Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49501) Viktor0610 válasza Kenderice (#49500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Úgy értelmezem, hogy mindkét hangszórót párosítási módba teszed, majd az egyiken megnyomod ezt a gombot kétszer.

Ja, persze, ne legyen összekapcsolva mással közben!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49502) Kenderice válasza Viktor0610 (#49501) üzenetére


Kenderice
senior tag

OK, de hogy teszem párosítási módba ez előtt mindkettőt?

(#49503) Viktor0610 válasza Kenderice (#49502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, bekapcsolás után párosítás módba lép. Ha nem, akkor az előző szám ⏮️ és a következő szám ⏭️ gombokat nyomd egyszerre 2 másodpercig, hogy lecsatlakozzon a telefonról.
Ha ez sem segít, akkor a lejátszás/leállítás ▶️ gombot 8 másodpercig nyomvatartva resetelheted a hangszórót (ezután kikapcsol).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49504) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Szereztünk rokonnak egy Nokia 220 4G mobilt és szeretnék rá telepíteni pár egyszerű játékot. Egyet találomra letöltöttem de indításnál azt az üzenetet kapom, hogy nincs megfelelő jogosultságom az alkalmazás telepítéséhez.
Tud valaki megoldást?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49505) quailstorm válasza PH-User (#49504) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az Unisoc Mocor RTOS nem támogat sem VXP sem J2ME alkalmazásokat, szóval tudtommal nem tudsz rá telepíteni semmit sem utólag.

(#49506) PH-User válasza quailstorm (#49505) üzenetére


PH-User
addikt

Köszi, ezek szerint sikerült pont egy ilyen modellt választanom... :U Öregebbet már nem akartam de abban azért bíztam, hogy nem okostelefon létére legalább a javás kis játékok futni fognak rajta. :(((

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49507) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!

Aliexpresses felújított telefonokkal van valakinek tapasztalata, hogy milyenek? Vennék egy e52-t egyszer lehet: [link] :DDD

meg

(#49508) quailstorm válasza peugeotmate (#49507) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nem zavar, hogy hamis a ház, akkor nyugodtan vegyed. Én eddig három alis telót vettem, ebből csak a SonyE Aino volt véleményes, az láthatóan több telefonból lett összerakva és a csúszkája nem is valami jó.

(#49509) csaszi75 válasza peugeotmate (#49507) üzenetére


csaszi75
senior tag

Pénzkidobásnak pont megfelel :) Zsákbamacska

(#49510) quailstorm válasza csaszi75 (#49509) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha rossz, akkor tud visszatérítést, vagy részleges visszatérítést kérni a vásárlóvédelem részeként.

[ Szerkesztve ]

(#49511) peugeotmate válasza quailstorm (#49508) üzenetére


peugeotmate
őstag

Úúú, egyik osztálytársamnak Ainoja volt anno. Nagyon szép telefon volt, főleg akkoriban. :)
Köszi a visszajelzést! Neked is + csaszi75! Sejtem hogy kicsit lutri, még nem határoztam el magam, kicsit érlelem a dolgot. Túl sok racionális oka nincs a beszerzésnek, csak egy mérföldkő volt akkoriban számomra az e52 valamennyire.

meg

(#49512) totron


totron
addikt

PowerBankot min. 10000mAh tudásban melyiket, honnan érdemes? Sebesség nem, tartósság számít, plusz árérzékenység van. Köszi.

(#49513) Viktor0610 válasza totron (#49512) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én inkább márkákat írnék.
Xiaomi, Baseus.
Ezekből van már 6-8 ezerért is. :K

Samsung Galaxy A54

(#49514) totron válasza Viktor0610 (#49513) üzenetére


totron
addikt

Köszi, az ideálisnak tűnik. Esetleg ha árban valamivel fentebb van best buy ár/érték arányú, az is jó lehet.

(#49515) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Androidon be van jegyezve kontakt lista. Az alap esetben (szerintem) csak telefon saját memóriájában van. Vagy rosszul tudom? Tudom én azt google acc-ra menteni, hogy ha később telefont cserélek, automatán visszakapjam a ontakt listát? Vagy ezt már automatán tudja a google?

