Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Gengi válasza Everman (#300) üzenetére


Gengi
senior tag

Mik lennének ezek? Hogy egy későbbi fatális tévedéstől megkíméljem magam?

"Valóban a jó játékok nem öregeszenek ki a quad core-os gépemen a doom1 miatt veszem meg :)."

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#302) peterk válasza Everman (#295) üzenetére


peterk
senior tag

"Ehhez még a kontaktok közé sem kell bemenned, csak balra lépned a keresőhöz és ott a teljes qwertz billentyűzet."

És ha beírom, hogy "auto", akkor megtalálja nekem az autószerelőm névjegyét és felkínálja a tárcsázás gombot? Akkor is, ha az a szó "autó"-ként lett beírva, és a névjegynek mondjuk a megjegyzés rovatába?

"ez elég karcsú így."
Miért? Nem elég, ha le tudod végül is játszani?

Hát azért, amiért nem mindegy, hogy a neked tetsző nőt egy kellemes beszélgetés után ágyba tudod-e vinni, vagy előtte venned kell neki egy bundát és megutaztatni Velencébe. :D

Komolyra fordítva, a kényelem miatt. Itt fekszik előttem egy bada-s Wave, amit elég rádugnom USB módban, rámásolhatok simán egy fájlkezelővel mp3-at, divx-et, mkv-t, még HD mkv-t is, és ennyi. Lehúzom, és már játszom is le, akár felirattal együtt. Sőt, DLNA-n ki tudom küldeni HD-ben a TV-re. De nem csak az mp3-at/video-t, hanem a készített fotókat, videokat is ugyanilyen egyszerűen. Ráadásul a Wave egyből mp4-be rögzít, így ha nincs DLNA, akkor is elég rádugni a PC--re, médialejátszó-ra, vagy éppen a TV-re USB módban, és már lehet is lejátszani a felvett képeket/videókat. Ehhez képest mondtam, hogy kicsit karcsú. Nem ártott volna bele némileg több "kompatibilitás". :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#303) joey04


joey04
titán

kiváló teszt, minden szavával egyetértek, legyen az dicséret, vagy dorgálás. tökéletes. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#304) plus44


plus44
veterán

Nem is akarok vitába bonyolódni, nem is fogok. A teszt hibátlan, le a kalappal előttetek fiúk. A telefon jó, jó áron nekem megéri, ellenben a hiba létezik, amit nekem egy bugyirózsaszín tok nem old meg. Ha kijön a javított kiadás azt megveszem, ha más kell a hibátlan működéshez, akkor pedig nem fogom, egy potenciális vásárlóvesztés nem vágja földhöz az Apple-t. Fiúk nektek pedig respect az elmúlt napokért és a fórumért is! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#305) Everman válasza peterk (#302) üzenetére


Everman
addikt

Nem minden mezőre keres, de a névre és cégnévre biztosan.

Ha egy alkalmazás telepítése után lejátssza akkor nekem ez bőven elég.

"Nem ártott volna bele némileg több "kompatibilitás"."

A divX és az mkv mivel kompatibilis? Mondj egy legális forrást, ahol ebben a formátumban érsz el tartalmat.

Miért kéne egy gyártónak támogatni az illegális tartalomterjesztést (főleg, amikor saját tartalomszolgáltató áruháza van) :D

(#306) korpicschess


korpicschess
veterán

Hú most nagyon beindultam, hogy lehet, hogy lesz Telenornál :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#307) ndlx


ndlx
aktív tag

üdv!

akiknek IPHONE-juk van, vagy lesz, de nem is, inkább általánosságban kérdezem:
itt senki nem használt bluetooth fülhallgatót pl. vezetéshez? én még az irodában is azt használom, egyszerűen alap, hogy szükség van mindkét kezemre ha felhívnak és gépelni vagy jegyzetelni kell, arról nem is beszélek, hogy vezetés közben...

szóval nem értem ezt a nagy BT ellenességet, merthogy nem csak fotók meg zenék küldözgetésre jó a BT (mondjuk ilyenekre sosem használtam), hanem erre, ami nálam sajnos kizárja hogy ilyet vegyek, pedig tetszik.

