Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) g4mer válasza Morden24 (#646) üzenetére


g4mer
senior tag

120k azért nem valami baráti két év hűségre :(

Sic Parvis Magna

(#652) delibab


delibab
senior tag

Én annak örülnék, hogy ha igazak lennének a hírek és a voda is elkezdené a forgalmazást... remélem így lesz!!!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#653) tiv83us válasza Xero (#601) üzenetére


tiv83us
veterán

Most rendeltem elo egyet az Apple.com-rol, $199 dollart fizettem, plusz afat. Ez kb ~45.000FT, ezzel miert nem dobalozik senki, csak a 300k-val? :F

Fuggetlent is lehet 7-800 dolcsitol kapni max, az is felsohangon 170-180k. Szal nem ertem hol itt a 250-300k. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#654) kaller1 válasza tiv83us (#653) üzenetére


kaller1
veterán

Ez milyen konstrukció?

.::> <::.

(#655) Everman válasza Misály (#645) üzenetére


Everman
addikt

" itthon akkoris 3 kiloert lehet csak beszerezni jelenleg. "

Én is itt élek és bármily fura 499 fontért tudtam beszerezni.
Aki meg annyira ostoba, hogy olyan összeget kiad a készülékért, amiért kimehetne érte és még egy hetet is eltölthetne Angliában, azt nagyon tudom sajnálni.

"Nem szemellenzos, en nem jatszom es a szolgaltatasai pont kielegitik az igenyeimet.
Igenytelen vagyok ezek szerint?"

A többek szerint sokkal stabilabb, kiforrottabb N97 Mini van a családban és akkor sem használnám, ha fizetnének érte. Lassú, instabil valami, ami az iPhone után olyan, mintha 5 évet mentem volna vissza az időben. Retro élménynek elmegy, napi használatra viszont ingyen sem kéne. Ma már tucatnyi jobb és olcsóbb készülék van a piacon.

(#656) Misály válasza Morden24 (#646) üzenetére


Misály
addikt

Nekem is tetszenek a kutyuik csak a design-nal (buzis) meg az egesz rozsaszin kodfelhovel van bajom ami korulotte van.

Egyebkent le a kalappal elottuk, jo cuccokat csinalnak csak idegesito hibakkal vannak megaldva a dolgaik (szamomra persze, egyszeruen ezekkel a guikkal nem tudok kibekulni ezert esik altalaban symbianra a valasztas). Masreszrol embert baratjarol az en kornyezetemben paran meg is szabadultak az iphone-juktol hasonlo okok miatt, egyszeruen nem tetszett nekik. Igaz, ok is csak ketten voltak.:P ( es akkor meg a kinezesrol nem is beszelunk, ami sajnalatos teny hogy pusztan egy telefonrol van szo nem pedig egy lila lakktaskarol)

(#657) Morden24 válasza David75 (#650) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na igen, én jelenleg Médiamánia S-ben vagyok, ami uscve 190 perc beszélgetésre jön ki, 50 sms és 500Mb mobilnet.
Ikon200 esetén lenne 200 perc beszélgetés, 100 hálózaton belüli sms és 1Gb netforgalom.

Mivel sms-t alig küldök, ezért valszeg én bepályázom az ikon200-at :)

(#656) Misály: Sosem jöttek be a szifonok igazán. Nem véletlen, hogy most, az első dizájnváltásnál sikerült engem megfogniuk. Ebbe sikerült beleszeretnem, és sajnos nálam leginkább így megy a telefonvásárlás.
Mindenesetre jóelőre körbejártam a dolgokat, gaszbálgattam egyik komám 3GS-ét, hogy szokjam az Epölfílinget meg ilyesmi... szóval valszeg utólag nem fogom megbánni a vásárlást :)

