Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) kmóricka válasza lazlogogola (#4500) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szebben fotoz? Miért làtod így? Nekem is Z2 van..nem rossz a kameràja..de nem is egy főnyeremény:)..sztem..

(#4502) maki12 válasza kmóricka (#4501) üzenetére


maki12
senior tag

Ha a kamera kello mennyisegu fenyt kap, akkor tenyleg kepes nagyon szep kepeket csinalni. De a legtobb esetben ujra kell parszor fokuszalni hogy normalis kepet csinaljon az automatika.. :( Apropo, TMX es elmenyem mar megvolt, ha lesz idom irok reszletesebben. 31 napig tartott a kijelzocsere, ugyhogy le ne ejtsetek! :)) :(

HTC U11 & Nikon D5300

(#4503) Sabber


Sabber
aktív tag

valaki mondja már meg nekem hogy tudom beállítani azt, hogy a led ne csak egy színnel jelezzen mindent? Most csak kéken világít ha sms, ha hívás ha email ha bármit jelez.

köszi.
üdv.

(#4504) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valaki használja tok nélkül? Mennyire kopik a festése vajon?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4505) dime27 válasza Sabber (#4503) üzenetére


dime27
őstag

Sztem nem tud ilyet alapból a kütyü....sajnos....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4506) kiszu válasza maki12 (#4502) üzenetére


kiszu
senior tag

Én is hallottam sajnos,hogy a Lenovo telefonok garanciáztatása nagyon gáz. Legalábbis Telemaxon keresztűl és SAJNOS ők intézik a garanciáztatást.

(#4507) Sabber válasza dime27 (#4505) üzenetére


Sabber
aktív tag

ez elég baj, tökre idegesítő hogy mindent ugyan úgy jelez... 4.4 alatt volt több színű jelzése de a lolli elk..rta :(

(#4508) WOT-H-A-C válasza Sabber (#4507) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

NEmfogadott hívás= zöld
Messenger= kék
töltés=piros

tupacamaru: Nekem kopik, belebújtatós bőr tokom van és az élein koptatja.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4509) DarkByte válasza tupacamaru (#4504) üzenetére


DarkByte
addikt

Én egyáltalán nem használtam tokban. Semmi nyoma nem volt kopásnak. Igaz vigyázok rá hogy mellette a zsebben ne legyen semmi. Na jó, néha slusszkulcs mellé keveredett, de csak nagyon ritkán.

[ Szerkesztve ]

(#4510) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

Én ma lettem tulaja egy Vibe Z2 PRO-nak és szomorúan konstatáltam, hogy nálam is jelen van a bluetooth audio streaming probléma, ami miatt egy szám alatt kb. 3-5 alkalommal megakad a zene ~1-1 másodpercre.

Láttam, hogy a topicban többek is szembesültek ezzel a hibával és érdekelne, hogy valakinek sikerült-e végleges megoldást találnia rá? Körülnéztem a neten és egy általános androidos bánat, valaki roottal oldotta meg, valami pedig egy kis appal ami ébren tartja a telefont, de ha van rá már bevált megoldás ezen a modellen, akkor addig nem buherálnám ha nem muszáj.

Előre is köszönöm a választ!

Start with a whisper, end with a scream!

(#4511) Kapanyél válasza kmóricka (#4501) üzenetére


Kapanyél
őstag

A zene szépen szól az I6-on,de azt is veri Z2.

Ezek után kár objektivitásról beszélni.
A Z2 mindent ver... nekem mindegy, nem erre porcosodik.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4512) rdt89 válasza Kapanyél (#4511) üzenetére


rdt89
addikt

Objektivitásról nálad se lehet beszélni a "4483" hozzászólásod alapján :)

Szerintem meg kár összehasonlítani a két telefont, mivel nem egy kategória a kettő és most nem az oprendszerre, teljesítményre és társaira gondolok, hanem a kijelző méretre, mivel nem ugyan azok az emberek a célközönség. De valamiért te is megvetted a Z2 Pro-t hiába sokkal (fényévekkel) jobb szerinted az I6. :)

(#4513) acura13 válasza Kapanyél (#4483) üzenetére


acura13
aktív tag

Szia

bocs, de javitani kell a hozzászolásodat..Egy Moto X 2.gent koptatok ugyan, nem Lenovot....., de az ujabb 5, 5.1 ) droid már stabilabb mint az IOS.....igaz pár tized százalákkal, de jobb.
Sajna a Szifonokat mindenki a közepes, Androidos készülékekhez, és a rajtuk futo, 4.4 vagy régebbi droidhoz méri..Hát van annál ujabb is ám:-))))
Tégy mellé egy Nexust(5-6) vagy egy Motot(X, Style).....tudni fogod mit értek ez alatt:-))

