Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) moonman válasza Everman (#243) üzenetére


moonman
titán

a Zune csak első nekifutásra tűnik hasonlónak az iTunes-hoz, szerintem ég és föld.

[ Szerkesztve ]

(#252) Everman válasza moonman (#251) üzenetére


Everman
addikt

Nem ismerem, így nem tudom megítélni milyen.

(#253) David75 válasza moonman (#251) üzenetére


David75
őstag

csak a zune-t lehet szinkronizálni vele???

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#254) Xero


Xero
nagyúr

Örülök a tesztnek korrekt!
Az antenna gondoknak kevésbé örültem, de ez van. Nekem augusztus 29-én lejár a hűségem és nyugdíjazom a jó öreg 3G-t. Eddig úgy voltam vele várok 1 hónapot, hogy kiforogja magát a dolog, de inkább tojok rá.
Fekete bumpert úgyis akartam, így legalább (reményeim szerint) ingyen kapok hozzá. :) Ha szórakozik a térerő bumper nélkül, szépen 30 napon belül cseréltetem, és teszem azt addíg amíg nem lesz jó. :)
Az árral kapcsolatban sokan bizonytalankodnak. Én most megmondom, hogy ha a T lesz az egyedüli forgalmazó továbbra is, akkor a 3Gs bevezető árán fog ez is megjelenni. Az Apple nem nagyon szokott variálni!

(#255) Morden24 válasza David75 (#253) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sajnos ja, bár most elvileg a WP7 is belép a sorba.

Sectumsempra - For Enemies

(#256) moonman válasza David75 (#253) üzenetére


moonman
titán

igen, annak a saját szoftvere (meg ugye majd Windows Phone 7), a többi médiakütyüt a Windows Media Player kezeli.

(#257) tildy válasza Everman (#245) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak egy pelda: az en telefonom jo minosegben keszit kepeket, parom azt akarja hatterkepnek hasznalni.Az egy dolog, hogy van emailcime , de nincs modnjuk adatcsomagja. Hogy kerul a telefonjara?
Nekem rengeteg olyan ismeros van, akinek nincs emailcime amugy.
Mindezek mellett radio : en rengeteg radiozom itt is, meg magyarorszagon is. Lehet masnak nem, nekem szempont az fm radio.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#258) David75 válasza moonman (#256) üzenetére


David75
őstag

Kár,kipróbáltam volna...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#259) DemonDani válasza tildy (#257) üzenetére


DemonDani
addikt

tök fölöslegesen töröd magad xD úgyis megmagyarázák, hogy miért nem kell az neked. :DDD
inkább ne tennék, mert szégyen több mint 200ezres telefon után, magyarázkodni.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#260) VIPowER


VIPowER
senior tag

Hááát, kár hogy nincs benne infra.:D

(#261) Csapi007 válasza Everman (#249) üzenetére


Csapi007
veterán

Érdekes lenne 2.4Ghz-es FM adás. :Y

És még ha van is benne, amíg nem engedélyezi az Apple a hajadra kenheted.

"Csak úgy mondom"

(#262) Csapi007 válasza Xero (#254) üzenetére


Csapi007
veterán

Ha szerencséd van kaspz tokot, nem biztos. Mert ha mondjuk csak szeptember végén indul a forgalmazás akkor már nem kapsz.
a 30 nap nem arról szólt hogy adnak újat, hanem hogy visszaadjék a pénzed, és mindez Amerikában. A magyar T lehet szarik az egészre.
Szerintem nem ugyanazokon az áraokn fog kezdeni.

"Csak úgy mondom"

(#263) Everman válasza tildy (#257) üzenetére


Everman
addikt

Otthon letölti, megszerkeszti, mert a mobilod gyaníthatóan nem az ő képernyő arányainak megfelelő képet készít és áttölti rá.

Értem, hogy mit akarsz mondani, elfogadom, hogy van akinek ez probléma és az Apple bele is rakhatná, de engem speciel ez egyáltalán nem érint.
Azokon a mobilokon amiken volt BT, ott is akkor használtam egyedül bluetooth-ot, mikor a gép és a mobil között adatot cseréltem, vagy valamit rámásoltam. Most erre a lényegesen gyorsabb wifit használom (az iPhone 4-ben lévő n-es megoldással meg ez még gyorsabb lesz). Mobil-mobil között vissza sem tudok emlékezni mikor használtam adatcserét utoljára.
Lehet más körben mozgok, de rám elég furán néznének, ha egy a készülékemen, vagy a Dropboxomon tárolt doksit valakinek BT-on akarnék átküldeni :)

(#264) g4mer válasza tildy (#257) üzenetére


g4mer
senior tag

"Csak egy pelda: az en telefonom jo minosegben keszit kepeket, parom azt akarja hatterkepnek hasznalni.Az egy dolog, hogy van emailcime , de nincs modnjuk adatcsomagja. Hogy kerul a telefonjara?"

