Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

egy ilyet
vagy
egy ilyesmit

valaki töltsön már fel... mert eddig kamunak tűnik ez az egész történet.

Bob ha neked a színek így passzolnak amiket mutattál akkor 100% h színvak vagy.
most nem azé de komolyan. ne nézzük már egymást palimadárnak...

[ Szerkesztve ]

(#1002) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ma időben leléptem a munkából, mert elintéznivalóm akadt, és gondoltam, egyúttal bemegyek egy telefonszalonba megtapogatni a 950-et.
Megyek a Vodába, mondom az eladócsajnak, megnézném az új Lumiát. A "hozzáértő" kisasszony jár körbe-körbe a kiállított telefonokon, és rábök az 535-ösre. Mondom neki, hogy ez nem az, engem a 950 érdekelne. Fut még 1 kört, majd közli, hogy az sajna nincs.
Átslattyogtam a Telekomhoz, ott meg azt mondták, nincs, majd talán jövő héten. :W

Nem kerültem közelebb ahhoz, hogy elcsábuljak. Egyelőre riaszt a kiforratlansága és az ára is. Addig is marad a L925, az legalább stabil.

Miért mindig én???

(#1003) BobTail válasza Ágógreen (#1001) üzenetére


BobTail
őstag

teljesen értetlenül állok hitetlenséged előtt, és csak tőled hallom vissza ezeket... eddig sem volt, és ezután sem lesz érdekem bárkit is megtéveszteni, tényleg nem értem miért gondolod hogy kamu, vagy hogy pontosan mi a bajod a színekkel.

2 hónapja használom-tesztelem, itt van még pár kép a korábbi telefonommal, exif adatok nélkül: 1, 2, 3, 4, 5

[ Szerkesztve ]

(#1004) rambolo válasza Ágógreen (#1001) üzenetére


rambolo
tag

Párom nem vállalta hogy modellt áll a fotóhoz, de hidd el, lehet olyat nagyon egyszerűen készíteni vele, amilyet te elvársz.

(#1005) tomboy0013 válasza ForRedGlory (#997) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem én, egy forintot sem költöttem és egy elegánsabb telefonom van ugyanazzal a béta rendszerrel mint ami a tiéden is van ;]

BobTail : Végignéztem a képeidet, piszok jóminőségű képet csinál a 950, van némi különbség a 930-hoz képest :D Arról nem tudsz valamit, hogy a 930 szoftverét fogják-e ilyen téren csiszolni?

[ Szerkesztve ]

(#1008) Bontógojó


Bontógojó
csendes tag

https://nettbutikk.telenor.no/mobil/microsoft-lumia-950/#!vid=2951
https://nettbutikk.telenor.no/mobil/microsoft-lumia-950-xl/#!vid=2954

Norvégok adják a dokkolót :K

http://www.telenor.bg/en/private/device/view/microsoft-lumia-550

Bolgárok nem :N

[ Szerkesztve ]

(#1009) Amiens válasza Bontógojó (#1008) üzenetére


Amiens
tag

Legalább mi kint vagyunk az EB-n. :DDD

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1010) Bontógojó válasza Amiens (#1009) üzenetére


Bontógojó
csendes tag

:C

(#1011) ForRedGlory válasza #40993792 (#1006) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ebben mar most nem vagyok biztos. Kétszer szetfagyott youtube közben es újraindult. Lassan tolti be a böngésző az oldalakat. Sokszor indokolatlanul lassan reagál a kijelzo érintésre. Oldalra fordításnál szétesik a video majd megjelenik jol. Nem gondoltam, hogy ekkora szar a rendszer :( A telefon hátlapja meg hüppög, recseg. Szerintem visszaküldom a francba. Jo, hogy online vettem. (telefonról írok, azért ilyenek az ékezetek... Magától nem ismer csomó szót. A visszaküldőm szót hosszú ő-vel írja... Stb)

Amióta kifagyott, azóta nem fordul el a kijelzo video közben. Total kész vagyok... 230.000 Ft-ert ilyen trágyát kiadni bun...

