Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4902) crixtm válasza #45553408 (#4901) üzenetére


crixtm
tag

Valami olyat olvastam, hogy a Lenovo megvette a Motorolát, és a telefonok Motorola néven jönnek majd, mert ismertebb brand. Szóval lehet erre készül, hogy majd ott jön ki új flagship. Meg különben is már pekáltál a telóért. Majd perkálsz a következőért is... Persze, lehet, hogy azt nem a Lenovonak, mert nem jön új verzió.

(#4903) ollie válasza Ombre85 (#4897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából te is tudod a választ. 5.1-től van androidban hivatalos dual sim kezelés, te 4.4-et használsz, vagyis...

[ Szerkesztve ]

***

(#4904) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#4895) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, valószínüleg így van. Amikor bemutatták 800$ ért tudtam volna beszerezni a kínai változatot. Aztán persze rohamban csökkent az ára és megjött a ROW-os. Ami ugye nálunk is 160.000 környékén kezdett. Nem mondhatnám, hogy egy átlag felhasználónak "best buy" A k3 note már a megjelenésekor is csak töredékébe került és gondolom azóta is viszik. A z2 pro-t meg kifutatták. Ami szerintem már 6.0-val fog jönni az a Z3 PRO és Vibe Max már , ha lesz belőlük valami.Én úgy gondolom igen mert Vibe S1,P1M és P1 (pro) már van. Gondolom azokra koncentrálnak. Viszont az eddigi hozzáállásukból ítélve ezeket sem fogják "nexus szinten" támogatni. :(

(#4898) crixtm: Igen, oroszul van! :DDD Aki az angolhoz is google fordítót használ annak mindegy, akinek angol kell tovább keresgél. Viszont Lenovos témákban az oroszok a favoritok.

Ez a leírás amit linkeltél egy unbrick leírás, ami általános, a kollégának azt linkeltem, hogyan tud CN verziós Lenovo-ból ROW-osat varázsolni. :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4905) Ombre85 válasza ollie (#4903) üzenetére


Ombre85
tag

Jó-jó, de maga a készülék tudja, mert a Lenovo megoldotta. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ez ugyanaz a megoldás-e, ami az androidba is belekerült, vagy lehet még jobb, ha eleve a lollis natív módszerrel élek.

(#4906) ollie válasza Ombre85 (#4905) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még sose használtam 2 simet, így fogalmam sincs, hogy a lenovo hogyan kezeli ezt, és ugyanez igaz a natív androidos 2 sim kezelésre is szóval fogalmam sincs, hogy mi a különbség.

***

(#4908) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#4907) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:K

Bizony! Hivatalos rendszerszintű dual sim támogatás az androidban csak 5.1-től van!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4909) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Mi a franc lehet ez? Most kiírta egy családtagom Z2 Proja, hogy
Töltésvédelem aktív. Ez mi? Szinte zsír új a készülék, de így most nem tölt.

Tegnap még jó volt...

Üdv. core2

(#4910) WOT-H-A-C válasza Neil Watts (#4909) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem az elejétől kezdve kiírja mikor töltőre rakom! :DDD Inkább az a kérdés neki idáig miért nem írta ki??!! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4911) Neil Watts válasza WOT-H-A-C (#4910) üzenetére


Neil Watts
veterán

ok,
Arra van esetleg valami ötlet, hogy miért nem tölt?
Mikor bedugom tölteni, feljön a notification-nél a villám jel, meg utána mutatja a %-ot, de nem mozdul felfelé. Szóval nem tölt, viszont pirosan világít a led, ahogy szokott. Hibás a készülék? Jelenleg 14% van benne.

Üdv. core2

(#4913) Neil Watts válasza #45553408 (#4912) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem.

Üdv. core2

(#4914) WOT-H-A-C válasza Neil Watts (#4911) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Alapból így kéne töltenie. Próbáld meg másik töltővel.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4917) zizol válasza Neil Watts (#4909) üzenetére


zizol
aktív tag

Gyari tolto, es kabel? Erre nagyon erzekeny.

Üdv, zizol

(#4919) Neil Watts válasza zizol (#4917) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ja, a gyári töltővel és kábellel produkálja ezt.

