Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) clizer


clizer
tag

Sziasztok!

Én is csillagromboló tulaj lettem.:)
Használtan szereztem egy hibátlan darabot, viszont olyan kérdésem lenne, hogy az lehet, hogy gyárilag 5.0.2-es verziós a szoftver? Mert hard reset után ugyanúgy azt írta a készülékadatoknál.

(#4752) WOT-H-A-C válasza clizer (#4751) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Attól, hogy adsz neki egy hard resetet nem fog a verziószám változni!! Mivel az a rendszer van rajta. Csak az alap állapotot fogod visszanyerni, mely ez esetben már nem az amivel ,"kigurult a gyárból" Ha 4.4 kell akkor downgrade!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4753) clizer válasza WOT-H-A-C (#4752) üzenetére


clizer
tag

Köszi, annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Egy ilyen downgrade mennyire macerás? Visszaolvasva sokan panaszkodtak az újabb verzióra, csak azért gondoltam, hogy jobb lenne nekem is az.

(#4754) WOT-H-A-C válasza clizer (#4753) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem itt a többség elégedett a lollival. Szerintem először próbálgassad szokjad meg a telefont, aztán ha ki akarod próbálni a 4.4 et akkor sdfuse módszer az összefogalóból.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4755) zizol válasza clizer (#4753) üzenetére


zizol
aktív tag

LG Optimus F6 után minden verzió iszonyat stabilnak fog tűnni.
Viccet félretéve szerintem is maradj a 5.0.2-nél, csak akkor varázsolj, ha valami gondod van.

Üdv, zizol

(#4756) clizer


clizer
tag

Köszi a válaszokat! Akkor maradok. :)
Az biztos, hogy már most szerelmes vagyok a telefonba.

(#4757) flushman válasza kmóricka (#4736) üzenetére


flushman
csendes tag

Eddig nem tudtam mit kezdeni az előlapi kamera porosodással próbáltam levegővel a hangszóró irányából, de semmi ez már ott marad.

A szivárványos csíkkal még valamennyire meg tudok barátkozni mert figyelek és akkor nem csinálok képet ha bevillan.

Panoráma pedig lehet csak nekem nem sikerül de aki hibátlan panoráma képeket készít a telefonnal az meg tudna nyugtatni mert erősen próbálkoznék hogy nekem is sikerüljön.

Videóval próbálkozott már úgy valaki hogy a második mikrofont el takarja vagy le fogja hátha nem ennyire silány a hang minőség amit felvesz a telo?

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#4758) Blizzardking válasza kmóricka (#4742) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én ajánlottam, de azt ítram hogy az aksi feszültségét figyeltesd vele, nem a százalékot. A későbbi belinkelt képen az látszik, hogy 4024 mV-on van, ami jócskán 70% körüli érték kell legyen. Szóval az aksi jó, és ki tudja olvasni akkor is amikor meg van hülyülve. Kezdetnek nyomj a jobb felső kis pöttyökre, és ott
- clear history
- wipe statistics
- clear estimates
Utána egyszer valamikor merítsd le 3400 mV környékére (3400-nál akar kikapcsolni) és egyvégtében töltsd fel csutkára. Meglátjuk.

Biluxzsolt, crixtm - Én mélységesen hiszek beg-nek, tudom hogy nem ma kezdte, de azt akkor is furcsállom, hogy ha folyamatosan figyeli az irányszenzorokat egy program, az ne szívná nagyon. Simán lehet hogy én vagyok ebben lemaradva, utoljára JB alatt szórakoztam ilyenekkel, és azok baromira szívták. A proxy szenzoros verzió nem, de ami billegtetésen alapult az kinyírta fél nap alatt :O De érdekel, minnyá felrakom :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4759) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#4758) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jaja! Régi motoros már :K Énbis ezért linkeltem.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4760) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#4759) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem ébresztésre/unlockolásra ez egy szimpatikus megoldás, csak még nem rendeltem meg (megvárom a fizut :DDD ). Rengeteg féle van, vannak amik baró jól néznek ki (bár Te biztos ismered).