Még egy qwerty nélküli Dell Lightning WP7-el esélyes lenne, de hát... :N

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#658) tiv83us válasza kaller1 (#654) üzenetére


tiv83us
veterán

16GB, fekete.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#659) peterk válasza norbesz74 (#622) üzenetére


peterk
senior tag

Hmm... Megizzadtam, mire végigrágtam magam ezen a poston. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#660) Xero válasza David75 (#650) üzenetére


Xero
nagyúr

Én olyan 60e-re számítok, bár azért ez is durva ugrás lesz a 3G-m 30e-s árához képest.
Az ikon400 nálam akár maradhat is, csak az idegesít kicsit, hogy a lebeszélhető perceket maximálisan kihasználom, az sms-eket szinte egyáltalán nem, a netet pedig félig. Így jól látható, hogy nekem valami átmenet kellene, de akármelyik csomaggal sakkoztam számoltam, nem jövök ki ilyen jól. Ez van. :)

Azt tudja valaki egyébként, hogy az arany/platina kártyának van valami költség csökkentő ereje egy ilyen vásárlás során? Halvány lila gőzöm sincsen igazándiból a dologról, eddig annyi előnyét láttam, hogy előrébb kerülök a magenta sorban, ha ügyeket intézek. :)

(#661) David75 válasza Morden24 (#657) üzenetére


David75
őstag

Ha valaki nem telefonál túl sokat akkor elég is az ikon200 nekem mondjuk az ikon 400 fedi le az igényeimet mondjuk sms-t én se írok.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#662) Morden24 válasza Xero (#660) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, kb. annyi előnye van :U
Meg az aranytárskártya.

Sectumsempra - For Enemies

(#663) tiv83us válasza Misály (#618) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudod mit? Akkor beviszek egyet en is Magyarorszagra es elkezdem arulni ket millioert. Es akkor azt fogjak mondani, hogy "na biza, itthon ket millio". Ez kb ilyen.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#664) Everman válasza Misály (#656) üzenetére


Everman
addikt

"csak a design-nal (buzis)"

:C

(#665) David75 válasza Xero (#660) üzenetére


David75
őstag

Na hát akkor pont egy cipőben evezünk az ikon 400-at is pont ugyan így használom ki....Mint irtam én is 60-ra számítok de lehet több lesz...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#666) Misály válasza Everman (#655) üzenetére


Misály
addikt

Ez vagy te, en azzal is meg vagyok elegedve mert azt nyujtja amit elvarok tole. Es ne reagalj most allando ujraindulgatasokkal meg fagyasokkal, mert szamomra (Nokia user) legalabb akkora tulzas ez mint neked az, hogy az iphone egy tularazott fos. Kulonbozoek vagyunk.

Es nem itthon szerezted be. Ezt is leszogezhetjuk.

(#667) drkbl válasza nord_ (#640) üzenetére


drkbl
őstag

Aha, az Apple Distortion Fieldben esetleg, a Való Villában nem egészen, pl. többek között:

iOS 3.0: If an application causes an alert to apear while Mail's call approval dialog is shown, the call will be placed without user interaction. This update addresses the issue by not dismissing the call approval dialog when other alerts appear. Credit to Collin Mulliner of Fraunhofer SIT for reporting this issue.

iOS 3.0.1 : Description: A memory corruption issue exists in the decoding of SMS messages. Receiving a maliciously crafted SMS message may lead to an unexpected service interruption or arbitrary code execution.

iOS 3.1:Description: A heap buffer overflow exists in the handling of AAC or MP3 files. Opening a maliciously crafted AAC or MP3 file may lead to an unexpected application termination or arbitrary code execution. This update addresses the issue through improved bounds checking. Credit to Tobias Klein of trapkit.de for reporting this issue.

