Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) bogabi válasza xcsabo (#17800) üzenetére


bogabi
senior tag

Én mondjuk ennek ellenére elgondolkodnék azon, hogy szétverjem-e a fején a telefont, miután visszaadta az árát... Undorító az ilyen.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#17802) Nikaré válasza xcsabo (#17800) üzenetére


Nikaré
őstag

Akkor is kicseszés ez így!!!

(#17803) Sztyepadzso válasza xcsabo (#17800) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ób@zmeg.

(#17804) hali13 válasza xcsabo (#17800) üzenetére


hali13
tag

Telefon vissza, pénz vissza. Ha nem hajlandó, irány a rendőrség.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#17805) xcsabo válasza hali13 (#17804) üzenetére


xcsabo
senior tag

Először befenyegettem, hogy megyek a rendőrségre ha nem cselekszik, de miután kaptam egy olyan SMS-t amit nem tennék ki az ablakba, el is küldtem a feljelentést azonnal. Szerencsére lefotóztam anno a személyiét, lakcímkártyáját, meg az adás-vételit is amit mellékeltem. Most várok mi lesz. Mindenesetre tanulságos az ügy....

(#17806) thesound válasza xcsabo (#17805) üzenetére


thesound
őstag

Majd számolj be mi lett. Remélem rendeződik!

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17807) Pistike1985 válasza xcsabo (#17805) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Szuper. Én nemrég vettem egy P30 pro-t GSM-ből. Aminek szintén csak a 2. slot működik. Engem igazából ez nem zavar, hacsak nem kell attól tartani hogy idővel azt is letiltják. Természetesen papírom is van a vásárlásról. Meg hát a gsm-es örök garanciát ad letiltás ellen. Azt hittem csak hibás a slot, vagy valami szoftveres bug. Utána tudok járni valahol hogy le van-e tiltva?

Honor Magic 6 Pro, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#17808) bontabela73 válasza Pistike1985 (#17807) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Helló!

A szolgáltatód saját üzletében le tudják ellenőrizni, nem saját üzletben nincs hozzáférésük ilyenekhez.

Pár évvel ezelőtt olvastam egy sztorit. Valaki a szolgáltató nem saját üzletében (nem a márkaboltjában) vett egy telefont. Teljesen új volt, eredeti csomagolás, minden OK-nak tűnt. Az illető hazament és berakta a SIM-kártyát, de telefonálni nem tudott. Aztán bement a vásárlás helyére, ott nem tudták megállapítani, hogy mi baj van. Az illetőt elküldték a szolgáltató saját üzletébe és kiderült, hogy a telefon IMEI-száma feketelistán volt. Kiderült utána, hogy a szolgáltató nem saját üzletét üzemeltető cég vezetője egy raklapnyi "kamionról leesett" (lopott) telefont vett "jó" áron. Az egész szállítmány telefon tiltás alatt volt. A Tékozló Homáron volt a cikk.

Da pacem, Domine!

(#17809) Pistike1985 válasza bontabela73 (#17808) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Neten vannak imei kérdező oldalak. Nekem feketelistásra dobta ki. Szóval valami tuti nem ok. Visszavitték és visszaadták nagy nehezen a pénzt. Vásároljam le... Mondom ezek után még egy használt nem kell. Akkor vigyek újat... Nem akart pénzt visszaadni. Muszáj volt megemlíteni a rendőrséget. 😕 Hoppá egyből visszakapták a pénzt. Elszaladtam a MediaMarktba és vettem egy Xiaomi Mi 11 lite-ot. Már bánom hogy eladtam a Redmi Note 10 pro-m. Aztán előfizetés hosszabbítás mellé lett egy Samsung Galaxy A52s 5g. Gondoltam hogy az jó lesz mert az órám is Samsung. Hát 1 hétig tudtam elviselni. Neki adtam páromnak és vettem egy P30 pro-t. Hát nem mondom hogy boldog vagyok. De ez a Xiaomi, legalább nem lesz letiltva. 😁

Honor Magic 6 Pro, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#17810) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Létezik olyan beállítás, hogy az új névjegyeket automatikusan Google fiókba mentse és ne a telefonra? Tudom, ki kell választani felül, amikor elmentem, de állandóan elfelejtem. :)

(#17811) Ernesst válasza piocasember (#17810) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szerintem az utoljára kiválasztott lesz az alapértelmezett.

