Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) edari válasza Revoltek (#249) üzenetére


edari
őstag

Emiatt ne az MS-nel kopogtass.

(#252) Magnum_ válasza tomboy0013 (#243) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem volt ez a szorend feltetlen helytelen, raadasul meg te is megertetted. Igy az erre vonatkozo megjegyzesed teljesen felesleges volt.

I humbly and respectfully decline™

(#253) hoffman_


hoffman_
nagyúr

pazar, a 950 megvett kilóra. nem gondoltam volna, hogy elgondolkodnek a valtasrol így 930-rol, de a 950 erre sarkallna. szép munka. remelem az osszeszerelesi minőség arcon csapja a 930-at, mert ebben nevetséges hibák vannak. ha ez megvan, akkor abszolút tokeletes telefon lehet. persze szubjektiven.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#254) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

hmm ez a folyadék hűtés amúgy milyen folyadékot tartalmaz?

(#255) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

jó lesz ez, úgyis nemsokára lejár a hűségidőm :DD :C

(#256) Revoltek válasza edari (#251) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Szerintem ösztönözhetnék a developereket és akkor talán nőne a wp felhasználói bázisa is.

(#257) Vassili_Zait válasza hoffman_ (#253) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

At & t only lesz a 950, így sajnos még várnod kell egy másik modellre...

(#258) #96349952 válasza Vassili_Zait (#257) üzenetére


#96349952
törölt tag

Az USA-ban, nem? Attól még nálunk forgalmazhatják, vagy rosszul tudom? Abszurd - és üzletileg indokolatlan öncsonkítás - lenne, ha csak az Egyesült Államokban lehetne kapni egy készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#259) shteer válasza Magnum_ (#241) üzenetére


shteer
titán

Nálam most is jól működik. De gondolom ezzel nem vagy kisegítve :)

..szerintem jónak tűnik

(#260) AMD Power


AMD Power
titán

De jó kis gépek ezek. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#261) Zoja™


Zoja™
őstag

Rendesen csábító ez a két telefon. Viszont nekem nincs szükségem ilyen durva specifikációkra. Lehet benevezek egy 930-ra, gondolom a 10-es rendszer azon is hasítani fog.

(#262) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Még egy kicsit keresem az állam. A specifikáció nagyon durvára sikerült mindkét masina esetében. A folyadékhűtés egyelőre vegyes érzelmeket váltott ki. Nem tudom örüljek-e neki vagy ne.
Egyszer leesik, reccs, elfolyik a hűtő"víz" és kapufa..?
Egyedül a ronda MS felirat zavar az elején, egyébként tuti taperolós lesz a gép. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#263) Vassili_Zait válasza Zoja™ (#261) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ja, december végén meg is kapja majd...

(#264) Vassili_Zait válasza #96349952 (#258) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Pl ag ikon is ilyen volt... Mondjuk később kiadták a 930at...

(#265) Воланд válasza Vassili_Zait (#257) üzenetére


Воланд
titán

amerikaban lesz at&t only, nem worldwide.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#266) Crafter32


Crafter32
őstag

Annyira nem néznek ki rosszul. A 810-nek, olyan rossz a híre, hogy lehet jobb lett volna 808 mindkettőbe. Ráadásul + hűtés kell neki, amit hirtelen nem tudok eldönteni, hogy pozitív irányba viszi a 810 megítélését vagy tovább erősíti az eddigi negatív hírét.

(#267) aprokaroka87 válasza Crafter32 (#266) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az S810 speciális hütés technologiával jól fog operálni
na majd az S820 az lehet hogy felmossa a padlot.
Bár arra kiváncsi leszek hogy S820-al jönni fog-e majd ki jövöre W10M eszköz

(#268) munnergep válasza junior11 (#46) üzenetére


munnergep
senior tag

Szívemből szóltál, szerintem ezen múlik az ms jövője mobil platformon. Tök jó, hogy ilyen hardver meg olyan lencse, csak amikor az áruházban böngészgetek, akkor bizony erős hiányérzetem támad.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#269) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Nem lesznek olcsó telefonok.. Angliában a Microsoft Store polcain a 950 500 font, a 950 XL 550 font lesz. Ez napi árolyamon 211 000,-Ft, illetve 232 000,-Ft.

[ Szerkesztve ]

(#270) Ágógreen válasza Pinyo16689 (#269) üzenetére


Ágógreen
senior tag

használható iphone (nem 16gb-os) meg 260ezer 6S és 280ezer 6S plus...
teljesen jók ezek az árak.
szerintem még idén 200 alá zuhan a 950.
950XL meg szerintem 215 körül áll be.

