Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) rdt89 válasza ollie (#4450) üzenetére


rdt89
addikt

Az első képen is mint látszik 2óra15perc :)

(#4452) arnd válasza ollie (#4450) üzenetére


arnd
senior tag

2 óra 15 perc...

Ááááá nem küldtem el, most meg már minek...

[ Szerkesztve ]

(#4453) Luissimo válasza #45553408 (#4443) üzenetére


Luissimo
veterán

kinek küldted el, a Te vevődnek ?

Te hezitáló, a vásárlók réme :DD

(#4454) dime27


dime27
őstag

Olyan problémám van amire most figyeltem csak fel, hogy be van kapcsolva megjelenítésnél az alvó üzemmód 30 secre de ha aktiv a tel kijelzője akkor nem alszik el 30 sec után se sőt semmikor se csak ha megnyomom a bekapcsoló gombot?! Mi lehet a hiba mit kéne beállitanom h ez működjön?! :F :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4455) stilo18 válasza Kovács Zoli (#4444) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem már semmit nem kapunk.. :(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4456) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Ha rootolom a telót és ráteszek agy Viper-t,akkor sokkal jobb és hangosabb lesz a zene ?:)

így elég gyengécske amit produkál...

A rooton kívül nincs más megoldás a hangerő fentebb vételére ?? :DD :DD

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#4457) Luissimo válasza PrimaMateria (#4456) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen
Mindenképpen.

nemolyan szar az azér,de

ha csodákat akarsz hallani a Neutron vagy a Poweramp nélkül akkor: tedd rá a gyári Lenovo zenelejátszót is...INNEN

[ Szerkesztve ]

(#4458) Luissimo válasza PrimaMateria (#4456) üzenetére


Luissimo
veterán

Sound Boostert probáltadmár?

Music Volume-ot probáltadmár ??😃

[ Szerkesztve ]

(#4459) Cocane válasza dime27 (#4396) üzenetére


Cocane
csendes tag

Fényképezni én is szoktam, ezért nekem igen fontos a készülék ez irányú képessége. Az múlt két hétvégén is több száz képet ellőttem és jó pár videót készítettem. A fórumon felbukkanó virágbibe, meg rovar fertály kompozíciókban nem jeleskedem. Én kizárólag élményfotózást végzek (városi séta, családi esemény, túrázás stb.), amely tevékenység bizony erőteljesen igénybe veszi a telep kapacitását. A korábbi telefonomhoz (S 5) képest a képminőség területén érzek különbséget. A melegedés és a gyorsabb merülés (a fotózás alatt természetesen) hasonló a két készüléken, ami nem csoda, mert szinte azonos hardverre épülnek. Érzésem szerint, ideális körülmények között, az jobb fényképeket készített, a HDR funkció és a videózás megbízhatóbban működött, ide értve a hangrögzítést is. A túrázás miatt az IP67-es védelem kissé hiányzik, de más nem! Két hete pénteken esete felé indultunk egy rövid kirándulásra a Mecseken, de nagyon jól tudtam használni az eszközt még gyengébb fényviszonyok között is. Vakuval, tök sötétben lőtt képek közül is vannak használhatók. És valóban, kicsit ki kell ismerni az eszköz tulajdonságait és a legújabb frissítéssel megjelenő esetleges változásokat a jobb eredményért. A korábbi verzióknál én úgy vettem észre, hogy a HDR „álló célpont” esetén javította a minőséget, mozgásban lévő témánál viszont gyakran produkált szellemképes végterméket. Eddig úgy tűnik, ebből a jelenségből sajnos maradt a frissítés utánra is, amelyre - érzésem szerint - még a rendelkezésre álló fénymennyiség is befolyással van. Ez ideig nem sikerült még felderítenem, hogy a sokak által felvetett fps probléma a videózás esetében (a fényviszonyokon kívül természetesen) mitől függött. Volt, amikor tökéletes(nek látszó) körülmények között szaggatott, máskor meg teljesen jól működött gyatrább feltételek között is. Most úgy néz ki, talán javult valamelyest a helyzet, mert a hétvégi szülinapi zsúron felvett mozgóképek – és a fotók is természetesen - egészen jól sikerültek. Szóval a véleményem szerint, összességében a piacon jelenleg fellelhető eszközök közül - az én felhasználói szokásaimat figyelembe véve – ez rendelkezik a legjobb ár/érték aránnyal. Nekem eddig nagyon bevált 3in1 (Telefon/Fényképezőgép/Tablet) termékként, szerintem egyelőre a három terület legjobb öszvérmegoldása. Ennél van olcsóbb készülék is kiváló ár/érték aránnyal, de komolyabb kompromisszumokkal, továbbá vannak részmegoldásokban jobb telefonok is (pl. G4 fotóképességek), viszont sokkal drágábban.

