Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Tök alapvető helyzetekre nem gondoltak, amik az egész értelmét megkérdőjelezik.

Ha valaki két helyen lakik (lazább kollégista, felváltva nevelt gyerek stb.), az mindkét helyen megjelenik. A név+születési idő gyakoribb névnél az egyedi beazonosításhoz épp nem elég, ritkább nevűeknél meg problémás.

Ha egy főállású diák a kérdéses héten épp dolgozott valamit (futárkodott, árufeltöltés stb.), a kérdőív az iskola helyett a munkahelyre vonatkozó kérdésekre irányít.

10 év alatti gyereknél a gyerekeinek száma? :Y

Ha egy lakásban (mert ugye lakásonként kell kitölteni) egy család tagjai laknak (ez azért nem annyira szokatlan), miért kell mindenkinél külön megadni, mikor költözött a lakásba, és hogy honnan? Miért nem alapértelmezett, hogy együtt?
És a szülővel egyező vezetéknevű gyerekeknél miért nem alapértelmezett, hogy a tulajdonos családtagjaként lakik ott?

És egyáltalán: Desktop böngészőben mi ez az egész mobiltelefonra optimalizált UX?

Mifelénk a piréz nemzetiség dukál a jedi vallás mellé.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Fred23 válasza joghurt (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jedi tényleg beállítható volt? Sajna nem néztem át az opciókat a vallásnál, a nincs vallása megfelelt, az meg látszott egyből.

(#3) lm83


lm83
őstag

Csak a egészet menti el a végén?
Nincs lehetőség megszakításra és későbbi folytatásra ugye?
Jól látom, hogy csak a gépen tárolja az adatokat, a végén küldi el?

(#4) Luck Dragon

Nem, csak mint más opcióként be lehet írni ( szinte bármit )

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Klaus Duran válasza joghurt (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mi lováriul kommunikálunk otthon. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) Klaus Duran válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor szúrta a szemem. Legalul fűtőolaj meg egyéb növényi származékokra emlékszem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Gondoltam rá, hogy én is írok egy csípős cikket ebből, mert engem is kiakasztott. Ez nem népszámlálás, ez inkább állapotfelmérés. Vécék száma? Fürdőszoba? Folyóvíz? Egészségügyi problémák? Húzzanak már a csába... Mintha nem látnának mindent a NAV-on, az internetbankolásokon, az internetszolgáltatókon keresztül. ...szák meg. :((

(#8) Klaus Duran válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mondtam is tesómnak hogy legközelebb külföldön töltjük ki. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) updog


updog
senior tag

Őmm. Engem nem fenyeget az hogy védjem a túlárazott nyomorult kormányzati IT-s projekteket mint ez a népszámlálós oldal, vagy hogy kormánypárti lennék (ahogy a Lakmuszt (444) és a telexet sem), és több adatvédelemmel foglalkozó szakember is megírta, hogy ez nem a rencer vagyonösszeírása, régóta így van, és kötelezettség az országnak, kötelezettség az embereknek, és egyébként haszna és értelme is lehetne ha normálisan kitöltik az emberek (és ugye ott a büntetés, ha nem).

Az valóban baromi idegesítő volt hogy egyesével végig kellett pötyögni az irreleváns / redundáns kérdéseket, de gondolom ha meg bekötik ezt a tákolmány oldalt a NAV-tól kezdve a belügyminisztérium meg a nemtudom mi adatbázisaiba hogy lekérdezze és joinolja az adatokat és nekünk csak egy OK-t kelljen nyomni, akkor meg azon menne a sivítozás (és hótziher hogy feltörték volna, az meg nem kicsit gáz).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#12) #72042496 válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezeket külföldön is éppúgy megkérdezik amennyire láttam. Jóformán ugyanolyan az egész népszámlálás.

