Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Plazmacucci válasza kmóricka (#4250) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem akarom elvenni a kedved, de nekem Note 4 telefonom van e mellett és bár milyen helyzetben jobb képet készít mint a K920. Főleg esti fénynél látványos.
Ez sem rossz, de mivel ebben is hasonló kamera rendszer van, nem gondoltam ekkora különbségre. Ne érts félre, így is sokkal jobb a telefonok 85%-ánál.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4252) WOT-H-A-C válasza Plazmacucci (#4251) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez éjjel készült egy gyengén világított dohányzóban.Minden gyári beállításon.[link]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4253) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Köszi a választ! :)

Üdv. core2

(#4254) kmóricka válasza Plazmacucci (#4251) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nem vetted el, bizonyara jobb a note4...es 3x ennyibe kerul majd ugyanilyen tudassal:D..na jo, 2 es felszer..:), irtak itt sokan, h semmivel nem jobb a note4 kameraja, nem tudom, en nem probaltam..pasimnak note3ja van..az sem rossz:).. Nekem volt szinten samsungom, meghozza egy joval nagyobb fenyereju lencsevel(k zoom), na attol sem ajultam el:)
Ha mar itt tartunk note4 helyett akkor mar inkabb kiprobalnek egy huawei p8at..azt nagyon dicserik:)

[ Szerkesztve ]

(#4255) arnd válasza kmóricka (#4254) üzenetére


arnd
senior tag

Sokadszorra írom, de a nokija N8 eddig még minden telefonos fotó megoldást vert nálam. Pedig nem extra nagy CCD/felbontás/objektív, de összességében még is csak jó képeket készít.

(#4256) kmóricka válasza arnd (#4255) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Na jo en elhiszem..de mint telefon most kinek kell mar oszinten?:) csinaltam azt egy idoben h vettem egy 808at..meg volt egy masik telom..a 808al fotozgattam, a masikkal meg minden mast...de nem szeretnek 2 eszkozt cipelgetni, toltogetni, kepeket importalni..mert minek? Neztem, 20ezerert lehet venni n8at..de akkor megint ugyanaz lenne..azzal fotoznek, aztan kuldenem at bluetoothal a kepeket androidra...vagy ilyesmi, h megosszam stb..felesleges szorakozas..epp ezert adtam el a wifis kompakt gepemet is.., egy jo teloval manapsag egy eszkozben ott van minden, lasd epp a z2 pro.., net, telo, foto..stb stb..nem szeretnek csak fotozasra kulon telot hordani magamnal..akkor mar inkabb egy canon eos 20d-t:D, vicc, azt sem, volt..cipelte a fene.., digitalis kepekre eleg nekem mas is, akkor inkabb cipelem a nemet pentacon sixet, analog, azt szivesen viszem, pedig objektivvel egyutt ugy 4 kilo minimum:D..na ennyit errol..
Visszaterve a 808hoz, azzal meg egyszeruen sehogy nem tudtam igazan jo kepet loni, lehet bennem van a hiba, sem manual modban, sehogy mashogy nem hozta az elvart szintet..legtobbszor..persze egy ketto azert megesett, hogy hu, meg hű de jo..de annyira megsem:)

(#4257) arnd válasza kmóricka (#4256) üzenetére


arnd
senior tag

Természetesen én sem használom már. De azért bosszant, hogy azzal 10 képből 10 volt jó, ennél meg...

(#4258) Demonlaci2


Demonlaci2
tag

Lehet, hogy megköveztek sokan, de nekem van egy S5-ös is és meg kell mondjam jobb telefon, mint a Z2 Pro, főleg az újabb firmware-ekkel. :R

(#4259) Kapanyél válasza Demonlaci2 (#4258) üzenetére


Kapanyél
őstag

Meg nem kövezünk, csak éppen leszarjuk. Én legalábbis.
Feltűnt, hogy vagy egy méterrel kisebb annak a kijelzője? Meg 1 SIM-es? De legalább van egy használhatatlan ujjlenyomat olvasója. :C

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4260) kmóricka válasza Kapanyél (#4259) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Lecserélem egy s5re:DD
Minap a pasim nyomogatta jo sokat..azt mondta adjam neki( note3ja van).., mondtam h soha:))