[ Szerkesztve ]

(#1012) pontyos válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


pontyos
senior tag

Hmm, bosszantó hír ez, épp a vásárlás előtt állok / 930 ról váltok

(#1013) BobTail válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


BobTail
őstag

Lefrissítettél mindent az Áruházban? Szövegjavaslatokat kikapcsoltad?

(#1014) tomboy0013 válasza ForRedGlory (#1011) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na ki is járt jobban? :D És nekem még a rendszer is működik rendesen :P

(#1015) Ágógreen válasza BobTail (#1003) üzenetére


Ágógreen
senior tag

:R köszi, ezek tetszenek. fura, hogy ennyire eltérő a végeredmény, ezek meggyőzőbbek.
Kalibrált Eizo RGB monitorom lesem őket. Ezek jobban sikerültek mint az előzőek. Sokkal!

950-re felmegy a WinNyóc is ?

(#1016) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

DNG-be ment automatikusan ? nem RAW-ba ?

(#1017) kakuk100 válasza BobTail (#1013) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Nagyon szépek a képeid. Ennél jobbat én el se tudok képzelni, igaz én nem vagyok hozzáértő.
Hol van az a bizonyos szövegjavaslatok amit ki kell kapcsolni? Nem találom.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1019) AndrewBlase válasza #40993792 (#1007) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Mi nem kerek ebben? Net tudtam megtapogatni, így "nem kerültem közelebb ahhoz, hogy elcsábuljak". Fentebb is ezt írtam.

Miért mindig én???

(#1021) ForRedGlory válasza #40993792 (#1018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most arra ébredtem, hogy PIN kódot kér. Szerintem éjjel újraindult.

Meglátjuk mi lesz. Szeretnem szeretni... :)

(#1023) batai15 válasza ForRedGlory (#1021) üzenetére


batai15
félisten

Miota felraktam a 10et nekem is. Azota 8.1 alatt is. Utana indisd ujra mert laggol restart utan a telefon

(#1024) gretzky77 válasza pontyos (#1012) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nekem 950 van tegnap óta,Telekomos ezt is a continuum-on keresztül pötyögöm , és semmi de semmi hiba vagy bug nem jelentkezett eddig , pedig én vissza is dobtam a 930 mentésemet

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1025) BobTail válasza Ágógreen (#1016) üzenetére


BobTail
őstag

Ha beállítod, automatikusan menti a RAW-ot, DNG kiterjesztéssel.

(#1017) kakuk100, beállítások - idő és nyelv - billentyűzet, és itt nyelvenként az első menüpont

(#1026) kakuk100 válasza BobTail (#1025) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Megtaláltam! :R

(#1027) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

quick-fix-creaky-lumia-950-xl-cover
Ez most komoly? Bár valaki már írta, hogy a 950 is recsegős hátlapú... Nem találok szavakat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1028) FіkuszKukіsz válasza Plazmacucci (#1027) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Egy 50 ezer forintos kínai mobilnál ezt el lehet nézni. De egy flagshipnek tartott 200 ezres telefonnál ez több mint hanyagság. Gondolkoztam 950-en annak ellenére, hogy a formája és az anyag minősége nem nagyon jön be, a continuum viszont csábító, de asszem ezt most kihagyom.

