Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) kiralyroli


kiralyroli
tag

Ma az egyik emberrel beszéltem minidealen hogy mégis mikorra várható a szállítás azt írták hogy nem tudják hogy mikor lesz A660. Kértem egy másik típust nem fogok várni, lehet akár egy hetet is kéne. Már fel is adták a Lenovo A800-at meg visszautaltak 9$-t ami már a paypalon látszik de a bankszámlámra megy. Már meg is kaptam a ragszámot. Az érdekelne hogy nektek mennyi idő után jelent meg hogy célországba elküldve vagy valami akár a magyar posta oldalán vagy akár a singpost-on?

(#602) tboy72 válasza kiralyroli (#601) üzenetére


tboy72
aktív tag

Nekem is írtak, hogy nincs fekete, mondtam, akkor jó lesz a narancs is, majd berakom fekete tokba. :-)

Már van trnum.

(#603) kiralyroli válasza tboy72 (#602) üzenetére


kiralyroli
tag

Nekem nem írtak hanem én írtam rájuk :) Nekem nem kell narancs max ha egy kevés narancssárga lenne benne de az egész hátlap+széle narancssárga! mondjuk A800-at is fehéret kértem szóval mind1 az sem a legférfiasabb és tuti nem fekete tokot fognak küldeni(már ha küldenek) hanem rózsaszínt vagy fehéret :D Mind1 jó az :D Nem tudod hogy még mindig káosz van kint? mert mostanában eléggé be volt lassulva a szállítás SG Posttal ahogy olvastam! A ragszám mennyi idő után látszik a rendszerben? mert már délután megkaptam de még nem látja sem az Sg post oldala sem a 17track sem a Magyar posta.

[ Szerkesztve ]

(#604) tboy72 válasza kiralyroli (#603) üzenetére


tboy72
aktív tag

2-3 nap minimum, mire látszik.

(#605) Vjankovics82 válasza kiralyroli (#603) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Én 2 hétig vártam feketére de a pénzem még nem kaptam vissza antelife-től!!!

ráadásul ha visszakapom még le is vonnak 3 dollárt csak nem tudom miért!!

amúgy nyugodtan vegyetek narancssárgát mert itt lehet venni fekete hátlapot és szerintem úgy már nem gáz!!![link]

[ Szerkesztve ]

(#606) RBJ


RBJ
addikt

jé hiánycikk lett a telefon. Pedig már nem egy új modell.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#607) tboy72 válasza RBJ (#606) üzenetére


tboy72
aktív tag

Nem egy új modell, de eléggé egyedülálló képességekkel bír ebben az árkategóriában!!!

:C

(#608) Vjankovics82 válasza RBJ (#606) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

az lett!! én pont akkor rendeltem 17-én mikor elfogyott! itt még kapni feketét akit érdekel és itt fent vannak 24 órába a chaten: [link]

(#609) blueye válasza RBJ (#606) üzenetére


blueye
veterán

ár/értékben best buy
De amúgy is nagyon rendben van. Jó kézbe venni :)

(#610) kiralyroli válasza Vjankovics82 (#605) üzenetére


kiralyroli
tag

Csak az a baj hogy 20 dollár úgy meg már szerintem nem éri meg! Szerintem lesz majd minidealon is csak ki tudja mikor! meg folyamatosan figyelni kell hogy időbe megrendeld! Tinydealtól nekem eddig minden megjött így őket tudom ajánlani. Én már megrendeltem az A800-at.

(#611) CsaBully válasza RBJ (#606) üzenetére


CsaBully
aktív tag

lehet nem gyártják tovább mert van helyette az s720?

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#612) blueye válasza CsaBully (#611) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz biztos.

(#613) CsaBully válasza CsaBully (#611) üzenetére


CsaBully
aktív tag

s750-et akartam írni...azért gondolom mert pl a Jiayu is leállt a G3 gyártásával és már az utód vásárolható a G3S illetve a javított(?) G3N..

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#614) blueye válasza CsaBully (#613) üzenetére


blueye
veterán

Érthető volt így is :)
Minden terméknek van életciklusa, így az a660-nak is vége, de még sokáig jól fog működni.
Jellemző hogy a végső árért milyen sokan vették/keresték.