Letölti a gépre és onnan rárakja a telóra :DDD

Everman megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#265) HardRic


HardRic
addikt

Elkezdtem olvasni a cikket 220 hsz. Befejeztem, 250. Szerk.: befejeztem a kommentet: 265. Jól nyomjátok.
A készülék tetszik, de elérhetetlen vágy kategória. Jó nekem a Legend sokaknak egy ilyen is csak álom kategória.
A korábbi két iPhone sokkal szebb volt, de a legszebb a legelső (meg a fehér hátú 3G),f olyamatosan csúnyul :D
Az antennaprobléma meg leszarós, ki az aki telefonál egy iPhone-nal? :DDD
Na, nekiesek a kommenteknek, imádom a flamewart (olvasni).

[ Szerkesztve ]

(#266) Everman válasza Csapi007 (#261) üzenetére


Everman
addikt

[link]

Nem mondtam, hogy mire lehet kenni, csupán megállapítást közöltem :D

A 30 nap meg nem csak a visszavásárlásra, hanem cserére is vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#267) peterk válasza AkosL (#174) üzenetére


peterk
senior tag

Köszi! :R Hadd kérdezzek még rögtön egy kicsit. :)

- Smart dial-t nem említetted. Ez nincs, vagy csak kimaradt a válaszból?
- A kontakt szink. viszi a képeket, csoportokat?
- A zene/video rész még nem teljesen világos. Mondjuk van pár avi/mkv filmem, amit rá szeretnék rakni. Az iTunes-ban megnyitom és áttöltöm, ennyi? (Tényleg, milyen codecet eszik meg? A quicktime-ot gondolom megeszi. :) És divx/xvid, h.264/x.264?)

Köszi!

(+ A TV-re való köthetőséget aki tudja, megválaszolhatná.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#268) Pantal válasza HardRic (#265) üzenetére


Pantal
senior tag

Iphone 3g-m van, de simán lecserélném Legendre. :D Nagyon megfogott annak a telefonnak a külseje, és persze tudásban sincs szégyenkezni valója. :)

(#269) moonman válasza David75 (#258) üzenetére


moonman
titán

felteheted éppen, médialejátszónak is használhatod. :)

(#270) Csapi007 válasza peterk (#267) üzenetére


Csapi007
veterán

Smart Dial nincs, illetve van, csak a nem a tárcsázó felületen hanem az univerzális kereső résznél.
Képek viszi, csoportokat nem tud.
Konvertálni kell a videókat mielőtt rámásolhatnád.
Külön kábel kell (mint ahogy már írtam).

[ Szerkesztve ]

"Csak úgy mondom"

(#271) tildy válasza g4mer (#264) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke, de azert vagod, hogy ez mennyivel macerasabb, ha pl. nincs nalad szamitogep.... Ellenben bt bekapcs, fajl kuldes, bt kikapcs.

Valoszinu mas korben mozgunk. Ismerosok jo reszenek telefonjan bt van, wifi nincs, mobilnet nincs/draga . En egy-ket hete hasznaltam utoljara a bt fajlkuldest telefonok kozt.

g4mer: ez szerintem akkora balfekseg, mint anno az mms kuldes hianya.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#272) bigmasterg válasza VigO (#159) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fejhallgatóval néztem és Bog hangja, csak bal oldalon szólt, jobb oldalon, csak a zene volt.

Ennek az iphone-nak ~ 130 ezer lenne reális ár (16gb -osnak).
De ennél tuti sokkal drágább lesz, így jóval olcsóbban meg lehet venni a konkurencia telefonjait, amelyekben nincs ilyen sok korlátozás, ill. több területen többet nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

(#273) g4mer válasza tildy (#271) üzenetére


g4mer
senior tag

Vágom, meg azért szerintem a képedbe is röhögnének, hogy nem tudod átküldeni :DDD

Sic Parvis Magna

(#274) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nah Már sokat ezt a cikket várták. :DDD Jó kis teszt lett. De azért a telefon nem kéne. :R

(#275) janes74 válasza Everman (#245) üzenetére


janes74
senior tag

Van 1 telóm 4 vagy 4,3 coll,miért is nem "csodálhatnám" meg azon?Mert nem Iphone? :( Más.Megfordult már a fejemben szifon vásárlás néhányszor,de beleolvasok a fórumokba és elmegy a kedvem.Az Iphone a szentgrál,SJ az isten,a tulajok a próféták aki mást használ meg hülye.Tiszta szekta. :R

(#276) Everman válasza peterk (#267) üzenetére


Everman
addikt

"- Smart dial-t nem említetted. Ez nincs, vagy csak kimaradt a válaszból?"

