Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kstcsk válasza #41133696 (#500) üzenetére


kstcsk
tag

Ha láttad hogy sérült nem kellett volna feltenni. Ettől függetlenül lehetnének rugalmasabbak.

Hozzánk ma érkezett meg, húgomnak rendeltük flottás csomagban bagóért (18 ezer ft), bő egy órás nyomkodás után azt kell mondjam ennyit megért. Szvsz nőknek való, egész pofás, a rendszersebesség élvezhető, viszont a kamerája ócska, pedig az én kínai telefonom se csinál profi képeket.

(#502) #41133696 válasza kstcsk (#501) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerinted esztétikai szempontot leszámítva, hordozhat egyéb kockázatot azon a részen?

Láttam, de nem akartam védtelenül hagyni a készüléket. Ha érintetlenül küldöm vissza akkor is mondhatja, hogy ráültem stb... eladni meg elvileg nem tudja abban az esetben sem, persze én is gondolhatom azt, hogy már eleve úgy került a csomagba, és nem is a PPP hibája...

Mondjuk ez a rugalmatlanság, annyiban meghálálja magát, hogy ezentúl máshol vásárolok, ahol persze még megszívhatom ugyanígy :)

[ Szerkesztve ]

(#503) kstcsk válasza #41133696 (#502) üzenetére


kstcsk
tag

Inkább esztétikailag lehet zavaró mint sem funkcióját tekintve.

(#504) #41133696


#41133696
törölt tag

Minek után ilyen borítékban küldték nem csoda egyébként... fóliánál elmegy de ilyen cuccnál...

(#505) #41133696 válasza #41133696 (#504) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt küldtem nekik :)

Nem igen vásárolok tőlük többet semmit sem :D Van Speedshop is a világon.

(#506) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen telefonon super user lenni.Ezt hogy tudom megtenni?
Előre is köszönöm a segítségeteket.

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#507) erwin89


erwin89
csendes tag

Sziasztok!

30-50 ezer forint környékén keresek telefont. Szerintetek ez, vagy a Samsung Galaxy Core Prime?
Esetleg más alternatíva? Köszönöm előre is a segítséget! T-mobile-os, vagy független érdekelne.
Most a fent említett telefonok 30 ezer forintért vannak a T-mobile-nál.

[ Szerkesztve ]

(#508) kstcsk válasza erwin89 (#507) üzenetére


kstcsk
tag

Esetleg Doogee X5 Pro is szóba jöhet.

(#509) #41133696 válasza erwin89 (#507) üzenetére


#41133696
törölt tag

Három is van mert van egy Huawei is, de az elég gyenge eresztés, az LG bevált nekem mint telefon.

Első napi használat:

Viszont GSam Battery Monitor PRO, mikor merül a telefon pozitív áramerősséget mutat, amikor meg töltőn van:

(#510) pahynor válasza erwin89 (#507) üzenetére


pahynor
csendes tag

A Samsungot válaszd. Nekem előtte Galaxy Core LTE-m volt, az sokkal jobb volt ennél a Leonnál. Most ideig-óráig ezt használom még, de le/el fogom passzolni a 'csába.

(#511) repuloske


repuloske
újonc

Két napja vettem a T-mobilnál. Egész nap nyomkodtam, próbáltam, belaktam....stb. Nem fagy, akksi még most is 36%-on van. Igaz nem nyitok meg egyszerre 'X' mennyiségű alkalmazást, nem osztom meg a kutyám vacsorájának a fotóját a faszbukon...... stb....a wi-fi antennája baromi érzékeny, hangos a csengése, a beszéd kiváló...
Remélem az itt elhangzott negatívumokat nem fogom megtapasztalni. Ja, beraktam egy flip tokba.

(#512) Fleed


Fleed
aktív tag

Hali!
Ez a telefon, vagy a Galaxy core prime lenne a jobb választás? Köszi

(#513) #41133696 válasza Fleed (#512) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az LG-t ajánlanám inkább.

(#514) #41133696


#41133696
törölt tag

Érdekes, itt nincs fent magyar FW Optimus esetében van, sőt még EU-s is.http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=175

V10D van fent, telekomos, nem talált újabbat.

(#515) Fleed válasza #41133696 (#513) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi a választ, core prime fórumban azt írta vki h az a teló (főleg a VE) gyorsabb mint a Leon. Esetleg van aki mindkettő telefont ismeri?

más:
00:19 és 00:20 mp között balról jobbra középen egy mini ufó repül el keresztbe a(L:http://mobilarena.hu/dl/cnt/2015-04/117504/testvid.mp4)tesztvideó(/L)

(#516) bbpro válasza #41133696 (#514) üzenetére


bbpro
tag

Ezek a H320-asra való romok. Itt vannak a H340-esek:[link]

(#517) szemesi69 válasza Fleed (#515) üzenetére


szemesi69
addikt

Van mindkettő, mindegyik jó.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#518) #41133696 válasza bbpro (#516) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, telekomosra csak a D a jó?

