Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) V.Dave


V.Dave
senior tag

És ha jól beállítódott akkor mit kéne érzékelnem? Nem észlelek semmi változást, azt hittem ha a kamerában a felső 3 pontra kattintva előjönnek új beállítások :((

Xiaomi mi 8 6/128

(#6702) eami válasza DJ. Ru$y (#6698) üzenetére


eami
addikt

Vodás verzió sajna még nem jött :\

(#6703) lefkosia válasza eami (#6702) üzenetére


lefkosia
őstag

Vodás vagyok. 2. napja használom az L verziót LG CSMG Tool próbáld ezzel imei számod beírásával.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#6704) DJ. Ru$y válasza eami (#6702) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

SEA-ra még nekem sem sajnos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6705) eami válasza lefkosia (#6703) üzenetére


eami
addikt

reggel néztem akkor még nem volt, de most valóban kint van már.
Legalábbis én itt néztem: http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=xxxxx

viszont én nem akarok wipeot, jobban örülnék OTA az updatenek (aztán végigolvasom még az összefoglalót, mert gyanítom ez a kívánság teljesíthető így is).

(#6706) DJ. Ru$y válasza eami (#6705) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

KDZ-vel sem muszáj a wipe jól sejted.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6707) krisztyann válasza eami (#6705) üzenetére


krisztyann
tag

A PC Suite is felrakja a frissítést.OTA-n még nem volt kint amikor az már felrakta nekem.Így se törlődik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6708) VIBO


VIBO
őstag

32/3 eur tegnap előtt frissült pc suite-al. ;)

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6709) lefkosia válasza eami (#6705) üzenetére


lefkosia
őstag

Tudom sok maceraval jar a (adatok,app,sms stb.) full wipe, de en szeretek 0-rol epitkezni.

The Truth Is Out There

(#6710) torok6


torok6
aktív tag

Szeretnék venni egy g3-at és azt szeretném kérdezni tőletek hogy megéri az árát? Ezt úgy értem hogy nem akad meg nem fagy le meg nem lassú e :)

(#6711) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Gyerekek, már azt hittem eltűntek... :O :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6712) krisztyann válasza DJ. Ru$y (#6711) üzenetére


krisztyann
tag

:DDD

(#6710) torok6 Igen.

[ Szerkesztve ]

(#6713) Pistakiss válasza eami (#6705) üzenetére


Pistakiss
őstag

Hali!
Most telepítem, Vodás vagyok én is. "LG Mobil support tool"-al simán megy, semmi buchera
Reggel még én sem láttam, csak most, hogy itt írták

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6714) delon válasza torok6 (#6710) üzenetére


delon
tag

hol fogod venni?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#6715) torok6 válasza delon (#6714) üzenetére


torok6
aktív tag

Az a baj hogy sok helyen olvastam hogy akad a a G3 a nagy felbontás miatt nem tudom mennyire igaz ez nem merem megvenni ez miatt :/

(#6716) DJ. Ru$y válasza torok6 (#6715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem véletlen lett téma összefoglaló írva, olvass. Nem véletlen van jobb fent kereső, használd. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6717) zoleeno1 válasza torok6 (#6715) üzenetére


zoleeno1
addikt

Néhány alkalmazás megnyitása hosszadalmas, ez tagadhatatlan. Pl. facebokk app, vagy a beállítások megnyitása. De egyébként simának mondható a rendszer, mondom, inkább néhány alkalmazás megnyitása lassúcska. Neked kell eldöntened ezzel együtt tudsz e élni.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6718) eami válasza krisztyann (#6707) üzenetére


eami
addikt

valóban, a PC Suite már fel is tolta. Köszi a tippet mindenkinek :R

(#6719) zoleeno1 válasza zermi (#6688) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hát ez nálam oly annyira nem működött L alatt, hogy restart után az alkamazás indításánál behalt, csak akksi ki-be segített, utána meg egyfolytában com.android.systemui folyamat leállt fogad... rakhatom újra... remek

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6720) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok! Ma vettem a T-nél egy G3-at, és úgy néz ki, ennél is jelentkezik a térerő probléma. 0-5 csík között ingadozik, miközben meg se mozdítom a telefont. Viszont úgy nézem, a hálózatot nem dobja el, pl. játékból nem lép ki azzal, hogy megszakadt a netkapcsolat. Neten rendeltem, szóval van 14 napom még meggondolni magam. Vigyem vissza? Vagy lehet, hogy egy update kjavítja? V10C van rajta, ezt ajánlja csak fel az update hivatalosan, mókolni meg nem akarok vele.

(#6721) Pistakiss válasza torok6 (#6715) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát! Akkor ne vedd meg! Aki annyira nem képes, hogy pár hozzászólást átolvas és csak a régi teszteket tekinti támpontnak, annak nem ez való!
Egyébként az első szoftverekkel sem volt olyan akadás, ami bármiben is zavart volna bárkit, ez egy felfújt, felkapott ökörség!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6722) ricinus13 válasza Pistakiss (#6721) üzenetére


ricinus13
senior tag

+1 Az ilyennek nem telefont, hanem általános iskola 1. osztályt, ott majd megtanul olvasni.... :(

(#6723) mckangi válasza Khelben (#6720) üzenetére


mckangi
senior tag

Vidd vissza , ha kicserélik, akkor majd azért írj vissza , hogy milyen lett a cserekészülék.
Ha egyáltalán ugyanilyet kérsz.
Bár lehet , hogy T-s szemszögből te is rossz helyen laksz.

