Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balintXD


balintXD
tag

Na ezt már sokan várták... :C

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#2) g4mer


g4mer
senior tag

Köszönöm :R

Sic Parvis Magna

(#5) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Erről van szó, fasza minőségi teszt!
Köszönjük !

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6) [Ace]


[Ace]
aktív tag

Jó, hogy van videós rész is, de miért nem kerestek egy olyan embert, aki hasonló színvonalúan csinálná, mint amilyenek a szöveges részek?

:: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

(#7) postajoska


postajoska
tag

Véégre... :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Teljesen fölösleges volt beleszőni ezeket a flamekeltő sorokat, már baromi unalmas. Gondolok itt az első lap második kép alatti szövegre.

(#9) Gál István


Gál István
senior tag

Veszek majd egy ilyen telefont 150k-ért és nyilván még leragasztózóm meg idióta tokba fogom rakni, hogy megfelelően működjön. Belefér... :W Nemkéne.

[ Szerkesztve ]

(#10) Blaise


Blaise
veterán

Korrekt cikk :R

KELL egy ilyen ! :)

(#11) RaveForce


RaveForce
veterán

hát ez aztán a giga-teszt, rekordnak számít, v voltmár ennél nagyobb terjedelmű is? :)
elolvasni márcsak Optimus.day után fogom, lassan indulás :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) szentkuti11 válasza RaveForce (#11) üzenetére


szentkuti11
addikt

Honnan jössz?

[ Szerkesztve ]

(#13) Karma


Karma
félisten

Köszi a celluxos próbát :R

Sajnálom, hogy nem jött össze az importálási kísérletem Angliából, nagyon ütős eszköz. Szerintem 160k-ért simán versenyképes mindennel a piacon, sőt, lakkozást/ragasztást/tokozást belevéve is.

“All nothings are not equal.”

(#14) Atlantis


Atlantis
veterán

Szép, korrekt írás.

Túl van ez az antenna-kérdés lihegve. Mindig volt valami nyafogás az iPhone-ok megjelenése körül, repedtek, kigyulladtak, stb...Most ez van. Beszélnek róluk, megvan a reklám. A tesztelők is írták, hogy elő lehet idézni ugyan, de nem sűrűn fog ez gondot okozni.

Mondjuk engem bosszantana a dolog, mert itt Zalában a T-mobil lefedettsége eléggé, hm....szal a Telenor jobb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15) Pantal


Pantal
senior tag

Videó végén: Year: 2001:D Még olvasom a tesztet, eddig nagyon jó! :)

(#16) P00By


P00By
nagyúr

Jó kis írás!
Köszönjük :R

(#17) RaveForce válasza szentkuti11 (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

kecskemét :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Alexios


Alexios
veterán

Ha tényleg kapható lesz a telenornál akkor azt hiszem megveszem életem első iphone-ját.

(#19) fateless


fateless
veterán

Tetszetős készülék, örömmel használnék egyet (hogy meddig, azt nem tudom).

Tényleg jó lenne, ha megjelenne mindhárom szolgáltatónál, még ha ez nem is jelentené azt, hogy beruházok egyre, de legalább lenne vajmi esélye.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszonom a cikket. Tetszett
Ez az eddigi legjobb iPhone terero problema ide vagy oda :)

"There is nothing permanent except change"

(#21) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jó lett a teszt, jól körüljártátok, bár én is kihagytam volna a flmae-re buzdító sorokat. :R

Azt hiszem, a rekord negyedév és rekord iPad eladás mellé majd felteszi a polcra az iPhone 4 rekordjait is az Apple. Ezt midnenképp el kell ismernie mindenkinek most és később is.

[ Szerkesztve ]

(#22) g4mer


g4mer
senior tag

Szinte mindegyik képnél hiányzik egy térerő csík :( Amúgy nem úgy volt, hogy 1GHzes proci van benne?

Sic Parvis Magna

(#23) stevve válasza g4mer (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem, csökkentett órajelen fut az iPad-hez képest, ezt már egy ideje lehetett tudni...

(#24) David75 válasza g4mer (#22) üzenetére


David75
őstag

Ezt én se értem.

Amúgy a telefont nagyon várom.Nekem szeptember másodikán lejár a két éves ikon400 szerződésem a t-nél és akkor veszek is a kiöregedett 3G-m helyett egy ilyet.

Csak azt nem tudom legközelebb mit tudnak majd újítani...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

nem rossz, bár a facetime sz*rt sem ér... :D

(#26) Atlantis válasza David75 (#24) üzenetére


Atlantis
veterán

Kétlem, hogy akkor már elérhető lesz itthon, ha mégis, max. 1-2 fővárosi üzletben lesz 3 darab a csókosoknak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27) m@xsys


m@xsys
senior tag

Jo lett a cikk! :R Ezert szeretlek titeket olvasni

(#28) g4mer válasza stevve (#23) üzenetére


g4mer
senior tag

Akkor majd jövőre meglesz az 1 Ghz :DDD Mind1, attól még kell ez a teló, csak az árazásra vagyok kíváncsi, mert 100knál többet nem akarok érte kiadni ikon 200ba...

Sic Parvis Magna

(#29) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

koszi a cikket cool lett
Meg nekem is bejon a cucc :DD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30) Atos23


Atos23
senior tag

Azt hittem még még egy antennafikázós cikk, már majdnem sírtam :DDD

(#31) Jadro


Jadro
veterán

Szuper cucc, nem vitás. Külsőre eddig ez tetszik a legjobban és szerencsére már belsőleg is tudja amit szeretnék. Már csak az ára riaszt el, de ez így is marad. Ekkora hype mellett nem lesz olcsóbb az biztos.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#32) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Köszönjük a tesztet élmény volt olvasni.