(#4460) dime27 válasza Cocane (#4459) üzenetére


dime27
őstag

Örülök, hogy Te is így vélekedsz erről a készülékről, összességében nekem is a legjobb telefonom mind külsőleg, mind belsőleg amim valaha is volt! :K :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4461) fenergie84


fenergie84
addikt

Én még mindig maximálisan elégedett vagyok azzel a telóval. Négy hónapja élünk együtt, és még mindig dúl a szerelem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4462) Na persze válasza Cocane (#4459) üzenetére


Na persze
csendes tag

Nálam is két készüléket váltott le a Z2, egy Galaxy Tab 8.4-et, és egy iPhone 6-ot. Most kettő helyett egyet használok, és nagyon kellemes. Két napot gond nélkül elmegy, a mérete nem zavar, mert ritkán használom telefonálásra. Olvasgatni, játszani, navigálni nagyon kellemes a mérete.

(#4463) ollie válasza Na persze (#4462) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én használtam már telefonálásra Galaxy Tab 2 7.0-t is, ami nagyobb, mint a 8.3-as LG G Pad-em. Volt pár furcsa pillantás, amikor mások előtt telefonáltam vele. :D

***

(#4466) arnd válasza #45553408 (#4465) üzenetére


arnd
senior tag

A programok közt van a thema center vagy mi.

(#4467) Biluxzsolt válasza #45553408 (#4465) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Bal alsó gomb-Témaközpont

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#4468) Luissimo válasza #45553408 (#4465) üzenetére


Luissimo
veterán

már az egymegkettőn gondolkodsz, már el is felejtetted a mostani lelkivilágát, te átkozott :DD

(#4469) kmóricka válasza Na persze (#4462) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Mi volt a gond az iphonnal? Csak kivancsi vagyok.., ez jobb? Miert?

[ Szerkesztve ]

(#4471) dime27


dime27
őstag

Ma jöttek tokok plussz egy üvegfólia a kicsikémre! :B :DD :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4472) osztraksajt


osztraksajt
őstag

A loli alatt is megy a stock felületre visszaváltás?

(#4473) DarkByte válasza osztraksajt (#4472) üzenetére


DarkByte
addikt

Nekem működött, de tele van elrontott dolgokkal. Pl. nincs Power off a menüben, illetve a WiFi/mobilnet adatforgalom jelző ikonok ugrálnak 1-1pixelt oda-vissza forgalmi animációnál.
Ha már ilyen irányba nézelődsz, inkább ott a CM ami nemrég elvileg teljes lett (nem próbáltam, talán most viszik el a telefont ha minden igaz. siralmas amilyen áron elkel :( ).

(#4474) stilo18 válasza DarkByte (#4473) üzenetére


stilo18
addikt

Mennyiért megy el?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4475) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Én nem találom loli alatt a stock androidot, pedig már végig néztem mindent.