mellesleg a cikk érezhetően nem lett sem teljesen objektív, sem teljesen tárgyilagos, majdnem, de nem. úgy látom, egy picikét az írókat is megcsapta a marketinggépezet szele. ugyanezen tulajdonságokkal + hiányosságokkal egy bármilyen más telefont erősen "megdorgáltak" volna. ahogy azt teszik is minden más esetben.

mellesleg, 200ezer huf környékén egy telefonnál fel se merüljön antenna probléma, akár túl van lihegve (ahogy maga a telefon is sajnos), akár nem... fel sem szabad merülnie ilyennek.
sajnálom. pedig jópofa kis kütyü. talán a következő.

(#308) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hmm, erre azért befizetek majd ...

"karcálló előlap-hátlap" :D

Amúgy nem lett rossz - bár hozzáteszem, most érte el az iphone azt a szintet, amit már kellett volna ( kamera - gps - wifi - megfelelő hardver ) nem pedig amit az első években csinált az apple, hogy lényegében egy gps modul miatt, vagy egy megapixellel megnövelt kamera miatt már új modellként dobta piacra, és ami a durva, közel dupla áron....

Kíváncsi leszek a következő jövevényre, most már minden benne van ami kellhet, tud-e, illetve akar-e új ötlettel előrukkolni az apple...

:R

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#309) akos727


akos727
senior tag

Szerintem elég keményen túl árazott, ez a 200-250 ezres ár egy vicc érte.
Külsőleg meg nem tudom miért olyan jó, én semmi különöset nem látok benne/rajta amiért tetszhetne.
De ez a térerő dolog meg Steve Jobs válasza mindent vitt:D

Amúgy a telefon jó de mire a nagy felhajtás, hogy ilyen jó meg olyan jó...

(#310) Csapi007 válasza manchester85 (#299) üzenetére


Csapi007
veterán

Ez oké, így van, kérnek is.
És én is eggyetértek abban a Voda és a Pannon árképzése pofátlan.
E mellé nem értem hogy lehet akkor Angliában még olcsóbb.

"Csak úgy mondom"

(#311) David75 válasza ndlx (#307) üzenetére


David75
őstag

A bluetooth pont a vezeték nélküli fülhallgatók miatt van benne.

Akik bog tárgyilagosságát kérdőjelezik meg azokat csak lesajnálni tudom...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#312) Pantal válasza ndlx (#307) üzenetére


Pantal
senior tag

Bt fülhallgató tudtommal párosítható iphone-al.

szerk: Megelőztek:D

Ezek szerint ez a telefon jó is neked, ha csak a bt füles a gond, és persze majd megtudod fizetni. Térerő probléma meg nem érinthet, ha bt fülest használsz :)

[ Szerkesztve ]

(#313) David75 válasza akos727 (#309) üzenetére


David75
őstag

Akkor szerinted melyik telefonnál legyen ekkora felhajtás???

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#314) Napfénysüti

Egész jó lett. Emberi áron el is gondolkodnék rajta a jövőben. :)

Més que un club!

(#315) <NewL>


<NewL>
addikt

teljes mértékig elégedett vagyok a teszttel, nagyon korrekt mindenhol.
az iPhone meg természetesen must have ahogy megezdődik a forgalmazása itthol

egyedül a videó ami nem tetszett, a mínősége, jobb lett volna ha leülsz és fix a kamera

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#316) madarasz92


madarasz92
őstag

Hát nem tudom szerintem a az iPhone 4 tudása nagyon-nagyon jó engem egy kicsit a térerő probléma aggaszt meg hogy a kedves Steve Jobs úr még bunkózik is a vásárlókal mikor nekik van igazuk.. :(
Engem csak ez zavar amúgy ezért nem fogok Apple terméket venni soha..
De bár mit mondhatott volna az emberek akkor is megveszik ezeket a termékeket...

