Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

mondjuk azt hozzá kell tenni hogy azért az i4 jóval kevésbé karcolódik mint az eddigi modellek, aki vigyáz rá nem hinném hogy normál esetben megkarcolódna.

én ideiglenesen egy Golla tokban hordom (olyan pénztárcaszerű de jó mert pl teljesen vízálló) amit még a Galaxy S-em mellé vettem.

(#2002) icecave válasza GeneraL_XTX (#2000) üzenetére


icecave
nagyúr

Jövő hét végefelé remélem, de kb. 1-2 ami még nem befoglalt. Viszont amikor a bumpert ráteszed, lehet felkapja a fólia szélét... én is ettől parázok,ha megjön az ingyenes bumperem.

(#2003) talamasca


talamasca
senior tag

Ha valaki tud az országban elérhető iPhone 4 32gb-os modellt valamelyik T-Mobile üzletben, jelezze legyen szíves privátban!
Köszi!

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2004) GeneraL_XTX válasza icecave (#2002) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

akkor én egyet befoglalnék ha lehet. :DDD thx

a bumper is akkor jön meg remélem (írták hogy 1 héten belül meg szokták kapni remélem is mert a haver 11.-én jön haza remélem addigra már ott lesz a bumper)

(#2005) icecave válasza GeneraL_XTX (#2004) üzenetére


icecave
nagyúr

Én 23.án rendeltem az Appon belül, és 4.én fog megérkezni az Angliai címre.

Lehet persze, dobj egy PÜ-t, hogy tudjam, és hogy postát szeretnél, vagy személyes átvételt.
Itt minden infót megtalálsz, csak azóta érvénytelenítettem a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok valaki vásárolt úgy Iphone 4-et, hogy simán készülékcserével és nem új előfizuval és nem korábban meglévő IKON csomag meghosszabbítással?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#2007) kleinguru válasza Newyorker (#2006) üzenetére


kleinguru
addikt

Aham:)!

Siker10-->etalon team s
Miért?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2008) whited


whited
addikt

Hy
arról mit lehet tudni hogy pl kaposváron mikor lehet a leghamarabb venni? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2009) talamasca válasza whited (#2008) üzenetére


talamasca
senior tag

Szintén kaposvári vagyok, de egyelőre még az értékesítési pontokon sem tudnak árulni... :(

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2010) Newyorker válasza kleinguru (#2007) üzenetére


Newyorker
addikt

mert én is így akarok.

mitől függ az ára készülékcserénél?
illetve részletfizetés megoldható?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#2011) HXY válasza icecave (#2005) üzenetére


HXY
addikt

Magyar címre nem is lehet kérni?

(#2012) icecave válasza HXY (#2011) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, de mivel szept. 30ig volt az ingyen tok akció, így már mindegy is.

(#2013) Donald válasza icecave (#1986) üzenetére


Donald
tag

Ez stimm, de még mindig nem értem, hogy ennyire sóherek az almánál, vagy ennyire bénák a tervezők. A régi Nokia 5500-asomnál olyan jó távvezérlős headsetet adnak alapból, ami kicsi, rádiót-ami a telcsibe bele van épitve, és kihangositható is- vezérel és mindez kb 5-6 éve, egy középkategóriás telefonban. A mostani "fapadosokban " is ott kandikál és rds-t is tud nagyon sok. :F No mindegy, tegnap óta én is I4-tulaj lettem, még mindig a külső rádióvevővel... ;) ( T-mobilhoz érkezett pár db...)

(#2014) Donald válasza Newyorker (#2006) üzenetére


Donald
tag

Én tegnap vettem, de nem cserével, azaz maradt a 3-asom- ami eladó :)) - 200-asba mentem át a 400 helyett és részletfizu 1 évre. Cirka 30e induló, 7500,- / 12 hó.

(#2015) whited válasza Donald (#2014) üzenetére


whited
addikt

hol tudtál venni i4-t? :Y :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2016) Atombalu


Atombalu
senior tag

Ki tudná valaki próbálni, hogy felrakja az ingyenes fring programot iphone 4-re és ott bejelentkezve az msn-re tud-e videóhívást kezdeményezni más msn felhasználóval?

Mert ugye tudjuk, hogy Skype-on nincs videóhívás. Fringből is ki lett vonva a Skype. Nekem pedig kéne és nem találok alternatív megoldást.

iPhone 5

(#2017) joey04 válasza Donald (#2013) üzenetére


joey04
titán

sóherek. az ipod nanoban már benne van. Az új iphoneban talán ez lesz az egyik újdonság, amit szoftveresen nem kaphatnak meg az előző modellek. bár régebben olvastam, hogy elvileg a hw benne volt már a gs-ben is, nem tudom igaz-e, de ha még az is, akkor sem aktiválja azt soha az Apple szvsz...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2018) BoneDragon válasza icecave (#2012) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mikor jön meg az IS szállítmány?

(#2019) Donald válasza whited (#2015) üzenetére


Donald
tag

Westend, T-mobil, alagsor. :)

(#2020) alexxxx válasza BossBoss (#1972) üzenetére


alexxxx
csendes tag

Nem látom a paypalt mint lehetséges fizetési alternatívát..?

