Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Teo. válasza zorzy4 (#482) üzenetére


Teo.
aktív tag

Köszönöm Szépen.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#502) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Én csak azt sajnálom, hogy nem így fog kinézni, mint ez a fél éve beharangozott 940-es:
[link]
A 930as dizájn vonala nekem jobban bejön, főleg a teljes szélességig kiérő kijelzővel.
Tényleg, ezt a 940-est akkor kukába dobták, és helyette jön a 950?

(#503) Воланд válasza TestamentDNR (#502) üzenetére


Воланд
titán

ez soha nem volt beharangozva. ez csak egy fan-art, ami a valo eletben hasznalhatatlan lenne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#504) Plazmacucci válasza Воланд (#503) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Meg akinek ilyen kell az vegyen 830-at és képzelje oda, hogy nincs kávája.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#505) Gusztáv válasza TestamentDNR (#502) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igazából ez csak egy döntés az MS részéről, hogy a Win 10-el érkező készülékeket nem a 40-es szériába rakta be, hanem 50-es végűek lettek.
Ezt a nincs káva dolgot nem igazán értem, sok haszna nincs (lehet rajta spórolni max 4mm-t) viszont sokkal sérülékenyebb a kijelző. Jelenleg 55e egy kijelző csere a 830-ba, 80e a 930-ba, bele sem merek gondolni mennyi lesz a 950-be.

Laci

(#506) tomboy0013 válasza Gusztáv (#505) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel fém keretet nem kell a 950-be cserélni kijelzővel együtt ezért valószínűleg olcsóbb lesz.

(#507) Gusztáv válasza tomboy0013 (#506) üzenetére


Gusztáv
addikt

Reméljük, S6 Edge-be 65e egy új kijelző, ehhez képest a Lumiáké nagyon drága (persze kisebb darabszám, meg gondolom Samsung maga gyártja a kijelzőt)

Laci

(#508) TestamentDNR válasza Воланд (#503) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Köszi!

Kár, pedig piszok jól néz ki! :D

(#509) Ágógreen válasza Воланд (#503) üzenetére


Ágógreen
senior tag

...és mitől lenne "használhatatlan" ? azé mert túl szép ? :C

(#510) Воланд válasza Ágógreen (#509) üzenetére


Воланд
titán

a nincs kava miatt a random app megnyitas garantalt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#511) Locutus válasza Plazmacucci (#500) üzenetére


Locutus
veterán

Amazonon már előrendelhetőek, és most akció is van, hogy 32gb micro sdhc, meg qi töltőpárna is jár hozzá.
11.15-ig van az előrendelői akció, szóval gondolom akkor jelennek meg kb...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#512) atike válasza Воланд (#510) üzenetére


atike
nagyúr

Feltéve ha az éleknél is értelmezi a megnyomást. :U

(#513) Ágógreen válasza Воланд (#510) üzenetére


Ágógreen
senior tag

próbáltad ? :P

(#514) tpeter77 válasza Gusztáv (#492) üzenetére


tpeter77
addikt

Display Dock árát is ismered már?

a Dual SIM-es 950-esek aktív vagy passzív standby-osok lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#515) Воланд válasza Ágógreen (#513) üzenetére


Воланд
titán

szoktam gondolkodni neha.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#516) alexy92 válasza Locutus (#511) üzenetére


alexy92
aktív tag

??? Akció? Ahol kiírja hogy toltopad es sd kártya, ott azt mutatja, hogy mivel rendeltek egyben..

(#517) Ágógreen válasza Воланд (#515) üzenetére


Ágógreen
senior tag

:R

(#518) Locutus válasza alexy92 (#516) üzenetére


Locutus
veterán

Nézd meg jobban.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#520) Plazmacucci válasza BobTail (#519) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Komolyra fordítva a szót, ha ennyi energiát bele tudnak fektetni a profi szoftverbe a mi a kamerát működteti, maga az operációs rendszer, hh nem tart sehol? Gondolom két különálló csapat...

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#521) Locutus válasza BobTail (#519) üzenetére


Locutus
veterán

Jah, hát lenyomnám én is szívesen az előrendelést, de így, hogy még egy dátumot se tudni, hogy mikor kapjuk meg a készülékeket... nemtom..

