Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) hpeti2 válasza Norbi.Sz (#949) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Új launchernél már nem is lesz kirakva. Sajnos már eladtam a telómat ezért nem tudom már megnézni, de valahogy sikerült törölnöm, arra emlékszem.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#952) sipi25


sipi25
tag

ja, még annyi, hogy kb 1 óra használat után, akkorát esett a konyhapultról felvéve, hogy azt hittem annyi lesz neki, de bírta a strapát! ;-) vízet még nem próbáltam...

(#953) Norbi.Sz válasza hpeti2 (#951) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Aham, Holo Launcher-t rakom fel...

Egyébként mennyire karcálló? Kopások hamar lesznek a kütyün? Kijelző is karcálló?

Ma kaptam, elvileg annak kellene lennie, de ugye ez nem minden esetben kp. :) - már ami írva van...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#954) Vjankovics82 válasza Norbi.Sz (#953) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

én ma még a kulcsot is kibróbáltam rajta amennyire tudtam húztam-ütöttem és semmi karc!!! én teljesen kipróbáltam tényleg bír minden strapát! :D

(#955) Norbi.Sz válasza Vjankovics82 (#954) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Csak mert kaptam hozzá kijelzővédő fóliát, valamint egy fekete szilikon tokot is - ami elvileg a hátlapot hivatott védeni... Csak ha karcálló, akkor minek hozzá a hátlapot védő szilikontok??? :D

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#956) chab7 válasza Norbi.Sz (#955) üzenetére


chab7
addikt

A hátlap az lehet nem karcálló de a gorilla üveg az tuti

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#957) Vjankovics82 válasza chab7 (#956) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

a hátlap az nem karcálló! én csak ha a munkahelyemre megyek akkor használom a szilikontokot!

röviden: kemény teló!!!

(#958) Tomi++ válasza Bendegúz98 (#934) üzenetére


Tomi++
csendes tag

Kaptál már valahol valami használható infót?Engem is érdekelne!Köszi

(#959) Hoky válasza sipi25 (#950) üzenetére


Hoky
csendes tag

Hali!
Na megjött a teló 3 hétig vártam rá.
Magyar menü Google alkalmazásokkal rootolva.
Van itthon egy Ainol novo 7 Aurora tabletem öcsémnél egy Huawei u8850 vision teló és egy iPod touch...
A kijelző ezekhez képest óriási csalódás sajnos nagyon alap fényerő betekintési szög stb.
Az android rendszer is pl az iOS-hez képest nulla ez már alap dolgokkal lefagyott pl. időzona beállítás stb...
Viszont ez árban verhetetlen!!!

(#960) apeelme válasza Hoky (#959) üzenetére


apeelme
addikt

Egyetlen menüpont viselkedése alapján tévesen vonsz le ilyen nagy volumenű következtetést. Reméljük hogy nem egy újabb felesleges flame kezdete. :F

(#961) Gerasz válasza apeelme (#960) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Szia!
Ma telepítettem a romod, köszönöm szépen a munkádat.

Egyelőre egy gondom van: az ébresztőóra beállításánál lefagy az óra. Akkor, ha pipát teszek az időponthoz, vagy a részletekbe belépve az OK-ra kattintok. A listában továbbra is megtalálhatóak a kínai csengőhangok, de a hibajelenség bármely csengőhang kiválasztásánál jelentkezik. A készüléket angolul használom.

[ Szerkesztve ]

(#962) fa4hu válasza fa4hu (#924) üzenetére


fa4hu
őstag

Hosszas tesztelés után kiderült, mi okozza a deep sleep hiányát és azáltal a telefon gyors merülését: a Biztonság menüponton belül a Képernyőzárat nem szabad kikapcsolni!!! Ez mind a minideal-es, mind Apeelme-féle ROM-ra igaz. Apeelme-nek pedig nagy respect a jó ROM-ért! A telefon sebessége vele érzetre eléri a Jiayu G3-omét, pedig abban 1 GB RAM van (igaz, nagyobb a képernyő-felbontása).