[ Szerkesztve ]

(#317) Gengi válasza Everman (#305) üzenetére


Gengi
senior tag

Látom privi.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#318) ndlx válasza David75 (#311) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ha ilyen célból van BT benne az örömteli, valszeg félrenéztem.
A cikk sokáig tárgyilagos, a különösen ajánlott minősítésen való gondolkodás viszont más márka esetében sztem fel sem merült volna. Mire odaértek az írók, sztem kicsit beleélték magukat, de lehet velem is ez lenne. Bár egy 3GS-t birtokoltam átmeneti ideig, semennyire nem tudtam átélni ezt az életérzést.
Szóval nem kérdőjelezem meg, hanem látom, olvasom. Meg azt is látom a stílusodból, hogy Te is valami hithű katona vagy aki kérdés nélkül éljenzi bármit is mondanak neki... sajnállak. Szar lehet így. Bár legalább nem kell sokat gondolkodni...

(#319) plus44 válasza ndlx (#318) üzenetére


plus44
veterán

Neked pedig a stílusod nem megfelelő. Pont a hatalmas hype és vita miatt lett olyan a teszt, amilyen. Ha minden második oldalon felvetődik az antenna téma, kíváncsi lennék, akkor mit mondanál.. Ezzel szemben, a specifikációk után 2 oldal lett neki szánva, slussz passz, letudva.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#320) ndlx válasza plus44 (#319) üzenetére


ndlx
aktív tag

...te miről beszélsz? valamit félreértelmeztél. előfordul. fuss neki még egyszer...

(#321) geri005 válasza madarasz92 (#316) üzenetére


geri005
tag

Valaki pont az ilyen merész modor miatt szereti őket.
Én abszolút nem akarok vitát kelteni, de volt iPhone-om (még a 2G-s) és tényleg meg van a "feeling"-je. Nagyon szerettem. Aki csak képen lát iPhone-t az nem értheti. Ennek ellenére nem vagyok "szektás" :D . Soha nem volt még Mac-em és világ életemben Windows-t használtam, de szívesen használnék Apple terméket is.

[ Szerkesztve ]

(#322) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Na elolvasva a telefon tesztet egy vállveregetést megérdemel Dzsopsz mivel jó telót hegesztettek össze :R . De ha okos telefont akarnak akkor ne korlátozzanak le olyan apróságokat mint MicroSD+BT fileküldés, mivel a flexibilitás a legfontosabb egy okostelóban, és épp ezért jár egy pofánb@szás.
Ja és ha kiadok majdnem fél millát egy telóért akkor elvárom, hogy mindenből a MAXIMUMOT hozza.
Így inkább egy Desire (mivel olcsóbb és nem ráz :DDD ) mint ez az ájfón4 (na jó ha vki megajándékozna nem adnám vissza neki)
Bocsi a hosszú hsz-ért

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#323) CBool válasza FRENK1988 (#322) üzenetére


CBool
tag

De azt áruld el, hogy mivel lenne jobb, ha lenne benne microSD foglalat? Naponta cserélgetnéd, vagy mi?

(#324) Barthezz2 válasza David75 (#311) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem azért, de abban egyetértek ndlx-el, hogy biza más telefonok ilyen hiányosságokért szoktak kapni a fejükre, ha kicsit ha nagyot. Ezt fentebb már le is írtam. Itt ez nem történt meg.
Persze, lehet apróság, de ha más csúcskészüléknél probléma, ha valami kimarad, itt mért nem? Rádió, BT és amiket már leírtak párszor.