Poco F3

(#6724) delon


delon
tag

Sziasztok!

Van itt aki gsm boltba vette a készüléket és valóban gyári garanciával?
Tudnatok ilyen boltokat ajánlani a hol nem trükköznek a telefonokkal?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#6725) Gempas 70 válasza Pistakiss (#6721) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

"Háát! Akkor ne vedd meg!"
.
""Háát-tal nem kezdünk hozzászólást"" :DD

(#6726) Pálin(t)ka válasza Gempas 70 (#6725) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Akkor hassal. 😂😂😁

(#6727) Kasya válasza Gempas 70 (#6725) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nincs új a nap alatt. :U

(#6728) VIBO


VIBO
őstag

Miért ébreszt az ébresztő fél órával korábban mint be van állítva?

Timely app.

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6729) gery2123 válasza VIBO (#6728) üzenetére


gery2123
őstag

Be van állítva az intelligens ébresztés, és akkor szépen lassan elkezd ébreszteni, hogy ne úgy kelj fel mint akit se..be rúgtak ☺
Nekem így van, volt, de ki lehet kapcsolni, és akkor pontban akkor csörög amikor kell/szeretnéd!

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#6730) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Nos a tegnapi zarkepernyos moddolassal ugye sikeresen "kinyirtam" a telot, igy rakhattam ujra az L szoftot. Aki ART-on hasznalja azt javaslom NE tegye. A multkor en instant artra allitottam amikor felraktam, most hagytam dalvikon, sokkal vajasabb, gyorsabban nyilnak az appok igy.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6731) VIBO válasza gery2123 (#6729) üzenetére


VIBO
őstag

Áháá. :R

És nem tudom, hogy Ti tapasztaltatok-e olyat, hogy Chromenál amikor mobil nézetben pl. mint most írok be szöveget, a szöveg boxban nem mindig látszik folyamatában, hogy írok, hanem csak ha elmozdítom a képet jelenik meg a beírt szöveg. Vkinek van ilyen?

Amúgy Chromeban van oldal frissitesre lehetőség anélkül, hogy jobbra fennt a beállításokban rányomok a frissít gombra?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6732) Kasya válasza VIBO (#6731) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez nem csak chrome-nal és mobilnézetben fordul elő, de más platform alatt is jelentkező gond.

(#6733) Khelben válasza mckangi (#6723) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akinek volt térerő problémája: mindig jelentkezett vagy csak akkor, amikor olyan helyen voltak, ahol amúgy is gyenge volt a hálózat?

(#6734) Grawens válasza zoleeno1 (#6730) üzenetére


Grawens
senior tag

Ezért is emeltem ki vastag betűkkel a leírás elején, hogy a "módosítás(ok) bizonyos esetekben szoftververzióhoz kötöttek, tapasztalatok alapján csak Dalvik alatt működőképes(ek)", megelőzve ezzel a kompatibilitásból adódó problémákat. ;)

(#6735) zoleeno1 válasza Grawens (#6734) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, lattam, koszi szepen amugy ezuton is. Csak tegnap irta vki hogy mukodik az L verzio alatt is, ezert jeleztem, hogy lehet nalam akadt ossze csak valamivel, de itt nagyon :) Lehet az ART miatt?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6736) gery2123 válasza VIBO (#6731) üzenetére


gery2123
őstag

Tegnap jött rá az egyik fórumtárs, hogy ha felül a 3 pöttyöt megnyomjuk és balra húzod akkor pont a frissítés gombot nyomod meg. Tehát olyan mintha a jobb felső sarokból a bal szél felé való mozdulattal friss lenne. Illetve így van.

-- PSN_ID: GerY2123

(#6737) Grawens válasza zoleeno1 (#6735) üzenetére


Grawens
senior tag

Igen, valószínű az ART miatt hasalt el a SystemUI.

(#6738) DJ. Ru$y válasza zoleeno1 (#6735) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem lehet, biztos, hiszen más azt írta, hogy neki működik L-lel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6739) Pistakiss válasza Gempas 70 (#6725) üzenetére


Pistakiss
őstag

Tapsvihar!!!
Ha ennyit tudtál kiszűrni a mondandómból, akkor gratula!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6740) -FreaK- válasza Khelben (#6733) üzenetére


-FreaK-
veterán

Bárhol jelentkezik.

(#6737) Grawens + zoleeno1:

Nekem most a Custom rom megy, abban alapból benne vannak a módosítások és semmi probléma ART alatt.

Nekem egyébként gyorsabb a telefon működése ART-al, így nyílnak gyorsabban az appok.

(#6741) Kasya válasza -FreaK- (#6740) üzenetére


Kasya
nagyúr

Custom rom megy rendesen? Bugok jelentősek?