(#14) Tuomas


Tuomas
addikt

Engem mélységesen elszomorít, hogy ekkora divat lett hőbörögni minden miatt. Bár 10, főleg a 20 év nem most volt, de aki esetleg venné a fáradtságot, és mondjuk elkezdené lapozgatni a 2001-es, vagy 2011-es népszámlálás eredményeit összefoglaló KSH kiadványt, az pontosan látná azt, hogy már akkoriban is felmérték a lakások állapotát (hogy mást ne említsek) kezdve az építőanyagtól a komfortfokozatig.
Ehhez képest boldog-boldogtalan fb-on és mindenhol hőbörög, hogy ennek mi értelme, meg diktatúra és egyebek.

We were here

(#15) Tuomas válasza joghurt (#1) üzenetére


Tuomas
addikt

Mondjuk logikus, hogy 1 embernek csak 1 helyre kéne beírnia magát, sőt még 1 személynél meg is lehet adni más lakcímet ahol egyébként még éldegélni szokott.
"Ha egy lakásban (mert ugye lakásonként kell kitölteni) egy család tagjai laknak (ez azért nem annyira szokatlan), miért kell mindenkinél külön megadni, mikor költözött a lakásba, és hogy honnan?"
Itt meg rém egyszerű, azért, mert nem biztos, hogy mindenki ugyan akkor költözött abba a lakásba. Ha egy pár összeköltözik, az egyik már ott lakott 10 éve a másik csak 5 éve, máris van létjogosultsága a kérdésnek.

We were here

(#16) Lenry válasza Tuomas (#14) üzenetére


Lenry
félisten

könyveld el te is: ostobákkal vagy körbevéve, és a facebooknak köszönhetően teret és hangerőt kaptak maguknak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Lenry válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


Lenry
félisten

10 éve pont ugyanezeket kérdezték meg.
20 éve is.
előtte is

de jövőre nem fogják, mert amúgy tényleg látják a mindenhol, úgyhogy ezek után majd amiatt lehet hőbörögni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) elfelejtette válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


elfelejtette
veterán

Mit vársz egy olyan országban, ahol a nyomoréknak évente el kell menni ellenőrzésre, nem nőtt-e vissza az amputált lába... :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#19) ZS3NI válasza Fred23 (#2) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én pl. beírtam a Jedi-t. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#20) Airedhyal válasza elfelejtette (#18) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nyomorék?
2 hónapja voltak 3 -am nálunk. felmérni a születése óta értelmi fogyatékos öcsémet, hogy meg gyógyult e már.

(#21) 8th válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


8th
addikt

Én a Mikor dolgozott utoljára? kérdésen röhögtem fel hangosan. Van egy haverom aki világ életében feketézett. Vajon mit írt be oda? :DDD

(#22) lm83 válasza elfelejtette (#18) üzenetére


lm83
őstag

Nem lenne ez így évek óta, ha más lett volna a szokás 20-30-40 évvel ezelőtt.
Amikor is mindenki lefizette az orvost, mikor már úgy érezte nem tud dolgozni, hogy ugyanmár százalékolja le, had menjen rokkant nyugdíjra.
Aztán szépen akinek elég pénze volt, meg esetleg kis baja az ár szaladt is az orvoshoz, ailyen vastag a boríték annyira százalékolta le...
Már meg lehetett ezt itt tanulni, hogy sajnos ez ilyen ország. Ahol lehet kicsit csalni, ott csalnak is az emberek pofátlanul szépen.
Aztán mivel 1% lop, csal, stb.. ezért a másik 99%, aki becsületes az szív.
Mert mindent mindig igazolni kell, mert itt már senkinek nem hisznek el semmit...

(#23) zolikaDB válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez a barom kérdés (sunyi inkább) is, hogy 12 hónapnál élt-e többet külföldön.
Ez majd úgy kommunikálja le az ov22 pártmonopólium, ahogy neki tetszik: hát hányan hazajöttek a hanyatló nyugatrú', mer itt mindenisjobb.
Ilyen propaganda-kérdőív ez, mint népszámlálás.
Ahhoz, h tudjuk, hány magyar állampolgárságú ember él a magyar országhatáron belül, azt fel lehet mérni egy eldöntendő kérdéssel/személy és/vagy lakás.

