Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) ollie válasza WOT-H-A-C (#4150) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez a takarítás?

***

(#4152) Luissimo válasza ollie (#4151) üzenetére


Luissimo
veterán

ejnyebejnye, nemvagy eléggé házias :DDD

tudod, van egy ilyen kis söprű vagy partvis és kipucolod a sarkokat :)) ?

memoriapuceválás :K

5.0.2-nél nálam nincs ilyen

[ Szerkesztve ]

(#4153) WOT-H-A-C válasza Luissimo (#4152) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:K :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4154) MAQ12


MAQ12
tag

Sziasztok!

Én már egy ideje használom ezt a készüléket és mostanában egyre gyakrabban kell újra indítani különböző fagyások miatt. Volt két olyan eset, az egyik még az utolsó frissítés előtt, hogy a lenovo-s feliratot nagyon sokáig kellett néznem. Ez kb. 5-10 perc is lehetett. Utána újra indult. Viszont ennél a két esetnél elfelejtette a beállított wifi jelszavakat. Lehet hogy mást is, de egyelőre ennyit vettem észre belőle. És ilyenkor mindig 3-4 frissítés (play áruházas) is megjelent. Vkinek vmi hasonló tapasztalata, esetleg vmi tanács?

[ Szerkesztve ]

MAQ12

(#4155) WOT-H-A-C válasza MAQ12 (#4154) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem nem volt még ilyen, viszont én időközönként adok neki egy hard resetet. Illetve, ha látom, hogy memória pucolás után a megszokottnál kevesebb memóriát szabadít fel, akkor kap egy restartot is. Így nekem elég stabilnak mondható a működése.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4156) rdt89 válasza WOT-H-A-C (#4155) üzenetére


rdt89
addikt

Mi számít kevésnek takarítás után? A frissítés óta nem volt újra indítva nekem és még mindig teljes tisztítás után 1.3 giga szabad ram van. Nekem akkor is fürge mikor csak 200 mb szabad ram van, mert mindent eltárol benne. :)

(#4157) WOT-H-A-C válasza rdt89 (#4156) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nálam pl, ha már takarítás után 8-900 mb szabad RAM marad akkor megy a reboot. Miért? Ilyenkor ugye pár alkalmazás a memóriába ragad. Ami nem is lenne gond voszont, én alkalmanként játszom előfordult párszor, hogy lefekvés előtt játszottam, kilőttem az appokat és ráraktam töltőre a telót másnapra ahogy szoktam. Reggel arra keltem, hogy a telefon forró, és a szó legszorosabb értelmében pedig én nem szoktam ezen aggódni illetve tudom milyen amikor melegszik egy telefon, de ez korántsem olyan volt. A gond az volt hogy a programok pörgették a procit, ment a töltés vezérlés és kapta a kraftot egyszerre.Ez idáig kétszer fordult elő. Úgyhogy nekem a szabd RAM mennyisége elég jó indikátor. Nyilván ez csak nekem lényeges a felhasználási szokásaim végett.

szerk. a gyorsasággal nincs gond.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4158) rdt89 válasza WOT-H-A-C (#4157) üzenetére


rdt89
addikt

Ja, hogy így értetted, most már tiszta. Én is szoktam játszani a telefonon, bár nem olyan erőteljes játékokkal (szókereső, Angry Birds 2) de csak nagyon ritkán. Nekem volt egy telefonom aminek beragadt a memóriájába a Real Racing 3, és másnap azt vettem észre a telefonon, hogy a hátlapja megolvadt kicsit, azóta ha erősebb játékkal tolom, a biztonság kedvéért újraindítom én is had felejtse csak el teljesen a románcot a készülék. :) Azt hittem, hogy belassulni szokott a telefonod, de így érthető teljesen. :)