(#271) Chrys_


Chrys_
addikt

950XL alapvetően tetszik, de jól látom, hogy a hangszórók a hátlapra kerültek? Ennek megint mi értelme van? Csak mert oda fért be?

(#272) tomboy0013 válasza Chrys_ (#271) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jól látod, de mi a baj a hátlapi hangszóróval? 930-on is ott van de eddig még egyszer sem volt vele gondom 1 év alatt.

(#273) BobTail válasza Воланд (#265) üzenetére


BobTail
őstag

De worldwide lesz - csak gondolom először az AT&T-nél lesz kapható.

(#274) Chrys_ válasza tomboy0013 (#272) üzenetére


Chrys_
addikt

A jelenlegi telefonomon is alulra került, nem optimális körülmények között már kézzel kell a hang útját irányítani. Ne hátrafelé sugározzon sztereóban már (ebből a szempontból jobb lesz a Nexus 6P).

(#275) edari válasza Revoltek (#256) üzenetére


edari
őstag

Azokat a felhasznaloi bázis (vagyis a létszám) ösztönzi. Ha az nincs, akkor nem irnak programot, vagy ha irnak is, akkor is hiányos vagy szar.
Ördögi kor.

(#276) liquidgold válasza Rodi 4.80 (#111) üzenetére


liquidgold
tag

Nem hamis? A számtalan webpage to pdf szerkesztő közül egyel sem tudott megoldani tesóm egy bizonyos feladatot (nem írom le hosszú) és nem mi voltunk a bénák. Úgyhogy át kellett küldeni a fájlt hogy a szaros 820on megoldjuk dolgot amit az app magától megcsinált. App storeba erre volt vagy 50app ms storeba 3. Adjak igazat neked? Mondjuk zenét hallgatni tényleg fasza, meg játszani.

[ Szerkesztve ]

(#277) LordVlad válasza Ágógreen (#139) üzenetére


LordVlad
csendes újonc

Egy kicsit elfogult véleményed van a dolgokról... :D

BB Z10

(#278) liquidgold válasza Revoltek (#249) üzenetére


liquidgold
tag

Facebook, Instagram. A legfontosabbak, komoly dolgok ezek... Erre kéne egy 950? :D

(#279) Burt1793 válasza liquidgold (#278) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem, de jó lenne, ha úgy működne rajta ez a pár program, mint egy középkategóriás droidon. :B

(#280) Locutus válasza liquidgold (#278) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem egy Angry Birds Friends is kéne rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#281) Burt1793 válasza Locutus (#280) üzenetére


Burt1793
veterán

Bammeg. :C

(#282) liquidgold válasza Burt1793 (#279) üzenetére


liquidgold
tag

FB lite ot használom droidon. Messengert se külön. Ehhez mérten ugyan olyan a wps. Mélyebben nem is szeretném beleásni magam a FB ba :D Másik h a rendes droidos fb zabálja a rendszert vele az aksit

[ Szerkesztve ]

(#283) Azie


Azie
őstag

Elégedett vagyok a 930-cal, amíg bírja nem cserélem. Viszont örülök, hogy jönnek ki az új és minőségi WPk, mert azt mutatja, hogy fontosnak tartják a vonalat. Ami nagyon hiányzik, az egy alsó közép kategóriás Win tablet a MStől. Csodásak a surfacek, de az alsóbb szegmensbe is kéne gyártaniuk (100-200k huf közé).

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#284) Azie válasza aprokaroka87 (#254) üzenetére


Azie
őstag

A driodosok és ifanok könnyeiből készül a WP vízhűtése!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#285) Plazmacucci válasza liquidgold (#278) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most komolyan, szerinted abból a pár száz millió felhasználóból aki facebookozik, egyik sem akar majd 950-et? Mert igen is hányadék a WP-s FB/Messenger :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#286) Burt1793 válasza liquidgold (#282) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem fent van a rendes FB és a messenger az A5-ön, az aksiidő jóval jobb, mint a 930-é (egy évig használtam), tehát láthatóan megoldható a használható FB és messenger, amit sokan használnak.

(#284) Azie: Az örömkönnyekből maximum.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#287) boncser válasza Azie (#284) üzenetére


boncser
aktív tag

:C :DDD

(#288) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Ez a folyadékhűtés nem azért van benne, hogy elámuljon mindenki. Valszeg rájöttek, hogy melegszik mint állat, ahogy a 930 is tűzforró tudott lenni. Ventillátort még sem rakhattak bele, ezért megoldották folyadékkal. Kiindulva az MS korábbi mérnöki megoldásaiból ez sem lesz hibamentes telefon. Ráadásul véleményem szerint a dizájn is unalmas, ugyan azt a 930-cal behozott, 535, 640 stb vonalat követi.