[ Szerkesztve ]

(#519) plutox válasza Fleed (#515) üzenetére


plutox
csendes tag

valami tényleg átrepült ott, ki is lehet kockázni, megállítva van ott valami, valószínű, hogy egy légy.

[ Szerkesztve ]

(#520) bbpro válasza #41133696 (#518) üzenetére


bbpro
tag

Elméletileg akár telenorost is lehet rá tenni mert a szolgáltatófüggőség nem a rom-ban van. Az enyém tökéletesen müködik az europe open-nel. Sőt volt már rajta amerikai is mert próbáltam feltenni a CM12.1-et csak azzal itt nem látja a hálózatokat.

(#521) bumbi91


bumbi91
csendes tag

Ez vagy lenovo a2010 a jobb, az a baj, hogy a lenovohoz nem készült teszt, és nincs fórum, így olyan mintha zsákbamacskát vennék vagy nem?

(#522) kk75


kk75
tag

Tudja valaki, hogy a feloldási mintás lock screen - nél, a jobb alsó sarokból hogyan lehet a fényképező icont eltávolítani ?

Köszi

:)

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#523) #41133696 válasza bbpro (#520) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :)

Az miért van, hogy ilyen beállítások mellett:

Ilyen minőségben vesz fel:

Youtube-ra, pedig 360p-ben kerülnek fel a videók?

(#524) B1T3 válasza #41133696 (#523) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem teljesen átlagos a videó minősége.

A YouTube-ra pedig eredeti felbontásban töltődnek fel a videók (persze a Youtube-nak „hála” mindig tömörítve mind kép-, mind hangminőség terén), csak kell egy kis idő, míg feldolgozza a feltöltött anyagot.

(#525) #41133696


#41133696
törölt tag

Amit lehet áthelyeztem SD kártyára, mint Skype, Facebook, FB Messenger. L7 II-nél is így csináltam. Viszont van egy olyan problémám, hogyha ezek frissülnek, akkor újból át kell helyeznem az SD kártyára :F L7 II-nél ilyen gondom nem volt.

(#526) KunZi válasza #41133696 (#525) üzenetére


KunZi
csendes tag

Ezt én is tapasztaltam, elég zavaró. Van esetleg valakinek valami ötlet, hogy hogy lehetne orvosolni a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#527) #41133696 válasza KunZi (#526) üzenetére


#41133696
törölt tag

V10D van fent Neked is?

(#528) KunZi válasza #41133696 (#527) üzenetére


KunZi
csendes tag

Nem, V10g van fent. A teló meg telenoros

(#529) #41133696 válasza KunZi (#528) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R, akkor az E verzió sem oldalán ezt meg, más gondom meg nincs a 10D-vel. A böngészős beállás, meg kb LL kategória :)

(#530) atala


atala
addikt

Ma megjött a telekomtól a telefon, és hozzá a dominó sim kártya. Utólag vettem észre, hogy ebbe micro sim kel. Szerintetek meg lehet vágni, vagy inkább cseréltessem ki?
Azért erre gondolhatott volna T, hogy ha már egy ilyen készüléket rendelek, akkor micro sim-et adjon hozzá!

(#531) szemesi69 válasza atala (#530) üzenetére


szemesi69
addikt

Lehet vágni, de én a helyedben reklamálnék, hogy cseréljék ki, mert így nem tudod használni. Nekem volt már olyan igaz vodánál, az üzletben vágták a kártyát, mégsem lett jó, mégis csak cserélték ingyen.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#532) AliasBence


AliasBence
újonc

Üdv. Lenne egy kérdésem. a mai nap hangosítani akartam a telefonon, de véletlenül a kamerát nyomtam meg kicsit erősebben. ugyan olyan képet csinál mint azelőtt. nézegettem képeket az alkatrészekről, és azt láttam hogy az a kör alakú üveg aminek a széle fekete teljesen külön van a kamerától, és nem ér hozzá. lehet bármi baja attól hogy megnyomtam kicsit erősen? :W :W :W :W :W :O :O

(#533) --HARDCORE-- válasza AliasBence (#532) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ha minden jól működik, mégis mi baja lehetne? :S
Ha mondjuk nem lenne képe , akkor egyértelműen sérülhetett a kamera és vagy az alaplap.

Egyébként egy kis műanyag hiányzik onnan, hogy az embernek legyen hova igazodnia vakon.. :

Kicsit béna lett, de használható. Öntapadós szivacsból lett kivágva.

Lenne még mit fejleszteni ezen a telón, nálam amúgy főleg videózásnál látni hogy a kép közepe zöldes, a széle felé meg pirosas. :/ Nem egy csúcs kategória az tény, de akkor is ilyen hibát még nem láttam máshol..

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#534) #41133696


#41133696
törölt tag

Érdekes nekem ezen a készüléken böngészők közül Mozilla Firefox a legjobb, Nexus 7 táblagépen pedig az Opera volt. Itt a Chrome és az Opera döcög.

