Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) sajby válasza kp78 (#17550) üzenetére


sajby
senior tag

Én még le sem frissítettem az android 9-ről :D

(#17552) kp78 válasza sajby (#17551) üzenetére


kp78
addikt

Annyira tetszett a 9-es? :)

[ Szerkesztve ]

(#17553) sajby válasza kp78 (#17552) üzenetére


sajby
senior tag

Nem vagyok egy nagy frissítés guru,használom 2 hete a telót,de ez igy bejött :)

(#17554) bix- válasza kp78 (#17550) üzenetére


bix-
tag

Itt már hetekkel ezelőtt.

(#17555) Sztyepadzso válasza sajby (#17551) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Arra van megoldás, hogy amint 9-en vagy(most azt félretéve, hogy lehet - e még HiSuite-al visszamenni, vagy sem), AZONNAL befagyasztod a frissítések keresését, illetve azoknak az önkényes letöltését, majd az azt követő nyaggatást valahogy elűzöd a retkes pi*sába? Gondolok itt abd-re vagy valamire.

Anno a hívásfelvevő miatt visszatettem, és feszt nyaggatott. Amíg az indiaiak ki nem kaparták a gyári, újra működő appot a telefonjaikból, nem is frissítettem. Mostanában, mintha lassulna, gondoltam, hogy újraraknám, de nehezemre esik nekiállni.

(#17556) sajby válasza Sztyepadzso (#17555) üzenetére


sajby
senior tag

Nem tudom :) Néha feldobja,hogy telepítsem,kinyomom és kész.Eddig (bő 2 hét) nem települt magától.

[ Szerkesztve ]

(#17557) hodostamas válasza kp78 (#17552) üzenetére


hodostamas
addikt

én is visszatérek hamarosan a 9esre. Tököm kivan már hogy lassan 5 sec is eltellik mire dupla hangerő LE-re a kamera bejön, és még pár sec mire a kép is elkészül. plusz mióta az emui 11 megjött, random elmegy a mobilnet, és csak a repülő mód ki-be segit.

egyedüli gond hogy nincs kedvem újra beállitani mindent :DDD

(#17558) Sztyepadzso válasza sajby (#17556) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Települni nem települ, de odab@sz 4,5 GB-ot...

(#17559) Macika66 válasza hodostamas (#17557) üzenetére


Macika66
Topikgazda

2,5 éves múlt a P30Pro-m, mindig engedtem frissíteni, és SEMMI ilyesmit nem tapasztalok. Sem a mobilnettel, sem a kamerával...

(#17560) bontabela73 válasza Macika66 (#17559) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Csatlakozom. Nálam is ugyanez a helyzet. A telefon kiválóan működik EMUI 11-en (a hívásrögzítő is). Mindig felrakom a frissítéseket. A nagyobb frissítések után van gyári visszaállítás, így semmi probléma a telefonnal. Még jó ideig fogom ezt használni. Az USA tiltása meg aztán végképp nem érdekel. A google az Android 2.3.7 (Gingerbread) és annál korábbi verzióktól vonta meg nemrégiben a támogatást. Szóval, még a GMS is meglesz jó ideig.

Az XDA-Developers egyik topikjában fel van sorolva a szoftverfrissítő app csomagneve (az adb-s mókoláshoz az app csomagneve kell ugye), de oda van írva, hogy NEM SZABAD eltávolítani.

Az ilyen mókolásokat mindenki a saját felelősségére kell, hogy csinálja, ezért is nem tettem ide linket. Nehogy esetleg bárki is engem okoljon azért, amiért esetleg tégla lesz a telefonjából. (Meg aztán a fórum szabályzata sem engedi, hogy mókolásról posztoljunk.)

Korábban én is mókolgattam régebbi telefonokon (Huawei, Honor és más márkák), de a P30 Pro-val NEM teszem. Vigyázok rá.

Da pacem, Domine!

(#17561) Sztyepadzso válasza bontabela73 (#17560) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Persze, ha visszaállítgatnám, biztos jobb lenne. De több olyan programom is van, ami után a hatóságtól kell aktiválókódot szereznem(konkrétan van olyan, ami nem működik tovább, ha új ujjlenyomatot veszek fel-beleértve a Privatespace-t is.(ezt első kézből tapasztaltam). Emiatt nem játszik ez.

