Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) superxaba


superxaba
tag

Win7-en futó Chrome 12.0.742.112 összeomlik amikor iPhone4 iOS 4.3-el rá-, vagy lecsatlakozok a számítógépről.
Miért?

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4002) icecave válasza superxaba (#4001) üzenetére


icecave
nagyúr

Jó kérdés, de sztem rj a supportnak. Én is sokszor irtam már, amelyik programnél kellett, és visszirtak kisvártatva, hogy javitva. :)

(#4003) superxaba válasza icecave (#4002) üzenetére


superxaba
tag

gondolom króm szupportnak...

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4004) icecave válasza superxaba (#4003) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, annak. Én számos iPhone program fejlesztőjének irtam, ha volt ilyen jellegű problémám, és meglepően rendesek voltak, és javitották is. Ha nem irtsz nekik, nem fogják tudni, hogy para van, mint ahogyan a firefox supportos vicc:

Az user ir a supportnak: "Összeomlott ez a szar"
Jött a válasz a supporttól: "Köszönjük visszajelzését, de mitől omlott össze ez a szar?" :D

[ Szerkesztve ]

(#4005) tyupixxx


tyupixxx
csendes tag

hali!
nekem még egy olyan kérdésem lenne, hogy valakinek van valami megoldása/app-ja amivel bluetoothon tudok küldeni fájlokat, nem csak iOS-es eszközök közt? köszi!

(#4006) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Hali

Ma sajna ügyetlen voltam és leejtettem a telefonom, jól össze is tört. Már lassan egy éve fizetem a teljeskörű biztosítást a a Trénél (anno még 790ft volt) úgyhogy elvileg no para :B

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy mire is számíthatok? :U

(#4007) superxaba válasza tyupixxx (#4005) üzenetére


superxaba
tag

Appstore-ban keress rá arra, hogy Bluetooth

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4008) tyupixxx válasza superxaba (#4007) üzenetére


tyupixxx
csendes tag

kismillió van olyan, ami csak iOS es eszközök közt működik, viszont ami más eszközökkel is, olyan nem, és amint említettem, nekem olyanra lenne szükségem!

(#4009) Mappa válasza GeneraL_XTX (#4006) üzenetére


Mappa
addikt

itt kérdezd inkább :K iPhone használók szakmai topikja

nem kötelező megadni

(#4010) tyupixxx


tyupixxx
csendes tag

hali

valszeg hülye kédés, de egy kis helpre lenne szükségem. na most jailbreakeltem a telót, de nemvágom hogyan tovább, ohgy az appstoreból tudjak ingyen tölteni. mert továbbra is kér apple ID-t valaki tud segíteni hogy is működik? köszönöm!

(#4011) Mappa válasza tyupixxx (#4010) üzenetére


Mappa
addikt

[link]

nem kötelező megadni

(#4012) tyupixxx válasza Mappa (#4011) üzenetére


tyupixxx
csendes tag

köszönöm

(#4013) tyupixxx


tyupixxx
csendes tag

valaki esetleg tudna adni egy linket vagy valamit, hogy ez a celeste progi honnan éehet beszerezni ingyenesen?

(#4014) icecave válasza tyupixxx (#4013) üzenetére


icecave
nagyúr

Tilos a warez, szóval marad a google a barátod.

(#4015) Mappa válasza icecave (#4014) üzenetére


Mappa
addikt

OFF: jó lett az avatarod :DDD

nem kötelező megadni

(#4016) icecave válasza Mappa (#4015) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, elég sokáig agyaltunk rajta Wyll barátommal :)

tyupixxx: Egyébként nem azért találtál fel a JB-t, hogy warezolhassanak a népek, én sem azért csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#4017) R2D20208


R2D20208
addikt

Halihó! Nagyon új vagyok (iphone téren) de nagyon gondolkodom a vételen. Másodkézből látom 100 körül már mozgolódik garis iphone 4. Nagyon rövid vélemény, elégedettség, ha valaki megosztaná: 1 : akksiidő 2 : multimédia (video, fotok) 3 : stabilitás 4 : formázhatóság, témázhatóság. Én eddig andriodos voltam , vagyok, de váltanék picit más világba. Érdemes ? Köszönöm előre is a válaszokat! Üdv : Én :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4018) superxaba válasza R2D20208 (#4017) üzenetére


superxaba
tag

1.: féléves iPH4-em bekapcsolva hagyott kijelzővel óránként 10%-ot veszít aksiból. Én így teszteltem...