(#24) Lenry válasza zolikaDB (#23) üzenetére


Lenry
félisten

Ilyen propaganda-kérdőív ez, mint népszámlálás.

oh ffs, ne legyünk már demagógok, könyörgöm!

itt a 2011-es kérdőív: lakásokra vonatkozó ív, személyekre vonatkozó ív
itt meg a 2001-es, UGYANEZEKET kérdezték akkor is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) qqcqqc válasza Lenry (#24) üzenetére


qqcqqc
őstag

Ne erőlködj, hagyd tombolni a paranoiát. :))

(#26) fo_di válasza Lenry (#24) üzenetére


fo_di
őstag

na dehát mindnél ki volt kormányon? :DD
megtalálják az ideológiai táptalajt, akik akarják mindig

(#27) Hieronymus válasza Lenry (#24) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A németeknél Zensus 2022 fut a népszámlálás.
A kérdések vélhetően ugyan azok.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#28) #56573440 válasza updog (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

"ha meg bekötik ezt a tákolmány oldalt a NAV-tól kezdve a belügyminisztérium meg a nemtudom mi adatbázisaiba hogy lekérdezze és joinolja az adatokat és nekünk csak egy OK-t kelljen nyomni,"

Attól tudod milyen messze vagyunk? Legutóbb a kormányablaknál a néninek meg kellett mutatni egy születésianyakönyvikivonatfénymásolatot, mert az előtte heverő személyik és lakcímkártyák alapján nem dobta ki a gép, hogy x y az x z apja... Miva? 36 éve változatlanul és töretlenül családi kapcsolatban állunk, ez nem kéne meglepetés legyen a rendszer számára...

De hogy ez így teljesen frankón. Kérdeztem, és mondta hogy ha nem fénymásolja le, és fűzi hozzá a dokumentumokhoz a rendszer ezt nem fogja se megadni neki se tudni magától... nav meg bm meg más összekötések... Ugyanmár...

[ Szerkesztve ]

(#29) Tikakukac válasza Tuomas (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Ehhez képest boldog-boldogtalan fb-on és mindenhol hőbörög, hogy ennek mi értelme, meg diktatúra és egyebek.

Well, én is hőbörgök. Mondjuk nem azért, mert ezeket megkérdezik, hanem mert akkor ezek alapján 10-20 éve pontosan tudja az adott garnitúra, hogy mekkora és milyen bajok vannak a lakásokkal. És mi volt az intézkedés erre? Adjuk olcsóbban a villanyt-vizet-gázt. Véletlenül sem az, hogy a putris nyílászárókat és szigetelést hírből sem ismerő házakra kidolgozzunk valami programot...neeeeeem, az ugye egy megoldás lenne, de munkát kell rakni bele, meg nem lehet olyan könnyen lobogtatni, mint egy 5m hosszú papírt, aminek a fele arról szól milyen sokat is segített rajtam ez a kiváló csapat.
Értelme amúgy tényleg nincs. Ettől semmi sem változik, ami amúgy szomorú, mert a konzik egyértelműen pénzmosodák, de ez azért nem annak indult.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30) Tuomas válasza Tikakukac (#29) üzenetére


Tuomas
addikt

"Véletlenül sem az, hogy a putris nyílászárókat és szigetelést hírből sem ismerő házakra kidolgozzunk valami programot..."

Panelprogram, energetikai-fűtéskorszerűsítési programok voltak.

We were here

(#31) Tikakukac válasza Tuomas (#30) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, azok voltak.