Üdv. core2

(#4920) Neil Watts válasza Neil Watts (#4919) üzenetére


Neil Watts
veterán

Másik töltővel sem megy. :(

Üdv. core2

(#4921) kmóricka válasza Neil Watts (#4920) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nekem mikor megvettem kapasbol ugy kezdte, hogy ezt jatszotta , nem toltott....be is tojtam, h na tok jo vihetem is vissza...de aztan kihuztam ujrainditottam es azota sosem volt vele gond...a toltesvedelem aktiv duma az elejetol kezdve van...:)

[ Szerkesztve ]

(#4923) Ombre85 válasza #45553408 (#4922) üzenetére


Ombre85
tag

Fura, nekem is írja az eleje óta.
Azt mondjuk nem tudom, mi ellen véd, talán a felesleges rátöltésektől? :U

(#4924) zizol válasza #45553408 (#4922) üzenetére


zizol
aktív tag

Lolin mar nincs.

Üdv, zizol

(#4925) Blizzardking válasza Sanzaa (#4894) üzenetére


Blizzardking
őstag

Arra értettem, hogy ha kijönnek ezek, nem lesz érdemes váltani rá a miénkről.
Ezért egy kicsit megsegítik a cserét egy jó kis támogatás-megvonással a kis gazfickók. Mikor vettem, fogdostam a Vibe Shotot, és bár nagyon szép az is, messze nem ilyen nyersen egyedi.
Amúgy igazad van, jelenleg ő a király. Ami meg a kinézetet, ősszeszerelést illeti, abban nagyon nehéz lenne megütni. Na mindegy, majd a ruszkik...

Ezt a DragonVibe kernelt próbálta valaki? Kipróbálnám alul lehet-e feszkózni. Van benne annyi tartalék, hogy szerintem a teljesítményének a 75%-án is simán szakítana, és üzemidőben még jobbakat lehetne összehozni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4926) ollie válasza Blizzardking (#4925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Abban a tartalékban meg jobb üzemidőben annyira nem bízok. Egyrészt ez a SoC nem túl acélos már a QHD-hoz, még ha sikerült is jól optimalizálnia a Lenovónak, másrészt pont az a tapasztalat, hogy a sok tartalékkal rendelkező SoC-oknál lehet sokat spórolni (pl az LG Flexben a S800 csak egy HD panelt hajt meg, és nagyon kiemelkedő lett, többek között e miatt is a SoT).

***

(#4927) Sanzaa válasza Blizzardking (#4925) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Tényleg fura. Ott a Vibe Shot, amit kameratelefonként promóz, de gondolom ugyanaz a szenzor van benne, mint a miénkben, csak 3 vakuval(nem tudom, csak gondolom)
A linked alapján kijön mellé a Vibe 3X, amibe 20,7 mp-es kamerát tettek. Persze értem én, hogy nem minden a megapixel a fotózásban, de a legtöbb vásárló csak erre harap rá.
Valóban erős konkurencia a K920 az új modelleknek, mint hardveresen, mint külsőleg.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4928) WOT-H-A-C válasza Sanzaa (#4927) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ami konkurencia lesz az a Vibe Max és a Z3 Pro. (ha kijönnek)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4929) Luissimo válasza WOT-H-A-C (#4928) üzenetére


Luissimo
veterán

:)) :-) vagy a Vibe Z3 Max Pro2 Hype Super Extra :))

(#4930) WOT-H-A-C válasza Luissimo (#4929) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az a telefonok szent grálja lesz! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4931) Sanzaa válasza Luissimo (#4929) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Dedikált Limited Edition :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4932) Pifi59


Pifi59
csendes tag

Sziasztok!

Csinálta már valaki a VIBE UI rendszerű telefon magyarítását?
Ha igen,kérem segítsen! :K

(#4933) detre15


detre15
csendes újonc

Üdv!

Segitségrt kérek: 5.0.2-re frisítettem.A probléma ,hogy az Igo navigáció beállítását nem menti el.A 4.4.2-nél ez nem volt probléma.Hol kell a beállításon módosítani?