(#4159) rdt89


rdt89
addikt

Pont valamelyik nap sikerült összehasonlítanom ezt a szépséget egy M9-el. A Boomsound tényleg félelmetes, de azért nem maradt nagyon alul a Z2 Pro se, arról nem beszélve, hogy ha ez a jószág ebből a hangszóróból 2-t kapott volna, az már egy komoly kis mini "hifi" lenne. Azt még hozzá tenném, hogy nagyon kevés telefon képes arra, hogy maximális hangerőn ne torzítson. Nagyon erőteljes hangszórója van ennek a készüléknek, mert Rock, Techno, Dubstep zenéket maximális hangerőn hallgatva se vettem észre minimális torzítást se, és a Technonál megfigyeltem, hogy szépen kiadja a mélyet is. A Z3-nak (ha lesz ilyen) magasra került az a bizonyos léc. Láttam előzetes specifikációkat, és már az 5.5"-al meg is bukott nálam legalább is. :)

(#4160) dime27


dime27
őstag

Sziasztok!

Pár napja beléptem én is a klubba egy ilyen szépséggel! :C Az utolsó frissítést érdemes feltenni a készülékre mert hallottam olyat illetve lehet itt olvastam, hogy elrontja a kamera appot...Jelenleg nálam az S246_150520 van fennt ezzel semmi gondom nem volt az elmút 4-5 napban! :K :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4161) rdt89 válasza dime27 (#4160) üzenetére


rdt89
addikt

Először is üdvözöllek a klubban. :)
Az összefoglalóban vannak az új rommal készült képekből is, tanulmányozd át őket és döntsd el, hogy megéri-e. :) Viszont az akkumulátor egyértelműen javul, olvastam olyat is, hogy a Mate 7-nél is jobb lett a kijelző idő (logoutos összehasonlításban volt egy komment egy olyan tulajtól, akinek előtte Mate 7 volt) :)

[ Szerkesztve ]

(#4162) dime27 válasza rdt89 (#4161) üzenetére


dime27
őstag

Köszi, egyenlőre elégségesnek bizonyult a kijelzőidőm!Azt nem tudom, hogy be lehet vhol kapcsolni 5.02 alatt, hogy az akkuszázalékot mutassa az akkumlátorjelben vagy mellette?!Mert ezt nem találtam...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4163) B4l!nt válasza dime27 (#4162) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Szia. Én se találom most a menüben de ha a beállítások keresőbe elkezded írni, hogy akkum már ki is dobja. :)

Kijelzőidő nálam is jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#4164) dime27 válasza B4l!nt (#4163) üzenetére


dime27
őstag

Szia! És tényleg! Ezer köszi nagyon tetszik a telefon!!! :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4165) rdt89 válasza dime27 (#4162) üzenetére


rdt89
addikt

Persze, hogy be lehet.
Beállítások->Értesítési központ->Speciális beállítások->Akkumulátor kijelző megjelenítése-> Százalék

(#4166) Sabber válasza rdt89 (#4165) üzenetére


Sabber
aktív tag

És azt, hogy a híváslistában ne egyenként jelenítsen meg minden egyes hívást hanem hogy csoportosítsa az egy névhez tartozókat?

Üdv.

(#4167) zizol válasza Sabber (#4166) üzenetére


zizol
aktív tag


Üdv, zizol

(#4168) Sabber válasza zizol (#4167) üzenetére


Sabber
aktív tag

Köszi szépen, király vagy!!!

(#4169) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Egészen érdekes dologra lettem figyelmes - nem az én Z2-m a rága, de aggasztó a dolog - ma és tegnap.
Különböző töltöttségi százalékoknál kiírja a telefon, hogy csatlakoztassuk a töltőhöz. Tegnap 35%-nál játszott ilyet, ma 99-nél. :Y

A szoftver a gyári 4.4
Hardveres hiba lenne? :F :Y

Üdv. core2

(#4170) rdt89 válasza Neil Watts (#4169) üzenetére


rdt89
addikt

Ha engedsz teret az 5.0.2-nek teszt gyanánt próbáld meg azzal is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4171) Neil Watts válasza rdt89 (#4170) üzenetére


Neil Watts
veterán

de ha most ráengedem a frissítést, akkor a legújabb szoftvert húzza le, nem? Azzal meg nem az a gond, hogy rossz lesz tőle a kamera minősége? :F

Üdv. core2

(#4173) rdt89 válasza Neil Watts (#4171) üzenetére


rdt89
addikt

frissíts addig még s246-ot nem írja ki a telefonról megnézhető információknál. :)

(#4174) stilo18


stilo18
addikt

Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én nem hogy kamera romlást nem tapasztaltam, de pl este még javult is...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4175) tyaptyap


tyaptyap
csendes tag

Sziasztok!

