Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok. Van kódja a telefonnak ami behoz egy service menüt? Shop a hardvert tudom tesztelni?

Köszi

(#17852) Nikaré válasza Jumbozorz (#17851) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Ezt próbáld meg, a tárcsázóba kell írni:
*#*#2846579#*#*

(#17853) F-ECT$ válasza xcsabo (#17847) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert 6-8 oldalt nézek folyamatosan, és egyszerűbb mindet a böngészőből, mint ha appokat is kellene használni.

Dive ever, work never.

(#17854) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Theme editort valaki használ?
A kínai oldalról nem tudom letölteni az EMUI 10-hez az editort, csak a 9-eshez. Nem tudom, csak nálam nem működik-e a link:

https://developer.huawei.com/consumer/en/doc/Tools-Library/theme_download-0000001050424897

Esetleg valakinek megvan még osztható felhőben? köszi

(#17855) Jumbozorz válasza Nikaré (#17852) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Bejött.egy menü, de itt nem tudok hardvert tesztelni sajnos, de köszi:R

(#17856) laczkaba válasza Jumbozorz (#17855) üzenetére


laczkaba
tag

*#0*#

(#17857) Jumbozorz válasza laczkaba (#17856) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sajna nem hozott be semmit:F

(#17858) xcsabo


xcsabo
senior tag

Fura... Nekem sem.
link

(#17859) hodostamas válasza mati12 (#17848) üzenetére


hodostamas
addikt

Ugyan ezt csinálja nekem is.. dual SIM beállításokkal ha át rakom az alap értelmezett mobil netet a másikra és vissza akkor szedi össze magát. Emui11el jött be nálam ez a feature.

(#17860) Muerte68


Muerte68
addikt

Üdv mindenkinek,egy Samsungos kitérő után vettem ezt a telót amire még van rendes droid
Meg vagyok elégedve vele az ujjlenyomat sokkal jobb mint a samun az aksi is jobban bírja ilyenkor sajnálom hogy nincs gugli támogatás már

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#17861) bontabela73 válasza Muerte68 (#17860) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nincs google-támogatás???

Nemrég frissült a Play Áruház 27.5-re. A többi google alkalmazás is működik és rendszeresen jönnek a frissítések. A google asszisztens is megy.

Akkor nincs esetleg google-támogatás, ha a telefonon kínai firmware van.

Da pacem, Domine!

(#17862) Muerte68 válasza bontabela73 (#17861) üzenetére


Muerte68
addikt

Az újabakra
Rosszul fogalmaztam :R azért is vettem ezt mert erre még van

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#17863) xcsabo válasza Muerte68 (#17862) üzenetére


xcsabo
senior tag

Én értettem 🤣

(#17864) bontabela73 válasza Muerte68 (#17862) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Sajnos, az Android-támogatás a 10-es után tényleg negszűnt. De így is nagyon jól működik a telefon. Több fórumtársunk pl. visszaállt EMUI 9.1-re (a verzióra, amellyel a telefont eredetileg kiadták).

Nekem (sok más dolog mellett) nagyon tetszenek az EMUI-ba belerakott funkciók, amelyek az alap Androidban nincsenek benne. Pl. a rendszerszintű keresés, a QR-kód olvasó stb. És van hozzá hívásrögzítő (ez EMUI 9.1-nél még gyárilag fent van, EMUi 10-nél kivették, de lehet rá gyári hívásrögzítőt tenni még EMUI 11-en is).

Da pacem, Domine!

(#17865) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Sztetek mitől készülnek ilyen fotók? :( Automata módban...

[link] [link] [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17866) Muerte68 válasza bontabela73 (#17864) üzenetére


Muerte68
addikt

Kicsit elbeszéltünk egymás mellett :)
Én a gogle támogatás nélküli droidra gondoltam ami a 40-es szériától van és ami miatt nem vennék mert az úgy nem az igazi legalábbis nekem úgy nem kell.
A frissítés nem hiányzik egyáltalán nem érdekel nem vagyok frissítés függő nagy részük parasztvakítás biztonság mögé dugva
Samsungon több volt vele a kár mint a haszon, egyikkel elrontották másikkal javították.Volt hogy új töltő kábelt meg fejet kellett vennem mert a frissítés után nem ismerte fel
A következő után megint jó volt
Úgyhogy nekem jó ez az emui frissítés nélkül is
Azt sajnálom hogy amíg nem lesz gogle támogatás a Huawei telókra addig biztosan nem fogok venni pedig egy nagyon stabil megbízható telefon sokkal jobb aksi kezeléssel és a leggyorsabb újlenyomat olvasóval.
Úgyhogy most ezzel húzom amíg tudom és remélem feloldják majd ezt a tiltást.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#17867) Muerte68 válasza volvoguy (#17865) üzenetére