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#4514) zizol


zizol
aktív tag

Ne legyen már itt is alma vs. robot a téma.

köszönöm

Üdv, zizol

(#4515) zsömi57


zsömi57
újonc

Üdvözlet mindenkinek ! Vásároltam egy K 910-s telefont amivel nagyon megvagyok elégedve. Viszont szeretném a fényképeket átmásolni pc-re csatlakoztatom fel is telepíti de sajnos nem tudom a fájlokat kezelni pedig azt írja rendben működik minden. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!

(#4516) WOT-H-A-C válasza zsömi57 (#4515) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha k910-ed van akkor ez a te topikod! Csatlakoztatod a telefont, megjelenik kezelőben egy dvd meghajtó, nyisd meg és ott a lenovousbdriver telepítsed.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4517) darnyi válasza Agony (#4510) üzenetére


darnyi
tag

Melyik android van rajt a telón? Nekem a utolsó frissítés gyakorlatilag megszüntette a problémát.

(#4518) Agony válasza darnyi (#4517) üzenetére


Agony
aktív tag

Szia!

A gyári 5.0.2. van rajta. :(

Start with a whisper, end with a scream!

(#4519) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Néztem, hogy Mi4-re pl, már van Win10 insider preview.Vajon nem lehet, hogy mi is kapunk majd? :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4520) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Hali!
Itthon nincs térerő, néha rányomok a repülő módra, hogy újrakeressen hálózatot. I
lyenkor és újraindítás után az a bug jön elő, hogy hívás előtt nem ajánlja fel mindkét Simet, hanem automatikusan a 2.-at hozza fel.
Megint be kell kapcsolni a Sim kezelésnél, hogy rákérdezzen.
Találkoztatok ezzel? Megoldás?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4521) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Szervusztok,
Én is kézhez vettem az enyémet. Le vagyok nyűgözve, most ismerkedünk. Teljesen új értelmet nyert a "kínai csoda" kifejezés, nyugodtan lehet akát szó szerint is venni. Ha pedig az árát is figyelembe vesszük, rohadt mázlistának érzem magam.
Egyelőre azon munkálkodom, hogy valami komplett rendszermentést tudjak róla csinálni, ami az összes particiót tartalmazza. ADB működik, illetve nézegettem mindenféle emmc flash programokat, de még nem értem el átütő eredményt.
Van még itt aki kitkattal tolja?

:))

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4522) Land


Land
veterán

Üdv!

139-es 4.4.2-ről frissítettem a telefont 143-ra, ami ugyancsak 4.4.2. 2 db 32 mbos frissítés volt az upgrade. Tudni, hogy ezekkel mik változtak? Stabilitás? Volt pár fagyásom egy játék alatt, melyből csak újraindítás hozta vissza a telefont. Remélem ez a rom helyre rakta ezt. Emlékszik még bárki, hogy a 143-as rom milyen volt neki?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4523) kmóricka válasza Land (#4522) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Hali, az előbb épp a topikot olvasgattam, amikoris azt vettem észre, h az akksi kijelzés piros nulla!!! (85%on volt előtte), csatlakoztassa a töltőt.Mondom mi a szar??? Gyors ràdugtam töltőre, ekkor azonnal újra 85ön volt..Ez mi lehet? Járt vki màr így?

(#4524) arnd válasza kmóricka (#4523) üzenetére


arnd
senior tag

Passz, lehet valami app kavart be.
Soha nem volt ilyen jelenségem. (mármint ezzel a telefonnal, a qr*a wines tabjaim rendre pik-pak lemennek 7%-ra, majd ott kibírnak egy napot...)

(#4525) kmóricka válasza arnd (#4524) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Hat en is passzolom..nem telepitettem/hasznaltam semmit a napokban ami bekavarhatott volna...
Azota ujra eljatszotta, aztan ujrainditottam, s most eddig nem..kivancsi leszek..de ha ez rendszeres lesz az eleg gaz lesz..mert tolto ugye nem mindig van keznel..