A többivel mi történt? Mert én úgy látom van még némi épülettípus az országban. Egy pár darab.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) Tuomas válasza Tikakukac (#31) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem tudom, nem vagyok politikus, építész, főtanácsos, stb. :DDD
A lényeg, hogy ezzel a kérdéskörrel fel lehet mérni azt, hogy a lakásállomány mennyire elöregedő. Az más kérdés, hogy ennek kezelésére mit tesz az állam (tett is meg nem is), de ha ezt nem mérnék fel, akkor még ennyit se lehetne tenni a hiányzó adatok miatt.
Tehát nem a népszámlálás tehet arról, hogy történik, vagy sem intézkedés, és az sem jelenthető ki, hogy mivel nem történik intézkedés, feleslegesek ezek a kérdések, mert akkor meg ha mégis történhetne, akkor a hiányzó adatállomány miatt nem tud történni.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#33) Tikakukac válasza Tuomas (#32) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem kell politikusnak vagy építésznek lenni. Elég kinyitni a szemeket és gurulni egyet az országban.

A lényeg, hogy ezzel a kérdéskörrel fel lehet mérni azt, hogy a lakásállomány mennyire elöregedő.

Nagyon nem elöregedő vagy elöregedett. De ez egyszeri matek: 2010+12 év, bumm megvan a friss adat.

Az más kérdés, hogy ennek kezelésére mit tesz az állam (tett is meg nem is), de ha ezt nem mérnék fel, akkor még ennyit se lehetne tenni a hiányzó adatok miatt.

Itt mindenki mindent felmér és ütemez. Jelezném: nem csak én nőttem fel azóta, de már a kövi generáció is megszületett. Még mindig felmérjük, hogy a Kádár kockákkal mit kellene kezdeni amiből f0stig van rakva az ország. Jelezném: nem kell. Megoldás kell.
Tehát nem a népszámlálás tehet arról, hogy történik, vagy sem intézkedés, és az sem jelenthető ki, hogy mivel nem történik intézkedés, feleslegesek ezek a kérdések, mert akkor meg ha mégis történhetne, akkor a hiányzó adatállomány miatt nem tud történni.

De. Emiatt van felpumpálva megint mindenki, mert agyon van szondázva az ország folyamatosan, de ha ezekből nem nettó politikai haszon keletkezik akkor ejtés van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) Tuomas válasza Tikakukac (#33) üzenetére


Tuomas
addikt

"Nagyon nem elöregedő vagy elöregedett. De ez egyszeri matek: 2010+12 év, bumm megvan a friss adat."

És akkor honnan fogod tudni azt, hogy az előző népszámlálás óta eltelt 10 évben hány új lakást építettek, hány régit bontottak le?
Honnan tudod meg egyébként, hogy pl. hány kádárkockát bontottak le a 10 év alatt, hogy a helyén új társasház épüljön? Vagy hány kapott teljes renoválást? Ez is látható tendencia, miközben nyitott szemmel gurulgattam. :DDD

"De. Emiatt van felpumpálva megint mindenki, mert agyon van szondázva az ország folyamatosan, de ha ezekből nem nettó politikai haszon keletkezik akkor ejtés van."

Amiatt van felpumpálva ezúttal mindenki, mert a tudatlanságuk miatt az aktuálpolitikát megpróbálják ráhúzni egy több évtizeden át változatlan, és nemzetközileg is alkalmazott procedúrához, a népszámláláshoz.

Szerk. Utolsó bekezdésemet ne értsd félre, nem rád értettem, hanem a fb-on szembejövő konteós emberekre.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#35) Lenry válasza Tikakukac (#31) üzenetére


Lenry
félisten

ellopták az erre kapott EU-s pénzt és kormányhivatalokat fűtéskorszerűsítettek belőle. az történt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Tikakukac válasza Tuomas (#34) üzenetére


Tikakukac
titán

És akkor honnan fogod tudni azt, hogy az előző népszámlálás óta eltelt 10 évben hány új lakást építettek, hány régit bontottak le?

