Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Nem kell aggódni, a WP telók árai általában hónapok alatt lezuhannak.. :D

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2) stevve


stevve
nagyúr

Meggyőző a képek és a hardver alapján és még Glance Screen is lesz. :) Ezek valóban nagyon jó telefonok lesznek. :K

(#3) westcoastog


westcoastog
veterán

Tetszik. Kell. :D

(#4) pippin12


pippin12
tag

Ennyiért ki veszi meg?

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

USB Type-C? Qi?

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Folyadék hűtés... Azt hittem a w10 annyira nem hajtja a gépet, hogy erre szükség legyen, de vagy nagyon atomerőmű, vagy optimalizálni nem sikerült, vagy nemtudom. Engem egy dolog érdekel, mikortól kapható. Az Irisz szkenner, meg continoom demó még érdekelne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) kcsa válasza #06658560 (#5) üzenetére


kcsa
veterán

Csak a képeket nézd meg, olvasni nem is kell, és egyik kérdésre ott a válasz.

(#8) gyurkikrisz válasza moleculez (#6) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

S810 ellen nem lehet mit tenni, ha melegszik, akkor melegszik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#9) #96349952 válasza pippin12 (#4) üzenetére


#96349952
törölt tag

A "sima" 950-et például én.

Hatalmasat alakít egyébként most az MS, élőben nézem a bemutatót. A Surface Pro 4 és a Surface Book is elképesztőek. A lányom rá is kattant az előbbire... Az utóbbi meg egyszerűen fenomenális, csak hát a félmillás ára azért eléggé kemény.

[ Szerkesztve ]

(#10) hroberto


hroberto
veterán

Szerintem a kisebbiket bevállalom. Mondjuk nekem elég lenne a Full HD.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#11) Wapmester válasza moleculez (#6) üzenetére


Wapmester
senior tag

tanultak a HTC, Sony stb hibáiból, akik betették a 810-est és megsül a telefon tőle, utólag már a Sony is dupla hűtőt használ a Z5-ben és a Z5 Premium-ban, a Microsoft biztosra ment, igazuk van :)

(#12) zombinyul


zombinyul
addikt

Nagyon allat cuccnak tunnek igy elso blikkre, kivancsi leszek a tesztekre. Regota kellett volna mar uj WP-s flagship. Ha par honappal elobb jonnek, lehet nekem is most 950 vagy 950xl lenne...
A hutes hatekonysagara meg kivancsi leszek, Z5-nel nem nagyon segitett. A 810 egyszeruen "szeret" forrosodni...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) mempfis


mempfis
csendes tag

szerintem jó és szép telefonok..állt.azok szidják a wp telefonokat akik nem is használják..

(#14) edward2


edward2
addikt

Ez a dokk amit a telefonnal bemutattak viszont elég kemény. Az MS a jövőbe mutatott...

Nem szeretem az MS-t és inkább Google-s vagyok de ehhez képest a legutóbbi Nexus bejelentés inkább egy vicc volt. Egy ilyen telefont a monitorhoz kötő dokkolót már régóta várnék Googletől... ahol a chromeOS mehetne a nagy kijelzőre...

Kicsit olyan érzésem van most mintha az Apple meg a Google valami nagypapa lenne.

(#15) jacis


jacis
nagyúr

Ez a folyadékhűtő jó ötlet. Csodálom, hogy másnak még nem jutott eszébe eddig.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) moleculez


moleculez
veterán

Windows Central néhány extra infoval. Amúgy tök jó lesz ez a Irisz scanner, de mi lesz a kínaiakkal?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem rossz, de ki megy be egy boltba hogy 200k+ ért akar venni windows készüléket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Wapmester válasza zombinyul (#12) üzenetére


Wapmester
senior tag

honnan tudod hogy Z5-nék nem segített a dupla hűtő?

(#19) moleculez válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


moleculez
veterán

Nem magyar fizetésre árazták, egyébkent ugyanazok mint eddig: Akiknek a többi OS nem vált be.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) #96349952 válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


#96349952
törölt tag

Számomra pont ennyire érthetetlen, hogy valaki bemegy a boltba és vesz egy ehhez képest - túlzással élve - kőbaltának tűnő iPhone-t közel 100k-ért drágábban... Amúgy páran már itt is jeleztük, hogy vevők leszünk a 950-re, szóval a kérdésed nagyjából költői.