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#522) atike válasza BobTail (#519) üzenetére


atike
nagyúr

Na ez komoly.... :Y

(#523) tomboy0013 válasza Plazmacucci (#520) üzenetére


tomboy0013
veterán

Honnan tudod, hogy hol tart a 950-en a szoftver? Amit az insider-ek kapnak sem az ahol valójában tartanak, gondolom a 950-re még pluszban ráfekszenek mivel az új készülék.

(#524) Ágógreen válasza BobTail (#519) üzenetére


Ágógreen
senior tag

baazzz :Y

(#525) Plazmacucci válasza tomboy0013 (#523) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja valójában tök profi az egész, és a kamu insiderrel szopatják a népet. Hihető :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#526) tomboy0013 válasza Plazmacucci (#525) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sose lehet tudni, lehet csak megjátszák a nagy felhasználóbarátot, hogy beleszólhatunk a fejlesztésbe :P Na mondjuk azt se túl jól csinálják (hamburger menü meg a társai) :D

(#527) Plazmacucci válasza tomboy0013 (#526) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Insidernek hiszek inkább. A nagy meglepiben nem hiszek .

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#528) tomboy0013 válasza Plazmacucci (#527) üzenetére


tomboy0013
veterán

Insideren sem olyan rossz szerintem a helyzet, a 20-as szériával vannak komolyabb gondok, de az nem meglepő. Van még rajta mit csiszolni, de azért már nem kell sok egy teljes mértékben használható rendszerhez.

(#529) Воланд válasza tomboy0013 (#528) üzenetére


Воланд
titán

lol

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#530) calocsay válasza Assdak (#446) üzenetére


calocsay
tag

"Ennek úgy lenne értelme, ha wireless menne a dolog, mindenféle dokkoló nélkül, és csatlakoztatótt kijelzőtől függően állítaná a megjelenítést az egyes eszközökre"

A wireless kérdés már évek óta megoldott a Windows Phone esetében. Egy érintéssel kiteszem a LED falra a Lumia 735-ről a prezentációt, képpel, hanggal.

Ennek a lényege, hogy kiváltja a PC-t egyszer és minden korra. Magyarul valóban, és szó szerint beköszönt a személyi számítógépek kora, amit végre zsebre tehetsz, és csak te használod ha úgy akarod. Otthon a monitorodat megtartod, veszel egy dokkolót a gépedet meg eladod a jófogáson és könnyes búcsút veszel tőle mert nincs rá szükség. Ennyi a lényeg, nem több. A munkahelyen pedig lehet wireless bemutatót is tartani ha kell. A felhőbe ott a cucc, akárhová mész vele, zsebre vágod és mehet a bemutató akár a kivetítőre is. Ne mond már, hogy egy laptopot hurcibálni kényelmesebb :-))

[ Szerkesztve ]

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#531) Burt1793 válasza calocsay (#530) üzenetére


Burt1793
veterán

Persze, otthon kiváltja az i7-es mindenes PC-t, ami négy éve kétszer annyiba került, mint ez a telefon, plusz monitor? Tervezőszoftvert ugyanilyen jól kezeli, illetve elérhető lesz rá teljes értékű office is? :C
Esetleg egy netezős notebookot kiválthat otthon.

[ Szerkesztve ]

(#532) Assdak válasza calocsay (#530) üzenetére


Assdak
őstag

Majd mutasd meg azért hogyan, mert az, hogy kirakod a telefon képernyőjét a ledfalra, megoldásnak megoldás, csak éppen hatszor körberöhögnek. A Miracast szép, meg jó, csak éppen nem tölti ki a képernyőt, és olyan messze áll a desktop megjelenítéstől, mint makó jeruzsálemtől.
Az meg tökszupi, hogy a felhőbe ott a cucc, csak jelenleg a WP vállalati integrációja és a jogosultság kezelése egy katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

(#533) QwErTy42 válasza Burt1793 (#531) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mondd már meg kérlek, hogy az otthoni felhasználók hány százaléka power user!
Szerintem alulról verdesi az öt százalékot.
Az emberek túlnyomó többsége közösségi oldalalkat látogat, böngészik, torrentezik, filmet néz meg skypeol.
Azokról beszélt a kolléga és nem azokról, akik videót vágnak, fotót szerkesztenek, adatbázisokat szeretkeznek vagy éppen mérnöki szoftvereket futtatnak.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#534) Gusztáv válasza Burt1793 (#531) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha a remote desktop támogatni fogja (és erre fogadni mernék), akkor még azt is. Persze mindennapos használatnál ez kényelmetlen, de ha pl SOS kell a teljesítmény, akkor opcióként ott lesz (pl üzleti úton, lcd tv már kb minden szállodai szobában van). A mindennapos használat meg kb levezelés-internet-fb a felhasználók 90%-nál.