(#615) Hintalow


Hintalow
senior tag

Ez nem hangzik jól, én is most akartam rendelni. Nekem simán jó a narancssárga, a mostani telóm is ilyen színű. :)
Azt jól gondolom, hogy pl. a minideal-nél úgy működik a dolog, hogy leadom a rendelést, és paypalon lerántja a pénzt, akár van nekik a cucc éppen, akár nincs? Aztán várhatom, hogy lesz -e belőle valami?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#616) blueye válasza Hintalow (#615) üzenetére


blueye
veterán

Igen. De a MiniDeal még a legkorrektebb.

Ők is ezt írják: Availability: In stock ...

[ Szerkesztve ]

(#617) peter077 válasza Hintalow (#615) üzenetére


peter077
aktív tag

Chat-en el tudod érni őket, ha valamelyik online van (például most is), rá kell kérdezni, hogy tényleg van-e készleten.

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#618) atomchicken válasza CsaBully (#611) üzenetére


atomchicken
tag

Ezt sajnálattal hallom.
Esetleg valami Lenovo A660 alternatívát tudtok? (Egyetlen kritérium a kijelző méret, max 4 col, de kisebb se probléma.)

Egyébként nem igaz, hogy már megint drágult az A660 és még kupon sincs hozzá :W

@peter077
Most beszéltem minidealen Joyce-val és a narancs-fekete van nekik raktáron, azt mondta ha ma megrendelem holnap fel is adják.

[ Szerkesztve ]

(#619) jorgecosta


jorgecosta
csendes tag

hello,

én 10-én rendeltem fekete a660-at a tmallboxon, ma kaptam vissza a paypalre a refundod. akkor ez tuti kifogyott?
persze először még olyasmit bulshitelt a srác, hogy visszafordították a vámon.
de nagy kár...

(#620) kiralyroli


kiralyroli
tag

27-06-2013 INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Nekem ezt adja ki. Szerintetek ez mit jelenthet? meg olyanokat ír hogy célország ismeretlen.

(#621) Bogyoka


Bogyoka
csendes tag

Sziasztok

Antelife-röl rendelt már valaki?
Nem tudjátok onnan milyen rommal küldik?

(#622) Bogyoka válasza kiralyroli (#620) üzenetére


Bogyoka
csendes tag

INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
,
Ez annyit jelent, hogy DIGITÁLISAN lefoglalózták a reg. számot. Általában fizikailag még nincs feladva a csomag, ha ezt látod.

(#623) kiralyroli válasza Bogyoka (#621) üzenetére


kiralyroli
tag

Rendeltek már tőlük de nincs raktáron hiába az van az oldalon feltüntetve hogy van. Nem túl jókat olvastam róluk én nem rendelnék tőlük! Innen rendelj szerintem [link] ők megbízhatók!

(#624) Bogyoka válasza kiralyroli (#623) üzenetére


Bogyoka
csendes tag

Az enyém már itt van magyarországon remélem hamarosan megkapom
Antelife rendelés. Csak azért kérdezem, hogy mennyire angol a rom vagy mindenképp jobban járok ha cserélem valamelyik másikra.

Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:3339 Millisecond
2013.06.26 12:43, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.06.25 19:56, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.06.25 19:52, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.06.20 16:08, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:1404 Millisecond
25-06-2013, Arrived at overseas (Country code: HU)
20-06-2013, Despatched to overseas (Country code: HU)
18-06-2013, INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

(#625) kiralyroli válasza Bogyoka (#624) üzenetére


kiralyroli
tag

Ja értem azt sajnos nem tudom hogy milyen rommal küldik!

Köszi a segítséget! Akkor még nem lett feladva szerinted? Mert a Minideal azt írta hogy már feladta. Akkor csak lefoglalták a ragszámot és majd valamikor feladják?

(#626) Bogyoka válasza kiralyroli (#625) üzenetére


Bogyoka
csendes tag

1-2 nap míg fizikailag is feladják ha singpost 2x jön hetente repülö ha china post akkor 1x de csak kb 30 napra vállalják hivatalosan. Persze egy hét alatt is itt lehet ha szerencséd van.