2.: telefontól több mint elég mind a videófelvevő, mind a fotótudománya, bekapcsolt HDR-vel pláne, letölthető (akár ingyenes kiegészjtőkkel pláne - pl. Timelaps videók készítése)

3.: stabilitás: 200%, fél év alatt egyszer sem kell újraindítani lefagyás miatt

4.: formázhatóság eszembe sem jutott, nekem gyárilag is kézreálló, plusz majd jön az iOS5, azzal méginkább, de jailbreak után szabad kezed van!

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4019) tyupixxx


tyupixxx
csendes tag

hali!
mondjuk én nem vagyok túl régi i4 tulajdonos, de azért mondok véleményt, hátha segít.
én nagyon elégedett vagyok ezzel a kis készülékkel, monjduk nekem elég nagy váltás volt ermt előtte nokia 5310-em volt, de azért elég sok telóttesztelgettem, főleg ios vs android, személy szerint jobban tetszett az ios.

1: az aksi idő szerintem egész korrekt, ha odafigyelsz mikor mi megy és mi nem megy, pl ha kikapcsolsz minden háttérben futó progit, plusz wifi stb, akkor elég jól bírja, de ha gyúrod rendesen a gépet akkor is bírja 1 napot.

2: nagyon szép videót és képet csinál, szerintem teljesen elég, nagyobb megapixel szerintem kihasználatlan lenne, valamint az 1080p-s videókészítés is, 720p több mint elég.

3: teljesen stabil és gyors.

4:nekem jb-elve van, lehet pofázgatni elég szépen, amint mondtam anynira nem ismerem még de azért úgytudom az androidott jobban lehet moddingolni formázgatni, persze ezt is de ezt csak így zárójelben mondom.

(#4020) CragON


CragON
aktív tag

Sziasztok,

visszaolvasgattam de nem találtam egy összefoglaló irományt navigációval kapcsolatban ezért kérem a segítséget.

Hamarosan meglesz az I4-em és fontos számomra a navigáció (autóban használom).
Eddig Nokia navigációt használtam ingyenesen. Ezt a jó szokást meg szeretném tartani, tehát a kérdésem az, hogy az I4-en van ingyenes navi, vagy felemészt némi adatforgalmat?
Google maps-al lehet útvonalat tervezni?
lehet rátenni más navigációs progikata amik ingyenesek? JB-ni kell ahhoz? Ha eredetit megveszem ahhoz is kell JB?

(#4021) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szoftverfrissítéstől lehetséges valamilyen adatvesztés? Pl. telefonszámok, sms-ek, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4022) icecave válasza Bjørgersson (#4021) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha nincs backupod, akkor persze.

(#4023) pcpartner


pcpartner
csendes tag

Sziasztok!

Van egy iphone 4em, aminek a színei, hát hogyis mondjam, egy kicsit fakóbbak, szürkésebb árnyalatúak, mint egy másik összehasonlított i4nek.
Hallottam olyat,hogy valaki a fehér szín sárgás árnyalatára panaszkodott. Nálam ez nincs abszolút, a fehér, az tökéletes fehér. Csupán a menübe, felül pl. Amikor megjelennek a világos kékes menüfelirat hátterek, akkor tompább kék, inkább szűrkésebb mint egy másik i4nél.

Létezik itt is, mint pl. A super amolednél, hogy nincs két egyforma kijelző, vagy szín kalibráció?

Szívesen várnék 1-2 véleményt.

Nagyon köszi előre is.

Üdv.

(#4024) Newyorker


Newyorker
addikt

skacok, hogy tudok a fotókönyvtár nevű mappából a képeket kitörölni?

van egy filmtekercs nevű mappa, abból tudok, de a fotókönyvtárból nem, mi az oka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4025) ByB


ByB
addikt

Adott egy más telefonba (és iPadbe is) működő Telenor SIM és egy más SIM-mel működő iPhone (abszolút legálisan kártyafüggetlen) és tegnap óta egymással nem működnek. Szerintetek mi lehet a probléma? :F

ui.: Nem egy hasonló esetet halottam a közvetlen környezetembe.