(#4934) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#4928) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én a P1 Pro-ra gyúrtam anno, még irkáltam is a dual simes topikba, csak tele lett a tököm a várakozással, és mikor láttam hogy Z2 Pro el fog tűnni, gyorsan rámozdultam egyre. Mikor kijött a Z2 Pro, totál beleszerettem ebbe a fém cuccba meg a kis kávába. Most lett bestbuy, hogy lement 100 környékére.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4935) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#4934) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kb. én is így voltam vele. (meg az elődjével is!:D)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4936) crixtm válasza WOT-H-A-C (#4935) üzenetére


crixtm
tag

Nekem is bestbuy lett. Főleg ez 60ért ;) szerintem még kínai verzió is ér ennyit ;) Garival

(#4937) clizer


clizer
tag

Melyik videólejátszót ajánlanátok, ami jól kezeli a feliratokat, és a HD minőségű videókat?
Plusz le lehet tenni kis ablakba, és akár böngészni mellette. :)

(#4938) benyo09 válasza zaurac (#3514) üzenetére


benyo09
csendes tag

Szia! Ha aktuális még, akkor amgát az ikont szerkeszd. Nyomd hosszan az ikont majd választ a szerkesztést és bökj rá a képre, utána ki tudod választani a kívánt ikont. :)

(#4939) babosmiki


babosmiki
addikt

Csak infóként, mert korábban volt szó róla ebben a fórumban.
Lecseréltem a Z2 pro-t erre: [link]
Sikerült 110-ért beszereznem, és azt kell mondjam, hogy méltó utódja a jó kis Lenovo-nak.
Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, a méretén kívűl mindenben előre lépés a csere.
Stabilabb a rendszer, és nincsenek azok a rejtélyes kis bosszúságok amivel a Z2 pro-nál találkoztam. :C

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4940) Kapanyél válasza clizer (#4937) üzenetére


Kapanyél
őstag

MX Player az egyik legjobb, de kis ablakban szerintem nem tud működni (nem próbáltam).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4941) álarc válasza babosmiki (#4939) üzenetére


álarc
aktív tag

Akkor már Nexus 6 inkább nem?
De grat, nem rossz!

(#4942) babosmiki válasza álarc (#4941) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó lenne, de kell a dualsim...
Köszi!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4943) rdt89 válasza clizer (#4937) üzenetére


rdt89
addikt

Én már 3 éve MX Player-t használok teljes megelégedettséggel, csak ajánlani tudom. :)

(#4939) babosmiki:
Én az Elephone Vowney készüléket is néztem, de szerintem kicsit gyengébb az is meg az Allview is mint a Lenovo, ettől függetlenül nagyon jó készülékek, használd egészséggel. :)

(#4944) babosmiki válasza rdt89 (#4943) üzenetére


babosmiki
addikt

Teljesítményben nem érzek különbséget, ez is teljesen folyamatos.
Köszi! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4945) rdt89 válasza babosmiki (#4944) üzenetére


rdt89
addikt

Egy dolgot nem tudok megbocsátani az Allviewnek, hogy nem használta ki a lapkában rejlő 480fps slow motion videóképességet. Tud slow motion videót egyáltalán a készülék? Ezt a kérdésemet a teszt alatt se válaszolták meg, pedig 4-szer tettem fel :)

(#4946) clizer


clizer
tag

Köszi! Bár próbáltam az MX Player-t korábban (nem Áruházból), de nem indult el. Megpróbálok akkor egy másik verziót, hátha.
Egyébként az előző LG-men én is azt használtam :)

(#4947) Luissimo válasza WOT-H-A-C (#4935) üzenetére


Luissimo
veterán

Gazduram ! :D

VALAKI legyenkedves már és lektorálja ezt a kezdőmondatot fent a topik felett:
Tisztelettel megkérümk mindenkit, (ide esetleg szúrja be a hogy szócskát a jobb hangzás okán)először az összefoglalót olvassa el!]

kicsit snassz benne a sajtóhuba , NEM ? :W :(

[ Szerkesztve ]

(#4948) babosmiki válasza rdt89 (#4945) üzenetére


babosmiki
addikt

A gyári szoftverben nem találtam, de külső alkalmazással biztosan tudná.
Bár én sosem használnám, nincs rá szükségem.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4949) WOT-H-A-C válasza Luissimo (#4947) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

done :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4950) xyvz2 válasza babosmiki (#4939) üzenetére


xyvz2
tag

Szia(tok). Küldenél nekem 1 linket ha megkérnélek, hogy hol sikerült hozzájutnod ehhez az új csodához 110 pénzért, akár priviben.. nagyon megköszönném. Pffffúúúúú nagyon ütős gép lett, teljesen felizgatott (nem kell rosszra gondolni ejnye-bejnye), lehet én is váltok, pedig eddig 1Ltalán nem gondolkodtam ilyenen, azt hittem 1-1.5 évre megvan a nagy Ő-m, de nézve a teszteket...elvesztettem a józanságomat.... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.