogy felmérje az akku fogyasztást, ha valami meríti a progi jelezni fogja.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#745) csabi98 válasza szemesi69 (#744) üzenetére


csabi98
tag

feltettem de ugye ez jelzi a szazalekot es 5perc alatt merult 2%-ot de ha kikapcsolom a szazalek kijelzest ebbe a programba akkor nem merul :D

(#746) szemesi69 válasza csabi98 (#745) üzenetére


szemesi69
addikt

Oké, de majd nézd meg a programban mi meríti konkrétan, ki fogja írni. Valami beállítás gond lesz nálad, a fiam nyüstöli rendesen, még sincs vele ilyen gond, igaz én belőttem rendesen, a beállítások sokat számítanak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#747) csabi98 válasza szemesi69 (#746) üzenetére


csabi98
tag

jolvan megnezem hatha :)
eseteg a beallitasokrol kerhetnek valami leirast vagy kepernyofotot hogy mi hogy van? :D

(#748) szemesi69 válasza csabi98 (#747) üzenetére


szemesi69
addikt

Leírás képernyőfotókkal a beállításokról, csináld meg, bármelyik androidra jó: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#749) #73826048


#73826048
törölt tag

Sziasztok!Érdeklődnék nem-e tudtok valami infóval szolgálni a kijelzőről mert azt olvastam az egyik szolgáltatónál hogy Gorilla Glass 3 borítás a kijelzője [link] ez lehet?

(#750) winben válasza #73826048 (#749) üzenetére


winben
aktív tag

Kizárt, Samsung galaxy s andvance-m volt, amin gorilla grass üveg volt, 3 év alatt nem tudtam összekarcolni.
Ezen meg félévesen már ott egy fél centis karc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.