(#17812) bontabela73 válasza Ernesst (#17811) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Így van. Ha nem választunk ki másik fiókot, akkor a legutoljára használt fiókba menti a telefon a névjegyet. A fiókot egy legördülő menüvel lehet kiválasztani.

Da pacem, Domine!

(#17813) piocasember


piocasember
tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :R

(#17814) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sziasztok! Abban tud valaki segíteni, hogy ha jön email és megnyitom akkor ne a gyári alkalmazásba nyissa meg hanem pl Chromeba, mivel abba van mentve minden adatom. Már kerestem a progiknál hogy törlöm vagy tiltom de nem találtam. A Microsoft Bing böngésző az de az alkalmazasoknál nincs benne.:(( Köszönöm!

(#17815) Sztyepadzso válasza ferrari0819 (#17814) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Tessék? :F . Ennek semmi értelme.

Felteszem, van egy Gmail-es fiókod(xyz@gmail.com) Oda kapsz levelet. Tedd fel, ha nem lenne, a Gmail appot, és állítsd ott be a (gmail-es) fiókodat. És akkor az jelez, ott nyitja meg.
Ha a gyári kliensben beállítottad az email(gmail vagy akármilyen) fiókodat, akkor azon jelenik meg. Szedd ki onnan, és nem fog jelezni.(Beállítások/ alkalmazások/alkalmásbeállíták/E-Mail)
Ha másik email szolgáltatónál vagy(yahoo, outlook, freemail, mittudomén), és van neki, akkor letöltheted annak a saját email-kliens appját, vagy egy egy olyat, ami univerzális(a beépített is ilyen), azaz szolgáltatótól függetlenül vehetsz fel fiókokat.

A Chrome egy böngésző. Ott url-t nyitsz meg(azaz webcímet, pl prohardver.hu), és ha beállítások/alkalmazások/alapértelmezett alkalmazások /böngésző-ben a chrome van beállítva , akkor egy _bárhol_ megjelenő, kattintható url(azaz link) azon keresztül fog megjelenni "beágyazott" ablakban, vagy egyből az appban.

A Bing meg nem Böngésző, hanem egy keresőmotor, mint a Google vagy a Yahoo.
Az EU versenyjogi rendelete miatt a telefon valamikor felajánlja, hogy nem csak Chrome létezik, hanem Edge/Firefox/Opera, stb. ,meg nem csak Google, hanem Bing, Yahoo, Ecosia, stb. Felteszem, itt kattintottál az Edge/Bing párosra, vagy csak a Bingre, és azt látod, ha megnyitod az appot. Ha a Bing nem tetszik, így tudod átállítani.

(#17816) Nikaré válasza ferrari0819 (#17814) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Beállítások
Alkalmazások
Alkalmazások
Chrome
Megnyitás alapértelmezés szerint
....

[ Szerkesztve ]

(#17817) xcsabo válasza Sztyepadzso (#17815) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nem lehet hogy nem ide akart írni?

(#17818) babhun


babhun
aktív tag

Sziasztok! Járt már valaki úgy, hogy elkezdett berepedni a kijelző üvege? Az én telefonom sajna elkezdte, az aljától jön felfelé a repedés. Nem esett le, semmi külső behatás nem érte. Februárban lesz 2 éve, hogy vásároltam. Garancia ilyenkor felejtős?

(#17819) ferrari0819 válasza Nikaré (#17816) üzenetére


ferrari0819
tag

Az Outlookot használom és, ha oda jön email amiben van egy link a mellékelt képen szereplő böngésző vagy kereső jön be teljesen link link. A Chrome alapértelmezettnek van állítva. Ezek szerint akkor az Outlokon belül kellene valahol beállítani melyik böngészőt használja.

[ Szerkesztve ]

(#17820) F-ECT$ válasza babhun (#17818) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg az.

Dive ever, work never.