En imadom...pedig surun cserelgetem telokat, nem azert mert olyan sok a penzem, hanem mert mittudomen..:D, eladok, veszek, eladok, veszek..ilyesmik..
De ez tenyleg nagyon jo:).., amig el nem adom:DDD
(Nem szeretnem)

[ Szerkesztve ]

(#4261) Demonlaci2 válasza Kapanyél (#4259) üzenetére


Demonlaci2
tag

Ezért kell tartani ebből is abból is. Az a méterrel nagyobb kijelző azért néha gond is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4262) Luissimo válasza Demonlaci2 (#4261) üzenetére


Luissimo
veterán

az már televízióóóó . :))

(#4263) rdt89 válasza Demonlaci2 (#4258) üzenetére


rdt89
addikt

Vègül is az S5 kijelzőben, anyaghasználatban, sebessègben, ramban, ram kezelèsben, mèretben, előlapi kamera illesztèsi minősègben, sim mennyisèg kezelèsben, árban marad el csak, ezeket a csekèly apróságokat leszámítva jobb valóban. :D

[ Szerkesztve ]

(#4264) arnd válasza rdt89 (#4263) üzenetére


arnd
senior tag

Nem csak a számokon múlik, hogy jobb. Pl. volt egy ZTE Blade-em, aminek a paraméterei már akkoriban sem voltak erősek, de nagyon jó ROM-ok voltak rá.

Szóval én lazán elhiszem, hogy jobb használni, a paraméterei ellenére.

(#4265) lazlogogola válasza rdt89 (#4263) üzenetére


lazlogogola
tag

+1 :R

(#4266) rdt89 válasza arnd (#4264) üzenetére


rdt89
addikt

De erre nem kellenek már romok se, mint a régi telefonokra, elég kiforrott lett. Nekem pl a Sony Ericsson Xperia X1-re, egy olyan Wndows se volt, ami ne laggolt volna, pedig annyi rendszer volt rá, mint égen a csillag. :) Egyébként a ZTE Blade volt a legelső kínai mérföldkő és szeg a koporsóba a neves gyártóknak, hogy nem csak 50 ezer forint felett vannak használható telefonok. :) Volt szerencsém S5-höz, és ezért nem tudom elhinni a használattal kapcsolatos feltevéseket, meg úgy általában a Samu nem elég kiforrott. Ha egyszer a távoli jövőben lesz cm erre a gépre, ismét alázni fog, sajnos a kamerás finomítás a Lenovo-nak egy lehetetlen küldetés, de nagyon jó szenzort sikerült összeszedniük valahonnan, mert éjszakai képekben is odaver és munkahelyen lévő Lumai-G4-Z3-S6 E+-Note4-ekkel lévő fotóversenyeken is van, hogy ő nyer, csak rá kell érezni a kis finom lelkére. :)

[ Szerkesztve ]

(#4267) ollie válasza rdt89 (#4266) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A custom romokra akkor van leginkább szükség, amikor megszűnik a hivatalos támogatás. Pl. egyáltalán nem biztos, hogy lesz a Z2 Pro-ra android 6 (a 7-re gondolni sem merek), viszont ha vannak custom romok, ez a probléma áthidalható. Mert ugye tegyük hozzá, hogy a vas nagyon jó, ennél erősebb SoC-ra, felbontásra meg nagyobb méretre nem igazán van szükség, a paramétereiben szinte tökéletes a telefon. Csak hát ha nem jönnek ki rá az újabb androidok, akkor előbb-utóbb muszáj lesz lecserélni.

***

(#4268) rdt89 válasza ollie (#4267) üzenetére


rdt89
addikt

Teljesen jogos, és ne legyen igazam, de szerintem ahogy megszűnik a Lenovo, mint név és Motorola lesz az irány, a létező összes Lenovo búcsút inthet a frissítésnek.

(#4269) mesehabbal


mesehabbal
tag

Nincs dual simes Samsung S5-ös? Ez érdekes. Pedig épp itt figyel egy példány kolléga asztalán. Alig egy órája hozta a futár. Nem értem, hogyan lehetséges ez, ha egyszer nincs.

[ Szerkesztve ]

(#4270) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok. Lenne 1 kérdésem lehet hogy kiröhögtök, hol vannak, ill vannak-e, avagy belehet-e állítani különböző módokat pl: csendes stb stb.. én nem találok sehol semmit, csak a repülőgépes módot és ennyi....jó lenne néha a csendes mód de nem úgy hogy manuálisan leveszem a hangerőt....thx ha valaki lenne rá....

