Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Lecs@


Lecs@
addikt

G2 - ban, vagy a Pro - ban volt opció appdriver háttér változtatására. G3 - nál nincs vagy máshova került az opció?

512 GB

(#6202) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Elkészültem a topicunk leendő összefoglalójával.

Úgy tervezem, hogy holnap este véglegesítem az írást (ha addig még nekem vagy másnak eszé, majd Dj.Ru$y kolléga még átnézi stilisztikai és helyesírási hibák után kutatva amit ez úton is köszönök neki ( :R ), majd ha áldását adja akkor egy moderátort megkérve be lesz helyezve a megfelelő helyre.

Szeretném kérni, hogy ha valakinek van még ötlete/hozzáfűzni valója/véleménye, akkor azt jelezze felém holnap estig.

Lenne egy konkrét kérésem is:

az eltávolítható rendszer alkalmazások listáját nem tudná nekem valaki összeírni? A tippek/trükkök rész alá pont passzolna :)

(#6203) Lecs@ válasza -FreaK- (#6202) üzenetére


Lecs@
addikt

Ez nagyon sok munka, rengeteg rászánt szabadidő ! Nagyon köszi mindenki nevében ! Respect !

512 GB

(#6204) Zitta válasza -FreaK- (#6202) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem napjaink IOS kapufainak koszonhetoen sok almas user partol at kulonbozo androidos termekekre, viszont a gepeiket nem fogjak pc-re valtani, ezert nem artana a G3 vagy egyaltalan az LG termekek es mondjuk az OSX kozos nevezoit ismertetni.

Mert: a Pc Suite for Mac még viccnek is rossz.
Foleg hogy koszonoviszonyban sincsen a Win verzio hasznalhatosagaval.

Android File Transfer meg konkretan agyhalott lett! Sajnos... :W

Ui: Amugy meg koszonjuk szepen az energiat amit beleadtal/beleadtatok ebbe az irasba! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6205) DJ. Ru$y válasza Zitta (#6204) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kedves Zitta. Itt az alkalom! Ezt nem fogja tudni megcsinálni egy win user ugyanis hiába olvas leírásokat sok esetben tapasztalhatjuk, hogy a leírás nem egyenlő a tapasztalatokkal. Nem sértés, de aki bármilyen Mac-ről van olvasson, próbálkozzon és ne féljen megosztani a tapasztalatokat, esetleg összeírni és mehet is az elsőbe a következő bővítés/módosítás során.

Freak, te pedig ne köszönj semmit, a nagy feladat a tiéd (volt).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6206) lefkosia válasza -FreaK- (#6202) üzenetére


lefkosia
őstag

Koszunjuk a munkadat! Nagyon reszletes, remek lett :C

The Truth Is Out There

(#6207) Zitta válasza DJ. Ru$y (#6205) üzenetére


Zitta
őstag

En eddig 2 opciot tudtam es mindketto zatonyrafutas, de ezeket mar kommunikaltam az LG fele, mert egy vicc, hogy egy 500- forintos pendrive tudasa nem bir benne lenni ebben a keszulekben, ha Apple termekrol van szo, de egy Win-en minden megy, mint kes a vajban...

Persze az LG kenheti az almakompotra es amazok meg vissza - csak kozben nekem kell ki-be rakosgatni a kartyat, hogy egy mondjuk 1-2 GB-s mkv fajlt atpakoljak ra, hacsak nincsen erre "fel napom" - vezetekmentesen...

Egyebkent meg szeretem az "ablakos" tokot, de azert azt lehamozni a keszulekrol - nem egyszeru!

Jah!
Azt viszont tudjuk mar meg, hogy valoban muanyag a kameralencse, mert ha igen az szomoru momentum lenne, foleg,hogy 1-2 ember mar taccsra is vagta valahogyan!?.

:F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6208) DJ. Ru$y válasza Zitta (#6207) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha műanyag, akkor gyanítom, hogy visszahívják ingyen garanciára őket, mint anno a Nokia az N97 lencséit. Nekem egyelőre "nem sikerült" megkarcolnom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6209) -FreaK- válasza -FreaK- (#6202) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat.