Ragaszgasd le, meg ha nem tetszik vegyél 15 ezerért Mozo hátlapot! Ezek tényleg hül.yének nézik a vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1029) gretzky77 válasza Plazmacucci (#1027) üzenetére


gretzky77
veterán

950-et használok és semmilyen minőségi kifogást nem találtam benne. Nem mondom,hogy nem fordulhat elő , de sajnos mostanában minden nagyobb gyártónál vannak hibák és van ahol sokkal nagyobbak. De kopkop nálam még semmi ilyesmi nem jelentkezett.

bwooster : jelenleg a telekomnál 167e dokkolóval ami azért nem 200e , de valóban baj ha ezért cserébe recseg , de mint fentebb írtam nálam semmi ilyen nincs, sztem nyugodtan bevállalhatod nekem bejött és ez a dokk cucc is nagyon jó.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1030) ToniSoprano válasza BobTail (#962) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A hátlapon az oldalrész fém vagy műanyag?
Nem is értem miért nem ilyen típusú bőr tokkal adják, a készüléket alapból? A képek alapján sokkal elegánsabbnak tűnik és ez prémium telefon és a continuummal az üzeltembereket is megcélozzák.
Az megy hogy bőr, vagy a varrás hamarabb kopik, ki érdekel, amikor az egész cserélhető?
Az elvárás csak annyi, hogy kb 1 évet bírjon ki.

A kollégának jövő héten jön a 950 dokkolóval 68 rugó volt neki a Telekomnál 2 év hűséggel, ez korrekt nyitó árnak tűnik.

A feltett nappali képeid nem tetszenek nekem sem, nem elég részletgazdag nagyítva, de ez alapján jónak tűnik a 950 kamerája: [link]
Bár ez alapján elég fura a 930 kamerája, ennyire zöldes színeket használ éjszaka?

[ Szerkesztve ]

(#1031) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Kérdés A dokkolóban van valami processzor is, vagy csak egy csatlakozó doboz az egész?

Szerk. ja látom műanyag az oldala a hátlapnak nem fém, mondjuk annyira nem baj, lehet cseréni: [link]
[link]

Mondjuk ez nem értem mit jelent, ez a metal coated? Non conductive vacuum metal coated PC Plastic, vagy vacuum metal coated polycarbonate

[ Szerkesztve ]

(#1032) ForRedGlory válasza ToniSoprano (#1030) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Műanyag az oldala. Annyi plusz minőségérzetet ad, hogy az üveglap a telefon széléig kiér teljesen, így amikor megfogod a készülék oldalát, akkor minőségibb hatása van. Ez a 950 XL-re vonatkozó állítás, a 950-et nem tudom.

(nekem is recseg a hátlap, majd kitömöm paprizsebkendővel... :((()

[ Szerkesztve ]

(#1033) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

nézzétek a dolgok jó oldalát, az anyagminőség silánysága egyrészt oda fog vezetni, hogy az előrendelések utána nem fogják tudni 200ezeré eladni senkinek ezeket a vackokat. valószínű a MS-nek bőven megérné 130 - 150 körül adni a telóit, de még megy a lehúzás amíg bírják. szerintem a 200-230 irreális. 167 jobban hangzik. de szerintem 400-500€ az a pont amikor már az emberek kispórolnak ennyit egy telóra és megbékének a nyikorgó házzal.

(#1034) gretzky77 válasza Ágógreen (#1033) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért én nem általánosítanék, mert esetleg valaki gyenge minőségűt fogott ki, az meg hogy silány anyagminőségű nem igaz, igen erős kijelentés főleg úgy , hogy gondolom nem volt a kezedben.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1035) thxer válasza Ágógreen (#1033) üzenetére


thxer
aktív tag

Nekem a 950 nagyon erős nyomkodásra reccsen meg egy helyen, bal alul, ahol le lehet venni a hátlapot.
Egyébként dokkolóval együtt dominoban 170k, tehát a telefont magát úgy 140-ért adják.

[ Szerkesztve ]

(#1036) Mr Bond 007 válasza gretzky77 (#1034) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Rendben, de attól még igencsak elszálltak az árazásnál. És nem csak itthon látjuk így hanem a külföldi sajtó szerint is.

