Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Bozsokicsaba


Bozsokicsaba
csendes tag

Tegnap teszteltem motoron, szakadó esőben a vízállóságot. Megfelelő. Zökkenés mentesen navigált. Ha nem mondta volna az irányt én biztos nem láttam volna a bukóból :D Még belül is folyt!

A dolog azért érdekes, mert nyitott USB és Jack csatoló fedéllel kellett működni, tehát minden esélye megvolt egy takaros beázásra, de kibírta.

Én maximálisan elégedett vagyok a kis cuccossal! Lehetne egy kicsit jobb kijelzője... de hát ez van.

(#702) blueye válasza RBJ (#700) üzenetére


blueye
veterán

Nem tudom hol van most keszleten, de minideal-en olcsobb es ok nagyon korrektek.

(#703) Vjankovics82 válasza RBJ (#700) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

kicsit sok de megbízható oldal és csak ezen volt mikor rendeltem!!! de ott elfogyott megint! :D de a mindealon megint van ott 28 ezer és ajándék szilikon tok fólia!!!

(#704) albinolynx


albinolynx
őstag

CWM milyen formában érhető el a telefonra?

Előző androidos telefonom egy szintén kínia volt, de cwm nélkül. Előtte egy se lww volt. Ott viszont nyitott volt a BL, így csak flashelni kellett ha jól emlékszem kernelt. Utána egyből elérhető volt a cwm. Külső SD kártyáról pedig lehetett telepíteni a rom-ot és a google play pakkot (CM).

Valami hasonló van itt is, vagy hogyan képzeljem el?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#705) x_o_n válasza Vjankovics82 (#703) üzenetére


x_o_n
veterán

nem semmi ár,én viszont nem szeretem ezt a rendelgetős herce hurcát,ha kapok itthon emberi árban megveszem

(#706) blueye válasza albinolynx (#704) üzenetére


blueye
veterán

Igen így, van angol nyelvű CWM.

(#707) albinolynx válasza blueye (#706) üzenetére


albinolynx
őstag

Köszönöm!

Mi a helyzet, vagy változott-e megnyugtatóan a "kémkedős rom"-ok kérdése? Vagy van valami kiherélős megoldás erre?
Most egy 2k-s telefont használok. Igen, paranoia miatt... Viszont ismét igényem lett dual sim-re, illetve gps-re és egy eszközként szeretném magammal hordani.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#708) Dhampir válasza RBJ (#700) üzenetére


Dhampir
félisten

Soknak tűnhet, de itthon mit lehet kapni ennyiért? Két SIM-es Androidos jó minőségű strapamobil nincsen. Ennyiből legfeljebb egy gyengébb specifikációjú Samsung Xcover 271 jön ki gyári garanciával, de az nem Androidos mobil.

(#702) blueye

Olcsóbb kábé négyezer forinttal. Amikor rendeltem, akkor a MiniDealnél nem volt Fekete/Zöld színben. Ezért lett belőle TinyDeal.

[ Szerkesztve ]

(#709) blueye válasza Dhampir (#708) üzenetére


blueye
veterán

Állandóan változik az ára, érdekes módon le is, fel is. (hiába régebbi, van rá kereslet, egyedi az IP67, 4", jó forma).

(#710) _Halal_


_Halal_
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már volt róla szó (egy picit kavarog a fejemben a sok infó), de valahol a leírásokban olvastam, hogy TTS képes a telefon. Hol lehet beállítani? Mert a nyelvnél (ahol lenni kellene) én nem találok ilyen menüt.
SWOX telepítve, Mariska is, csak követeli, hogy tegyem alapértelmezetté...de nem találom sehol a telefonban. (jelenleg KIZS romja van fenn, ezúton is köszi)

[ Szerkesztve ]

Ha' ez kesz

(#711) blueye válasza _Halal_ (#710) üzenetére


blueye
veterán

Itt ezt írják: "Egy ideje már simán meg az SVOX, javították, optimalizálták ICS-re és JB-re is. Ha nem lehet beállítani valahol, az az adott ROM hibája. A főzött ROM-okkal szokott gond lenni."

(#712) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

a héten itt lesz szerintem a lenovo a660: A szállítmány érkezett a 2013/08/07 a nemzetközi logisztikai központ Frankfurt. :)) :))

(#713) KIZS válasza _Halal_ (#710) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nincs TTS beállítás a telefonban (ahogy utánaolvastam ez jellemző Lenovo probléma). A SVOX működik, de nehéz alapértelmezetté tenni, úgyanis a TTS menü alapból előhozhatatlan...
Én azt csináltam, hogy az eCID nevű alkalmazásban böktem rá a TTS beállítások menüpontra ami felhozta a gyári andoridos TTS menüt és ott simán beállítottam az SVOX-ot. Szépen működik is. Azért az eCID-et használom erre, mert az nekem megvan hivatalosan és fent is van a telefonon. Biztos működik más szoftverrel is ez a trükk, de az is biztos, hogy nem mindegyikkel. Legelőször a TTSProve nevű alkalmazást próbáltam, ami ugyan beszélt, de a settings gomb lenyomására szétszállt.