Kapkodtam, most látom hogy meg is látszik, szóval az előző hsz.-ben a hibás rész helyesen így hangzik:
..(ha addig még nekem vagy másnak eszébe jut valami azt berakom), majd Dj.Ru$y kolléga még átnézi...

(#6204) Zitta: eddig nem láttam semmi arra utaló jelet hogy valaki MAC alatt próbálkozott volna valamelyik programmal/leírással, így jelenleg nem érzem szükségét egy írásnak a témában. Viszont ha szerinted a probléma valós és többeket érint, akkor légy szíves segíts nekem a témában, mert az én 0 tapasztalatommal sajnos semmit nem tudok tenni az ügyben. Esetleg elkezdhetek nyomozni a dologban, de az nagyon idő igényes, és ahogy Dj.Ru$y is írta, MAC rendszer híján nem igazán leszek kompetens a témában.

[ Szerkesztve ]

(#6210) Bilux válasza Zitta (#6207) üzenetére


Bilux
veterán

zafír kristályüveg mint ahogy az lg g2-ben is volt.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6211) Kasya válasza Bilux (#6210) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kizart dolognak tartom, hogy zafir legyen.

(#6212) Stukker1987 válasza -FreaK- (#6209) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Köszönjük szépen!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#6213) álarc válasza Bilux (#6210) üzenetére


álarc
aktív tag

Nekem a g2 ben műanyag volt, ez biztos! Karcolódott erősen. A G3 keményebbnek tűnik.

(#6214) -FreaK- válasza Kasya (#6211) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tudomásom szerint az Apple-n kívül senki nem használ zafír üveget a telefonjaiban (még).

(#6215) Bossi válasza -FreaK- (#6209) üzenetére


Bossi
őstag

Köszi a munkádat :R

(#6216) migabi24 válasza álarc (#6213) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor neked biztos egyedi G2-őd volt plexis kamerával

(#6217) Typhoon47 válasza -FreaK- (#6209) üzenetére


Typhoon47
őstag

Köszönjük :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6218) álarc válasza migabi24 (#6216) üzenetére


álarc
aktív tag

Gondolom van több széria

[ Szerkesztve ]

(#6219) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok/lányok!

Használ valaki egyszerű tartót a telefonjához? Nem kell dokkolás, nem kell kihangosítás semmi. Egyszerű fém, műanyag, akármi, ami strapabíró, olyan szögben tartson kb, mint a gyári és ne essen ki belőle, ne takarjon a kijelzőből semmit. Szóval egy sima asztali "tartó". Tudtok valamit ajánlani esetleg vannak tapasztalatok?

Köszi

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6220) Gyurike válasza DJ. Ru$y (#6219) üzenetére


Gyurike
tag

Szia!

Én a munkahelyemen egy Yarvik YAC310-es állványon tartom.

Ez elvileg egy 7'-os tablettartó állvány, de 2-3 mm híján pont faltól falig ér a telefonnak széltében.
Nagyon minőségi, műanyag állvány bőséges gumirozással.

Nagy előnye, hogy debreceni Tescoban kb. 540Ft volt (3100-ról leértékelve), annyit bőven megér.

(#6221) Bilux válasza Kasya (#6211) üzenetére


Bilux
veterán

Biztos, hogy az.

Camera

LG has equipped its G2 smartphone with an outstanding 13MP camera. This capable snapper takes great-looking photos not only thanks to its large sensor, but also because its optical image stabilization does a great job at keeping the frame steady. The camera lens, made of sapphire crystal,

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6222) Kasya válasza Bilux (#6221) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Phonarena szvsz téved. Könnyebben karcolódik, mint a kijelző. A kijelzőmön egy karc se lett 2 hét alatt, a kamerán 2 is....

(#6223) Bilux válasza Kasya (#6222) üzenetére


Bilux
veterán

Nem bizonygatom, nem fizet nekem ezért az LG :D Akinek van ingerenciája kérdezze meg az LG-t, nem biztos, hogy a magyar supportot érdemes.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6224) Bilux válasza Kasya (#6222) üzenetére


Bilux
veterán

:P

KLIKK

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6225) migabi24 válasza Bilux (#6224) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez G2, itt a G3-on megy a vita

(#6226) Bilux válasza migabi24 (#6225) üzenetére


Bilux
veterán

Kizart dolognak tartom, hogy zafir legyen.