Az elsőt különösen értékelem, valamit akkor végrehajtani, amikor a dialógus nem az oké eredménnyel zárul, ez már szolid elvi hiba :))

[ Szerkesztve ]

(#668) kaller1 válasza tiv83us (#658) üzenetére


kaller1
veterán

Nem erre gondoltam.
Milyen csomagod van/lesz ehhez?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#669) Morden24 válasza David75 (#665) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyébként a forgalmazás kezdete előtt kb. mennyivel szokott startolni az előrendelés leadásának lehetősége?
Merthogy gondoltam, élnék is vele, ha még idén akarok egy szifont :D

Sectumsempra - For Enemies

(#670) Karma válasza Misály (#645) üzenetére


Karma
félisten

Nem nagy mentség, 2009-ben is szánalmas kaliberű hardver, főleg csúcskategóriában. Ettől függetlenül nagy az öröm és a bódottá', hogy 2010 második felére eléri a Symbian ugyanazt a GPU-s, backbufferbe renderelt UI-t, amit mások már 2007 óta tudnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#671) Everman válasza Misály (#666) üzenetére


Everman
addikt

Akkor elég kevés az elvárás amit támasztasz vele szemben (és ezt tényleg nem bántásból írom).

Az újraindulgatás meg sajna alap, menj fel a nokiaprogramok.hu-ra és olvasgass az n97 mini fórumában, gyakorlatilag mindenkinél előjön, szóval a túlzás vicces szó ebben az esetben.

Én ki sem mozdultam a városból, szóval itthonról szereztem be :D

(#672) crey válasza Syl (#611) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bocsánat a kirohanásért, csak felcseszett a stílusa a hsz.-nek, illetve az, hogy pitiáner blőd faszságokon lehet napokon át parttalan vitát folytatni (ez t nem rád értem). Két három hsz.-el lejjebb meg is indokoltam (593 körül).

Nem írtam hogy húzz innen (nem is kívánom), azt meg kérem, hogy ne az szabja meg, hogy ki, hol szólhat hozzá, hogy iphonet, winmot, androidot, péklapátot, vagy gumicsizmát használ.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#673) Misály válasza Everman (#664) üzenetére


Misály
addikt

Muszaj mindenkepp rakontrazni egy szubjektiv velemenyre? Csak azert mert nekem nem tetszik az alma te betrollkodsz ide egy keken megvilagitott feher telefonnal. Komolyan hova kerultem? Normalis vagy?

(#674) Xero válasza Morden24 (#669) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem amennyire rémlik 3G-nél 1-2 héttel előtte lehetett rendelni WebShop-ból. Na az az előrendelésem az istennek sem akart teljesülni, így körülnéztem Miskolcon, majd Szolnokon és megvettem Face to Face. :)
Nem kell betojni, nagyvárosokban lesz belőle elég.

(#675) Misály válasza Karma (#670) üzenetére


Misály
addikt

Senki nem allitotta hogy udvos teny ez a lemaradas:)

(#676) tiv83us válasza kaller1 (#668) üzenetére


tiv83us
veterán

900 perc egy honapra, este 7-tol reggel 7-ig ingyen, es hetvegeken is ingyen, unlimited sms, meg 2GB adat 3G-n. ~ 80 dolcsi per ho.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#677) Everman válasza Misály (#673) üzenetére


Everman
addikt

Zavar, hogy tükröt állítottam a nem kevésbé ostoba véleményednek?

Legközelebb gondolkodj...

(#678) David75 válasza Morden24 (#669) üzenetére


David75
őstag

Nem tudom a 3G-nél is kivártam aztán besétáltam a boltba szeptember 2.-án aztán elhoztam.Idén se leszek ott éjfélkor az átvevők közt...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#679) Misály válasza Everman (#677) üzenetére


Misály
addikt

Hat tukornek nehezen mondhato;) Inkabb trollkodasnak, ettol fuggetlenul sztem az alma design buzis. Ezen nem gondolkodtam ilyen az izlesem. Sot tovabbmegyek, legkozelebb se fogok gondolkodni rajta. Ha nem tetszik nem tetszik, nokias ellenpeldakkal se fogsz meggyozni az ellenkezojerol.

Ezert zavar. Mert szerinted nem lehet ez a velemenyem.