Laci

(#535) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

...a nemsokára megjelenő Snapdragi820 pedig 35%al teljesít túl a 810esén.
Adrenoja (530) meg majd 40%-al a mostanihoz képest... ez a történet csak egyre szebben alakul, szóval no para, végre eljön a valódi zsebszámítógépek kora.

Tegra X1 GeForce GM20B az Adreno 430 teljesítményének 3x-osát produkálja. A Tegra már most erősebb mint egy deszktop Nvidia GT 730 vagy Intel Iris 6100...

[ Szerkesztve ]

(#536) tjb007 válasza Ágógreen (#535) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sokra megy vele, ha -túlozva- a kutyának sem kell az ultramobil fronton. Mondjuk ilyen hozzáállás mellett nem is csoda.

(#537) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Megnéztem a MOM-beli Telenornál a 930-ast. Az ottani MS szakértő megmutatta, hová lehet tenni a telefonban a memóriakártyát a bővítéshez. :DD

(#538) Ágógreen válasza Ed_007 (#537) üzenetére


Ágógreen
senior tag

256-ot viszi ?

(#539) bluemirage válasza Ágógreen (#538) üzenetére


bluemirage
őstag

Mindig meglep, hogy néha mennyire buta emberek tartják a markukat hó végén, amikor a fizetést kell felvenni.
Én biztosan beégettem volna ott az illetőt. Nem azért mert bántani akarnám, és nem is azért mert ez örömet okoz... inkább segítő jelleggel meg kell tudnia, hogy hülye az adott termékhez és üres idejében nézzen már utána...

Én a 925-ön én is elférek a built in 16 GB-al, aminek egy része ugye nem is szabad... De azért pozitív, hogy a 950-ből az árához mérten nem spórolták ki a card slot-ot.
A méretén kívül nem tudok belekötni... a fémet hiányolom ugyan, de amíg nem fogtam kézbe, addig nincs jogom ezt kritizálni.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#540) Locutus


Locutus
veterán

Most amúgy android appok terén mi a helyzet? Lehet már valahogy futtatni őket WP10-en?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#541) Ágógreen válasza bluemirage (#539) üzenetére


Ágógreen
senior tag

:DD

(#542) Ed_007 válasza bluemirage (#539) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Szerintem nagyon el akarták adni a készüléket, mielőtt bejön a 950-es, ezért "volt benne" memóriakártya foglalat.
Én megköszöntem a segítséget - még nem találkoztam ilyen segítőkész szakértővel jelszóval. ;)

(#543) Locutus


Locutus
veterán

Tök jó, amazon visszaigazolta, hogy december 4 és február 20 között tudják szállítani :DDD
Mi a francért mutat be a M$ egy telefont, ha azt se tudják mikor lesz kapható?

Ráadásul a többi boltban is kúsznak felfele az árak, az eredeti 699 helyett már 710-754 euró az előrendelés...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#544) Plazmacucci válasza Locutus (#543) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Botrány lesz még itt. Meg szerintem abból se lesz semmi, hogy jár hozzá continuum dock. Max Verizonnál vagy ilyesmi. Itthon tuti nem lesz alapcsomag része.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#545) Воланд válasza Plazmacucci (#544) üzenetére


Воланд
titán

a verizon nem is fogja forgalmazni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#546) Plazmacucci válasza Воланд (#545) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor AT&T, mindegy, gondolom érted.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#547) #96349952


#96349952
törölt tag

Ez és ez is egy érdekes fejlemény...

(#548) QwErTy42 válasza #96349952 (#547) üzenetére


QwErTy42
addikt

1. Lófat a telekom seggébe... Minden sz-rt árul de ezt nem. Nem is értem.
Ez kb akkor fail, mint hogy a gyökér joda nem forgalmazta a 930-at. :W

2. Remélem a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#549) Locutus


Locutus
veterán

950XL teardown video

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#550) Plazmacucci válasza Locutus (#549) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Juj. Kb olyan elegánsan van összerakva mint egy 520. Legalább könnyű lesz makkolni otthon ha lejár a gar vagy törik az érintő.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.