(#21) Воланд válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


Воланд
titán

nem az a lenyeg, hogy windows, vagy android, vagy akarmi mas van rajta. ezek flagship-ek, a flagship-ek ebben az arkategoriaban kaphatoak. ha olcsobban adod, akkor a vasarlonak az elso dolog, ami megfordul a fejeben, az az, hogy biztos azert olcsobb, mert rosszabb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Brutálisan drága...

Huawei Mate 9

(#23) junior11


junior11
veterán

Meglátjuk, a "támadás" mennyire fog sikerülni az Microsoftnak :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24) Benjago


Benjago
csendes tag

Hát mit ne mondjak, királyság! :)
Drágán kezd sajnos, 140k-ért rohannék érte a boltba.
Karácsonyra vajon lesz leárazás? Szoktak új telefonokat is leárazni?

Mondjuk valamiért nagyon nem jön be az a kamera körüli vastag kör, olyan bóvli.... Bár tok valószínűleg megoldja.

Nokia Lumia 1520

(#25) Sn00k


Sn00k
veterán

Elso latasra jok lettek. Szerintem , most eleg nagyot domboritott az ms es tenylegesen 2 eleg fullos mobilt tettek le az asztalra. Nekem egyedul , ami kisse fura, az az, hogy a keszulek oldalan nagyon surun vannak a gombok. Nem tudom, hogy lehetne ugy megfogni, ne nyomjon meg az ember tobbet is es ez eleg idegesito tud lenni, mar anno tapasztaltam, ilyet igaz mas keszuleknel.
Nagyon kivancsi vagyok, mit fog domboritani ez a kamera, de dicseretes, hogy mind a ketto kapott ois-t :K

(21). Mega +1

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#26) enginev3.0 válasza Воланд (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak mikor sógornőm két hete bement hogy vegyen egy Lumiát az első dolog az volt, hogy megpróbálják rábeszélni androidra a vodás eladók

Egyébként lehet rossz volt a kérdés, a kérdés lehet úgy jó, hogy szerintük ez megmenti-e őket, vagy hoz e bármiféle húzóerőt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) hroberto válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


hroberto
veterán

Ha a nyitóár 200 körül is lesz, szerintem gyorsan le fog süllyedni elfogadható szintre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28) Воланд válasza enginev3.0 (#26) üzenetére


Воланд
titán

akkor nem teljesen mindegy, ha a "szakerto" eladok lebeszelik rola?

ez a ket telefon meg nem fogja "megmenteni" oket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) #96349952 válasza Воланд (#28) üzenetére


#96349952
törölt tag

Nem csak ez a két készülék lett bemutatva. Hololens (egymillás induló ár... :D), Surface Pro 4, Surface Book, és a Band. Mindegyik brutális, a SP4 és a SB piacverő a bemutató alapján.

(#30) Воланд válasza #96349952 (#29) üzenetére


Воланд
titán

se a hololens, se a surface pro 4, se a surface book nem szamit a mobilpiacon, ahol oriasi lemaradasban van az ms.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) #96349952 válasza Воланд (#30) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ja, hogy te csak a mobilpiacot nézted, bocs. Nem hiszem, hogy a cég erre az egyetlen szegmensre fókuszálna és ettől függne a léte. Ezzel a két készülékkel pedig bőven behozzák a lemaradásukat - ha az emberek végre képesek lennének elszakadni az Android-iOS berögzültségüktől.

[ Szerkesztve ]

(#32) Xaels válasza jacis (#15) üzenetére


Xaels
félisten

A Sony is hőcsöveket használ, gondolom a folyadék itt is erre utal...

(#18) Wapmester a hőcső elvezeti a hőt egy darabig, viszont a készülékből nincs kivezetve sehova. Nyernek vele valamennyit, de előbb utóbb átmelegszik az egész és akkor nincs hova elvinni a meleget.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) enginev3.0 válasza #96349952 (#29) üzenetére


enginev3.0
félisten

És az összes MS terméknek is olyan ára van mint droidon a HTC-nek

Mit csinál a vásárlók 90%-a? Ott áll a boltban, hmmm, samsung 200k, ms is, dehát a barátnőmnek samsung van és olyan szép tokot vett rá, akkor legyen samsung

És hozzátenném, hogy ha tablet vásárlás előtt állnék, meglátnám 200 körül a Surface-t amit akarok és tetszik, majd meglátok egy Xiaomit amiről tudom hogy jó csak fele annyi, akkor Xiaomit vennék
Pedig én nem tv-ből tájékozódom, csak szimplán ésszel vásárolok

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) kovadika


kovadika
őstag

Full műanyag mindkettő?