Romanes eunt domus

(#289) stevve válasza FіkuszKukіsz (#288) üzenetére


stevve
nagyúr

Manapság a gyártók nem igen térnek el dizájnban az egyes modelljeiknél. Ez is része lett a brandnek.

(#290) tomboy0013 válasza FіkuszKukіsz (#288) üzenetére


tomboy0013
veterán

Dizájnban a 830-rahasonlít egyedül. Nem is értem, hogy került ide a 930, 640 meg 535... :F Annyiban hasonlítanak, hogy elölről kijelző van mindegyiknél, hátul meg nincs :D

(#292) Locutus


Locutus
veterán

Most akkor ezek mikor lesznek kaphatóak, illetve mikor lesz MA teszt?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#293) spadge válasza FіkuszKukіsz (#288) üzenetére


spadge
tag

A design kérdés szubjektív nagyon. Nekem jelenleg 930-am van, de meglehetősen szeretem cserélgetni a telefonjaimat. Ezt a telefont puszta kíváncsiságból vettem áprilisban. Nem bántam meg. Nagyon nem. A designt utoljára az SGS2-ben imádtam ennyire. Leszámítva a fém keretet. Ez a legostobább dolog, amit el lehet követni egy telefonnal. Bárkinél leeshet, és le is fog, karcolódik, horpad, és akkor már feszíti is a kijelzőt. Nem egy rugalmas anyag. Ezt úgy mondom, hogy nem dobálom a dolgaimat. Vigyázok.
Nem hiányzik nekem pl.950-ről ilyesmi.
Ügyes kis cuccok lettek amúgy. De amíg ez meg nem pusztul, biztos nem váltok. :D

(#294) tony_snow válasza hroberto (#41) üzenetére


tony_snow
tag

Jo eg ebbol nehanyan milyen elvi, presztizs kerdest tudnak csinalni :). Ha tokeletesen mukodik a telefonod, jo minosegu, nem esik szet, van tamogatasa es szervizhattere, es meg olcsobb is, akkor nem tok mindegy mi van rairva?
De most komolyan.. Ez csak egy telefon, egy eszkoz. Ettol valaki kevesebbnek erzi magat, hogy Samsung, Sony vagy LG helyett mondjuk Huawei van a telefonjara irva? :)

(#295) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Nekem tetszenek ezek az új Lumiák. Megjelenés után várok egy kicsit és ha értelmes szintre esik az áruk és vannak már felhasználói vélemények (értsd.: Nem PR, hanem valódi felhasználói élmények) akkor benevezek az egyikre. Így a 920-am megkaphatja egy családtag.

(#296) FіkuszKukіsz válasza tomboy0013 (#290) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ne a hátulját nézd. Elölről ugyan az a stílus. Tiszta 1320, 535, 640.

(#291) Zsolt_72

Mondjuk én olyan mérnöki csodákra gondoltam, mint a telefon aljára elhelyezett chipset, ami odaégette a tenyeredet.Vagy a meghaló mikrofonok és elálló kijelzők. Meg a pontatlan érintőképernyő stb.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#297) Szergely83


Szergely83
tag

Egy dolog amit kicsit neccesnek érzek a két telónál: a kijelző üvege ráfekszik a keretre, kb egy vonalba kerülve annak a szélével:

Ez szerintem elég sérülékennyé teszi a kijelzőt, ha az üveg felőli élére esik, szinte biztos, hogy törik a kijelző.

#296 bwooster: Miért, oldalról nem ugyan úgy néz ki? Ugyan már... :U

[ Szerkesztve ]

(#298) liquidgold válasza Burt1793 (#286) üzenetére


liquidgold
tag

Akkor más a te droidos fb od biztos mint amit én próbáltam. Meg a sok felhasználó panaszkodása is hiábavaló hisz mégis jó ez a két app. :D

[ Szerkesztve ]

(#299) Tigerclaw válasza spadge (#293) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nálam alap dolog, hogy hiába szép a telefon, mindenképp azonnal kap egy olyan tokot, ami legalább körben védi.

Lehet tudni, hogy W10 mikor jön a jelenlegi telefonokra?

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#300) liquidgold válasza tony_snow (#294) üzenetére


liquidgold
tag

Ez miért kérdés a mai világban. Legjobb példa erre az Iphone.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.