Dokkolóval 170 azt mondom még elmegy, de sajnos más szolgáltatónál a simáért kérnek 176 ezret dokkoló nélkül 2 éves céges előfizetés mellé ami egyszerűen nevetséges. Feltöltővel meg 2 kiló (szintén dokkoló nélkül) :D

[ Szerkesztve ]

(#1037) gretzky77 válasza Mr Bond 007 (#1036) üzenetére


gretzky77
veterán

Valamennyire talán jogos,hogy drága , de ha megnézed a többi csúcs telót melyik ami olcsóbb? Egyik sem. Független 200 ezrer lehet kicsit sok de a 167e dokkolóval kicsit jobb mint elmegy , szerintem több mint jó ár. Sajnos egyik csúcs sem kezd mostanában 200 alatt,sőt

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1038) ToniSoprano válasza Mr Bond 007 (#1036) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Telekomnál kollégámnak, akinek több előfizetése van a családban régóta,10 ezer körüli havidíjjal 2év hűséggel 68 rugóért jövő héten megjön a Lumia 950, ami kb 100 ezres kedvezmény a kártyás árhoz képest. (ha a 100 ezer Ft kedvezményt 24 hónapra elosztjuk akkor kerekítve 4200 Ft-ra jön ki. )

[ Szerkesztve ]

(#1039) liquidgold válasza gretzky77 (#1037) üzenetére


liquidgold
tag

Szégyen amiket olvasok itt minőségről. 820 am 2év után meg sem nyikkan. Ugyanolyan hitvány a 950 mint a 640? Hátha lesz WP s Nokia még :D

[ Szerkesztve ]

(#1040) ZX7 válasza thxer (#1035) üzenetére


ZX7
tag

Esetleg dual simes amit a T árul?

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#1041) thxer válasza ZX7 (#1040) üzenetére


thxer
aktív tag

Nem, és T-s szoftver van rajta, nem CV.

(#1042) zorzy4 válasza liquidgold (#1039) üzenetére


zorzy4
őstag

Te nem tudom miről beszél? Hitvány a 640? Akkor mondj ilyet ha használtad. Én lassan egy éve használom, hibamentes telefon, és a minőséggel sincs gond. Kétnaponta tépem le a hátlapot, ennek ellenére semmi recsegés, elmozdulás. Mintha unibody lenne a ház.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1043) rambolo


rambolo
tag

Harmadik napja használom a 950-et, szerintem kezd rendbe jönni az akksi.7:30 kor vettem le, most van 70% on. 3 email fiók folyamatos szinkron, viber, messenger, fb(mindez csak wifi-n) es kb 30 perc telefonálás.

[ Szerkesztve ]

(#1044) ToniSoprano válasza zorzy4 (#1042) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Az elején voltak gondok a 640-nél a hátlappal. Én is első között vettem, mozgott tényleg, aztán vettem rá kék hátlapot azzal minőségibb, stabil, teljesen jó, de mivel az a teló 42 ezer volt függetlenül, így annyira nem zavart.

Mondjuk akkor sem lenne szabad így egy új kihozni telefont, mert a tesztekben eléggé negatív pl. ha mozog a 950 hátlapja, főleg hogy ez prémium telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1045) jeni válasza thxer (#1035) üzenetére


jeni
félisten

És fuggetlen a teló?

(#1046) liquidgold válasza zorzy4 (#1042) üzenetére


liquidgold
tag

Örülök hogy kielégíti az igényed. Ő. Miért kell kétnaponta "letépni" egy telefon hátlapját?

(#1047) thxer válasza jeni (#1045) üzenetére


thxer
aktív tag

Nincs más szolgáltatós sim kártyám :(

(#1048) liquidgold válasza rambolo (#1043) üzenetére


liquidgold
tag

És mennyi a kijelző idő?

(#1049) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Akinek van már 950 XL példánya megköszönném ha megírná tapasztalatait a prociról. Valóban nagyon melegszik a telefon?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1050) rambolo válasza liquidgold (#1048) üzenetére


rambolo
tag

Az elmúlt 24 órában 60.4%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.