(#714) albinolynx válasza KIZS (#713) üzenetére


albinolynx
őstag

Erre reagálnál? - #707 Úgy olvastam futottál köröket ez ügyben...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#715) hpeti2 válasza albinolynx (#714) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Hiába félsz a kémkedős ROM-októl. Ha követted mostanában a nemzetközi híreket, akkor számodra is kiderült, hogy mindent lehallgat az USA. Facebook, skype, gmail, stb... Az meg, hogy az adataidat esetleg a kínaiak is lopják, az már szerintem mindegy.

Ui.: Egyébként a Needromon vannak olyan romok, amiknek a szerzője nem ajánlott, mert nem mondja meg, hogy mit változtatott és nem adja ki a forráskódot sem.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#716) _Halal_ válasza albinolynx (#714) üzenetére


_Halal_
csendes tag

Nagy vagy Kizs!

Köszi!

Ha' ez kesz

(#717) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok!
Innen rendelt már valaki?Mennyire megbízható stb?
[link]
Most készülök rendelni ,ez az oldal elég korrektnek tűnik.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#718) blueye válasza myk74 (#717) üzenetére


blueye
veterán

Itt üsd be a nevét a keresőbe. Illetve nézd meg a topic összefoglalóját a #1 hsz-ban.
Sokan rendeltek már innen is.

[ Szerkesztve ]

(#719) myk74 válasza blueye (#718) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#720) Dhampir


Dhampir
félisten

Na, a TinyDeal ma emelte az árát, jelenleg 30,401 Ft.

(#721) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Lassan meg is szüntetik a gyártást, már kint van az utód s750

(#722) Dhampir válasza Bendegúz98 (#721) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, csak húzósabb áron kapható.

(#723) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Mindegy én még várok, a narancs szín az nem csúnya csak sok belőle. Megvárom míg 100 alá megy a narancs és úgy bevállalom. 1,70 a fekete hátlap azzal már pofás is lesz szerintem.

(#724) Vjankovics82 válasza Dhampir (#720) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Azok minden héten emelnek vagy 1000 ft-ot rajta!!! nem baj az enyém már a héten biztos itt lesz!!

(#725) Vjankovics82 válasza Bendegúz98 (#723) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

hol van fekete hátlap 1.70-ért???

(#726) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

időbe jön a lenovo a660 leáll a gyártása: [link] de itt még van elég olcsón!!!

aki teheti most rendeljen!!

(#727) RBJ válasza Vjankovics82 (#726) üzenetére


RBJ
addikt

link nem él. hol is lehet rendelni. Attól, hogy megvan az utód még nem fognak leállni a régivel.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#728) Bozsokicsaba


Bozsokicsaba
csendes tag

Segítség kérés!

Motoron használom, (írtam már) navigáció, adatkapcsolat és egy két dolog fut. Ma felfigyeltem rá, hogy a folyamatos töltés dacára nem nőtt a töltöttségi szint. Az akku használat grafikonján ezek a szakaszok nyílegyenes vízszintes vonalak.

Kérdés: Nekem kellene, hogy közben fel is töltsön. Van Amper bőven elvileg... Inverter Amper. Hol lehet kapcsolni, hogy töltsön is, ne csak használja? Kizárt, hogy csak fenntartásra (főleg csík egyenes) lenne elég az energia. Túrán FEL KELL TÖLTŐDNIE!

Szóval?

(#729) Vjankovics82 válasza RBJ (#727) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

[link]

itt elég jó áron van!!! aki teheti most rendeljen mert 50 db van nekik!!!
legtöbb helyen a fekete a drágább itt fordítva van!!!

[ Szerkesztve ]

(#730) Dhampir válasza Vjankovics82 (#729) üzenetére


Dhampir
félisten

Plusz a szállítás díja.

(#731) blueye válasza Vjankovics82 (#729) üzenetére


blueye
veterán

Ismered a boltot?
"Lenovo A660 is out of production and therefore discontinue from now" - ez várható volt

(#732) Vjankovics82 válasza Dhampir (#730) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

nincs szállítási díj!!!

(#733) Dhampir válasza Vjankovics82 (#732) üzenetére


Dhampir
félisten

Úgy már megéri a kábé 26.000 HUF-ot.