(#4526) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

Azért felesleges agyon dicsérni ezt a kézi készüléket, a front kamera már igencsak porosodik, nem is vettem észre, amikor el akartam adni a vevő hívta fel rá a figyelmemet, nekem fel sem tűnt, csak az a kérdés hol ment be a por ???
Mégsem annyira tökéletes az összeszerelés. :(( :(

[ Szerkesztve ]

(#4528) Bandi077 válasza kmóricka (#4523) üzenetére


Bandi077
újonc

A megvásárlás után 1-2 héttel én is tapasztaltam ilyet. Újraindítás után nem jött elő azóta,. 4.4.2. használok.
Volt egy két érdekesség eddig, de egy újraindítás gyógyított eddig mindig. :K

Samsung Galaxy S > Samsubg Galaxy S3 > Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4529) kmóricka válasza Bandi077 (#4528) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Azota nekem sem...szerencsere
En is 4.4.2 n vagyok.., lehet frissitenunk kene?:D
(Ma egyszer nem voltam elerheto, csak sms jott h hivtak, persze ez halozati gond is lehet..., nem 4Gn hanem 3Gn hasznalom, epp ezen gondok kikuszobolesere...)

(#4530) Demonlaci2 válasza #45553408 (#4527) üzenetére


Demonlaci2
tag

Én is arra gondoltam, pedig nagyon vigyázok rá, poros helyen pedig nem is használtam. Egyépként ha nagyítóval megnézem inkább festékszemcséknek tűnnek azok a porszemek.

(#4531) martinkeet válasza Demonlaci2 (#4526) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Pár hetesen nekem is jelentkezett ez a probléma.
Írtam is ,hátha valaki tud segíteni.
Azóta is egyre csúnyább. Nem használom ezt a kamerát ,de mégis csak zavar.

[ Szerkesztve ]

(#4532) Demonlaci2 válasza martinkeet (#4531) üzenetére


Demonlaci2
tag

És ki tudja mi lesz még 1 év használat után? Bár én már nyugdíjaztam, dobozában pihen Omnia II, S2, S3, S4 mellett, most S5-öst használok. :U :N

[ Szerkesztve ]

(#4533) zizol válasza Demonlaci2 (#4532) üzenetére


zizol
aktív tag

Mazoista

Üdv, zizol

(#4534) Demonlaci2 válasza zizol (#4533) üzenetére


Demonlaci2
tag

Hát, igen ilyen a gyógyíthatatlan betegség. :DD :C

(#4535) Luissimo


Luissimo
veterán

Urak,

használja valaki a kütyün a TVGO-t ?

hogyan lehet becsapni, hogy rootolt telon is lehessen az IPTV előfizetésem csatornáit nézni ?
A Mindigtv-n símán megtudom nézni a jelenleg elérhető tv-ket, de a TVGO csak az EPG műsorujságig adja fel, amikor le akarom játszani a programot, akkor beint a root miatt.

Van valami megoldás? (az unrootot leszámítva,) :W mert az meg kell nekem a Viper-hez, hogy rendes zenelejátszóm legyen , amilyennek lennie kell ! :F

(#4536) Mik001


Mik001
csendes tag

Sziasztok! A legfrissebb lollipop alatt működik már rendesen a videófelvételeknél a hangrögzítés vagy még mindig maradt a recsegés-ropogás??Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4537) zumics válasza Agony (#4510) üzenetére


zumics
tag

Nálam ugyanez a bluetooth audio gond van, de semmit nem találtam rá... Rohadt idegesítő, kb. 5-6 éve így hallgatom a zenét, de még hasonlóval se találkoztam soha. Most húztam újra a rendszert, nem segített. Hogy lehet visszarakni a gyári 4.4.2-es rendszert?
Sajnos rögtön frissítettem lollira, így nem tudom, hogy azon is csinálná-e.

(#4538) hard74 válasza Luissimo (#4535) üzenetére


hard74
senior tag

Xposed-del+RootCloak modullal simán elrejthető bármeky alakalmazás elől a root.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4539) Luissimo válasza hard74 (#4538) üzenetére


Luissimo
veterán

énisaztgondoltam, de nem.

Vagy valamit rosszul csinálok.

A fülembetudnád rágni, mondjuk priviben ?
(vagy ha tudnánk egyet telefonkonferenciázni róla, whatsup, gtalk-hangouts, skype hármas valamelyikén.
Vagy mobilon megpróbálni valamikor, amikor nekedis alkalmas.)

már másfél órája szívat :W :W

(#4540) Agony válasza zumics (#4537) üzenetére


Agony
aktív tag

Elvileg root után a konfigban át lehet írni, hogy ne piszkálja a bluetooth-ot, de még csak pár napos a telefon, nem akarom a rootal elcseszni a garanciát. Minden esetre most felraktam hozzá minden kis updatet, nyomtam egy teljes factory resetet és holnap megnézem a kocsiban, hogy továbbra is akadozik-e.
Eddig egy HTC One M7-em volt szintén 5.0.2-vel és azzal semmi baj nem volt, 2 év alatt egyszer se reccent meg.