(#6742) Khelben válasza -FreaK- (#6740) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor nekem nem az van vagy nem tudom... Amikor stabil a hálózat (benn a városban, otthon szabadban), akkor nem dobja el a térerőt, akkor se, ha az alján fogom a telefont. Akkor kezd ingadozni, ha olyan helyen vagyok, ahol amúgy is szar (otthon a lakásban lehúzott fémredőnyökkel, vonaton dombok között, liftben). Lehet, hogy mégis jó a telefon?

(#6743) V.Dave


V.Dave
senior tag

LG pc suite--al kerestem frissítést, tálalt is j verziót. Nyomtam egy updatet és annyi történt hogy i verzióra vissza állt, cserébe meg elrontotta a rootot, és feltett egy csomó felesleges appot. Más tudott j-re frissíteni?

Xiaomi mi 8 6/128

(#6744) -FreaK- válasza Kasya (#6741) üzenetére


-FreaK-
veterán

Semmi bugot nem tapasztaltam eddig :)

(#6742) Khelben: igen, akkor valszeg csak az egyébként is gyenge térerő miatt ingadozik a jel.

(#6743) V.Dave: hagyd inkább azokat a régi verziókat és rakj fel egy L KDZ-t, kb. 3 perc alatt megvan. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés :)

(#6745) Grawens válasza Khelben (#6742) üzenetére


Grawens
senior tag

Nincs baj a készülékkel! ;)

Kicsit ráérős időmben itt a melóhelyen belebújtam a kijelzőmbe és rohangáltam az irodák közt az épületben és kint a Duna-parton. Rájöttem, hogy az LG elég érdekes módját választotta a térerőkijelzés indikátor beskálázásának.
Tehát:
1pálciak > -103dBm
2pálcika > -99dBm
3pálcika > -97dBm
4pálcika > -95dBm
5pálcika > -90dBm

Mivel a G3 amúgy is kisebb adóteljesítménnyel bír, mint jó néhány más készülék (ez nem jelenti azt, hogy ez hátrány lenne), így szinte érthetetlen, hogy miért kb. 10dBm közé sákálázta be az indikátort.
-103dBm alatt már a készülék nem mutat térerőt, de -113dBm-ig nem dobja el a hálózatot, tehát ez még újabb 10dBm-os teljesítménycsökkenés ami majdnem akkora, mint maga a térerőskála. :Y
Annyit még hozzátennék, hogy maximum -61dBm-ot sikerült a kinti futkosással elérnem, és nem vagyok egyetlen egy adó közvetlen közelében sem, mindezt GSM hálózaton, úgy hogy -90dBm-tól teljes téretőt mutat.

Mért értékek:
maximum: -61dBm
minimum: -113dBm
skálázás: -90dBm > -103dBm

Azaz a térerő skála szerint a kijelzett maximum térerő értéke felett emelkedett a jelerő 29dBm-ot ami még nem a vége. A kijelzett minimum térerő érték alatt pedig van még 10dBm tartalék. :U
Így azt a kb. 10dBm-os tartományban lévő jel ingadozását mutatja az indikátor.
Szerintem fel lehetett volna osztani emberségesebben is, hogy ne rémüldözzenek a népek. :D

[ Szerkesztve ]

(#6746) Khelben válasza Grawens (#6745) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, ez nekem is feltűnt, hogy otthon a lakásban néha nulla pálcikám volt, de a mobilnet simán ment, nem szakadt meg. Akkor most kicsit megnyugodtam, hogy nem kell visszavinnem :)

(#6747) -FreaK- válasza Grawens (#6745) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szép mérés, köszönjük!

Még annyit hozzá fűznék, hogy tudtommal 10dBm-es növekedés duplázást jelent tényleges jelerősségben (hangnál legalábbis), mivel ez csak egy arányszám, nem egzakt mértékegység. Így még meglepőbb a dolog.

Nálam sajnos azért nem ilyen derűs a helyzet, hiszen pont az a problémám hogy elég gyakran meg is szakad.
Ez látszik is az aksi statisztikában, jelenleg első helyen van a telefon készenlét, 31%-al, a képernyő csak utána jön 16%-al.. most a jel nélküli idő viszonylag alacsony, 4%, de hétvégén ez 30% is szokott lenni mert otthon gyakran dobja el.

(#6748) toto0569 válasza Grawens (#6745) üzenetére


toto0569
addikt

Cserébe a legkevesebb káros sugárzást bocsátja ki.(SAR.)Éppen ma olvastam egy cikket és dobogós helyen végzett.-->1
Ezt írtam a "kisebb adóteljesítmény"-re

[ Szerkesztve ]

(#6749) DJ. Ru$y válasza toto0569 (#6748) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Múlt héten valaki linkelte, az iPhone csak éppen átcsúszott az amerikai küszöbérték alatt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6750) toto0569 válasza DJ. Ru$y (#6749) üzenetére


toto0569
addikt

Igen...az éppen csak...samu volt a második...De szerintem a TMobil szarakodik a legtöbbet.Anyának G2,nekem Z2.Ráadásul 2G-n nyomjuk mégis liftezik a jel erőssége.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.