(#734) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

mi a fenét csinálnak a telefonommal? még mindig itt van: A szállítmány érkezett a 2013/08/07 a nemzetközi logisztikai központ Frankfurt. és az a furcsa hogy sehol nem látni csak a Német posta oldalán már a Magyar posta oldalán is látni kéne hogy felvéve!!! :W

(#735) Hintalow


Hintalow
senior tag

Na rendeltem egy narancs/feketét minidealről, meglátjuk mi lesz belőle :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#736) FoxPuppy válasza Bozsokicsaba (#728) üzenetére


FoxPuppy
tag

szia

röviden talán annyi, hogy ezek a "sima" töltők le vannak korlátozva olyan 500-600-mA környékére plusz a legtöbb telefon szoftveresen már kernel szinten van korlátozva, hiába bírna el az akku nagyobb töltőáramot,
nem fogod tudni "gyorsan" feltölteni.
viszont ha adatkapcsolatot és gps-t is használsz akkor az akkut eléggé eszi, szóval a szintentartás navigálás és netezés közben simán elfogadható és közben +töltöttségi-szint növekedést ne várj el,max ha csak "simán" töltöd a telód.
Ez néha még előny is lehet mert régebben egykét progi maxon hajtottan a magokat ezért annyira melegedet hogy közben (főleg nyáron) fel sem vette a teló a töltést. (ez saját tapasztalat is, ilyenkor órajelet meg magot korlátoztunk, de ehhez sajna olyan kernel kell)

ja igen és természetesen hiába produkál a motor akár 10A, ide tizede sem nagyon kell, 05-max 1 A .

[ Szerkesztve ]

(#737) Hintalow


Hintalow
senior tag

rendelt amúgy valaki mostanában minidealról ilyen telót? milyen hamar szállítottak?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#738) Vjankovics82 válasza Hintalow (#737) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

10-14 nap és itt van!!! :D én már vagy 5-öt rendeltem onnan! :D

(#739) menyhartlevi válasza Hintalow (#737) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Én 3-án rendeltem és:
2013.07.06
16:29
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.07.09
21:30
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.07.09
21:32
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.07.10
06:33
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.07.11
10:10 Debrecen Posta Feldolgozó Üzem
Küldemény információ:
Sikertelen kézbesítés

(#740) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet lementeni a gyári rom-ot? :R
(minideal-ról rendeltem, ha ez jelent valamit.)

(#741) Vjankovics82 válasza menyhartlevi (#739) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

mi van? neked már megjött a telód? én 29-én rendeltem és még mindig ez van: A szállítmány érkezett a 2013/08/07 a nemzetközi logisztikai központ Frankfurt. én már biciklivel is megjártam volna 2-szer ezt a távot!!

már ku...vára idegesít mert a magyar posta semmit nem tud róla!!! Tinydealról van!!! :W

(#742) Bozsokicsaba válasza FoxPuppy (#736) üzenetére


Bozsokicsaba
csendes tag

Köszi.

Valahogy ezt sejtettem.. Ezen mókolni nem lehet? Napi túrán jó lenne ha nem fogyna el. Csak egy icipicit menne feljebb!!! :(

(#743) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok!
Én ma rendeltem egy ilyet!
[link]
Kérdésem az lenne hogy van valaki közületek aki huzamosabb ideig(kb12h) használja hideg(4-6 celsius) helyen?Mennyire bírja?Hűtőházban dolgozom.
Előző telefonom 2 h után látványosan lelassult ,pedig zsebben tokban volt,illetve a térerő is elment.
Köszönöm.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#744) Dhampir válasza myk74 (#743) üzenetére


Dhampir
félisten

Hidegben hamarabb lemerül az akksi, illetve nem tud elegendő áramot leadni.

(#745) myk74 válasza Dhampir (#744) üzenetére


myk74
senior tag

Akkor marad a neoprém tok,csak úgy elég vaskos a zsebben és nehéz pakolni,mindenhová beütöm.Ezért jó hogy strapa telefon.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#746) Dhampir válasza myk74 (#745) üzenetére


Dhampir
félisten

Feltételezem, hogy a jobb szigetelés miatt tovább bírja, de nincsen róla gyakorlati tapasztalatom ennél a mobilnál.

(#747) menyhartlevi válasza menyhartlevi (#740) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

légyszi választ! :R

(#748) Dhampir válasza menyhartlevi (#747) üzenetére


Dhampir
félisten

Esetleg tett fel a kérdést ITT vagy ITT és ITT.

[ Szerkesztve ]

(#749) atomchicken válasza menyhartlevi (#740) üzenetére


atomchicken
tag

Szia!

Én feldobtam egy CMW-t ez alapján!.
Majd CMW-ből nyomtam egy backup-ot a gyári ROM-ról.

(#750) menyhartlevi válasza atomchicken (#749) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.