(#4026) superxaba válasza Newyorker (#4024) üzenetére


superxaba
tag

nem mindegy honnan törlöd?

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4027) superxaba válasza ByB (#4025) üzenetére


superxaba
tag

na, ez kizárt dolog, mert nem értem hogymitkérdezel!

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#4028) ByB válasza ByB (#4025) üzenetére


ByB
addikt

A Telenor adótorony cseréi miatt, jó pár iPhone nem tud csatlakozni a Telenor hálózathoz. A szolgáltató tud a problémáról és dolgozik rajta, de hogy meddig... :(

(#4029) Enjoy válasza ByB (#4028) üzenetére


Enjoy
addikt

De az mitől lehet, hogy csak iPhone-ok érintettek ebben?
Mitől más, mint bármely más kártyafüggetlen készülék..
(Vágom, hogy a Telenornak nem jött össze a megegyezés almával, s nem árulnak iPhone-okat, de más független készülékkel nincs ilyen jellegű probléma tudtommal)
-
Amúgy megoldódott?

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#4030) hgizmo válasza Enjoy (#4029) üzenetére


hgizmo
csendes tag

Nem csak iphone. Térerő nagyon gyenge, épületen belül többször egyáltalán nincs. Főnökömnek ip4, nekem HTC Legend...

(#4031) gyuri2008 válasza ByB (#4028) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Ezt is érdemes elolvasni [link]

(#4032) NoX válasza gyuri2008 (#4031) üzenetére


NoX
senior tag

(#4033) bandigno


bandigno
senior tag

sziasztok! csak egy egyszerű kérdésem lenne! a garancia a teló aktiválásával indul? jah, nincs garanciapapír sem a dobozban, gondolom minden már online működik..?
nem rajongtam/rajongok bizonyos kötöttségek miatt az almáért, de most talán beleszaladok mégis, itt csücsül mellettem, de még ez "befolyásol" :)

(#4034) icecave válasza bandigno (#4033) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ hol vetted... papírnak kellene lennie, de az európában árusított gyári függetleneket szervizeli itthon a starking garpapír nélkül is. Ami pedig szolgáltatónál lett véve, az csak a szolgáltatóhoz vihető vissza (oda kell papír, mert szerződéskor ad).
Igen, Onnan indul, amikor aktiválod. Ha tévednék, itt kiderül: [link]

(#4035) bandigno válasza icecave (#4034) üzenetére


bandigno
senior tag

teljesen független, bár a fokozás felesleges :) nem szolgáltatós! szóval akkor ha én bontottam le a fóliát a dobozról és aktiváltam, akkor állják a sarat az almások, ha vmit elb@sztak, ill a beszállítók :) EZ érdekel(t)! thx

(#4036) icecave válasza bandigno (#4035) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, de arra figyelj, hogy európai legyen, szóval ha kanadai, vagy egyéb appsoreban vettek gyári függetlent, azt nem fogják itthon szervizelni, hiába gyári független.

(#4037) bandigno


bandigno
senior tag

SK, mint kiderült az online fordításból (mellékelt papírok), szóval már megnyugtató! :) Köszi!!! (A származását is beleértve, nem kizárólag azt, hogy melyik országból való!:) )

(#4038) bandigno


bandigno
senior tag

valami használható offline navigációt tudtok nekem ajánlani? elég egy "pontos" Mo-ra kiterjedő! Az sem baj, ha ingyenes, nézegetem a store-ban levőket, de melyikre érdemes ráugrani? Köszi! :)

(#4039) Bilux


Bilux
veterán

Na, symbian, majd maemo, majd android, majd wp7 után megérkeztem ide is :D :C
Hamar gyors kérdés ami fontos számomra kontaktokat hogyan tudom rávarázsolni a telefonra?
Eddig a gmail fiókommal szinkronizáltam mindig.
Aztán elkezdek olvasgatni. :U :K