(#2021) icecave válasza BoneDragon (#2018) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak jövő héten sajnos. Hiába, a posta nem hazudtolja meg magát...

(#2022) BoneDragon válasza icecave (#2021) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nagyon jó.. Lassan már egy hete leesett róla a gyári fólia és így eléggé féltem a drágát :O

(#2023) geri|


geri|
aktív tag

Vettem hozzá tokot! Ajánlanám mindenkinek! Praktikussági szempontból mindenképpen musthave, viszont külsőre teljesen szubjektív a véleményem, hogy nekem tetszik!

Olyan mint egy fekete bumper+a hátoldalát is védi!

(a beszámolót nem felejtettem el, csak 1 hét használatot mindenképpen meg akartam várni)

LiveStrong

(#2024) <NewL>


<NewL>
addikt

egyszerre kielehet lépni a megnyitott taskokból jb nélkül? vagy egyesével rárezegtetni és ikszre bökni? :F
olvastam több helyen, hogy ez a multitask nem is annyira jó megoldás, éjszaka több %-ot is merít az akksin, ha meg sok appot hagy bent az ember fél nap alatt is lemerül.

There's an app for that

(#2026) Donald válasza geri| (#2023) üzenetére


Donald
tag

Én meg fóliát szerettem volna venni az elejére, de csak mosolyogtak mindenhol, hogy az nincs. És még azt se mondtam, hogy a mattitott felületü lenne a tuti. :(
Ez a Bumperszerü házikó nem rossz, de az ára? :((

(#2027) Donald válasza alonsofan (#2025) üzenetére


Donald
tag

Ez már jobban hangzik, még postával is occsóbb, mint itt Bp-n.

(#2028) narancsnn válasza Atombalu (#2016) üzenetére


narancsnn
senior tag

Atombalu!

Én próbáltam körülbelül két hete, de csak úgy tudtam, hogy a tesóm n97minijén is bejelntkezett frinngre, és rákerestem a felhasználójára(tehát nem az msn-en keresztül) egyszóval csak azzal tudsz videóhívást kezdeményeztni aki fringen be van regelve!

Remélem érthető voltam :C :C

Üdv

(#2029) narancsnn


narancsnn
senior tag

Ismét feltenném a kérdésem :F :W

Valkinek nincs kedve kipróbálni a face time-ot?

Ja, és szerintem is jóval ellenállóbb(karcok) mint az előző modellek, azokra akárhogy vigyázott az ember azon vette észre magát, hogy ismét ott egy újabb karc!

De azért egy tokba én is beeraktam, az a tuti:)

(#2030) _adaml21_ válasza icecave (#2021) üzenetére


_adaml21_
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#2031) _adaml21_ válasza narancsnn (#2029) üzenetére


_adaml21_
őstag

Milyen tokba, ha szabad tudni? :)

(#2032) narancsnn válasza _adaml21_ (#2031) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hogyne volna szabad! :C

Itt vettem ph-n egy sima rápattintós tokot, de nekem ez eddig a legjobb, csak ajánlani tudom:)

Oda adtam ismerősök kezébe és mondtam hogy vettem tokot, azt mondták rá először hogy nincs is rajta tok:) na jó mikor meglesték akkor látták...de akkor is:)

Nekem a bumperek nem tetszenek!, meg a 3gn és a 3gs en is rápattintósom volt úgyhogy én már megszoktam ezt!

Te milyet is használsz?

Rgyébként azt is megkísérlem, hogy nem is kellene rá tok, csak ha már ennyit kiadtam miért is ne vigyázzak rá:)

(#2033) _adaml21_ válasza narancsnn (#2032) üzenetére


_adaml21_
őstag

Még sajnos semmilyenben... 1 hete rendeltem meg webshopon, türelmesen várom, hogy megérkezzen :) De elejétől fogva szeretném IS-el és/vagy tokkal használni. Meg tudnád mutatni pontosan milyen tok? :)

[ Szerkesztve ]

(#2034) narancsnn válasza _adaml21_ (#2033) üzenetére


narancsnn
senior tag

Íme egy kép, friss még meleg:)

(#2035) _adaml21_ válasza narancsnn (#2034) üzenetére


_adaml21_
őstag

És olyan képed nincs, ahol a telefont belehelyezve látni? Mert igazából az érdekelne hogy mennyire növeli meg a méretét!

(#2036) narancsnn válasza _adaml21_ (#2035) üzenetére


narancsnn
senior tag

Remélem látszik amit akartál... de szerintem alig növeli meg, én is erre mentem rá!:)

Várom a véleményed :C

(#2037) MajaG


MajaG
senior tag

Már csak oldalról kéne 1 kép.. :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#2038) narancsnn válasza MajaG (#2037) üzenetére


narancsnn
senior tag

OH gyerekek, fél óra és küldöm:D

(#2039) MajaG válasza narancsnn (#2038) üzenetére


MajaG
senior tag

:D
S mennyi volt amúgy?