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4761) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#4760) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem, ilyet még nem láttam, de nagyon érdekes!! :K Látok benne fantáziát. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4762) flushman válasza crixtm (#4739) üzenetére


flushman
csendes tag

Megnézem ezt a progit de nekem screen On illetve screen off ra nem sikerült beállítani.

Rengeteg beállítás van benne de ez konkrétan nem sikerült.

:F

Ment valakinek? Úgy ahogy a Kitkat tudta?

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#4763) Luissimo válasza flushman (#4762) üzenetére


Luissimo
veterán

én kipróbálásra itéltem a progit.
Csak a közelségszenzoros két pipát és a hátonfekszik pipát raktam bele, mert rázásra a kocsiban folyamatosan ébrentartotta és az gyors lemerüléshez vezetne.
és a döntési trükköket is kikpacsoltam benne.

így, ebben a formában eddig hozza amit kell, ha asztalról felveszem felébred, ha leteszem elalszik, ha meglegyezem kicsit akkor felébred.

Még azislehet hogy megszeretem majd, egyenlőre rendesen viselkedik :K

(#4766) Ombre85


Ombre85
tag

Furcsa dolgot produkált tegnap a telefonom. Nem várok rá megoldást, csak gondoltam, megosztom veletek, hogy ilyen is van:

A készülék az asztalon volt, mentem arra, és feltűnt, hogy folyamatosan rezeg. Felkaptam, próbáltam bekapcsolni a kijelzőt, de semmilyen kombóra nem reagált, csak rezgett, ki tudja már mióta, megszakítás nélkül.
Hosszan nyomtam neki egy hang le+power-t, de kellett vagy 2 perc, mire figyelembe vette, újraindult és belépett a service menübe. Onnan nyomtam neki egy restartot, be is töltött, de néhány perc múlva elölről kezdte az egészet.
Kikapcsoltam néhány órára, töltőre dugtam, próbáltam adatvesztés nélkül megváltoztatni a körülményeit, egyelőre azóta nem produkálja a hibát. Előtte sosem csinált ilyesmit. Egyedül egy dolgon változtattam, néhány napja feltettem egy RSS reader appot. Esetleg, ha újra előjön a hiba, leszedem, mert már korábban volt újraindulási gondom appokkal.
Furcsa ez...

(#4767) álarc


álarc
aktív tag

Mi a legújabb verzió lollin dátumra? Nekem jött egy + csomag úgy vélem.

(#4768) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

Az idő múltával egyre sza---bb ez a telefon.

(#4770) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#4769) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem is. :D Bár én nem csinálok koncert felvételeket. Viszont mióta le tudtam cseréltetni 4G-s re a kártyám, az üzemidőm is jobb!! :C

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4771) Pifi59 válasza Demonlaci2 (#4768) üzenetére


Pifi59
csendes tag

Mi a baj?Akarsz róla beszélni? :))

(#4772) Demonlaci2 válasza Pifi59 (#4771) üzenetére


Demonlaci2
tag

Első kamera porosodás. Már egy hónapja nem használom, mégis egyre porosabb, de szerintem az valami festékszemcse felgyülemlés. A fő kameránál nem jelentkezik egyelőre.

(#4773) dime27 válasza #45553408 (#4769) üzenetére


dime27
őstag

Nálam is! Ráadásul tegnap megnézte több emberke is aki eddig nem látta és hát el voltak ájulva! :))

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4774) ollie válasza WOT-H-A-C (#4770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a 4G kevesebbet fogyaszt, mint a 3G.

***

(#4775) kaszas91 válasza Demonlaci2 (#4772) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Nekem is eléggé poros :( szervizbe vinni meg sajnálom, meg lehet hogy nem is kezdenének vele semmit :(

Hülye kérdés: honnan tudom hogy 4G-s e a kártyám?