[ Szerkesztve ]

(#4271) kmóricka válasza xyvz2 (#4270) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szia, beàllítàsok-hang-csendes, rezgő, stb stb..:)

(#4272) rdt89 válasza xyvz2 (#4270) üzenetére


rdt89
addikt

Lehúzod a felső sávot, és ott van egy ikon aint egy hangszóró van előtte két félkörrel. Arra ha rákoppintasz váltogatja a módot, de a beállítások->csengőhang és hangerő menün belül is állíthatod. :)

(#4269) mesehabbal:
Senki se mondta, hogy nincs, csak az európai piacon elterjedt változatról beszéltünk. Bár amit linkeltél az éppen nem a dual simes, de én is tudom, hogy van olyan változat. :) Amit kerestél az ez

(#4273) xyvz2 válasza kmóricka (#4271) üzenetére


xyvz2
tag

Uraim ezer THX :R my idot... :D

[ Szerkesztve ]

(#4274) kmóricka válasza xyvz2 (#4273) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Mondjuk én nő vagyok..,de nem baj:D

(#4275) babosmiki válasza kmóricka (#4274) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4276) Neil Watts válasza mesehabbal (#4269) üzenetére


Neil Watts
veterán

SM-G900F: S5 EU - 1 sim
SM-G900FD: Dual sim, de jó pár LTE frekit (pl. B20) nem tud.
Ld. A5 / A7 ugyanez. :)

Illetve hivatalos forgalmazótól Mo-on nem szerezhető be gyári garanciával.

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#4277) Demonlaci2 válasza Kapanyél (#4259) üzenetére


Demonlaci2
tag

Az újjlenyomat olvasója egyébként tökéletesen működik, 2015 júniusi gyártás, a neo változat előtti sorozat.
A Z2 Prot-t és az S5-öst párhuzamosan használom. Az S5-öst két perc alatt el tudnám adni, a Z2 Pro a kutyának sem kell. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4278) kk831228 válasza Demonlaci2 (#4277) üzenetére


kk831228
addikt

Agymosottak a Samusok... ;] Nekik nem létezik más telefon... :) Na mennyiért is adod a Z2 - őt? ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#4279) Demonlaci2 válasza kk831228 (#4278) üzenetére


Demonlaci2
tag

90 000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#4280) rdt89 válasza kk831228 (#4278) üzenetére


rdt89
addikt

Szeretik ha egy telefon lassú, még ha csúcskategóriás is és recseg ropog a ház, meg elcsúszik az előlapi kamera, meg társai... :) Hardverapron sűrűn nyomon követem elég szépen mennek elfele a z2 pro-k.

(#4281) kk831228 válasza Demonlaci2 (#4279) üzenetére


kk831228
addikt

Gari mennyi van rá??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#4282) WOT-H-A-C válasza kk831228 (#4281) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt privátba beszéljétek meg srácok. :R :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4283) kk831228 válasza WOT-H-A-C (#4282) üzenetére


kk831228
addikt

bocsi... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#4284) kmóricka válasza kk831228 (#4278) üzenetére


kmóricka
aktív tag

30ert megveszem, s mar el is adtad fel perc alatt...hopp:DDD

(#4285) Luissimo válasza kmóricka (#4274) üzenetére


Luissimo
veterán

az egyáltalán nembaj :DD

Sőt egészen jól áll Neked :))

(#4286) vrgcsaba válasza WOT-H-A-C (#4219) üzenetére


vrgcsaba
csendes tag

De igen, használom... :(((

vagyis már nem! :DD

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4287) WOT-H-A-C válasza vrgcsaba (#4286) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Akkor gondolom problem solved... :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4288) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sziasztok, lehet be ruházok egy ilyen készülékre! Érdekelne mennyire ajánljátok! És, hogy várható-e rá 6-os android? Üdv

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#4290) Demonlaci2 válasza WOT-H-A-C (#3103) üzenetére


Demonlaci2
tag

Ez zöld lombszöcske. :)