Problémám a következő:

A teló reggel még kiválóan működött, egész nap az asztalon pihent. Most akartam beállítani ébresztést, nem reagál. Töltés közben a led sem világít. Laptop felismeri, de csak a CD-meghajtó részét hajlandó kezelni.
Van itt valami aksi ki - aksi be helyettesítő módszer?

¥ € $

(#4176) zizol válasza tyaptyap (#4175) üzenetére


zizol
aktív tag

Gyari tolto es gyari kabel?

Üdv, zizol

(#4177) darnyi válasza zizol (#4176) üzenetére


darnyi
tag

Nekem sem lett rosszabb, igaz jobb sem a kamera.

(#4179) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Nektek is porosodik az előlapi kamera?
Nem mintha használnám ,de elég csúnya látvány.
Ez vajon garanciális hiba?
A Padfone 2-nél is volt ilyen probléma ,ott gariba javították...

(#4180) arnd válasza martinkeet (#4179) üzenetére


arnd
senior tag

Nekem nem porosodik.

(#4181) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Nekem sem...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4182) dime27


dime27
őstag

Sziasztok!

Mivel érdemes a telora rárakott edzettüveget megtisztitani az ujlenyomatoktol, zsírosodástol?!A Rossmanban kapható szemüvegtisztítóval(ilyen átitatott papirzsepire hasonlit) szoktam plussz mikroszkoptisztitókendővel de most egyik sincs idehaza sajna... :B :U :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4184) tyaptyap válasza #45553408 (#4178) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

Nyomtam hosszan a gombot, még mindig se kép, se hang. Nem volt töltőn (gyári), most rádugtam: van led, de pirosan villog.

¥ € $

(#4185) Luissimo válasza dime27 (#4182) üzenetére


Luissimo
veterán

Nedves, (enyhén nedves) puha törölközövel pl.😃
Vagy puha papirzsebkendövel akár ...

(#4186) dime27 válasza Luissimo (#4185) üzenetére


dime27
őstag

Oks köszi bevállt! :C :R

Viszont ha bemegyek galériába és bele szeretnék nagyítani a teloval fényképezett képeimbe, egy bizonyos nagyság után visszaugrik az eredeti méretére ezt miért csinálja, nem lehet vhol kivenni ezt az opciót?!

Tegnap ota beletettem a netezős sim1-be egy vodas karit amit csak netezésre vettem, nem 4g-s csak sima 3g-s nekem megfelelő.Az eddigi T-s karimat áttettem a 2g-s sim2-be.Azota az a jelenség, hogy mindkettő kártyán alig van 2-es 3-as térerő, viszont ha csak a t-s volt benne a sim1-be akkor szinte bárhol volt térerőm sőt 4g-n sikerült tegnap délelőtt speedtest-el egy 75megabit/21megabites mérést is produkálnom :B :Y ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4187) B4l!nt válasza tyaptyap (#4184) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Tegyél egy próbát a hosszan power gomb + hangerő le. Akár 20mp is.

(#4188) martinkeet válasza arnd (#4180) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Érdekes ,pedig csak három hetes a teló...
Várok még pár hetet ,majd ha rosszabbodik a helyzet ,megpróbáljuk a gariztatást.

(#4189) Sabber


Sabber
aktív tag

Helló

Nekiálltam feltenni a lollipoppot, lejött az 1,23 gigás frissítés de már egy órája kb azt írja hogy a szoftver ellenőrzése...
Mi a fene lehet?
Meddig várjak még?