[ Szerkesztve ]

(#4776) Demonlaci2 válasza kaszas91 (#4775) üzenetére


Demonlaci2
tag

Hálózatoknál állítsd LTE/HSPDA/GSM-re, ha 4G van, akkor kiírja, fent a hálózati térerő mellett, hogy 4G. Persze a mobilinternetet kapcsold be... :DD

[ Szerkesztve ]

(#4777) crixtm válasza WOT-H-A-C (#4759) üzenetére


crixtm
tag

Hát érdekes lett a dolog. Most a második legtöbbet fogyasztó sw lett.
Ugyanakkor egy passzív flip tokkal használom a telót. Mióta a proximityn kívül nem figyel semmi kevesebbet fogyaszt a teló, de még mindig ez fogyaszt 2. legtöbbet. Az első az ingress :D

Blizzardking: Én is rendelnék nfc ringet. Többen nem olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#4778) kaszas91 válasza Demonlaci2 (#4776) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Köszönöm :D csak azért lettem volna kíváncsi mert a 4G-t írja de viszont sebességben meg 3G kb. , az akksi 90%-át is a hálózat szívja le és hogy WOT-H-A-C írta hogy neki 4G-s kártyával jobb lett az üzemidő így gondoltam rákérdezek hátha nálam is az lenne a gubanc :) ( de nagy valószínűséggel szolgáltató Telenor :W )

(#4779) ollie válasza kaszas91 (#4778) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha 4G-t írja, akkor 4G-n csatlakozik a hálóhoz. Ha a SIM nem 4G képes, akkor 3G-re csatlakozik. A sebessége meg sok mindentől függ, a Telenor eleve korlátozza sok előfizetésnél, de már akkor is messze van az elméleti maximumtól, ha nincs maximumon a 4G térerő.

***

(#4780) detre15


detre15
csendes újonc

:W Az igo alkalmazás beállításait nem menti el a telefon .Android 5.0.2 szoftver van rajta.Ez miatt a navigáció bekapcsolásakor ismételni kell a beállítást. :W

[ Szerkesztve ]

(#4781) Blizzardking válasza crixtm (#4777) üzenetére


Blizzardking
őstag

No de hol jön össze annyi egyforma vastag ujjú ember? :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4782) o_pegazus_o


o_pegazus_o
tag

Egyre ígéretesebb a CyanogenMod 12.1 for Lenovo Vibe Z2 Pro ROW

CyanogenMod Video

Magyarul is tud már... :K

(#4783) WOT-H-A-C válasza o_pegazus_o (#4782) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Bizony!! Illetve ahogy láttam, már euphoria is lesz!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4784) PeteePeti válasza o_pegazus_o (#4782) üzenetére


PeteePeti
őstag

És ahogy látom benne lesz a dupla koppos ébresztés és le zárás is! :R :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#4785) crixtm válasza Blizzardking (#4781) üzenetére


crixtm
tag

A kérdés jó. Valami miatt ebben a topicban nem hozom a formám, és hülyeségeket beszélek :) Remélem a munkám jobb :)
Az ujj méretre nem gondoltam :) (hát mérnök az ilyen?!)
Kérdeztem a forrást, de nincs a listán. Azon matekolok, hogy a pebble szíjjába oktrojálok egy taget.

(#4786) flushman válasza o_pegazus_o (#4782) üzenetére


flushman
csendes tag

Ez tényleg jó! Nem nagyon értem még ezeket sosem volt még ilyen "custom rom" a telefonomon. Ez ugye garancia vezetéssel járna ha fel kerülne a telora? Stabil rendszer amúgy?

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#4787) WOT-H-A-C válasza flushman (#4786) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Abban az esetben jár garancia vesztéssel, ha nem tudod vissza állítani. a gyári állapotot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4788) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#4572) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Erre nem reagált senki, de sajnos továbbra is fennáll, újraindulgat, sőt van, hogy hard offba megy. A kövi héten csinálok egy hard resetet de ha nem oldja meg akkor szerviz. Baromira nem ezt várnám ebben a kategóriában. :(((