(#4291) WOT-H-A-C válasza Demonlaci2 (#4290) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én nem tudom, de nagyon nagy volt!!! :D Arra felénk sok a szénhidrogén a levegőben, a nyulak is akkorák mint egy boxer! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4292) xyvz2 válasza kmóricka (#4274) üzenetére


xyvz2
tag

:B Sorry

(#4293) Razzor two


Razzor two
tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Amikor a telefon le-fel kapcsolódik a wifi hálózatra, ad egy hangot, ezt hogy tudnám kikapcsolni! Nagyon idegesít!
Köszönöm!
Sima z2 :B

(#4294) rdt89 válasza Razzor two (#4293) üzenetére


rdt89
addikt

A Pro-n nem lehet kikapcsolni, csak ha néma vagy rezgő állapotban van a telefon, valószínűleg a simán se akkor.

(#4296) Luissimo válasza rdt89 (#4294) üzenetére


Luissimo
veterán

Ilyen esetben sosem ad hangot.
Biztos, hogy akkor hallod és azt ?😃?

(#4297) ctibor válasza Razzor two (#4293) üzenetére


ctibor
senior tag

Nekem is zajongott, engem is idegesített.

Próbáltam mindenféle kombinációt a wifi beállításoknál (Beállítások - WLAN - 3 pötty jobbra fent - Speciális) és végül a kép szerinti kombináció jött be. Most nem zenél.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#4298) rdt89 válasza #45553408 (#4295) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem mikor rajta van a hang akkor az sms-hez beállított hangot produkálja, ha felcsatlakozik illetve lecsatlakozik a hálózatról.

(#4296) Luissimo:
Tudom, hogy nem ad én is azt írtam, és remélem még azt a hangot hallom és nem a fejembe megy a karnevál. :)

(#4299) vrgcsaba válasza WOT-H-A-C (#4287) üzenetére


vrgcsaba
csendes tag

Igen ez volt megoldás... Köszönöm... :R

De azért legyalultam... :P

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4300) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Üdvözletem a mélyen tisztelt topiklakóknak
Nincs ilyen telefonom, de remélem ez az állapot már nem tart túl sokáig. Végigolvastam róla sokmindent, és pár dologra kíváncsi vagyok, amikkel kapcsolatban csak homályos válaszokra leltem.
Az egyik ez az updatelősdi; látom hogy van hozzá TWRP, ha azzal csinál a tulaj egy komplett mentést pl Kitkaton, utána unrootolja, feltolja rá a hivatalos frissítéseket, de nem jön be neki, akkor - ha jól olvastam - az sdfuse módszerrel történő visszaállítás után bukja a gesztus funkciókat. Simán TWRP-ből nem lehet visszaflashelni a kitkatos mentést..? Egyáltalán mi az oka, hogy a TWRP itt nem olyan mindenható?
A másik, ez is ilyen flashelős kérdés, hogy itt nincs olyan megoldás (vész esetén), hogy asztali gépről zetor módon ráküldeni egy tuti gyári romot, fizikai eléréssel, minden partició ott kezdődik ahol kell, ott végződik ahol kell, és az van rajta ami kell? Azt olvastam, hogy nem látja a pendriveot otgvel recovery alatt, ez azt jelenti, hogy előre el kell rajta helyezgetni mindent ami egy esetleges kármentéshez kell, mert ha megfeküdt, az isten se éri el a saját tárterületét..? Ilyenkor jöhet jól ha az usb kapcsolatot fel tudja építeni a conan-módszer PC-ről, erre irányult a kérdés, hogy ilyenkor game over van?
A harmadik ez a stock androidba bootolás, gyakorlatilag 2 db system partició van és azt indítja el amit választotok? Olyan szinten ketté van szedve, hogy lehet pl az egyik rootolt a másik nem? Vagy ez inkább csak valami felület-féle?
Xposed láttam ment többeknek, ezt örömmel látom, erősítsetek meg hogy frankón használható vele.
Minden esetben KK van rajta, vagy már Lollival árulják?
Azért kérdezgetem ezeket, mert azok közé tartozom, akik szerint a "jobb" és az "újabb" az két teljesen külön fogalom, és annál nyugodtabb vagyok, minél átjárhatóbbak a különböző verziók, adott esetben oda-vissza.

Köszönöm, remélem nem probléma hogy ennyit kérdeztem :R
Mindenkinek nagyon kellemes kockulást kívánok továbbra is!!!

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.