(#2040) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Nekem is már csak ez a két kérdés maradt... (oldala, ára).
Illetve, hogy kitől vetetd pontosan:)

(#2041) narancsnn válasza MajaG (#2039) üzenetére


narancsnn
senior tag

(#2042) narancsnn válasza _adaml21_ (#2040) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ára 1800HUF :Y :Y :Y
A felhasználó qpackk

Nagyon korrekt, csak ajánlani tudom:)

Én is rendeltem tőle még 2 fóliát, amit most le is alkudom, ha már ekkora reklámot csináltam Neki :C

Valaki face time?:D

(#2043) nacper


nacper
csendes tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni,Outlok-ban lévő névjegyeket hogyan tudom szinkronizálni a Gmail-os
fiókomba?
Ha lehet privátba írjátok meg.
Köszönettel.

Nacper

(#2044) Getadam válasza narancsnn (#2032) üzenetére


Getadam
csendes tag

Tulképpen miért kell iPhone4-re neked tok? A 3Gs-en én is használtam rápattintósakat, azok jó szolgálatot tettek, hogy ne karcolódjon a hátoldala. Ennek a 4-esnek viszont karcálló a hátoldala is, így nem igazán látom értelmét, akárcsak az elejére való fóliáknak sem. Különösen akkor, ha a 4-eshez való rápattintós hátlapok is hasonló minőséggel bírnak, mint a 3-mas sorozatokra valóak, azok ugyanis csekélyke 3 ezer forintért lényegében havonta-kéthavonta repedtek, törtek. Pedig esküszöm, hogy nem dobáltam egyiket sem.

(#2045) narancsnn válasza Getadam (#2044) üzenetére


narancsnn
senior tag

Teljesen igazad van, de ezt én is írtam fentebb:)

De ha már kiadtam ennyi pénzt nyugodtabb vagyok, hogy van rajta tok, a másik az meg az, hogy az oldala állítólag nem teljesen karcálló!

Meg ha egyszer leejtem akkor az üveg könnyen törük, így meg kevesebb az esélye hogy eltörik :R

üdv

(#2046) joshua7 válasza icecave (#1986) üzenetére


joshua7
veterán

Na, most néztem meg, jó cuccnak tűnik. Mondjuk 8k még ez is egy 180k-s telefon mellé, mert hát az nem tudja - elég röhejes... De legalább megvan az opció.

Semper Fi

(#2047) Womack


Womack
csendes tag

Hi

Szeretnék venni egy ilyen telót és mivel ez lesz az első iphoneom előtte kíváncsi lennék pár dologra, hogy az akksija mennyit bír illetve hogy hogyan tudom megoldani divx filmek lejátszását konvertálgatás nélkül. Már ha van rá mód :)

köszi a válaszokat

(#2048) Getadam


Getadam
csendes tag

Ja, ha már a térerő problémánál tartunk, a helyzet az, hogy azalatt a néhány nap alatt, amióta jómagam is birtoklok egy 4-es iPhone-t, én nem tapasztaltam ilyesmit. Sőt, épp ellenkezőleg. Én úgy tapasztaltam eddig, hogy jobb térerő tulajdonságokkal rendelkezik, mint a 3Gs-em. A kijelzője, nos igen, az nem semmi. Legjobban az tettszik benne, hogy még erősen oldalról nézve is tökéletesen jól látható képet mutat, bár úgy vettem észre, hogy a színei ilyenkor már némileg torzulnak. A kamerája képességei engem tökéletesen kielégítenek. Az új processzor is kétségtelenül gyorsabb. Bár a bekapcsolásnál a rendszer betöltődésénél egetverő különbségeket nem tapasztalok, az egyes alkalmazások valóban láthatóan gyorsabban futnak. De a legjobban az tettszik benne, amire eddig nem is gondoltam. Nem csakhogy méreteiben kisebb, vékonyabb, de jóval könnyebb súlyú is elődjénél, ami nekem legalábbis nagyon sokat számít. Mikor zsebre teszem, nincs az az érzésem, hogy valami húzza ott azt a részt a nadrágomon, mert szinte alig érzem, hogy ott van.
Szóval összességében tettszik a cucc, de ettől függetlenül azok a hibái, melyekről ebben a topikban már szóltam, továbbra is megvannak és én hiányolom őket.

(#2049) Mappa válasza narancsnn (#2045) üzenetére


Mappa
addikt

vajon ha elő és hátlap is befóliázott akkor is rácuppan/rápattan a tok ?

amúgy nagyon pofás...de az ilyen tokok miatt azért tartok, mert ha alákerül valami piszok félek hogy összekarcolja a hátlapot ...főnököm 3GS-t oldalt összekaristolta az ilyen hasonló tok

nem kötelező megadni

(#2050) icecave válasza Mappa (#2049) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont emiatt lesz nekem is szilikon tok néha napján az IS-re rá, mert félek, hogy egy múanyag tok "felkapja" a fóliát...
Kíváncsi vagyok, a bumper mit művel majd, kipróbálom, ga megérkezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.