(#4476) dime27 válasza Kovács Zoli (#4475) üzenetére


dime27
őstag

Fejlesztői lehetőségek-Felhasználói felület váltása ;) :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4477) DarkByte válasza stilo18 (#4474) üzenetére


DarkByte
addikt

75 ezerért kérték meg, és még rugózunk a csomagküldés díján hogy ki állja. :O

(#4478) dime27 válasza DarkByte (#4477) üzenetére


dime27
őstag

Annyiért kár odaadni... :O

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4479) ollie válasza DarkByte (#4477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem 100k-ért vették volna meg kb 1 hónapja, aztán azért nem jött össze, mert aki vette volna, nem tudta eladni a mobilját. Azóta már örülök neki, mert nagyon megbántam volna az eladását.

***

(#4480) kk831228 válasza ollie (#4479) üzenetére


kk831228
addikt

Az a baj nagyon lenyomják a 2 év garival vásárolt készülékek az egy éveseket szvsz... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#4481) zed juron válasza Cocane (#4459) üzenetére


zed juron
aktív tag

A video szaggatás nagy eséllyel a CPU/GPU teljesítményének visszavétele miatt jelentkezik, amit a túlhevülés miatt tesz meg a készülék. Mondjuk ilyen hűvös időben nem volna szabad.

(#4482) DarkByte válasza kk831228 (#4480) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyébként ez egy szemétség volt az Extreme Digital és a Media Markt részéről is hogy 12 hónapos garanciával árulták annak ellenére hogy a Lenovo 24 hónapos garanciát vállal rá. Vagyis igazából nem tudom hogy menetközben változott-e a garancia időszak; nem elsők között vettem a telefont, amikor júniusban megvettem már ez a model fél éve forgalomban volt. Nem tudom hogy van-e bármi esély ezt utólag érvényesíteni.

dime27: ha tartogatom még ennyit sem fog érni. Így is egy hónapja tartogatom.

[ Szerkesztve ]

(#4483) Kapanyél válasza kmóricka (#4469) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én is i6-ot használtam/használok, ami egy tökéletes készülék, leszámítva az iOS hátrányait az Android funkcióihoz képest (és csak ahhoz, mert a droid jóval instabilabb rendszer).
Az i6 hangja egy csoda, tökéletes. Mintha a TV szólna, kár ragozni. Telefonálás közben, ha elmegy mellettem egy vonat, a túloldalon írdd és mondd semmit nem hallanak belőle. miközben beszélek. A kijelzők kb. ugyanazt a felhasználói élményt nyújtják, mint ahogyan a kidolgozási minőség is egyforma, ami nagy elismerés a Z2-nek.
Az ergonómia viszont az én nem kicsi tenyeremhez képest is az i6 felé húz, a Z2-t esetlenül tudom csak kezelni, de ez mindenkinél más lehet.
Ha nem használnám naponta a WiFi-n NAS-ról video- és zenelejátszást, már rég nem kellene droid. Az iOS-ban idegesít, hogy nincs vissza-nyíl, a Z2-ben pedig hogy nincs fizikai gomb. 1:1, de a Z2 hibája jobban fáj.
Az i6 simán(!) elmegy 2 egész napot, a Z2 nálam stabilan csak 1-et, és a másfél naponta töltés pont kizökkent egyfajta szokásból. Vagy tölthetném minden nap, nyilván, csak fölöslegesen inkább nem dugom rá (40-50%-nál, 30%-ról sokkal gyorsabban zuhan)
És tényleg nem szabad elmenni szó nélkül, hogy a Z2-t 3-4 naponta tuti újra kell indítani, mert faszságokat csinál. Tudom, a fb app amúgy is szar, de több droidos telefonnal ellentétben, csak a Z2-n fagy le 10 percenként (nem a webböngészős hiba miatt, bárhol máshol is!). A Boat Browser, a Firefox és a Dolphin is néha fogja magát és kilép. Egyedül a Chrome működik jól. Ilyen iOS-on nincs! Minden jól megy, gördülékeny, megbízható, tavaly november óta szerintem 3x indítottam újra, ebből 2x csutkára merült. Félreértés ne essék, nem a rendszerek közötti hitvitát akarom szítani, szerintem itt mindenki meg tudja ítélni objektíven, hogy mi az ami jól megy és mi az ami nem.
A Z2-ben még pont az idegesít, hogy nem lehet vele kihasználni az androidban rejlő lehetőségeket. Ehhez egy root-jog még kevés. Ha lenne rá egy működő CM, XPosed-del, vélhetően nem utálnám ennyire, mert sajnos jelenleg ez a helyzet: gyűlölöm a Z2-t, de ennyiért ez a legjobb...hardveresen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4484) Kovács Zoli válasza dime27 (#4476) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Köszi, de nem találom, nekem kisegítői beállítások vannak, de ott nincs.