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4789) WOT-H-A-C válasza Sir Riccio (#4788) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mit jelent az, hogy vissza állította az adatkártyát a másikra?
Volt náam pár lenovo már de ennyire érzékeny mint ez még nem. Tőlem már biztosan megkapta volna a hardresetet. Én lekopogom nekem elég stabil a gép, de én minimum hetente egyszer újra indítom. Illetve nem használok olyan app.-okat amik rendszerszinten bolygatják a telefont.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4790) flushman válasza WOT-H-A-C (#4787) üzenetére


flushman
csendes tag

Ne kövezzetek de ha rá toljuk a telefonomra és esetleg vissza kell vinnem valamiért a garanciális készüléket akkor egyszerűen vissza lehet hozni a gyári állapotot?
Egyébként ez a rom honnan lesz majd magyarul elérhető illetve nagyon komplikált lesz fel rakni?

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#4791) WOT-H-A-C válasza flushman (#4790) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Egyenlőre még semmit sem tudunk róla. Legrossabb esetre ott a qfil módszer. Felrakni majd valamilyen módosított recoveryből lehet. Hogy érted, hogy "magyaru elérhető" ?? :F

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4792) flushman válasza WOT-H-A-C (#4791) üzenetére


flushman
csendes tag

Úgy értettem magyar nyelv lesz e benne?!

Lenovo k920 vibe z2 pro / Logitech Z5500 /

(#4793) WOT-H-A-C válasza flushman (#4792) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

#4782 :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4794) Sir Riccio válasza WOT-H-A-C (#4789) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azt, hogy az 1-es kártyáról netezek Ő meg átállította a kettesre. Amúgy nincs még rootolva sem. Naponta előjön ez az újraindulás/hardoff probléma. :( Egyébként tőlem is meg fogja kapni csak nincs időm belakni utána. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4795) o_pegazus_o válasza flushman (#4790) üzenetére


o_pegazus_o
tag

A megoldás erre az, hogy bootloader módból futtatod a twrp-t.

http://forum.xda-developers.com/android/development/recovery-twrp-2-8-6-1-sevenmaxs-t3086999

Itt a One-Time boot az érdekes, mert az nem módosít semmit. Korábban a Lenovo K910-nél is ezt használtuk előszeretettel.

Ha nem értesz hozzá, akkor viszont ne csináld!

(#4796) Blizzardking válasza Sir Riccio (#4788) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hardreset simán meg fogja oldani. Attól nem lesz súlyosabb egy hiba, hogy heteket vársz a lépések között. Ezt az egészet le lehetne zongorázni egy este. És "ezt a kategóriát" is meg tudja fektetni valami hibásan működő app amit felrak a tulaj, ameddig nem tudod mi a hiba pontos oka, ne törj pálcát a feje felett!

flushman - tudomásul kell venni hogy a rootolás jár námi kockázattal a garanciát illetően. Nem lehet mindent akarni egyszerre, de ha baj van szaladni a szervizbe aki csinálja meg ingyen azonnal most. Ha belekezdesz a trükkösködésbe, és sikerül, örülj, ha nem, fizess emelt fővel. ;) Még annyit tudnék hozzátenni, hogy szoftveres hiba miatt kár szervizbe vinni, mindenki meg tudja csinálni otthon is. Hardver hiba meg túl ritka ahhoz hogy amiatt ne rootolja az ember. Azzal részben egyetértek, hogy ha nem értesz hozzá akkor ne csináld, ugyanakkor nehéz valamiben jártasságot szerezni ezen elv alapján.

pegazus - nem vagyok benne biztos, hogy amíg a bootloader nincs kinyitva, tudod futtatni a twrp-t. Vagy igen..?
Sajnos nekem ez a fázis kimaradt :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4797) clizer


clizer
tag

Kinek milyen tapasztalata van, mobilnet terén melyik T betűs szolgáltató nyújt jobbat? (Jelenleg Klikk előfizetésem van.)

[ Szerkesztve ]

(#4798) kmóricka válasza clizer (#4797) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Sztem a Tmob jobb..a másikat sokan szidják..én mondjuk akciósan 20gigáért 4200-t fizetek..:D, az nem olyan rossz...

(#4800) fenergie84 válasza clizer (#4797) üzenetére


fenergie84
addikt

Todafone? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.