Hagyjam hátha lesz vmi?
Másnál is volt ilyen?

Üdv.

(#4190) Mik001 válasza dime27 (#4186) üzenetére


Mik001
csendes tag

"Viszont ha bemegyek galériába és bele szeretnék nagyítani a teloval fényképezett képeimbe, egy bizonyos nagyság után visszaugrik az eredeti méretére ezt miért csinálja, nem lehet vhol kivenni ezt az opciót?!"

Sziasztok!Engem is érdekelne, hogy ez a "funkció" kikapcsolható-e.Előre is köszönöm!

(#4191) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ki lehet kapcsolni, hogy a kamerában ne állítsa a fényerőt a maxra?

***

(#4192) Sabber


Sabber
aktív tag

No egy új keletű dolog.
Felment a lolli és azóta a lenovo launcher leáll aztán OK és minden megy tovább.
Én úgy veszem észre kicsit lassabb is lett tőle a mobil.

Mi a vihar az a lenovo launcher?

Üdv.

(#4193) WOT-H-A-C válasza Sabber (#4192) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az a gyári kezelő feület. Szerintem jót tenne neki egy FR+ Wipe kombó.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4194) Sabber válasza WOT-H-A-C (#4193) üzenetére


Sabber
aktív tag

Ha továbbra is ezt játsza akkor az lesz.
Nem tudod véletlen, hogy 5.02 alatt hol találom azt a funkciót, hogy a névjegyzékben a nevek mellé odateszi a hívás gombot?
Egyszerűen nem találom.
Még valami, azokat a beállításokat amiket én magamnak testre szabtam, nem tudom valahova elmenteni, hogy fr után ne kelljen annyit sz@rozni vele, hogy mindent megint a saját szám ízére állítsak?

Köszi
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4195) dime27


dime27
őstag

Használ vki esetleg power bankot ehhez a telóhoz?!Gondolkodom egy beszerzésén, de nekem fontos lenne, hogy minél kisebb legyen kb beleférjen egy pénztárcába, valamint gyorsan fel lehessen tölteni és gyorsan tudja feltölteni a telot is!Ha esetleg munkahelyen 8 óránál tovább kell benntmaradjak csak rá tudjam dugni ha már nagyon kevés lenne a nafta!Esetleg létezik már olyan power bank aminek a végé egyből microusb csatis h ne kelljen a kábelt magammal cígölni?!Kérlek aki tud segítsen már ilyet találni nekem, mert nem szeretném megszivni egyszeri vételnek szánnám!Előre is köszi! :K :U :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4196) ollie válasza dime27 (#4195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pénztárcába nem fog beférni powerbank, az garantált. Ennek a feltöltéséhez olyan 5500-6000 mAh-s kell, mert elég sok a veszteség töltésnél, azok meg már kb cigisdoboz méretben vannak. De amúgy tudom ajánlani a Xiaomi powerbankokat, nagyon megbízhatóak.

Ez a 10000 mAh-s nagyon jó: [link]
Van 5200-as is, ami nyilván kisebb valamivel, de az is kb ugyanannyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

***

(#4197) dime27 válasza ollie (#4196) üzenetére


dime27
őstag

Ez nekem szimpatikusabb hogy nem kell a kábeleket is magammal vinni bár nem egy Xiaomi az tény...

[link]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4198) ollie válasza dime27 (#4197) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A xiaomikhoz kapsz egy kis kábelt, szóval ahhoz sem kell vinned a telefon kábelét.

***

(#4199) álarc


álarc
aktív tag

Sziasztok!
Csatlakoztam!
Nincs valakinek beragadt hátlapja, valami szilikon féle?
Köszi!

(#4200) vrgcsaba


vrgcsaba
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a következő problémára. Hogyan kerülhetett, és miként tudom eltakarítani a képen látható, főoldalra bepofátlankodó gerilla reklám szalagot? :W :W :W

Lenovo Vibe Z2 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.