(#35) Воланд válasza enginev3.0 (#33) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk egy surface-t meg egy xiaomit nem igazan lehet osszehasonlitani. es akkor meg finoman fogalmaztam. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) Воланд válasza kovadika (#34) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) BobTail válasza kovadika (#34) üzenetére


BobTail
őstag

Igen, de nagyon kellemes a tapintása, "lágy".

(#38) #96349952 válasza enginev3.0 (#33) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ja, ha ez alapján megy a választás, akkor meg is érdemlik. Nem tudom, szerintem iszonyat unalom már az Android, istentelenül zavaró, hogy más sincs az ember körül. Jó ideig használtam android telefonokat, de annyira hányingerem van már attól a rendszertől, hogy az elmondhatatlan. iOS szintén, komolyan mondom, már azért sem kéne egyik sem, mert MINDENKINEK vagy ez, vagy az van. Dögunalom.

Tudom, hogy ez egy hülye felfogás, és WP-ből is milliószámra van-lesz, de még mindig unikumnak számít ezek mellett - egyelőre persze. Meg ha már otthon Windows gépem van, a lányomnak Surface masinája lesz, miért is kéne nekem nem WP készülék? Az egész családot átállítom erre az új palettára. :D

(#39) turbuczn válasza Воланд (#36) üzenetére


turbuczn
tag

Én úgy látom az oldala fém.

(#40) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ez a dokk a telcsikhez jó vonal,reméljük lesz full pc-s oprendszer egyszer,es akkor megvalósul a pc a zsebben vegre.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#41) hroberto válasza enginev3.0 (#33) üzenetére


hroberto
veterán

Lehet, hogy én egy kissé ódivatú vagyok de az biztos, hogy semmi olyat nem vennék amire "Xiamiaúúú, Hüvely, stb... van ráírva. :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#42) Воланд válasza turbuczn (#39) üzenetére


Воланд
titán

muanyag az, csak csaloka a marketing anyag.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) Amacs


Amacs
aktív tag

Tartottam tőle, hogy nem marad mára semmi hírértékű a hardver szempontjából, de szerencsére nem lett igazam.

(#44) ƬΛЯΛ válasza turbuczn (#39) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Pedig műanyag :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#45) Воланд


Воланд
titán

A New Era of Windows 10 Devices from Microsoft

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) junior11


junior11
veterán

Engem jobban fog érdekelni milyen stabil, gyors lesz a végleges W10M rajtuk, hogyan fog fejlődni a rendszer és nem utolsó sorban az univerzális alkalmazások terjedése, minősége és támogatása.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#47) enginev3.0 válasza Воланд (#35) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miért is?

Vagy ha a telefonkategóriát nézzük
Nincsenek előttem számadatok, de azt hiszem Xiaomi kicsit több telefont ad el mint egy nokiaMS
Mi ösztönözne most engem arra telefonvásárlás előtt, hogy egy alig hallott, sőt inkább csak azt hallom róla, hogy app hiányban szenved (ezt részben cáfolom), kevésbé ismert, kevésbé ajánlott rendszert vegyek mint egy ugyan olyan árért adott más készüléket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Nagy nehezen képes volt rá a Microsoft, hogy végre kitolja a weboldalára a telefonok specifikációját, úgyhogy hamarosan benne lesz a cikkben is. Gáz egyébként, más bejelentések után egyből elérhető az összes adat, meg kapunk press release-t is, amilyen jó volt az event, olyan szar a followup.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Thome


Thome
addikt

Tessék, videó a csúcsfóniákról.
A cikkben nem találtam. Menő: IDEKLIKK

És nem, nem rickrollozok. :)

(#50) enginev3.0 válasza Bog (#48) üzenetére


enginev3.0
félisten

Biztos fokozni akarták az izgalmakat, és azt várták hogy mindenki tűkön üljön, és kifolyjon több millió liter nyál mire végre kikerül a pontos specifikáció

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.