Újat pontosan tudniuk kell. Lebontás, well, ami nem dűlt be eddig azt megmentik. Olyan tákolások vannak meghalnál ha látnád.
Honnan tudod meg egyébként, hogy pl. hány kádárkockát bontottak le a 10 év alatt, hogy a helyén új társasház épüljön?

Építési engedélyek mondjuk? :B

Vagy hány kapott teljes renoválást? Ez is látható tendencia, miközben nyitott szemmel gurulgattam. :DDD

Van némi rálátásom a dologra (pillanatilag épp ebben vagyok) és dobd fel a kezedet, ki az a vadállat aki 20 misit locsol rá egy ilyen csodára. Épelméjű ember mondjuk nem, húgoméknál olyan mérnök nincs aki képes lenne egy ilyet bevállalni tervezés szinten.

Amiatt van felpumpálva ezúttal mindenki, mert a tudatlanságuk miatt az aktuálpolitikát megpróbálják ráhúzni egy több évtizeden át változatlan, és nemzetközileg is alkalmazott procedúrához, a népszámláláshoz.

Leírtad a gondot: több évtizede változatlan. A klímás, hőszivattyús részt ajánlom figyelmedbe. Üvöltöztem a gép előtt, hogy ki volt az a hígagyú aki ezt így kiengedte.

Lenry: Nem én akartam leírni, de igen, tudom.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) Tuomas válasza Tikakukac (#36) üzenetére


Tuomas
addikt

"Van némi rálátásom a dologra (pillanatilag épp ebben vagyok) és dobd fel a kezedet, ki az a vadállat aki 20 misit locsol rá egy ilyen csodára. Épelméjű ember mondjuk nem, húgoméknál olyan mérnök nincs aki képes lenne egy ilyet bevállalni tervezés szinten."

Az ismertségi körömben vannak ilyen emberek. Kiköltöztek a városból falura, vettek ott egy kádárkockát és felújították.

"Leírtad a gondot: több évtizede változatlan. A klímás, hőszivattyús részt ajánlom figyelmedbe. Üvöltöztem a gép előtt, hogy ki volt az a hígagyú aki ezt így kiengedte."

Ez lehet, hogy gond, na de én az első hozzászólásomban nem is azokat az embereket sérelmeztem, akik reálisan látják a problémákat, hanem azokat, akik vérszemet kapva, elborult aggyal, habzó szájjal fröcsögnek valami olyan ellen, amiről egyébként fogalmuk sincs mi fán terem és még csak nem is veszik a fáradtságot, hogy utána nézzenek.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#38) Tikakukac válasza Tuomas (#37) üzenetére


Tikakukac
titán

Az ismertségi körömben vannak ilyen emberek. Kiköltöztek a városból falura, vettek ott egy kádárkockát és felújították.

Úgy újították fel, mint az én baráti köröm vagy úgy, ahogy én álltam neki anyáméknál? AZ egyiknek van 5 éve és indul a fejvakarás, hogy na, akkor most hova tovább a másik pedig olyan pénz és olyan szakértelem, hogy ha nincs a családban egy fél építész iroda, akkor új házat építesz belőle.

Oktatás, egyértelmű beszéd, zéró susmusolás. Ezeket sikerül megugrani és nem lesz facebook vérengzés sem. De mivel épp ez most ami hoz a konyhára :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#39) joghurt válasza Tikakukac (#36) üzenetére


joghurt
addikt

Építési engedély már kb. semmihez sem kell. Bizonyos műveleteket be kell jelenteni, de sokan ezeket is kitrükközik (akár teljesen új építkezést felújításnak beadva).

Vagy egyszerűen az engedély (és a felvett EU-s támogatás...) gazdasági épületre szól, aztán valahogy mégis ott lakik a család.

A tej élet, erő, egészség.