(#4486) kk831228 válasza DarkByte (#4482) üzenetére


kk831228
addikt

Egyetértek!! :R :R Meg kellene próbálnod mindenképp szerintem utána járni. A lenovo-nál is meg az extreme digitalnál is... :U Másnál is szokott úgy lenni hogy pl. a bolt 1 évet ad és a gyártó is... Mondjuk akkor úgy van kiírva hogy 1+1 év ha jól tudom... :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#4488) ollie válasza DarkByte (#4482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a Lenovo nem 2 évet adott, hanem egyet. A Lenovoshop adott 2 évet, de az nem a Lenovo, hanem egy teljesen független cég, csak használja a Lenovo nevét.

***

(#4489) kiszu válasza ollie (#4488) üzenetére


kiszu
senior tag

Augusztus óta a Lenovo is 2 évet ad.
Amikor vettem, rakerdeztem a Lenovo shopnal és ők mondták, hogy már 2 év a hivatalos gyártói garancia .

(#4490) Ombre85 válasza #45553408 (#4487) üzenetére


Ombre85
tag

Lehet, nekem sikerült kifognom egy végtelen garanciás darabot, mert hiába kerestem, a számlán nem találom, hogy mennyi gari van rá, külön garanciajegyet meg nem kaptam. Azt tudom, hogy MM-ben, amikor vettem, ki volt írva, hogy egy év. :D

(#4491) kmóricka válasza Kapanyél (#4483) üzenetére


kmóricka
aktív tag

I6 vagy i6+ od van?
Es a fotozas terén?

Nekem még 1x sem fagyott le a Z2:), úgy masfel honapja van meg..pedig 2 simmel nyomom, es jo sokat:D..., az i6 nak ez pl hàtrànya, h 1 simes( ha jol tudom)..., gondolkodom, ezert kerdem mindezt, imadom a Z2t es a 2 sim nagy előnye nekem mert anno kulon valtottam ki a mobilnetes simem, amin 20 giga adat van es jo egy eszközben hasznalni a gsm sim mellett:), ezelott mindig valtogattam a telo tablet kozt, 2 eszközzel működtem..s ezt most ujra kezdhetném ha i6 ra vàltanék..hisz a net előfizetésem ugye nem tudom csak ugy lemondani a tnél..., a sima telos simemen pedig csak 200mb adat van, arra meg nem akarok tobbet hisz ott a màsik mobilnetes sim..:)

[ Szerkesztve ]

(#4492) Kovács Zoli válasza #45553408 (#4485) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Köszönöm! Megtaláltam.

(#4493) Sabber válasza kk831228 (#4486) üzenetére


Sabber
aktív tag

Én most vettem 1 hónapja azt hiszem edigitálnál és 2 év gari van hozzá.

pontosabban az van megadva az időtartamnál hogy: "gyártó által megadott" tehát 2 év

[ Szerkesztve ]

(#4494) Kapanyél válasza kmóricka (#4491) üzenetére


Kapanyél
őstag

Oh fuck, itt gondolkodtam, mit lehetne még összevetni és a kamera nem jutott eszembe! :D
Sima i6, nem a tepsi, ami nyilvánvalóan egészen más megvilágításba helyezi az ergonómiát.
A kamerája az i6-nak sokkal gyorsabb, az automatikus HDR mód tökéletes és hatékonyabban is működik, mint a Z2-nél (a manuális). Az általános képminőség is sokkal jobb szerintem. Talán lövök néhány tesztfotót mindkettővel és egymás mellé szerkesztgetem a képeket, hogy látható legyen a különbség.