(#963) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

egyik baratom vett ilyen keszuleket es az lenne a kerdese hogy letezik e olyan program v esetleg tudja e a keszulek azt h az egyik SIM et X idon belul hasznalja majd pl du 7tol reggel 8ig offline?? sajat es ceges SIM van a teloba es a cegest offlineba rakna estere meg 7vegere.. ha esetleg tudtok vmi megoldast erre azt megkoszonne. :R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#964) _Halal_ válasza Gerasz (#961) üzenetére


_Halal_
csendes tag

Én is tesztelgettem apeelme romját és sajnos nem fut benne a telefonkönyv csoportba rendezése sem :(
Nagy kár érte, pedig nagyon jónak tűnt, de úgy fest, hogy vissza kell térnem kizs-mix-hez, abban ugyan maradtak fordítási hiányosságok, de abban nem találtam hibát.
Apeelme romjában sajnos egyre többet-

Azért köszi a munkádat, kár, hogy nem tudod tovább csiszolgatni...jó kis rom lehetne belőle, ha tovább lehetne csiszolgatni :S

Ha' ez kesz

(#965) apeelme válasza fa4hu (#962) üzenetére


apeelme
addikt

Szép munka! Ránéznél a #961, #964-ben leírtakra hogy nálad is ez a helyzet?

(#966) Bendegúz98 válasza Tomi++ (#958) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Üdv!
Sokakat nem zavar valószínű, mert semmi tippet nem kaptam.
Romot meg nem cserélek, mert már belaktam a készüléket.
Ment PÜ

[ Szerkesztve ]

(#967) myk74 válasza Gerasz (#961) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem tökéletes működik az ébresztés,be van állítva h-p -ig,minden ok.
Nálam is van 5 kínai hang,de nekem pont az egyik ilyen van beállítva :DDD

Nincs kéz Nincs csoki!

(#968) fa4hu válasza apeelme (#965) üzenetére


fa4hu
őstag

A #961-es hiba nálam nem fordult elő, a másikra este ránézek, ha a feleségem előkerül a telefonnal. :)

(#969) N.GÁBOR válasza Braikingboss (#945) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors és kimerítő segítséget:)

May the force be with you!

(#970) blash válasza Hoky (#959) üzenetére


blash
tag

"már alap dolgokkal lefagyott pl. időzona beállítás stb."

Ha ez fogad az időzóna megváltoztatásánál: "A(z) Beállítások alkalmazás sajnos leállt.", akkor állítsd angolra a nyelvet. Ezután visszateheted magyarra.

(#971) Gerasz válasza myk74 (#967) üzenetére


Gerasz
aktív tag

"Unfortunately, Clock has stopped" üzenetet kapom. Az alkalmazás adatainak törlése egyeseknek segített a problémán, nekem sajnos nem.

Aztán megpróbáltam ezt, de nekem más üzenetet dob (sajnos nem értek hozzá, így nem biztos, hogy releváns):

E/AndroidRuntime( 2142): FATAL EXCEPTION: main
E/AndroidRuntime( 2142): java.util.UnknownFormatConversionException: Conversion: $
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter$FormatToken.unknownFormatConversionException(Formatter.java:1397)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter$FormatToken.checkFlags(Formatter.java:1334)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter.transform(Formatter.java:1440)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter.doFormat(Formatter.java:1079)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter.format(Formatter.java:1040)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.util.Formatter.format(Formatter.java:1009)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.lang.String.format(String.java:1998)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.lang.String.format(String.java:1972)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.SetAlarm.formatToast(SetAlarm.java:485)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.SetAlarm.popAlarmSetToast(SetAlarm.java:446)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.SetAlarm.popAlarmSetToast(SetAlarm.java:440)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.AlarmClock.updateAlarm(AlarmClock.java:66)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.AlarmClock.access$100(AlarmClock.java:49)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.deskclock.AlarmClock$AlarmTimeAdapter$1.onClick(AlarmClock.java:101)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.view.View.performClick(View.java:3517)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.view.View$PerformClick.run(View.java:14155)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:605)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:92)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.os.Looper.loop(Looper.java:137)
E/AndroidRuntime( 2142): at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:4628)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
E/AndroidRuntime( 2142): at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:809)
E/AndroidRuntime( 2142): at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:576)
E/AndroidRuntime( 2142): at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
E/AEE/LIBAEE( 234): shell: cant create socket with aed: Connection refused
E/InputDispatcher( 234): channel '41dfd038 com.android.deskclock/com.android.deskclock.DeskClock (server)' ~ Channel is unrecoverably broken and will be disposed!