(#40) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De jó, hogy nekem ezzel már nem kell foglalkozni. De az eredményekre kíváncsi leszek. Főleg arra, hogy pontosan mennyi urdu anyanyelvű jedi van az országban. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#41) Tikakukac válasza joghurt (#39) üzenetére


Tikakukac
titán

Bocs, nem engedély, buta infós vagyok csak :B
A lényeg, hogy most akkor ehhez képest a totálisan önbevallásos népszámlálás végképp nincs a fasorban se, mert itt meg úgy hazudsz ahogy bírsz :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ahhh, mindegy, hagyjuk.
(#33) Tikakukac-al egyetértek.
Nem a népszámlálás a baj, és igazad van, ez így lett megkérdezve eddig is. (köszi a bizonyítékokat :DDD )
A baj többek közt az is lesz, hogy megint arra irányítják a nagyságosok a figyelmet, amire akarják, és úgy terelik a közhangulatot, h nekik legyen jó.
Nem azt szűrik le, hogy PÉLDÁUL érdemben/értelmesen támogassanak (lakhatást, rezsit stb), fenntartható, megtérülő módon, hanem, hogy a propaganda kapjon friss "hatóságiáras üzemanyagot".
SZERINTEM.
"oh ffs"

(#43) DrDoktor


DrDoktor
tag

Beírtam 57 darab vízöblítéses wc-t
Végül is van annyi műanyag flakonom.

Troll ON ;] :)) ;]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#44) UnA válasza DrDoktor (#43) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha ez igaz, akkor annyit értél el, hogy ki is jönnek hozzád adategyeztetésre, ahogyan a korábbi népszámlálások idején működött a rendszer.

Más kötelező okmányok esetén is ilyen troll vagy? Pl. tízszeres (vagy tizedannyi) éves jövedelem az adóbevallásban? ;)

(#45) DrDoktor válasza UnA (#44) üzenetére


DrDoktor
tag

Jöhet ott a folyosón az 57 flakon

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#46) joghurt válasza UnA (#44) üzenetére


joghurt
addikt

Ez nem trollkodás. A nemzetiség (és a vallási meggyőződés) személyes (tehát szubjektív) kérdés. Mint ahogyan egy sötétbarna Lákátos is érezheti úgy, hogy ő nem cigány, egy szőke magas pedig úgy, hogy ő az.

A mai viszonyok pedig között különösen meg tudom érteni, ha valaki szégyelli a magyarságát.

A tej élet, erő, egészség.

(#47) DrDoktor válasza UnA (#44) üzenetére


DrDoktor
tag

"Más kötelező okmányok esetén is ilyen troll vagy? Pl. tízszeres (vagy tizedannyi) éves jövedelem az adóbevallásban?"Miért tennék így ?Még a gondolat feltevés is butaság.

Ellenben ezt a felesleges baromságot amit népszámlálásnak csúfolnak remélem a lehető legtöbben szét trollkodják. Mivel lehetőséget ad rá.Amúgy meg eleve hibás vissza kellen vonni.
Már a nem választás is megalázó undorító elfogadhatatlan 2022 ben..Mit írjon be egy transexuális?
Egy rémerőltetett konzervatív suttyóság.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#48) Klaus Duran válasza DrDoktor (#47) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Legyen kérdés a születési nem. Férfi / nő / hermafrodita.
Nem kell hamburger, kecske, és egyéb opciót megadni.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#49) #72042496 válasza joghurt (#46) üzenetére


#72042496
törölt tag

De hát a vallási és nemzetiségi kérdésekre épp nem is kötelező válaszolni.

(#50) DrDoktor válasza Klaus Duran (#48) üzenetére


DrDoktor
tag

Lehetne de nincs ezért ez a népszámlálás egy hazug avéttos elmaradt senkit nem érdeklő(Én legalább is nem ismerek olyat aki lelkesen boldogan töltögetné) feleleges dolog ami max a környezet terhelésére jó .Újabb olyan amit régen el kellett volna törölni semmi haszna csak pénz és eneregia pocsékolás.Amibe került költötték volna iskolatej programra.Nem hinném ,.hogy egy világválság közepette ennek a fofnak értelme nemhogy relevanciája lenne.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.