Nekem a g2 ben műanyag volt, ez biztos! Karcolódott erősen. A G3 keményebbnek tűnik.

Tudomásom szerint az Apple-n kívül senki nem használ zafír üveget a telefonjaiban (még).

Ha G2-n az volt akkor a G3-ra plexit rakok valószínű... Akit annyira érdekel kérdezze meg a gyártót.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6227) Lecs@


Lecs@
addikt

Most tényleg. Ki mit használ a készüléken? H, I, J vagy K ? Melyik a legjobb, legstabilabb, leg akkubarátabb? :B

512 GB

(#6228) -FreaK- válasza Lecs@ (#6227) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem eddig a K-val semmi problémám, kb. ugyan az mint előtt a HK-i "i" volt. Így marad ez amíg nincs újabb :)

(#6229) Lecs@ válasza -FreaK- (#6228) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem találom a direkt letöltölinket. Azt hittem csak OTA- val jön. KDZ topikban sem. Tudnál nekem adni? Köszike

LgFlashtoolo l- os telepítés?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6230) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jelentem kész a 0. hsz javítása Freak meg fog utálni egy életre szerintem. ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6231) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#6230) üzenetére


-FreaK-
veterán

Á.. nem olyan sok az a kb. 200-300 hiba amit találtál ! :D

(#6232) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Többen kértek linket pm.-ben a K frissítéshez.

Itt volna-e (csak a minden egyben link nem működik már)
[link]

Itt a frissítés topicja ahol találni még linkeket ha esetleg az egyik megszűnne: [link]

Keresőnek: D855 TOT v10k k frissítés "k"

(#6233) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv Emberek!

Olyanok véleménye érdekelne, akik S5-ről mentek át G3-ra....
Leírnák a negatív ill. pozitív hatásait a váltásnak?
Nagyon köszönöm.

Üdv.: István

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#6234) --Tomee--


--Tomee--
csendes tag

Boldog G2 tulajdonos vagyok. Legalabbis eddig annak ereztem magam, aztan a minap tortent hogy leultek a mellettunk levo asztalhoz, majd kitettek egy G3-at azzal a gyari koros tokkal. Nemreg lattam mobilarenas tesztet a keszulekrol, de nem akartam tudomast venni rola, mivel februarban jutottam hozza a csodas G2 hoz.
Sajnos most azonban egyre jobban elgondolkozom rajta hogy mi lenne ha... :)
Harom fontos dolog ami leteszi a voksot az uj mellett:
-cserelheto akku
-vezeteknelkuli toltes
-micro SD vel bovitheto
Sajnos ezek nagyon fajo pontok a G2-ben, szoval ha valaki meg uj G2 vasarlasan tori a fejet, akkor mindenkepp a nagyobb tarhellyel rendelkezot ajanlaom.. Igy tobb mint fel ev hasznalat utan egy dolog ami igazan zavar, hogy a tarhellyel folyamatosan birkozik az ember.
Varunk egy kicsit meg merseklodik az ar aztan :))

Tegnap is ma feküdtem le, de ma is holnap fogok!

(#6235) Zitta válasza --Tomee-- (#6234) üzenetére


Zitta
őstag

Go4it! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6236) Lecs@ válasza -FreaK- (#6232) üzenetére


Lecs@
addikt

Na feldobtam köszike ! Szoft verza : V10k-GLOBAL-SI. Néked is ? :D

512 GB

(#6237) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogyha rácsatlakozok egy wifis hálózatra és az ip címet dinamikusnak adja ki, majd én azt módosítani szeretném fix ip-re, akkor miért nem lehet beírás után menteni a beállításokat?
Nekem előtte S3-am volt, azon gond nélkül lehetett ilyet megejteni.

Köszönöm a választ előre is!