Mindez persze nem csökkenti az iPhone egységét, mert szerintem is jó telefon lett, de szvsz itt is le kellett volna ugyan úgy írni ezeket, mint egy nokia, vagy samsung, vagy HTC elemzésében.. ez is csak egy telefon, semmi más.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#325) Morden24 válasza madarasz92 (#316) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, ha őszinte akarok lenni, a bon ami-zó giccsparádé meg a köcsögösködő hüdddelazzzavagyok nekem sem jön be. Ellenben a készülék igen :)

Sectumsempra - For Enemies

(#326) Misály válasza Everman (#279) üzenetére


Misály
addikt

Kobo ennyi lesz az n8 is elvileg. Az legalabb megbirkozik az xvid-del es az mkv-val.
Hatterkep mobilra: s60v5 kepnezojeben van opcio hogy kepernyomeretre vagja az adott kepet, sokkal kenyelmesebb mint gepen. Es mi is hasznalunk bt-t (csengohangcsere, van hogy az ember megunja kobo 2-3 havonta, vagy kepek, amiben egy carl zeisses nokia kepes utni mindent. Aki nem hiszi jarjon utana.

Nade a cikkhez, nagyon tetszik a telefon a korlatozasoktol meg a logotol eltekintve igen mutatos darab, de szamomra csak ennyi.

(#327) Motion_Blur válasza Everman (#289) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Most a z Ikon400 10.300 Ft és ehhez 39.900 Ft-ért vihető a 3GS, ha követik az eddigi szokásokat, akkor az iPhone 4 bevezetésekor az a 3Gs árát kapja meg, a 3Gs meg a 3G-jét."

Ez túl "szép" lenne. Eléggé valószínű hogy ez nem fog egyből megtörténni, csak több lépcsőben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#328) TonTomika válasza FRENK1988 (#322) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Már kb hatmillióan leírtuk, hogy nem ennyi az ára. [link]

(#329) manchester85 válasza FRENK1988 (#322) üzenetére


manchester85
addikt

Már megbocsáss, de te milyen fél milláról beszélsz? Forintra átszámítva 170-180 ezer körül van a független ár, és ehhez még a rémesen gyenge magyar gazdaság, forint is hozzájárul. De fél milláról szó sincs, a zug gsm áraival meg ne gyere már, mert ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy a pepsi 2000ft/l áron adja az üdítőjét, csak mert van olyan hely, ahol 200ft-ért veszel egy deci kólát. Ahol eddig függetlenül értékesítik, ott 170-180 ezer magyar forintban mérik az iPhone 4 árát, így ez az egyetlen hivatalos forrás, amire hivatkozni lehet, nem az, hogy magánszemélyek és szürkeimportok mennyiért értékesítik. Pont.

i6 Silver

(#330) gombsadi


gombsadi
aktív tag

"antennagate" megoldva. Itt a 4/b variáns:)
http://twitpic.com/262n5r
csak poén!

(#331) dionaea


dionaea
őstag

Bezzeg amikor kijött az n97 akkor mindenki hú meg ha. Aztán a szerencsétlen telefon úgy volt használhatatlan mint vas véső a gránit tömbön. Ja az olcsóbb volt igen 180k Ft
Lehet szidni meg minden de nem is kötelező megvenni.
Vannak hibái az biztos, vannak érthetetlen dolgok amikkel nem kezdett az apple semmit.pl bluetooth adat küldés,névjegy küldés egyszerűen,
Azt nem lehet rá mondani hogy rossz készülék. Rá álltak a fanokra akik kiadnak egy valag pénzt hogy ilyet vegyenek.Ez az üzlet. Nokia ugyan ezt csinálja. 25 bőrt húz le egy készülékéről. Csak keményebben,apple nek 2007 óta megjelent 4 készüléke. Nokának 2007 óta vagy 60 készülék. Jó okos telefonokból kb 30 van csak. jogos
. Mégis benne vannak a top 3 oprendszerben.

(#332) FRENK1988 válasza CBool (#323) üzenetére


FRENK1988
veterán

mert egy sokkal "gagyibb" telókban van. Ja meg mert sokkal gyorsabb mint bármi más file átvel. Nomag nekem van egy 8GB-s memkarim és nem kell adatmentéssel bajlódnom mert szinte minden a memkarin van. Meg h minden nap cserélni. A választás lehetőse nem lenne jó neked is?
TonTomika: Ki térdekel a külföldi. Hazánkba mennyi? Lehet kapni hivatalosan? Nem akkor fail:D Magyar árak érdekelnek külföldi "k@k@" nem