Ha arra gondolsz, hogy a tárcsázó képernyőn a számokat nyomogatva kilistázza a kontaktokat, akkor ilyen nincs benne (igazság szerint havonta, ha egyszer látom ezt a képernyőt), a kontakt lista ugyanis piszok gyorsan kereshető. Más megközelítés, ugyanaz az eredmény.

"A kontakt szink. viszi a képeket, csoportokat?"

Igen.
Viszont a csoportok csak szűrésre jók, műveleteket nem lehet velük végezni (ez valóban negatívum).

"Mondjuk van pár avi/mkv filmem, amit rá szeretnék rakni. Az iTunes-ban megnyitom és áttöltöm, ennyi?"

Nem és talán :D

Alapból a gyári lejátszó nem támogatja az avi és mkv formátumot.
Ellenben iPad-re már van a Storeban olyan alkalmazás (YXPlayer) ami alá iTunes-on keresztül tudsz feltölteni tartalmat és bármit lejátszik. Viszont egyelőre még nincs iPhone-os portja.
Jailbreak-es eszközöknél ez eddig sem volt probléma.
No meg ott az AirVideo, amivel egyrészt bármit lekonvertálhatsz a készülékre, másrészt bármekkora és bármilyen formátumú videót le tudsz játszani vele streamelve.

"(+ A TV-re való köthetőséget aki tudja, megválaszolhatná.)"

Kábel kell hozzá, az más kérdés, hogy iPhone 4 esetén milyen felbontást ad tovább a készülék fele.

(#277) peterk válasza Csapi007 (#232) üzenetére


peterk
senior tag

Köszi!

Akkor ez a facetime végülis egy Contact listbe integrált "Skype kliens". Van ennek PC-s "vége" is, vagy csak telefon-telefon között megy?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#278) AkosL válasza bigmasterg (#272) üzenetére


AkosL
aktív tag

Több területen pedig ennek behozhatatlan az előnye. Legalábbis most: AppStore és minőségi alkalmazások,backup.
Ez a legfőbb érv, ami miatt eddig nem váltottam, pedig szemeztem a desire-vel.

[ Szerkesztve ]

(#279) Everman válasza bigmasterg (#272) üzenetére


Everman
addikt

A szolgáltatónál kb. 120 lesz 1 év hűséggel, mint anno a 3GS.

A konkurencia készülékei sem olcsóbbak, pl. a 16 GB-os Galaxy S pont annyiba kerül, mint a 16 GB-os iPhone 4 és sok területen jóval kevesebbet nyújt a Galaxy (ennek oka a jóval kevesebb és gyengébb minőségű alkalmazás, ami arra elérhető).

(#280) Csapi007 válasza peterk (#277) üzenetére


Csapi007
veterán

Igen.
Most még nincs, aztán lehet hogy lesz.

"Csak úgy mondom"

(#281) Everman válasza janes74 (#275) üzenetére


Everman
addikt

Mert egy 5 MPixeles fotót nem éppen egy 3-4"-os kijelzőn szokás nézegetni.
Ez elmegy mondjuk haveri körben talán, de nálam ez eddig sem volt szempont (az előző készülékeimben volt BT, mégsem használtam ilyesmire soha).

Senki nem mondta, hogy hülye aki mást használ, ezt te akarod bemagyarázni, hogy flame-t kelts. Ne tedd.

(#282) manchester85


manchester85
addikt

Nagyon remélem, hogy a "minden szolgáltatónál kapható lesz" feltételezés nem fog megvalósulni. Bog azt írja, hogy vélhetően a telefonár minden szolgáltatónál (vagy ahánynál kapható lesz) hasonló lesz. Én ezt nehezen tudom elképzelni a telenor és a vodafone jelenlegi árszabásából kiindulva. Én jelenleg ott tartok, hogy a vodánál az elmúlt 2 évben gyakorlatilag a legdrágább konstrukcióban is max 20 ezer forinttal olcsóbb egy telefon a kártyafüggetlen árakhoz képest. (110-120k-s mobilokra gondolok) Azért a T-nél MM csomagokban más csúcskészülékeken is jelentős árkedvezmény van (Samsung Galaxy S, wave, stb). Úgyhogy én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha minden maradna a régiben, és továbbra is a T lenne a kizárólagos forgalmazó. Mégis mi indokolja, hogy a voda vagy a telenor a jelenlegi T-s iPhone árakhoz igazodna? A jelenlegi horribilis árlistájuk? Mégis hány csúcskészüléket adnak jelentős árkedvezménnyel? 80 ezrekért adják a Legendet a Desire-t top kategóriában, és majd bejön hozzájuk az iPhone 4 9990ft-ért? Elég valószínűtlen, Az ég óvjon attól, hogy ezek a rablók iPhone-t forgalmazhassanak. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#283) AkosL válasza Everman (#281) üzenetére