(#17821) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sikerült is, valahol mélyen az Outlookon beállításain belül meg találtam,egy alapértelmezett böngésző használata pontot. Azért köszönöm a segítséget nektek! :R

(#17822) knox83 válasza babhun (#17818) üzenetére


knox83
senior tag

Magától érdekes lenne ha el kezdene repedni.. Elég ha megnyomod valahol, zseb farzseb neki dőlsz valaminek és be is roppant.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17823) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Hydrogel fólia volt a telefonomon amit le kellett szednem, és így fel is tűnt elég sok karc a kijelzőn. Én szintén hydrogel fóliát vettem de ez gondolom más fajta mert itt elég szépen átlátszanak a karcok.

Akinek van tapasztalata melyik az a fajta ami a kisebb karcokat eltűnteti?

köszönöm

(#17824) Balúkapitány válasza Pistike1985 (#17809) üzenetére


Balúkapitány
tag

Pistike1985 Mi volt a gondod az A52s-el, miért nem tudtad elviselni?

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#17825) KorLaci


KorLaci
tag

Üdv!
Szeretném bekapcsolni a Huawei telefon keresés funkciót, de nem találom, hogy hol kell. A leírás szerint a Cloudban kellene bekapcsolni, de nekem nincs olyan.
A 11-es Emui van a P30 pro-n.

(#17826) KorLaci


KorLaci
tag

A kép lemaradt. [kép]

(#17827) laczkaba válasza KorLaci (#17825) üzenetére


laczkaba
aktív tag

Beállitások-biztonság.Itt a készülék keresés bekapcsolása.

(#17828) Balúkapitány válasza winfos (#17823) üzenetére


Balúkapitány
tag

az UV folyadékkal felhelyezhető üvegfóliák

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#17829) KorLaci válasza laczkaba (#17827) üzenetére


KorLaci
tag

Köszi, de ez a Google készülékkereső. Én a Huawei készülékkeresőt szeretném kipróbálni.

(#17830) Pistike1985 válasza Balúkapitány (#17824) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Bárhogy állítgattam mindig életre kelt a zsebemben. Volt hogy üzeneteket küldött. Instagramozni is szeretett. A másik problémám, hogy többnyire RAW-ban fotózom mobillal is. Az a52s ezt nem tudta, normálisan működő Gcam sem volt rá. Páromnak viszont ezek nem számítanak, nála többnyire táskában van, ott nem csinál ilyeneket.

Honor Magic 6 Pro, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#17831) Lacccca87


Lacccca87
addikt

Sziasztok. Vibertol nektek is docog mas alkalmazas ha eppen irtok valakinek? Nekem a youtbe zenelejatszas akad meg mindig mikorbelkuldom az uzenetet. Ez normalis?

(#17832) Nikaré válasza Lacccca87 (#17831) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Nem normális működés, de én is tapasztalok problémákat a Viber miatt.
Nem tudsz mit tenni.
Max, ha kísérletezel, újra telepíted az appot vagy a kérdéses appokat, telefon reset és mindent nulláról :U
ééés nincs garancia arra, hogy jó vagy jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17833) 0519 válasza Lacccca87 (#17831) üzenetére


0519
senior tag

Próbaképpen kapcsolj teljesítmény módba és nézd meg, hogy változik e vmi.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#17834) bontabela73 válasza Lacccca87 (#17831) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Én is Viber-t használok, de nem tapasztaltam az általad leírt jelenséget. (Nem használom a youtube, illetve youtube zene appokat) Viszont pár nappal ezelőtt, a hírek olvasása közben épp egy videót néztem (lehet, hogy youtube videó volt, már nem vagyok benne biztos) és volt egy bejövő hívás egy barátomtól. A vudeó lejátszása leállt és csak a beszélgetés befejezése után folytatódott.

Keresgáltem a neten, és úgy tűnik, hogy nem a Viber-rel van a baj. Ez az Android rendszerből adódhat. Valószínűbb az az opció, hogy azért van akadás, mert több olyan app fut egyszerre, amelyiknek hozzáférése van a mikrofonhoz és a kimeneti hangszóróhoz, és ha az egyik app épp használja ezeket, akkor a többi nem fér hozzá. Elég, ha a hozzéfréssel rendelkező app csak meg van nyitva, nem feltétlenül szülséges, hogy az app igénybe is vegye a mikrofont, illetve a hangszórót (ezért fordulhat elő, hogy akkor is akadás van, ha csak üzenetet írsz és küldesz Viber-en).