(#17562) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nem beszélve a mobil bérletről. Van hogy frissítés után azt hiszi más telefonra került és elhasznál egyet a kettő költöztetési lehetőségből.

(#17563) knox83 válasza xcsabo (#17562) üzenetére


knox83
senior tag

Na az egy igazi határ szar alkalmazás.. A fenti két kollégával egyet kell értenem, nekem sincs semmi bajom a telefonnal, már zavaróan hibátlan :D viccet félre téve egyén függő persze, de tényleg nincs olyan érzésem hogy cserélni akarok. (nem is lenne nagyon mire) mindig felteszem a frissítéseket és meg se reccen, gyári visszaállítás sem kellett még..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17564) sajby válasza Sztyepadzso (#17558) üzenetére


sajby
senior tag

Az nem gond, 256ból foglalhat 😁

(#17565) shagy válasza battila91 (#17509) üzenetére


shagy
tag

Kicsit lassan folytak az események. A gyári, hivatalos szakszerviz csak kijelzővel egyszerre cserélte volna, amit kissé túlzásnak éreztem.
Találtam alternatív megoldást nem szakosodott rendes szervizzel, ahol töredékéért kicserélték (a töltőcsatlakozóval együtt) és csodásan működik.

- shagy

(#17566) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
másnál nem szokott a messenger beszélgetés halk lenni? Lehet vele valamit kezdeni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#17567) knox83


knox83
senior tag

Sziasztok, ha esetleg nem láttátok már elérhető a gpay a play áruházban. Már nem kell más alkalmazás boltból leszedni.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17568) racerx válasza knox83 (#17567) üzenetére


racerx
őstag

Jah, csak erste kártyával nem megy. Egyébként pot akartam kérdezni (persze ha menne erstével), mért is jobb ha mondjuk a gpay-be rakom a este kártyámat és azzal fizetek, s nem az erste app-al?? (azt most félretéve, hogy azért az erste app nem éppen csúcs, a totál csőd george-ról nem is beszélve)

(#17569) Tutu7030 válasza racerx (#17568) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálad is előfordul, hogy csak másodjára sikerül az NFC-s fizetés?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17570) racerx válasza Tutu7030 (#17569) üzenetére


racerx
őstag

Erste? Érdekesen működik, van amikor hetekig jó, rögtön elsőre megy, van amikor meg napokig másodikra. Azt vettem észre ha túl korán rakom oda, akkor van inkább a hiba, ha megvárom míg kiirja az összeget akkor ált. jó.

(#17571) knox83 válasza racerx (#17568) üzenetére


knox83
senior tag

Én revolutot használok, nekem egyszer sem volt gondom. Viszont van több kártyám és cserélni csak a gpaybe tudom. Nekem mindig eltűnt egy idő után az alkalmazás ha máshonnan szedtem le..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17572) Tutu7030 válasza racerx (#17570) üzenetére


Tutu7030
veterán

Igen, erste. Így van! Van, hogy hetekig működik rendesen, majd utána egy darabig csak másodikra. Én logikát még nem találtam benne. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17573) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A 11-es EMUI-ból vettek ki valami lényeges dolgot, ami a 10-esben benne volt? Kamera funkciók stb..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17574) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Ausztriában élek, Bank Austriánál számlával. Van saját appjuk erre. Néha működik, néha nem. Nem láttam összefüggést abban, hogy 5. használat után kódot kérne, vagy sem, egyszerűen van úgy, hogy nem akar menni, de akkor a kártyával sem megy. Szóval nem értem, de a kasszások elmondáa szerint nem vagyok egyedül.

(#17575) Sztyepadzso válasza Ferenczi Áko (#17573) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem ott jött be az, hogy a kameránál nem látod a felbontást? Illetve az van, hogy a beépített time lapse már 4K-ban is tud dolgozni, azt hiszem ez is akkor jött be. Eddig se értettem, miért volt 720p-re korlátozva.