1 SIM-mel használom, így nálam ez nem szempont. 500 megát kaptam a cégeshez alapból, de sosem futottam ki belőle, mindehol van net. Otthon is mobilnettel nyomom, de 4G routerben van, így ott sem kell a kétkártyás eszköz.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4495) Mik001 válasza Sabber (#4493) üzenetére


Mik001
csendes tag

Én is az Ediginél vettem, és már úgy érkeztem oda, hogy kinyomtattam a Lenovo honlapjáról a 24 hónapos garanciavállalást.Az eladó így nem 12 hónap garanciát, hanem"gyártó által megadott" garanciát vésett bele a papiruszomba.
Más:szerintetek hogy lehet az, hogy az energiafogyasztás hardveres részénél a Rádiónál 46-52 % körül, CPU-nál 40-46% körül mozognak töltés előtt az értékeim?

(#4496) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Az miért van, hogy ui váltás után eltűnt az a kerek(de digitális) lenovo-s óra a homescreen-ről, és a wwidget-ek közt sehol sincs, plusz a lockscreen is beragadt a stock droid ui-s megoldáson, nem vált vissza a lenovo-sra... ?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4497) Luissimo válasza Kapanyél (#4483) üzenetére


Luissimo
veterán

nem tartom tárgyszerűnek amiket irsz...

- nemtudhatod, hogy beszélgetéskor a túloldalon mit hall az ellenfél és mennyire,
- van fácse helyett megoldás ha szaggatna, a LITE, de érdekesmódon nálam sosem szaggat, ugyhogy én nem használom a Lite-ot.
- böngészés helyett ottvan példul az OPERA nevű turkáló program :-) , ami teljesen százas, szépen szörföl a neten,
- én igencsak megerőltetően használom, két SIM, céges állandó net kapcsolat wifin és 4G-n is, mert fontos levelek jönnek, sok telefon, naponta több óra és estére 60 %-alá sosem merül, csak ha direkte lemerítem ...
- ugye kinek mekkora a tenyere és kinek mi a nagy azt csak szubjektívan lehet megítélni, kivéve a lányokat, ők tudják mi nekek a nagy. (nemis értem azt aki a méretre tesz megjegyzéseket, akkoris tudta, hogy mekkora, mikor megvette, most ébred rá ?

ésígytovább :)) :DD :K

(#4498) ollie válasza Mik001 (#4495) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más:szerintetek hogy lehet az, hogy az energiafogyasztás hardveres részénél a Rádiónál 46-52 % körül, CPU-nál 40-46% körül mozognak töltés előtt az értékeim?

Gondolom keveset használod a telefont, és sokat van készenléti állapotban.

***

(#4499) arnd válasza ollie (#4498) üzenetére


arnd
senior tag

Meg valami cella határon is lehet, és kapcsolgat/keres 1000-el.

(#4500) lazlogogola válasza Kapanyél (#4494) üzenetére


lazlogogola
tag

Szintén más a véleményem.
A párom használja már az I6-t,én a Z2 Pro.

Szebben fotóz a Z2,ez tény.
A wifi jel vétel a I6-nak hulladék. Én még ott is tudok csatlakozni az otthoni wifi hálózatra,ahol a párom nem.
A zene szépen szól az I6-on,de azt is veri Z2.
Az akkuról nem beszélve,annak ellenére,hogy két kártyát használok a Z2-ben.
Nem sokára megjön a nejemnek a 6S Rose Gold,arra majd kiváncsi leszek,hogy jobb-e. :-)
De egyenlőre nem bántam meg,hogy neki adtam az I6-t. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.