Ja és ha jailbreak-elt a telefon azt mondták nekem, hogy ne kapcsoljam ki a telefont mert csak gépredugva lehet újraindítani. Ezt nem értettem :F
Egyébként ha gyári szoftot akarok rárakni azt bármikor megtehetem? Max nem lesz jailbreakom igaz? Romfrissítéshez valami leírást küldhetnétek vagy linket.
Mire figyeljek milyen basebandra meg hasonló.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4040) talamasca válasza Bilux (#4039) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem rosszak a kérdéseid, csak éppen a telefonról nem írtál semmit.
Függő, független, hányas iOS, stb...
Így nehéz segíteni! ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#4041) Bilux válasza talamasca (#4040) üzenetére


Bilux
veterán

Átmentem a szakmai topicba. :R

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4042) tezsparker13


tezsparker13
tag

Sziasztok

Bocsi, hogy itt kérdezem meg, de Apple iPhon 3GS-nél hol lehet megnézni, hogy mennyi idős? Csak mert most vennék egyet használtan és szeretném átnézni rendesen.

(#4043) CoDWaW07 válasza tezsparker13 (#4042) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Kérd el az eladótól a szériaszámot és Pitt írd be

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#4044) bendikeee11


bendikeee11
tag

Sziasztok.
Egy nagy problémám lenne.
iphone 4-em van és 4.3.3-as rendszer volt rajta.
downgradelni akartam 4.2.1 de nem sikerült
letöltöttem a tinyumbrella-t és youtube-os videó alapján próbáltam.
Kezdő vagyok ebbe így valamit elrontottam az shsh fájlok lementésében is amit nemtudok hogy micsoda...
Ezek után nemérdekel és csak simán restorolni akartam a telefont 4.3.3-as rendszeren de hibát írt ki...
Aztán már inkább ráhagytam az iTunes-ra hogy rátegye a 4.3.5-ös rendszert...letöltötte elkezdte restorolni de hibát írt ki megint...
szóval most ott vagyok hogy nincs rajta rendszer csak aztmutatja hogy tegyem itunes-ra és még a legújabb rendszert se tudom rátenni...:S valaki segítsen légyszi..

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#4045) icecave válasza bendikeee11 (#4044) üzenetére


icecave
nagyúr

shsh-t még akkor kellett volna lementened, mikor a 4.3.3 rajta volt,igy vissza tudtad volna tenni. Donwgradelni 4.2.1-re is csak akkor tudtál volna, ha amikor még 4.2.1 volt a telefonodon, akkor szintén lemented az shsh-t. Igy csak a legújabbat tudod feltenni, próbálkozz, menni fog.

(#4046) bendikeee11 válasza icecave (#4045) üzenetére


bendikeee11
tag

Nem igazán vágom ezt az shsh dolgot..:S hogy mégis hogyan kell csinálni.
De updatelni se tudom 4.3.5-re mert hibát ír ki 1013-as hiba..
Utána néztem apple honlapján olyat írtak hogy valami hosts fileokkal kell csinálni valamit vagy a nettel van valami baj..Ha meg ígyse jó akkor próbáljam meg egy másik gépen..
Most ittvagyok egyik ismerősömnél itt próbálom meg..de ha így se jó akkor nemtudom mit csináljak...esetleg ha valaki tudja pontosabban mi azaz 1013 hiba és hogyan lehet helyrehozni azt nagyon megköszönném..

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#4047) icecave válasza bendikeee11 (#4046) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem update kell ilyenkor,hanem restore. Mostmár mindegy is az shsh, elkéstél a mentéssel, csak a legújabb szoftot tudod feltenni már, a 4.3.5-öt. 1013-as hiba nem kellene, hogy legyen, ha restore-al frissitesz legújabb szoftra.

[ Szerkesztve ]

(#4048) bendikeee11 válasza icecave (#4047) üzenetére


bendikeee11
tag

Most ismerősnél is megpróbáltam restorolni a legújabb rendszerre és 1013-as hibával kidob....:S ilyenkor mit csináljak?:S

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#4049) icecave válasza bendikeee11 (#4048) üzenetére


icecave
nagyúr

Linkeltem, összeszedve a variációkat.

(#4050) bendikeee11


bendikeee11
tag

Bocsi.:) Nem vettem észre a linket. Most próbálom meg újra. Most már kitöröltem a hosts file-ból az apple sorokat..Hátha így jó lesz:S

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.