(#17576) Ferenczi Áko válasza Sztyepadzso (#17575) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Már a 10-es rendszernél sem látod a felbontást..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17577) andor80 válasza xcsabo (#17562) üzenetére


andor80
senior tag

ez nem a készülék hibája.simple app bkk mobiljegy random szar minden készülékemen

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#17578) Sztyepadzso válasza Ferenczi Áko (#17576) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ha nem, hát nem, azért van ott a kérdőjel.

Ami még nem fog működni, az a hívásfelvevő, ha visszaállítod a rendszert a frissítés után. (lehet, hogy vissza se kell állítani, nem emlékszem).
Ha jól rémlik, akkor kettő nagy verzióváltáskor is el lett kaszálva ez a funkció, mindkét esetben az indiaiak hozták vissza.
Meg azt hiszem a hangerő-állítás is itt lett ilyen tébolyult. Meg az akkuhasználat-diagram változott meg. (Apple-másolás, azt írták itt páran)

(#17579) racerx válasza Tutu7030 (#17572) üzenetére


racerx
őstag

Talán ez a logika, hogy meg kell várni míg kiírja az összeget.Talán.. :)

(#17580) bontabela73 válasza Sztyepadzso (#17578) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Így van. Vagyis, ha EMUI 11-re frissítés után van esetleg gyári visszaállítás, akkor a 10.1 verziójú hívásfelvevőt már nem lehet telepíteni, csak az újabb, 11-es verzió fog települni és működni. [link]

Ha az EMUI 11-re frissítés után nem volt gyári visszaállítás, akkor a 10.1 verziójú hívásfelvevő továbbra is működik (legalábbis, többen ezt írták itt a fórumon korábban).

Da pacem, Domine!

(#17581) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tegnap elvittem a telefont fóliacserére hivatalos huawei boltba.
Mondta a lány, h van kékfény szűrős is meg sima. Simát választottam. Amikor hozta vissza volt rajta egy csík keresztbe meg pár apró buborék. Kérdezem, h ezekkel mi van? Mondja, h ez majd eltűnik pár óra múlva, garit ugye nem vállalnak rá (az nem fér bele az 5k-ba :DDD ) A bubik eltűntek a csík megmaradt és sikerült felrakniuk a kek fényszűrősét is. Tanulság: sose cseréltess fóliát hivatalos boltban.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#17582) Ferenczi Áko válasza Bennyboy (#17581) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vidd vissza, reklamáld meg.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17583) Bennyboy válasza Ferenczi Áko (#17582) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nyilván kidobtam a számlát róla, de soha többé nem megyek hozzájuk :(
A másik meg, h már most feljött az oldaláról.
Lehet számla nélkül is visszaviszem max beleírok a panaszkönyvbe ha van olyan.
Telón meg van még az sms a vásárlásról, bár gondolom az nem egyenlő a számlával.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#17584) knox83 válasza Bennyboy (#17581) üzenetére


knox83
senior tag

Fura hogy már most feljött. Nekem volt gyárilag rajta, nem jött fel egy év után se. Az előzőn ami a családban maradt és mindjárt 2 éves még mindig nem jött fel a clearplex fólia pedig első naptól rajta van.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17585) Technoman válasza Bennyboy (#17583) üzenetére


Technoman
őstag

Kérjél számlamásolatot. Ha hitelt érdemlően bizonyítani tudod, hogy a szolgáltatást igénybe vetted (pld az említett SMS ilyen lehet), akkor már van számlád.
És akkor ott van még a tarsolyodba a "méltányossági alapon" lévő csere is. + a vásárlók könyve, amire a jogszabály szerint kötelességük válaszolni (aminek a vége tudjuk, hogy hogy fog végződni: neked adnak igazat, A helyi Gizikét meg leba@@ák, mert hülye volt:)

(#17586) bix- válasza Bennyboy (#17581) üzenetére


bix-
tag

Két vízszintes? Nekem hetekkel később tűnt csak el.. Felrakás után egy napig nem volt szabad tokba tenni. Ez volt tavaly nyáron, most kezdett el egy kicsit feljönni a sarka (bár saját hibámból).