(#535) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Találtam most a neten egy [link] ilyen telót de azt írja német nyelvű.
Ez azt jelenti hogy német nyelvű a menürendszere ? Ettől függetlenül lehet ugyan úgy itthon használni?
Itthon meglehet oldani hogy magyar legyen ? Másik rom feltelepítésével ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#536) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék egy viszonylag kompakt megbízható 2 napos üzemidővel rendelkező készüléket és a Leon fele pártolok. Kérdésem az lenne hogy van e valami hiba amire érdemes odafigyelni ? Spiritet is néztem de nem tűnt annyival jobbnak mint amennyi az ára.
Előre is köszönöm.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#537) #41133696 válasza foxymaci (#536) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meglepően jól bírja az akkumulátora. A 2 napot teljesíti ha a kijelző nincs intenzíven használva.

(#538) TA68


TA68
senior tag

Vajon mályvacukor lesz rá?

(#539) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Ajándékba nagy büntetés ez a mobil? A GSM arena fórumán egy pár ember szidja, mint a bokrot. Itt igazából se jó, se rossz véleményt nem olvastam, az utolsó 150 kommentben... Szóval egy középkorú hölgynek.ajánlott lehet, vagy inkább Galaxy prime?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#540) jancsiii válasza petymeg (#539) üzenetére


jancsiii
tag

Mindenféle telefonom volt már. Útóljára egy z3c ami többet volt szervizben mint nálam,se vizet se port nem állta 140eft-ért. Ezért lejebb adtam az igényeket mégpedig:lássam,halljam,hirtelen amikor szükséges letudjak valamit fényképezni/videózni,és legyen benne 4g,gps/glonass,na meg persze ne legyen drága. A használata reggel ébreszt,kávézásközben wifiről netezés 20 perc, kb. 8 órától estig egyfolytában csörög,olajos poros zsíros,vizes kézzel használom,sűrűn elejtem. Estefele egyfolytában elemlámpaként üzemel. Délben 4g-n 15 perc net. Hétvégén kis zenehallgatás a fülesen,navigáció. 3-4 naponta töltöm még semmilyen szoftver hiba nem mutatkozott,iszonyat stabil minden szempontból. 36 éves vagyok a szakmámból adódóan süketülök,vakulok de így is tök jól használható számomra :R 32eft-volt praktikum kártyával. Most emagon egy árban van a spirittel én arra szavaznék inkább,szebb is ram is több meg néhány funkció igényesebb.

(#541) atosan válasza jancsiii (#540) üzenetére


atosan
addikt

Ram ugyan annyi.

Maine coon

(#542) Bence1975


Bence1975
újonc

Üdv!
Van egy lg leon 4g lte készülékem. A mai nap kicsavaroztam a keretet, mert ki fújtam a port a telefon belsejéből.
ez a keret ugye ott van hogy levesszük a hátlapot, majd azt a 8 db csavart kicsavaroztam. és amikor csavartam vissza a csavarokat, mindegyiket meghúztam elég "erősen". működik a kijelző viszont nem tehettem, a telefonba kárt?
úgy csináltam, hogy amikor megakadt a csavar, akkor elkezdtem ujjal még tekerni rajta.
szerintetek a csavar nem nyomhatja az lcd-t hátulról, vagy esetleg más kár nem keletkezhetett benne? :W :W :W :W :W :W :W :W

http://img.diytrade.com/smimg/2262500/43554800-5045619-0/Touch_Digitizer_LCD_Display_for_LG_Leon_4G_LTE_H340N_Black/2768.jpg

[ Szerkesztve ]

(#543) kstcsk


kstcsk
tag

Frissítés érkezett: v10h

ui: Voda

[ Szerkesztve ]

(#544) #41133696 válasza kstcsk (#543) üzenetére


#41133696
törölt tag

Telekomosra?

(#545) rooland válasza kstcsk (#543) üzenetére


rooland
senior tag

Ja most telepíti. Jó sokat szöszöl, remélem komoly újítás, feloldották a titkos tartalék 2 magot. :DDD

(#546) #41133696 válasza rooland (#545) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az lenne az igazi, ha kiizzadnának rá egy 6.0-s Androidot. Optimusnál V10.x volt a JB, V20.x pedig a KK.

(#547) kstcsk válasza rooland (#545) üzenetére


kstcsk
tag

+2GB RAM ;]

(#548) --HARDCORE-- válasza #41133696 (#546) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Kíváncsi lennék mi maradna a 8GB tárhelyből azzal a csoda szoftverrel.... mert így az 5.0-val is siralmas a dolog és általában nőni szokott a helyigény.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#549) #41133696 válasza --HARDCORE-- (#548) üzenetére


#41133696
törölt tag

Viszont az LL sajnos a Google Vistája.

(#550) --HARDCORE-- válasza #41133696 (#549) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ez nem vitás. Nekem is inkább a 4.1.2 jött be. Persze nem ezen a telón...

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.