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#333) Typhoon47 válasza FRENK1988 (#332) üzenetére


Typhoon47
őstag

nincsenek magyar árak. kva nagy szürke importos lehúzások vannak. fogd fel.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#334) Misály válasza Typhoon47 (#333) üzenetére


Misály
addikt

abban igazat kell adni hogy az honi ar egyelore:)

(#335) FRENK1988 válasza Typhoon47 (#333) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ha veszek egy telefont akkor elvárom h tiszta forrásból "lepapírozva" kerüljön a tulajdonomba. Vessetek rám követ de egyenes ember vagyok (valamilyen szintig :DDD)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#336) akos727 válasza David75 (#313) üzenetére


akos727
senior tag

Kell, hogy legyen ekkora felhajtás akármelyik telefonnál is?:)

(#337) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nagyon vártam már ezt a tesztet. Nem rossz készülék, sőt második olvasatra már határozottan tetszik. Lehet hogy ilyen lesz a következő telefonom. :)

(#338) HardSanyeee válasza Valentino K. (#119) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ez megint olyan dolog, hogy ki mit használ ki a telefonján.

Igen, én szoktam használni a BT fájlküldést, leginkább zenéket vagy képeket küldök, esetleg videókat.

Az a baj, hogy lehet, hogy van HSPA a telefonban, de pl nekem sincs mobilinternet előfizetésem és akikkel fájlt szoktam cserélni azoknak sincs. Meg az email-el még az is a baj, hogy korlátozva van mennyi megát tudok átküldeni, mert olykor bizony 100-200 mega is gazdát cserél. Arról nem is beszélve, hogy egyrészt nem is erre van kitalálva a gyors mobilinternet, másrészt lehet, hogy nekem 3G-s a telefonom, de lehet hogy a másiknak EDGE-re se képes.

Szóval nem csak fikázásképp írtam, tényleg hiányzó funkció (ha nem az lenne, nem lenne megemlítve a cikkben se).

(#339) Magnum_


Magnum_
nagyúr

huh, jó készülék lett.

I humbly and respectfully decline™

(#340) manchester85 válasza FRENK1988 (#335) üzenetére


manchester85
addikt

Látom, az ostobaságnak magad se tudsz határokat szabni. Honnan a fél milliós ár? iPad-et se lehet itthon kapni hivatalosan, ha 300-ért árulnák, akkor annyi lenne az ára? Pont, hogy a külföldi, apple store-os ár a "tiszta forrás, lepapírozva" nem pedig a zug gsm-es. :R :W

Mivel még nincs itthon hivatalosan, így vagy a külföldi független árakat vedd példának, vagy várd meg a hazai hivatalos forgalmazást. De annak az égvilágon semmi értelme, hogy fél millióra hivatkozol, mert némelyik szürkeimportos gsm üzlet irreálisan sokért adja. Megjegyzem, az se fél milla azért. Ezen mi nem érthető?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#341) AkosL válasza FRENK1988 (#332) üzenetére


AkosL
aktív tag

aha, tehát a BT gyorsabb mint pl az n-es wifi...

te tényleg ennyire bízol a memkaridban? és ha esetleg ellopják/elveszted?

(#342) Xero válasza Csapi007 (#262) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem is ez alapján cseréltetem. Simán beviszem a gariba és kész. Akkor sem javítják hanem csere. A 3G-met is kicseréltettem félévesen hülye indokokkal mert agyon volt már karcolva. :)

Az árakat meglátjuk, de általában az a policy Apple-nél, hogy a régi termék árán kerül forgalomba az új, és a régi marad (ha marad) nyomott áron.

(#343) korpicschess válasza Csapi007 (#310) üzenetére


korpicschess
veterán

Hiába pofátlan a Voda és a Telenor árazása, hogyha potenciális ügyfeleket akarnak szerezni, ami az iPhone kapcsán elég nagy tábor akkor bizony engedni fognak az árból, úgysem a telefonon van a hasznuk, hanem, hogy magukhoz láncolnak...
Kiváncsi vagyok mennyi lesz, de nekem is céges kedvezménnyel meglenne, nem kéne fél millás havidíjakat sem aláírni, csak adják jó árban előfizuval :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#344) peterk válasza Everman (#305) üzenetére


peterk
senior tag

"A divX és az mkv mivel kompatibilis? Mondj egy legális forrást, ahol ebben a formátumban érsz el tartalmat."