Start with a whisper, end with a scream!

(#4541) Luissimo válasza Luissimo (#4539) üzenetére


Luissimo
veterán

The Exposed Additions System Service Currently not enablad.
ezt üzeni, mióta root cloackot ráengedtem.

de megpróbáltam a Hide my roottal, azsem volt jó, mert ugyan az SU binary nem futott le és a root checker szerint is nemvagyok rootolva, a köcsög program az nem akar filmet lejátszani, aszondja
" Rootolt eszközön a filmtartalmak lejátszását nem engedélyezzük" :W

(#4542) ollie válasza Luissimo (#4541) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ki, hogy törlöd a TVGO appdatáját, és úgy indítod.

***

(#4543) arnd válasza Luissimo (#4539) üzenetére


arnd
senior tag

Unokaöcsémnek is ez a gondja, nekem is jöhet valami összefoglaló...

(#4544) o_pegazus_o


o_pegazus_o
tag

Sziasztok!

Sokáig próbáltam együtt élni az 5.0.2 hibáival. A Lenovótól megszokott funkcionalitás és támogatás szégyene lett ez a telefon. A legkomolyabb probléma, melyel találkoztam az volt, hogy újraindítást vagy kikapcsolást követően a csengő-bongó boot logónál megállt a betöltés. Erre egy gyors megoldást találtam:
Töltőre tenni kikapcsolt állapotban, majd a megjelenő töltéskijelzés alatti bekapcsoló gombbal indítva hibátlanul elindult.
Ez adta meg a véső lökést, hogy az s126 row romot visszakeresve tegyem fel a telefonra. Ezt végigfrissítve s143-ig van duplakoppos ébresztés és egy 4.4.2 stabil rendszer.

A Lenovo nagyon hallgat arról, hogy mit tervez Z2 fronton. Sehol semmilyen nyilatkozatot nem lehet fellelni.
Ha szerencsénk van, akkor a rengeteg reklamáció nyomán 2016 második negyedévét követően lesz A6, ha nem arra az esetre pedig maradnak az alábbi lehetőségek:
- A 4.4.2 a stabilitásra vágyóknak
- A 5.0.2 a kalandozóknak
- A C12.1 az újdonságot keresőknek

A C 12.1 ígéretes, de még nagyon sok gyerekbetegséggel küzd a portolása. Szerintem 2016 q2 -ig ebből sem lesz érdemlegesen semmi.

Én nagyon meg vagyok elégedve a telefon hardveres tudásával, de nem tudom elfogadni a Lenovo hozzáállását. A Lenovo hivatalos magyarországi forgalmazásának elindulását követően joggal számíthatott mindenki megfelelő terméktámogatásra...

(#4545) PeteePeti válasza o_pegazus_o (#4544) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az s143 az 4.4.4 nem? Amúgy annál milyen az akkumulátoros üzemidő? Nekem a legújabb 5.02 van fenn és azon egész jó az üzemidő! Két nap simán meg van átlagos használat melett! Eddigi telefonjaimat minden nap töltőre kelett rakni, ezt viszont csak két naponta! Sajnálnám, ha a s143 miatt roszabb lenne az üzemidő! Mindazon által a dupla kopp és a strabilitás miatt szívesen vissza térnék én is! Bluetoth hangszórós probléma nekem is van, meg meg reccenik közben!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#4546) Demonlaci2 válasza PeteePeti (#4545) üzenetére


Demonlaci2
tag

Én visszatettem QFILE segítségével a 126-os row romot , de nem működik a dupla kopp.Szerintem a 143-as is 4.4.2.es :((

[ Szerkesztve ]

(#4547) PeteePeti válasza Demonlaci2 (#4546) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem az s143 van készenlétbe helyezve! :) Ha azon sem működik, akkor nagyon valószínű,h maradok amostani 5.02-esen! Nekem eddig nagy gondom nem volt végülis vele!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#4548) Demonlaci2 válasza PeteePeti (#4547) üzenetére


Demonlaci2
tag

Most frissítem sorban, mindjárt kiderül.

(#4549) Demonlaci2 válasza Demonlaci2 (#4548) üzenetére


Demonlaci2
tag

Az s143-as ROW rommal sem megy a duplakoppos ébresztés, még factory reset után sem. :(( :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.