(#6238) álarc


álarc
aktív tag

huuu.
Most akkor melyik lenne a legsimább firm?
16GB
van egy valag h i j k minden.
Megzavarodtam. :( :W
keresek is meg minden! de...
Privi is jó!
Most a kínai i van, ARTn nem rossz végül is...
Csak Note 3 után laggyi a cucc

[ Szerkesztve ]

(#6239) Kasya


Kasya
nagyúr

No...megkérdeztem az LG Supportot. Elmondasuk szerint semmi info nincs a kamerafedo anyagarol.
Igy maradok a tapasztalatnal, ami szerint nem zafir, de meg csak nem is GG...

(#6240) álarc


álarc
aktív tag

Ja még 1.
Többször megkérdezi a teló, hogy mi legyen az alapértelmezett inditó (launcher)
nektek is van ez a bug? Időszakos, nem mindig. Nincs fenn másik app. Bepipálom, hogy lg home alapértelmezett, de mégis kérdezget. Ez volt v10h, v10i. is

[ Szerkesztve ]

(#6241) DJ. Ru$y válasza anti1966 (#6237) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Be kell írni a jelszót is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6242) eami válasza álarc (#6240) üzenetére


eami
addikt

mert alapból kettő van fent gyárilag. Az amit látsz első indításnál és van még egy amolyan nagyiphone verzió is. Ha be van pipálva hogy mi legyen a default, utána az OKra kell nyomni, akkor rögzíti véglegesen (illetve addig amig fel nem raksz egy új launchert).

(#6243) álarc válasza eami (#6242) üzenetére


álarc
aktív tag

Nos ennek ellenére teszi mindezt. Nem értem.

(#6244) Zitta


Zitta
őstag

Kikapcsoltam az MLT-t es bekapcsoltam az Art funkciot... (ahogy a leirasban van).

Hat nem tudom, talan egy picit jobb, noha elotte sem volt annyira gaz, de majd ha jon frissites, elotte erdemes ezeket visszaallitani vagy mindegy?

Aki ezeket mar allitotta, az mit tapasztal? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6245) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sziasztok! Most akarok be ruházni egy ilyen telefonra! Érdekelne,h a 3 giga RAM verziót érdemesebb-e meg venni vagy inkább a 20-25 ezerrel olcsóbb 2 gigásat! ROM nem érdekel, mert nekem a 16 gb is bőven sok! Inkább az érdekelne,h a 2 giga ram nem-e kevés neki? Mert ha nem, akkor feleslegesen nem fogok a piár miatt 25 ezerrel többet ki adni érte, ha a 2 gigával is fut szépen! Játszani pl egyáltalán nem játszom telefonnal, tehát amiatt nem kell nekem sok ram! Köszi előre is! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6246) Zitta válasza PeteePeti (#6245) üzenetére


Zitta
őstag

En azert kihasznalom egy telefon adta hardveres es szoftveres adottsagokat, de nekem boven jo a 2GB/16GB-s verzio - szoval neked is jo lesz - szerintem. ;)

(mondjuk en beledobtam egy 64GB Class 10-es kartyat)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6247) PeteePeti válasza Zitta (#6246) üzenetére


PeteePeti
őstag

Köszönöm a gyors választ! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6248) --Tomee-- válasza PeteePeti (#6245) üzenetére


--Tomee--
csendes tag

Hello!

Szerintem is tokeletes a 2 giga RAM, nagyon szepen fut a gyari szoftver is, es erezhetoen van meg tartalek boven. (gyari G2 szoftver, ami nem sokban kulonbozik a G3 szoftveretol - legalabbis RAMban kizart)

T.

Tegnap is ma feküdtem le, de ma is holnap fogok!

(#6249) DonLaca@ válasza PeteePeti (#6245) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Több hónap G3 használat után szerintem meg kevés a 2GB. Nekem a kezdőképernyőm három oldalas, oldalanként egy widgettel. ez kb 1,5GB. Így 500MB szabad ram marad. Facebook, Messenger, Skype ezek mind 100MB felett vannak. Ha ezt összeadod szinte nem is marad hely futtatni más programokat párhuzamosan.

(#6250) Lecs@ válasza DonLaca@ (#6249) üzenetére


Lecs@
addikt

Apex. Nova stb Launcher, és Problem solved. Emellett sokkal több funkcionitást kapsz.

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.