A tippeket köszönöm

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#49516) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Tudnátok segíteni mi lehet el állítva a massengerben :F
Nem lehet képet ki nagyitani. Sem videót megnézni. Mert csak hangulat jeleket lehet tenni. Telefont cserélve. Új telepítés kész. Ezzel a fiókkal belépve is ugyan [ezt műveli] :W

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#49517) Pityu. válasza peugeotmate (#49507) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hú ha ezt fél évvel előbb olvasom ,egy ismerősöm azt hiszem ilyen telót adott ide nekem,hogy passzoljam el,nem sikerült eladni aztán elvitte lehet még megvan neki mindig :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49518) Nekton válasza coco2 (#49515) üzenetére


Nekton
aktív tag

Szia!
Az első sort nem értem.

Androidon a beállításokban a fiókok menüben a google fióknál kapcsold be a kontaktok szinkronizálását. Ha több fiókod van, azoknál esetleg kapcsold ki.

Névjegyzék/tárcsázó apptól függően abban lehet másolgatni a telefonról fiókba, onnan-ide stb. Valamint ott lehet beállítani, hogy alapértelmezetten hova mentse az új kontaktokat.

(#49519) coco2 válasza Nekton (#49518) üzenetére


coco2
őstag

Megtaláltam, köszönöm :)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#49522) FireShadow


FireShadow
senior tag

BestBuy topikban elvittük a témát de attól eltekintve hogy nem venne az ember régi okostelót, miért baj az ha már nem kap frissitéseket egy eszköz? Ettől kevésbé lesz biztonságos? Miért? Konkrétan ma cserélem le a 6 év 5 hónapos LG V20-amat, Android 8 van rajta. Az éreztem, hogy hiába cserélhető akksis ha már az LG nem is gyárt telefonokat, nem hogy akksit hozzá, amit lehet kapni utángyártott meg full gagyi.

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#49523) sunny1


sunny1
csendes tag

Édesanyám Redmi Note 10s telója már nem kap frissítéseket.
Nagyon szereti nem nagyon akar megválni tőle. Jóformán csak a netet használja.Valósan mit kockáztat így, ha sokáig akarja még használni.
Vírusirtót/keresőt telepítsek rá vagy milyen biztonsági appot?

(#49524) quailstorm válasza sunny1 (#49523) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én Android 9.0-s telefonnal netezek, chatelek és mobilbankolok mindenféle védelem nélkül. Még nem történt baj. Ha alapból óvatos netező, akkor szerintem semmit nem kell tenned, ha nem az és bedől a gagyi hirdetéseknek, trükköknek, akkor telepíts egy Firefoxot és abba egy Ublock origint és az legyen az alapértelmezett böngészője.
Google Play Protect sem haszontalan, bár az alapból be van kapcsolva gondolom.
Külön vírusirtót én nem telepítenék, Play Store-on felül úgy sem telepít más forrásból.

#49522 FireShadow: Ha kikerül egy könnyen kihasználható sebezhetőség, akkor arra nem érkezik patch. Pl. a Windowsban az SMB sebezhetőségek amivel a sok cryptolocker terjedt az is ilyen.

Példák Androidra:
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#49525) Met válasza sunny1 (#49523) üzenetére


Met
nagyúr

Ne nyomkodjon felugró ablakokra, ne adjon meg banki kódot stb.
A régi droid verzió hátránya leginkább az hogy egy app már nem fog rajta működni, vagy működik de nem rendesen
Ha tudatosan netezik, nem lesz gond.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49526) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Egy régebbi telefonomban a SIMkártyán vannak régi SMS-ek.
Áttettem a használós DUAL SIM-es Xiaomi mobilomba, de nincs az üzenetek mappában.

Külön be kell mennem a helyi menübe, és csak akkor látom. És nem is ajánlja fel, hogy átmásoljam a telefon tárhelyére, ahol ennek a használós telefonnak az SMS-ei vannak. Ezen a telefonon Android ONE van.

Van erre valami program, amivel oda lehet másolni, vagy mozgatni?

Áttettem egy másik okostelefonba is, azon valami Android 9 van. Ott is csak egy helyi menúben elérhetőek ezek az SMS-ek. Viszont ott van lehetőség a telefonra másolni. Érdekes. Az Android ONE miatt lehet ez a butaság ezek szerint.

(#49527) quailstorm válasza Rodzser Mór (#49526) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Próbáld meg ezzel vagy MyPhoneExplorer + a kliens alkalmazásával. Elképzelhető, hogy egyik sem fogja direktben látni a SIM-et, akkor az Android 9.0-s telóra másold át és onnan backupolj.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.