(#972) apeelme válasza Gerasz (#971) üzenetére


apeelme
addikt

Nah ez így a korrekt, ebből már értem mi a szitu. Már csak az a kérdés hogy mindenkinél ilyen? Mert úgy tűnik nem.

[ Szerkesztve ]

(#973) Gerasz válasza apeelme (#972) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Felraktam újra a romot, kiderült, hogy a hiba (csak) magyar nyelvi beállításnál nem jelentkezik. Tulajdonképpen használható az ébresztő, a beállítást tárolja, csak több ébresztő megadásánál bosszantó, hogy újra be kell lépegetni.

Aztán futottam még egy felesleges kört, hogy a KIZS romból lementettem Titaniummal az alkalmazást, de a probléma így sem szűnt meg.

(#974) Hoky válasza blash (#970) üzenetére


Hoky
csendes tag

:C hát ez nem lehet igaz
Köszi!

(#975) Devil Smile válasza Devil Smile (#963) üzenetére


Devil Smile
őstag

:F senkinek semmi otlete??

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#976) fa4hu válasza Devil Smile (#975) üzenetére


fa4hu
őstag

Programot nem tudok rá (marad a manuális állítás), de mivel inkább szoftveres, mint hardveres a kérdésed, tedd fel a dual sim-es topikban is, hátha valaki másik dual sim-es készüléken próbált már ilyet. Esetleg lehet próbálkozni még az Android szoftveres topikkal is.

(#977) Tomi++


Tomi++
csendes tag

Sziasztok!
Úgy jártam hogy csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és azóta csak lenovo felirat és zöld robot és nem tudok vele mit kezdeni!Valakinek valami ötlete?

(#978) Devil Smile válasza fa4hu (#976) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#979) Vjankovics82 válasza Tomi++ (#977) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

aksit vedd ki tedd vissza ér próbáld újra!!!

(#980) Tomi++ válasza Vjankovics82 (#979) üzenetére


Tomi++
csendes tag

Próbáltam de semmi!

(#981) Vjankovics82 válasza Tomi++ (#980) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

hangerő fel bekapcsolás gomb? nekem oda volt rakva a rom és újra fölraktam!!!

(#982) Tomi++ válasza Vjankovics82 (#981) üzenetére


Tomi++
csendes tag

ugyan úgy csak a zöld robot és ki be kapcsol!

(#983) Bendegúz98 válasza Tomi++ (#982) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Én ugyan nem jártam még így, de ha igen akkor a tboy72 leírása alapján flashtool-lal tennék egy próbát

(#984) Tomi++ válasza Bendegúz98 (#983) üzenetére


Tomi++
csendes tag

ezt hol találom?

(#985) Bendegúz98 válasza Tomi++ (#984) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#986) Tomi++ válasza Bendegúz98 (#985) üzenetére


Tomi++
csendes tag

Köszi!!! Sikerült feltámasztani!!!! :C
Ha valakinek ilyen problémája van nyugodtan szóljon!

(#987) apeelme válasza Tomi++ (#977) üzenetére


apeelme
addikt

Semmi egyéb dolgod nincs, mint várni. JiaYu G3 esetén ez kb. 5-10perc is lehet. És csak a Beállítások menüből indítva a Gyári adatviszaállítás-t csinálja. CWM-ből elvégezve nincs baj. Eddig az összes általam ismert "kínai droid" ezt produkálja...az is lehet hogy ez MTK specifikus dolog...nem tudjuk...mert nincs forrás ezekhez a romokhoz, és log-olni sem lehet azon a ponton ahol a bootloop keletkezik.

Tehát gyári adatvisszaállítást kizárólag CWM-ből kezdeményezzetek, vagy várjátok ki az időt amíg végül elindul.

(#988) atuci válasza apeelme (#965) üzenetére


atuci
senior tag

Nálam gond nélkül ment az ébresztés beállítása. A másikat (#964) én még nem próbáltam, mert nincs rá szükségem.
Természetesen az általad készített ROMról beszélek.