Ezt most nem komolyan kérdezted ugye? :) A TV-m lejátssza, az asztali Bluray lejátszóm lejátssza, a médialejátszóm lejátssza, a telefonom lejátssza, a számítógépem lejátssza, az autó hifim lejátssza. Hogyan, mivel lehetne még ennél kompatibilisebb? :)

A legális forrás pedig például a szomszédom. Vagy én magam. Felveszem a Cowboys - Giants meccset, átteszem mkv konténerbe, és szeretném megnézni. Vagy rögzítem a gyerekem születését egy kamerával, leszedem, átteszem mkv-ba és rámásolnék pár percet belőle a telóra. Szóval ilyesmi. :)

Egyébként pedig tőlem az Apple azt csinál amit akar, én csak azért kérdezem, hogy nekem az életben megfelel-e. Hát nem. (Még szerencse, hogy nagyon casual vagyok multimédia ügyben. ;) )

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#345) Barthezz2 válasza AkosL (#341) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

n-es wifi-n hol küldesz két telefon közt adatot? :U

Everybody lies.

(#346) Xero válasza Motion_Blur (#327) üzenetére


Xero
nagyúr

Biztos, hogy nem ez fog történni, lévén a Gs ára egyszer már csökkentve volt a bevezetése óta. A bevezetéskor meglévő árát kell figyelembe venni ami olyan 50-60e körül volt ugyan ilyen feltételek mellett emlékeim szerint!

(#347) htibi20


htibi20
csendes tag

király! :D upp

(#348) FRENK1988 válasza AkosL (#341) üzenetére


FRENK1988
veterán

ezt ki állította jómadár? Meg mire használnád a BT-t? Na mindegy megyek innen a sok elvakult fantől.
Az árra: Majd ha lesz ITTHONI MÁRKAKERESKEDÉSBŐL ár és i4 akkor tárjünk erre a beszélgetésre vissza.
Na szevasztok gyíkok én leléptem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#349) Csapi007 válasza korpicschess (#343) üzenetére


Csapi007
veterán

De Vodának, Telenornak nyilván az a célja hogy új ügyfeleket szerezzen. És hiába vagyok Vodás, ha T-nél 20-40k-val olcsóbb én bizony átmennék ezért. Tehát ekkor még csak nem is szerzett új ügyfelet, hanem elvesztett egy régit.
Viszont ha lemennek a T árszabására akkor meg a többi telefonuk árát is csökkenteniük illene. Majd meglátjuk...
Céges dolog az nyilávn teljesen más. Én is úgy szereztem 32GB-os 3GS-t, olcsón.

Xero: Tudom, nekem is cserélték már egyszer. Bár egy hónap után (ha nincs baja) nem látom értelmét cserének.

"Csak úgy mondom"

(#350) Kashim


Kashim
őstag

Fejemet fogom néhány embertől komolyan mondom... Legjobb, ha már nincs fogás a telefonon, pedig de, akkor fikázzuk a usereket.

Egy kérdés:
Új mobil Youtube oldalt néztétek a telefonnal? A képen csak az alap klienst látom. Ugyanúgy ki lehet rakni az ikonját, gyakorlatilag egy könyvjelző, de sokkal jobb mint a beépített mert a jelenlegi funkciókat tartalmazza.
Kérdésem csak annyi, hogy ott is lekorlátozza a minőséget? Én így 3G-n vagy akár Edge-en is tudok HQ-t nézni, bár utóbbin nincs értelme, mert a leggyengébb minőséget is alig akarja néha betölteni. Gondolom iPhone4-nél már inkább a HD gomb dukálna, megjelenik vagy az újon is csak HQ minőség a max?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.