(#627) kiralyroli válasza Bogyoka (#626) üzenetére


kiralyroli
tag

Singposttal jön. Azt nem tudod hogy egy kínai áruház hogy tud Singposttal küldeni? Mert a Minideal Kínában van.

(#628) Bogyoka válasza kiralyroli (#627) üzenetére


Bogyoka
csendes tag

Itt megtudod nézni hogy merre jár éppen a csomag ragszám alapján:[link]
vagy itt:[link]

Többet mutat mint a Singpost oldala

nekem is Hong-Kong - ból küldték

[ Szerkesztve ]

(#629) rupasov válasza Bogyoka (#628) üzenetére


rupasov
csendes tag

Sziasztok!
Nekem tegnap jött meg a teló, és azt szeretném kérdezni, hogy mit lehet csinálni a hamar lemerüléssel? Konkrétan 4 óra alatt lecsutkáztam ma reggel, persze folyamatosan nyomkodtam wifi mellett. Volt telepítés, uninstall, minden ami szem szájnak ingere. A gépben 2 simet használok egyszerre. Rengeteg gyári progit kitöröltem már.
Le kéne cserélnem a romot?

(#630) Hókuszkókusz válasza rupasov (#629) üzenetére


Hókuszkókusz
csendes tag

Nálam pl. valami Lenovo User Exprerience nevű cucc futott a háttérben és zabálta az aksit
Link2sd-t tedd fel, ott lehet freeze-elni a programokat, nem kell törölni.

(#631) rupasov válasza Hókuszkókusz (#630) üzenetére


rupasov
csendes tag

Amit írsz, azt az elsők között töröltem! :)
Miért jobb freezelni, ha le is tudom törölni?
Köszi!

(#632) Hókuszkókusz válasza rupasov (#631) üzenetére


Hókuszkókusz
csendes tag

Spec. én jobban szeretem csak freezelni a dolgokat - így nehezebb tönkrevágni a telót és könnyebb visszacsinálni, ha valami olyat akartál kikapcsolni, ami mégis fontos volt.

(#633) rupasov válasza Hókuszkókusz (#632) üzenetére


rupasov
csendes tag

Jogos. De szerencsére stabil a teló. :K
Minideal/2 hét szállítási idő/root+magyar nyelven jött meg.
Lehet most így hagyom, elég gyors is. Vagy maximum felpattintom KIZS kolléga romját, fent van már úgyis az sd kártyán.
Ezelőtt egy defy plusszom volt tetszett, de ez gyorsabb. Az is nagyon jól működött, Miui rommal még a HD felvételt is engedte.
Most úgy néz ki jó lesz az akksi. Az 1500 mAh-es akksi ilyen, úgy látom ha terhelve van, akkor sokat is fogyaszt. Érdemes még egy akksit venni hozzá, és az mindig az embernél van.
Amúgy tetszik a telefon, ennyiért megéri.

(#634) Gerasz válasza rupasov (#633) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Igen, az aksi két sim mellett, visszafogott használatnál is elég ramaty. Magam is agyalok tartalékon, esetleg külsőn.

(#635) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Fekete-zöld színben honnan lehetne rendelni ezt a mobilt?

(#636) kiralyroli válasza Dhampir (#635) üzenetére


kiralyroli
tag

Náluk lehet kapni elvileg van készleten! [link]

(#637) Dhampir válasza kiralyroli (#636) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a linket! :R

(#638) Bozsokicsaba


Bozsokicsaba
csendes tag

Van egy érdekes problémám. Nem tudom Android, vagy Lenovo specifikus e, vagy egyszerűen csak velem cseszik ki.

A teló Rootolt, és már sikeresen rátettem egy Kínai CWM-et :( viszont bármit felírok az SD-re az eltűnik idővel. Ami régi, vagy a teló írta fel, megmarad. Ezért is kezdtem el csesztetni, mert a Primo minden 24 órában újra írta magát és minden címet, utat elfelejtett!

Kérdés: - Mi a szent szarért csinálja ezt????
- Milyen Magyar, Angol MIUI van rá, hogy ezeket a kínai rovásírásokat elfelejthessem?
- Hogy tegyem fel (Melyik módszerrel?)