(#17587) Bennyboy válasza bix- (#17586) üzenetére


Bennyboy
őstag

Csak egy, de több bajom is van vele. Hívtam őket és mondták, h nyugodtan menjek be cserélik.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#17588) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na, lefrissítettem én is 11-es EMUI-ra a telefont, remélem nem bánom meg.. 😏

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17589) K Norbi válasza Ferenczi Áko (#17588) üzenetére


K Norbi
addikt

De megfogod..
Sokkal rosszabb.
Akkuidő közel sem éri el a 10 ét.
Én már frissítéseket se rakom fel basszák elfele a jót.

És üzemidőt se tudsz nézni többet.
Amit itt meg linkelgetnek appokat 1 forintot nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#17590) Ernesst


Ernesst
aktív tag

Sziasztok, tws füles vásárlásán gondolkodom, és elakadtam itt:
A P30 Pro az aptx adaptive (nem aptx HD) kodeket támogatja? (Nem akarok erre most vagyont költeni, de jó volna, ha minimális késleltetésű fülest tudnék találni a semi in-ear kategóriában.)

(#17591) F-ECT$ válasza K Norbi (#17589) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem már több, mint 2 éves a telefon, még nem raktam fel a 11-et, de az aksi degradáció miatt már így sincs olyan, mint újkorában. Akkor 8-10 óra SoT volt az átlag, most inkább 6-8 óra.

Dive ever, work never.

(#17592) knox83 válasza F-ECT$ (#17591) üzenetére


knox83
senior tag

Azért 2 év után már nincsenek csodák... Szerintem ez normális..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17593) Lacccca87 válasza knox83 (#17592) üzenetére


Lacccca87
addikt

Ez igaz, de speciel nekem is elmult 2 eves. Es napi hasznalatban megkozelitoleg ugyanazt birja, en nem tapasztaltam jelentos romlast.
Jovo aug ig garis majd lejarat elott elviszem csereltetem benne.

(#17594) xcsabo válasza F-ECT$ (#17591) üzenetére


xcsabo
senior tag

Gyorstöltőt használsz?

(#17595) F-ECT$ válasza xcsabo (#17594) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, és naponta töltöm is. Ez kb normális, és számítok is rá. Kb 2.5-3 évesen mindig telefont cserélek, addig kell kibírnia az aksinak :)

Dive ever, work never.

(#17596) K Norbi válasza F-ECT$ (#17595) üzenetére


K Norbi
addikt

Kb 2.5-3 évesen mindig telefont cserélek.
Akkor hamarosan csere..
Mi lesz az utód? :)

(#17597) F-ECT$ válasza K Norbi (#17596) üzenetére


F-ECT$
titán

Nehéz lesz, mert még mindig jó a telefon:
-aksi degradációval is jobb SoT, mint egy csomó másik új telefon esetén (és aksit viszonylag olcsó cserélni - szóval lehet, hogy ez lesz és várok vele még 1 évet)
-még mindig jó fényképező + zoom (videó terén vannak csak kisebb elmaradások)
-a 8/256 GB még mindig top közeli
-sebességgel sincs gondom, bár nem játszok mostanában rajta

Ha most kellene venni, akkor Onplus 9 Pro és Mi 11 Pro lenne a 2 elsődleges jelölt, de nem sokat olvastam róluk, csak a nyers specifikációkat néztem. Ránéznék egy Oppo-ra is, de annak is utána kellene nézni.
Esetleg ha jönne valamilyen Samsung új Snapdragonnal, az még szóba jöhet, bár a 888-as széria állítólag eléggé melegszik.
A jövő tavaszi telefonokat + bejelentéseket még tuti megvárom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#17598) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A legutolsó frissítés után már nem lehet visszatérni EMIU 10 verzióra? Idáig felajánlotta a hisuite, de már nem látom azt az opciót..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17599) Nikaré válasza Ferenczi Áko (#17598) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez jó kérdés!
Még nem volt alkalmam gépre kötni a telefont, de ki fogom próbálni!!!
Nemrég igazoltam át erre a telefonra! :B

(#17600) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#17598) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Most néztem meg a gépen a HiSuite-ot. A Rendszerfrissítés ablakban, a bal alsó sarokban nincs már ott a Váltás más verzióra opció. Így valóban nem lehet a programmal "lefokozni" a firmware-t.

Da pacem, Domine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.