(#680) David75 válasza Misály (#679) üzenetére


David75
őstag

Szerintem inkább te trollkodsz itt nokiafanboyként egy iphone 4 opic-ba...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#681) tildy válasza tiv83us (#676) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt is hasonló konstrukcióban van, Ł99 a telefon, Ł30 a csomaghavidija ,500 perc barhova, 5000 perc halon belul, 5000sms, 1 giga internet. 35 fonter meg 900 perc...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#682) Misály válasza David75 (#680) üzenetére


Misály
addikt

Legyen, akkor trollkodom. Nyilvan azert is olvastam el a tesztet hogy csak belekossek, es titeket b@sztassalak.

Egyebkent tetszik a telefon is, csak azert huzom le hogy ti b@sztathassatok engem.

Vagy akkor most mivan? Dogoljek meg hogy nem tetszik?

(#683) Everman válasza Misály (#679) üzenetére


Everman
addikt

" ettol fuggetlenul sztem az alma design buzis."

A fehér iPhone szerintem sem túl férfias, de veled ellentétben ezt eszembe nem jutna ilyen sommásan kifejezésre juttatni, mert nem szeretném megsérteni azokat, akiknek az a változat tetszik.
Erre írtam, azt, hogy előbb illene gondolkodnod.

Bár azért arra kíváncsi volnék, hogy a 4-es acél-üveg, kissé szögletes megjelenését hogy tudod buzisnak látni, de szerencsére nem egyforma az ízlésünk :D

[ Szerkesztve ]

(#684) David75 válasza Misály (#682) üzenetére


David75
őstag

Nem csak nem kell itt trollkodni.Én se megyek át nokia topikba blődséget meg flame-et írkálni szórakozásból pedig a hozzád hasonlók miatt már erősen gondolkodtam rajta...(tény hogy én amúgy meg kifejezetten szeretem a nokia telefonokat de nem a high-end vonalon meg nem is vagyok biztos hogy jelenleg van egyáltalán ilyenjük)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#685) leviske


leviske
veterán

Te jóóó ég! Meg tetszett. :F :O

Mind1, még mindig ott van érvnek, hogy nincs Magyarországon iTunes. :DDD

(#686) Misály válasza Everman (#683) üzenetére


Misály
addikt

Nem szoktam azon gondolkodni, hogy esetleg megsertek valakit a velemenyemmel, mivel ha o ugy gondolja hogy az allitasom helytelen, nem veszi magara, ha megis akkor ez esetben az az o baja, nem az enyem. Nyugodtan nezzen hulyenek, illetve megprobalhat normalis ervekkel ( nem mutogatva masra, nem ugyanazt szajkozva, ezek nalam nem mukodnek ).

Ezert se fogok rajta gondolkodni, mindenesetre orulok hogy a kezdeti nehezsegek ellenere ( amiben az en kezem is benne van sajnos, es ezert elnezest ) eljutottunk egy normalis hangnemhez.

(#687) Xero válasza leviske (#685) üzenetére


Xero
nagyúr

Mivan? :DDD
Maximum iTMS nincsen. App Store van. :U

(#688) Everman válasza Misály (#686) üzenetére


Everman
addikt

"Nem szoktam azon gondolkodni, hogy esetleg megsertek valakit a velemenyemmel"

Ez eléggé sajnálatos...

(#689) alamuszi válasza nord_ (#644) üzenetére


alamuszi
senior tag

És habedöglik, akkor kuka mi? Öreg te felelőtlen vagy de ez az átlagos magyar felfogás, nem véletlenül dőlt be annyi hiteles, pont alyen felfogás miatt. Ja... :D

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#690) kaller1 válasza tiv83us (#676) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi, ez nekem már túl izmos csomag lenne, a tildy féle konstrukciót viszont simán bevállalnám.
Na hátha egyszer megérjük, hogy itthon is hasonló dolgok lesznek. :U

.::> <::.