AkosL
aktív tag

Én is elvakult apple fan-nak tekintem magam, de tény, hpyg néha kellett volna BT és névjegy küldés. Elég kellemetlen azt mondani valakinek, hogy inkább diktálom a számot, minthogy átküldöm valahogyan...

(nem válasz akart lenni, félre nyomtam...)

[ Szerkesztve ]

(#284) tildy válasza manchester85 (#282) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez egyebkent erdekes: itt havi 9 ezer forintos csomag eseten 30000ftnak megfelelo font az iphone4. Na ilyen otthon mikor lesz?!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#285) Everman válasza AkosL (#283) üzenetére


Everman
addikt

Én erről már lassan 10 éve leszoktam, jóval gyorsabb bediktálni a számot és megcsörgettetni, majd a kapott/hívott számot elmenteni, mint összepárosítani a két készüléket és eljátszani az oda-vissza névjegyküldést.

(#286) HardRic válasza Pantal (#268) üzenetére


HardRic
addikt

Tenyleg gyonyoru.

(#287) Pantal válasza janes74 (#275) üzenetére


Pantal
senior tag

Akinek meg iphoneja van az meg már egyből szektatag igaz?:)

(#288) janes74 válasza Everman (#281) üzenetére


janes74
senior tag

Eszemágában sincs flamet-t kelteni,csak burkolt és sokszor burkolatlan formában is ez jön.BT kell= hülye vagy,nincs mobilnet=hülye vagy stb...Nem én találtam ki ezeket.Én nem szoktam fikázni,mint írtam is tetszik az almafon.És bizton állítom nagyon sok embernek kell a BT, a Te környezetedben nem,de a többség itt lent másként működik.Peace! PANTAL.Nem mindenkit írtam,de sokakra igaz sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#289) Everman válasza tildy (#284) üzenetére


Everman
addikt

Most a z Ikon400 10.300 Ft és ehhez 39.900 Ft-ért vihető a 3GS, ha követik az eddigi szokásokat, akkor az iPhone 4 bevezetésekor az a 3Gs árát kapja meg, a 3Gs meg a 3G-jét.

Szóval nem sokkal fognak különbözni az itthoni árak sem.
(Hacsak nem kezd a T saját árképzést alkalmazni, mert persze ez sem kizárt.)

(#290) manchester85 válasza tildy (#284) üzenetére


manchester85
addikt

Soha, de én már azzal is meg lennék elégedve, ha ugyanaz menne le, mint tavaly. 100k-val nyit ikon 200-ban, majd karácsonyra lemegy 80-ra, és én megveszem akkor. :U Persze javíthatnának kicsit az ikon csomagon is egyúttal, a 35ft-os percdíj a csomagon túl nem éppen baráti. Viszont azt nehezen tudom elképzelni, hogy beszáll a telenor és a voda, és ugyanúgy 10k 40k 80k-ért adják csomagtól függően, mint a T. Náluk is van komfort, prémium, top, de az árak inkább a 80k 90k 110k-ra hajaznak, vagy tévednék? Nem feküdné meg a gyomrukat, ha az egyik legdrágább telefont kéne 10k-ért adniuk, miközben ugyanilyen feltétel mellett náluk minden hasonló mobil 80-90k?

i6 Silver

(#291) AkosL válasza Everman (#285) üzenetére


AkosL
aktív tag

sms....
ennél nincs gyorsabb.
ott vagyok a néven, majd kiválaszt h küldés sms ben.
átmegy a tel, email cím, stb.