Mondjuk, a teljesítmény mód kipróbálásának eredményére kíváncsi lennék én is.

Da pacem, Domine!

(#17835) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

A telefon amikor nyitva van a kamera alkalmazás random fényképeket csinál magától. Gondolom valami "AI" miatt, de nem jöttem rá, hogy kapcsolom ki. Vagy csak elég. ha a kamera kezelőfelületénél az AI lehetőséget kikapcsolom? (bár szeretem azt az opciót)

köszi :R

(#17836) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Volt már szó róla és a Huawei blogon van is leírás arról, hogy mit kell tenni, ha minden beállítás ellenére nem jön értesítés a Messenger üzenetekről. Ilyenkor a leírtaknak megfelelően a Messenger tárhely alatt megtörténik az adatok törlése és a gyorsítótár törlése is. Ez kb. pár órára segít, majd visszaáll a "rend". Wipe cache sem segít. Akinek volt ilyen problémája, esetleg segített valami más vagy inkább gyári beállítások visszaállítása? A probléma továbbra is az, hogy csak akkor látom az új Messenger üzeneteket, ha belépek az alkalmazásba. Köszönöm szépen!

(#17837) Sztyepadzso válasza Jumbozorz (#17835) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nincs veletlen bluetooth cucc csatlakoztatva? Nekem a headsetem, ha nyitva a kamera, akkor fényképet csinál zene megállítása helyett.

(#17838) Jumbozorz válasza Sztyepadzso (#17837) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Meglett! A hangos beszéd bevolt állítva, mint kepcsinalasi trigger.

[ Szerkesztve ]

(#17839) borsosolajos válasza KorLaci (#17825) üzenetére


borsosolajos
újonc

Biztonság / További beállítások / Készülékfelügyelet

(#17840) KorLaci válasza borsosolajos (#17839) üzenetére


KorLaci
tag

Köszi a választ!
Közben beszéltem a Huawei vevőszolgálattal is. Azt mondták, hogy azon a készüléken, amin megy a Google ( P30pro) csak a Google féle készülékkeresés van, a Huawei féle nincs. :F
Ez van.
Üdv: KorLaci

(#17841) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Üdv.
Esetleg ha valakit èrdekel.
[link]

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#17842) borsosolajos válasza bontabela73 (#17722) üzenetére


borsosolajos
újonc

Kipróbáltam a javaslatod és valóban ez volt a megfejtés!
Az más kérdés, hogy korábbi Huawei és Xiaomi telefonoknál nem kellett nyomni a selfie stick gombját közben, de most így már sikerült párosítani a P30 Proval is. Köszönöm a tanácsod! :R

(#17843) F-ECT$


F-ECT$
titán

1-2 napja megint akad a Chrome itt a fórum görgetése közben. Nálam van csak valami gebasz? Más böngészővel jó.

Dive ever, work never.

(#17844) Zoz válasza F-ECT$ (#17843) üzenetére


Zoz
őstag

Nálam is. Bekapcsoltam a teljesítmény módot, azóta nem akad :)

(#17845) F-ECT$ válasza Zoz (#17844) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam azzal is meg-megakad. A gyári böngésző sokkal gördülékenyebb.

Dive ever, work never.

(#17846) knox83 válasza F-ECT$ (#17843) üzenetére


knox83
senior tag

Én ezért cseréltem le az operara.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17847) xcsabo


xcsabo
senior tag

Miért kell böngésző? Nem jó a PH app?

(#17848) mati12


mati12
senior tag

Külföldön dolgozom. A néhány napja történt Huawei-is wifi és és mobiladat problémáig minden egyes határátlépés után automatikusan átállt a kinti illetve haza felé a hazai hálózatra.a telefonom. Azóta viszont semmi,nem kapcsolódik egyetlen hálózatra sem,se automata se manuálus hálózat választáskor sem. Minden egyes alkalommal csak a ki és bekapcsolás oldja meg a problémát. Mi lehet a gond? Esetleg más is tapasztalta már ezt a jelenséget?

[ Szerkesztve ]

(#17849) xcsabo


xcsabo
senior tag

Egy hálózati visszaállítás talán segíthet.

(#17850) bontabela73 válasza borsosolajos (#17842) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Örülök, hogy sikerült a párosítás.

Da pacem, Domine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.