(#691) Misály válasza David75 (#684) üzenetére


Misály
addikt

Sztem az nem trollkodas hogy megjegyzem, itthon jelenleg mennyiert lehet kapni egy telefont. Nem allitottam hogy nem lehet mashol olcsobban. Meg lehet a velemenyem a keszulekrol a teszt es a kepek alapjan, a felhasznaloi elmenyrol azert nem nyilatkozom mert volt mar nalam elozo modellek es azt nem hiszem hogy elcseszik.

Legyel szives ezek utan ne hasonlitgass trollokhoz ( e.g.: szasza888 miatt altalaban eg a pofam meg nokias topicocban is.)

(#692) Lirion válasza Everman (#655) üzenetére


Lirion
addikt

Látom te elvetemültem kardoskodsz a nokia ellen. Érdekes, hogy az én s60v5-ös telefonom nem dög lassú, nem fagyogat, nem indulgat újra, nem instabil.. ezek szerint én csak kifogtam egy jó példányt.
Ezzel szemben, ha nagyon bele akarnék kötni az iphone-ba, mondhatnám, hogy szar az érintőképernyője, mert hozzá sem érek és már reagál rá, sokszor elugrál össze-vissza, a mátrixos menüje egy katyvasz és átláthatatlan, nem képes arra, hogy mutassa a napi teendőimet, stb...

Azzal mindneki tisztában van, hogy az iphone gyorsan és megbízhatóan üzemel, viszont az említett telefonnak másfélszeresét kell leszurkolni érte, legyen is akkor jobb. Nem egy kategória a kettő, szóval az ilyen összehasonlítások során ezt nem kéne elfelejteni. De vannak olyan előnyei, amit az iphone semmilyen szoftverrel nem fog pótolni, ilyen a teljes hardveres qwerty vagy a bővíthető memória, a microUSB csatlakozó vagy a híváskezelő gombok.

(#693) Misály válasza Lirion (#692) üzenetére


Misály
addikt

Ezt most kar volt felhozni (habar egyetertek ) mert most arrol fog szolni hogy de nincsen neked igazad:)

(#694) David75 válasza Lirion (#692) üzenetére


David75
őstag

flamelhetnénk a nokiáról itt éveg hosszat hidd el...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#695) Morden24


Morden24
nagyúr

Na urak, még egy kérdés: lehet ezt a csodát géppel összekötve modemként használni? :B

Sectumsempra - For Enemies

(#696) Xero válasza alamuszi (#689) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor vár egy hónapot és megjavítják itthon, vagy türelmetlenkedik és megint ráfizet egy futár szolgálatnál. Aki megteheti hogy már most megveszi, annak a futár nem üt be nagyon. Akinek meg nem kakil be csak szeptember után az besétál egy T-be és kész. :)
Ha ő felelőtlen, akkor te tájékozatlan! :U

(#697) Xero válasza Morden24 (#695) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen. Kábelen és BT-n keresztül. :)

(#698) David75 válasza Morden24 (#695) üzenetére


David75
őstag

ha fent van az itunes igen.Méghozzá könnyedén.Egy dolog van amire nehéz rájönni a telefonban ez neked kimondottan hasznos lehet ha elmondom.Ha a sim telefonszámaid akarod a telefonra másolni akkor azt a mail menüpont alatt találod.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#699) Xero válasza David75 (#698) üzenetére


Xero
nagyúr

Annak a menüpontnak a neve: Mail,Contacts,Calendars Szóval elég logikus. :)

(#700) Morden24 válasza David75 (#698) üzenetére


Morden24
nagyúr

Öhm, milyen logikus :D
Egyébként semmilyen számom nincsen SIM-en, hanem MyPhone-on és Outlookon keresztül van szinkronizálva (ugyebár én WM-es vonalról migrálok iPhone-ra :D).

Szóval ha nincsen fenn az iTunes, akkor is meg lehet oldani? Remélem igen... :)

És tényleg, Outlookkal lehet szinkronizálni a kontaktokat?

(#699) Xero: Ja, úgy tényleg logikus :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.