[ Szerkesztve ]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#989) fa4hu válasza apeelme (#965) üzenetére


fa4hu
őstag

A #964-es hiba nálam is fennáll, mind magyar, mind angol nyelvi beállítás mellett leáll a címtár a csoportok megnyitási kísérlete közben.

(#990) Gerasz válasza apeelme (#987) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A gyári SIP klienst nem lehetne elérhetővé tenni? A többi MTK-s telónál megvan?

Köszönöm

(#991) devGyuri válasza Gerasz (#990) üzenetére


devGyuri
csendes tag

THL W100-ason ez kellett hozzá. Az eredeti link már nem él, de a lényeget szerencsére összefoglaltam belőle a hsz-ben.

(#992) Gerasz válasza devGyuri (#991) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszönöm!
Sajnos nekem nem megy, de megköszönném, ha esetleg más is megpróbálná.

Azért érdekel, mert külső szoftverrel borzasztóan halk, használhatatlan a voip. Jelenleg a CsipSimple-ben erősítéssel hallom a másik felet, de így nagyon torzít. Az engineer módban hiába állítgattam a hangerőt, semmit sem javult. Bármilyen más megoldás is érdekel.

(#993) apeelme válasza Gerasz (#971) üzenetére


apeelme
addikt

Tudnál egy ugyanilyen log-ot adni a Contacts-nál csoport létrehozáskori FC-re? :R

(#994) Robi1001


Robi1001
csendes tag

Sziasztok . segítségeteket kérném .
Felraktam Kizs fére rom ot a lenovo a660 om ra .

cmw feltöltés pc röl stb szépen ment .

majd sd röl rom feltöltés .
ma reggel csináltam egy teljes rendszer vissza állítást . rendesen a tefon menüjéböl nem szerviz menüböl .
erre nekiállt ki be kapcsolgatni megjelent a droid tölt egy csíkot mejd újra indul és ez megállás nélkül :(
Valami ötlet ?
Köszönettel Robi

www.pmrradio.hu

(#995) fa4hu válasza Robi1001 (#994) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha be tudsz lépni a CWM-be, onnan újra tudod rakni a ROM-ot. Az MTK-s chipes telefonok nem szeretik a menüből végzett alaphelyzetbe visszaállítást, azt a CWM-ből kell elvégezni data wipe-pal.

(#996) apeelme válasza Robi1001 (#994) üzenetére


apeelme
addikt

Ez a hsz vonatkozik rád is.

(#997) Gerasz válasza apeelme (#993) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A logot elküldtem privátban.

(#998) apeelme


apeelme
addikt

apeelme ICS - Lenovo A660
- patch01 -

LETÖLTÉS!
(MD5: d1c138a191cb46ed9e6a44688a93ea4f)

Módosított DeskClock és Contacts, megszüntettem az FC-ket!
A hiba feltárásához és a tesztelésben nagyon nagy segítségemre volt
Gerasz
fórumtárs, nélküle nem ment volna így hatalmas köszönet neki! :R

Telepítése:
● A mellékelt csomagot töltsd le a számítógépre, ellenőrizd vissza (MD5)
● A letöltött tömörített állományt (Lenovo_A660_ICS_apeelme_patch01.zip) kibontás nélkül másold fel az SD-re.
● CWM elindít
● Ezután az install zip from sdcard --> choose zip from sdcard menüponton belül ki kell tallózni az Lenovo_A660_ICS_apeelme_patch01.zip fájlt majd egy megerősítés és sikeres telepítés után újra kell indítani a készüléket a reboot system now menüpont segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#999) _Halal_ válasza apeelme (#998) üzenetére


_Halal_
csendes tag

Wow...csúcs vagy, töltöm, és indítom a tesztet :) :R

Ha' ez kesz

(#1000) cerkas


cerkas
csendes tag

Tisztelt Szakértők!

Úgy gondoltam, beszerzek egy ilyen telót:[link]
Minidealról rendelve, ha kérek magyar nyelvet, egyből tudom használni a telót, vagy kell még (ajánlott) valami okosság?
Amatőr vagyok a témában, minden segítségnek örülök . . .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.