Nagyon meg köszönnék egy választ. Nem ezzel akarom az életemet eltölteni. :(

(#639) Gerasz válasza Bozsokicsaba (#638) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A belső sd-ről tűnik el?

Micro sd esetén ilyen jelenséget a kamu kínai kártyák szoktak okozni. A valós kapacitása például a H2testw programmal vizsgálható. Ez teleírja a kártyát majd visszaolvassa.

(#640) Bozsokicsaba válasza Gerasz (#639) üzenetére


Bozsokicsaba
csendes tag

Nem a belsőről. Az SD2-ről, a külsőről. Hmm... teleírom... látszólag tele lehet. Nem is tudom..
Írok egy másikra, és megnézem!

(#641) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Tönkrement a defy-m, és szeretnék egy másik telefont ami legalább annyit tud, de esetleg megbízhatóbban működik. (az bármilyen rommal sokszor befagyott..) Egy ilyennel lenne szerintetek némi előrelépés?

Ja, amugy azt jól láttam, h ebben nincs vaku? tehát nincs zseblámpa funkció se?

(#642) Vjankovics82 válasza kiralyroli (#636) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

igen én tőlük rendeletem egy napja és tessék: Rendelés ÖsszegzésStatus History és megjegyzésekRendelési információkRendelési szám 9560023863360000732515Rendezés Dátum: 2013/06/28 17:14:58Rendelés Total: Ft29, 260Rendelés állapota: SzállítottPálya szám: RG363874683D

erre még a minideal se képes!!!!

(#643) Dhampir válasza Kroni1 (#641) üzenetére


Dhampir
félisten

Nincsen benne vaku, csak a kijelzővel lehet világítani.

A fejlettebb 4 magos Lenovo S750-ben már LED-vaku is van, csak jóval drágább (50.000 Ft körül) az A660-nál.

(#644) Kroni1 válasza Dhampir (#643) üzenetére


Kroni1
veterán

értem köszi! 4 mag nekem nem kell, igy másik tipust találtam, igaz az nem vizálló, de nekem tokéletes a tudása. (galaxy S Advance)

(#645) Dhampir válasza Kroni1 (#644) üzenetére


Dhampir
félisten

A hazai garancia biztosabb, kényelmesebb, költségtakarékosabb.

(#646) kiralyroli válasza Vjankovics82 (#642) üzenetére


kiralyroli
tag

1, másfél hét és meg is kapod szerintem! Már többször rendeltem tőlük mondjuk csak kisebb dolgokat meg egyszer egy táblagépet és elég gyorsan megjött mind! Milyen postát jelöl a D a ragszám végén? A táblagépet nekem németből küldte a tinydeal (nem értettem hogy miért amikor ők Kínában vannak) de az DE.

(#647) tboy72 válasza Dhampir (#645) üzenetére


tboy72
aktív tag

Biztos, hogy költséghatékonyabb? (dupla áron veszed meg itthon, és ha a postázási költségre gondoltál, akkor a magyar garanciális szervízbe sem ingyen jut el a teló, hacsak nem a szomszédban laksz)

(#648) Bozsokicsaba válasza Gerasz (#639) üzenetére


Bozsokicsaba
csendes tag

Neked volt igazad! Az SD 2 GBig működött azt annyi. Írni lehet rá, de selejt. Hogy ez mit szívatott engem!
Működik végre a Primo

Most az a kérdés, hogy véleményetek szerint mit rakjak rá, hogy némileg Magyar legyen? Kizs pakk jó lehet? Mi a vélemény?

(#649) thiefnemo


thiefnemo
csendes tag

és tényleg vízálló, ma ki mertem próbálni :) http://www.youtube.com/watch?v=hctjLcWwuaI

(#650) Vjankovics82 válasza kiralyroli (#646) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

az biztos hogy itt lesz!!! pl volt egy ilyen rendelésem tőlük 4 nap volt a szállítás: RG363993717DE

jó még vagy 3 napot számolok míg ide ért az országba úgy is 7 nap ez rekord!!!
a DE a végén Német postás hozza Kínából a csomagokat szerintem azzal vannak szerződve!!! de milyen gyorsak!!! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.