A dizájnból szerény véleményem szerint, többet is kihozhattak volna, nekem jobban tetszett volna, ha olyan lenni a formája, mint az ipod nanonak, de ezt külön hangsúlyozom, hogy ez ízlés kérdése.

A "cucc" nem csúnya, szerintem szép, de nagyobb kijelző ráfért volna, de így is elég nagy.

Kamera, szerintem egész, jó a képminőség meglepően jó mobilhoz képest.

Egész jó lett a telefon, elméletben úgy tudom 1 Ghz CPU lesz benne, de hát akkor végül nem is azt rakták bele.

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#33) David75 válasza Atlantis (#26) üzenetére


David75
őstag

Hát nagyon remélem hogy nem lesz igazad de ha mégis hát akkor várok...Úgy se lenne pénzem függetlenül megvenni meg sajnálnám is rá a pénzt no meg nem is vagyok elég hülye hozzá... Mondjuk azt se döntöttem el milyen színben vegyek.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#34) korpicschess


korpicschess
veterán

Áh most fogom elolvasni ;] Már vártam :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nem akarok kukacoskodni, de sztem egyáltalán nincs iPhone-ban java támogatás, specifikációk szerint pedig van....

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#36) sagesz93


sagesz93
addikt

nagyon jó lett a teszt, a telefon sem rossz. :N

(#37) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Igen akinek kell "az apple szirupos világa" az megveszi. Le cseng a hype, jönnek a rá ígérő gépek...
Bog én úgy emlékszem mintha japánban van(vagy volt?)olyan sharp készülék aminek 1024x768 volt a kijelzö felbontása kissebb képátlóval, nem?

(#39) Bog válasza HyP3b0y (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sry, copy-paste volt a specitábla, oszt benne maradt...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) David75 válasza Crydan (#38) üzenetére


David75
őstag

mert átküldhetnéd a store-ból letöltött drm-mentes zenéidet és akkor a többieknek nem kellene megvenniük...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#41) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az első szifon ami még nekem is kéne.Gondolom a térerő gondot megoldják.

(#42) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jó teszt lett. :)
A kijelző nagyon jó, még külsőleg is rendben van.
De azért nem vennék Apple-t.

(#43) JoeYi


JoeYi
őstag

370k reális érte?

(#44) Bog válasza gombsadi (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sharp 904 és VGA.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) bok92


bok92
addikt

Már nagyon vártam a tesztet :)) Kitűnő munka lett, és a telefon is szuper.Antenna dologtól függetlenül szeretnék egy ilyen készüléket :D

(#46) HyP3b0y válasza JoeYi (#43) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

210k körül van a 16GB és 250-260k a 32GB :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#47) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Előre elnézést mindenkitől, nem akarok senki lelki világába beletaposni, de számomra, nem is tudom mi a jó szó, túl "óvatos" lett a teszt..

A kamera fejlődése az előző generációkhoz képest szép és jó, de 2010-ben egy mobil ha közel 0 beállítási opcióval rendelkezik ezen a téren nálatok nem szokott a "jó kamera" kategóriába tartozni. Most finoman meg van említve az egész, és kész..
A zenelejátszó szinte el van intézve azzal, hogy olyan "almás". Személy szerint érdekelne, mint minden más telefonnál, hogy pl kihangosítva hogy szól? füles? eq? ... Lehet valakinek ez triviális, de én(és szvsz sokan mások) nem hallgatok egész nap iPhone-t, de számomra fontos a zene, és érdekelne.
Képnézegetés? Szövegbevitel? sms, mms, mail?

Tudom, olvassam el az előző tesztet, de mégis csak új iOS, valami csak más, és szerintem jópár dolog van, ami minden tesztben benne van, itt meg meg sincs említve, annyira se, hogy olvassam el az előzőben, mert ugyan az.. Más telefon "le van oltva", ha csak kicsit is, mikor valami hiányosság jelentkezik, itt ilyen sincs..
Tényleg nem kukacoskodás, de ez a teszt szerintem nem a tőletek megszokott, bármely más telefonnál olvasható stílus.

Ennek ellenére a telefon szerintem is jó, és ha 200k körül(nekünk jobb ha alatt) kapható lesz, akkor a plecsni is jár. :R

Everybody lies.

(#48) gombsadi válasza Bog (#44) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Valamivel kevertem. Kösz

(#49) Jhonny06 válasza Barthezz2 (#47) üzenetére


Jhonny06
veterán

A kevés beállítási lehetőség mellé viszont az egyik legjobb képminőségű kamera párosul a piacon lévő modellek közül, azért ez nagyon nem mindegy. És akkor tovább lehet vinni, hogy szar képminőség mellett hiába állítgatsz. Ez összességében is inkább a pozitív irányba húzza a mérleget.

[ Szerkesztve ]

(#50) Mappa


Mappa
addikt

jó kis kütyü formailag mindent ver nálam ezért is tetszik csak ez a 4-es
a barométeres kép nagyon brutál
ez az antenna,térerő mizéria engem nem nagyon érdekel.
rádió nincs :ezt nem tudtam hogy kimarad belelő ..mínusz pont
ha kulturált áron lehet majd beszerezni akkor desire cséndzs

Ott vagyok :DD

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.