(#292) ottoyes válasza tildy (#284) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ja kérem London nagyon-nagyon messze van...és nem csak a földrajzi távolságra gondolok.. :U

Ottoyes

(#293) peterk válasza Everman (#276) üzenetére


peterk
senior tag

"a kontakt lista ugyanis piszok gyorsan kereshető"

Na, ezt kétlem, hacsak nem egyből feljön a kontakt listben egy T9 billentyűzet, és mindenre - névre, számra, becenévre, emailre, beosztásra, stb. - keres egyszerre. :) A smartdial egy olyan feature, amiért meg tudnám ütni a gyártókat, hogy sorban kihagyják a készülékekből. :( Aki nem a néhány ismerőst/családtagot hívja döntően, annak ez nagy szívás. :( Az én contact listemben van vagy 1000 ember, akiknek a 99%-át ugyan nem hívom naponta, de minden nap van legalább 5-10 "ritka" hívásom (ügyfelek, hivatalok, autószerelőm, stb.). Sokszor a nevét sem tudom már az illetőnek, csak emlékszem mondjuk a beosztására vagy a cégnévre, stb. A smartdialban az a remek, hogy mindenre keres, ezért max 3-4 billentyű leütés után "előhalássza" nekem a delikvenst.

Csoportok: Ennyi elég nekem, nem akarok körleveleket/sms-eket írni. :)

Multimédia: Hmmm... ez elég karcsú így. (Nem mintha nagy multimédiás lennék. ;) )

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#294) Everman válasza AkosL (#291) üzenetére


Everman
addikt

Ez is igaz :D

(#295) Everman válasza peterk (#293) üzenetére


Everman
addikt

"Na, ezt kétlem, hacsak nem egyből feljön a kontakt listben egy T9 billentyűzet"

Ehhez még a kontaktok közé sem kell bemenned, csak balra lépned a keresőhöz és ott a teljes qwertz billentyűzet.

"ez elég karcsú így."

Miért? Nem elég, ha le tudod végül is játszani? :)

(#296) David75 válasza peterk (#293) üzenetére


David75
őstag

szerintem spotlight-ban lehet ilyenekre keresni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#297) Csapi007 válasza tildy (#284) üzenetére


Csapi007
veterán

Majd hogyha nem kell attól félni hogy Jancsika megveszi 10k-ért és egy számlát se fizet be...

"Csak úgy mondom"

(#298) Gengi válasza Everman (#279) üzenetére


Gengi
senior tag

"A konkurencia készülékei sem olcsóbbak, pl. a 16 GB-os Galaxy S pont annyiba kerül, mint a 16 GB-os iPhone 4 és sok területen jóval kevesebbet nyújt a Galaxy (ennek oka a jóval kevesebb és gyengébb minőségű alkalmazás, ami arra elérhető)."

Lehet ,hogy jelenleg több alklamazás van I4-re mint ANDRO-ra ,de a kisebb funkciókat ellátó programok ugyanúgy fellelhetőek rajta. A Komoly játékok ,amik érdekes pikantériával rendelkeztek meg egyszerűen megöregszenek. Elérnek a kor haladtával... Ami meg IO-n siker az lesz máshol is.

Ma olyan szerencsém volt mint az még soha :). Beléptem azok közé ,akik már láttak ilyen cuccot. Ma nyüstölöm a melóhelyen a gépet.. Átmentem a szomszéd irodába scannelni erre jön egy fickó kereste az egyik kollegám mondom ,hogy itt van nemsokára jön. Mondta megvárom. Ekkor hírtelen csörgött a telefon elővette az I4-et pont úgy fogta ,hogy még az is láthassa aki a fal mögött volt. Aztán hirtelen elkezdtünk róla beszélgetni :D... Nem bírtam szó nélkül hagyni. El is kunyiztam és egy pár pillanat taperolásig nyomkodtam is. Volt az egész 2-3 perc csak pont jött a kollega és leültek tárgyalni. Nem is mondom mi volt az első ,amit kipróbáltam :D... Véleményt nem írnék ,mert ennyi idő kevés ahhoz ,hogy tudjak alkotni bármit is. Külsőre kellemes :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#299) manchester85 válasza Csapi007 (#297) üzenetére


manchester85
addikt

Miért? Akkor kérjenek előleget, biztosítsák be magukat. Legyen mondjuk a 4. hónaptól lebeszélhető, vagy nem tudom. De itt elvi kérdésről van szó. Aki hűséget, lekötöttséget, havonta nagyobb összeget vállal, az kapjon jelentős készülékkedvezményt. Hogy ezt hogy oldják meg, az csak részletkérdés.

i6 Silver

(#300) Everman válasza Gengi (#298) üzenetére


Everman
addikt

Nem elsősorban a játékok azok amik hiányoztak nekem androidon.

A jó alkalmazások, meg akár játékok, akár mások nem "öregszenek", mert van normális támogatásuk és az eszköz szoftveres fejlődésével lépést tartva fejlődnek azok is újabb verziókkal (legalábbis iOS alatt ez legtöbbször így van).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.