Muerte68
addikt

Túl erős a háttér fénye ezzel nem tud az autómatika mit kezdeni,de ez egyiknél sem menne
A gép átlagol és ez jött ki,autómata módban nem lesz jobb
Vagy pro módban beállítod hogy az emberre mérje a fényt vagy úgy álj be hogy ne égesse ki a hátteret az erős fény
Utómunkával valamennyire menthető

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#17868) volvoguy válasza Muerte68 (#17867) üzenetére


volvoguy
addikt

De volt már hogy árnyékos sötét helyen is ilyet produkált ...

Teljesen nyomjam ki inkább az automata módot aztán ha olyan a fotó inkább szerkesztőben utónunkázzam?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17869) Dani1969


Dani1969
csendes tag

Üdv. Mindenkit, olyan kérdésem lenne hogy tud e valaki ajánlani egy jó hívás rögzítő app, ami a messenger is rögzíti, előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17870) AtHoS válasza volvoguy (#17868) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igaz nekem csak sima P30 van, de ilyen ergya fotókkal eddig még nem találkoztam (Auto mód). Ez szerintem nem normális jelenség.

read-only mode on the forum

(#17871) realmadrid válasza volvoguy (#17865) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Szia, ilyenkor bökj rá a személyre(mármint a kijelzőn), hogy onnan mérje a fényt. Lehet, hogy segít.

A sas nem vadászik legyekre

(#17872) F-ECT$ válasza volvoguy (#17865) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez furcsa, olyan mintha valami filter lenne bekapcsolva. Más módban is próbáltad?

Dive ever, work never.

(#17873) Balúkapitány válasza bontabela73 (#17864) üzenetére


Balúkapitány
tag

Üdv! Gyári hívásrögzítőt az Emui 11-re honnan?

[ Szerkesztve ]

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#17874) Ferenczi Áko válasza Balúkapitány (#17873) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Link

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17875) bontabela73 válasza Balúkapitány (#17873) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Helló!

Még márciusban innen töltöttem le én is. [link]

De itt is elérhető: [link]

Ha automatikus rögzítést szeretnél, azt a hívásbeállításokban be kell kapcsolni, az engedélyeket nem kell megadni az appnak.

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#17876) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
A gyári kábel amit a telefonhoz kaptam sajnos tönkre ment.
Tudnátok ajánlani olyat ami tutira tudja a szuper töltést?
Nem akarok valami hulladékra beruházni.

Üdv, István.

(#17877) vlesi69 válasza Istyu74 (#17876) üzenetére


vlesi69
senior tag

Körbe kell nézni a különböző oldalakon E-digital és társai, és általában feltüntetik hogy tudja a gyors töltést.

(#17878) ZPKing


ZPKing
tag

https://www.aliexpress.com/item/1005001621497239.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4c174c4dHPCwyG
Igaz ehhez van autos adapter de ez eredeti.

(#17879) bokrosolajos válasza volvoguy (#17865) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Kapcsold ki az AI-t!
(Fake HDR miatt ilyen csúnya, plusz elmossa az állítólag mesterséges intelligencia arcot.)

(#17880) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

A nagy okosóra kérdés! :N

Huaweinek vannak jóféle okosórái, de az áruk még használtan is necces, hogy megéri-e. (Jelenleg egy Ticwris RS-t használok, ameddig le nem merül, mert többé nem lehet tölteni :((( )

Az lenne a kérdésem, hogy ki milyen (nem Huawei , vagy Samsung) okosórát használ a P30/P30 Prohoz, ami a gyári kamera alkalmazást is vezérli és nem kell külön appot indítani egy egyszerű fénykép elkészítéséhez?

Néznem kell valami újat...

(#17881) Ferenczi Áko válasza bokrosolajos (#17880) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Honor magic watch 2

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17882) DonDragonka válasza bokrosolajos (#17880) üzenetére


DonDragonka
őstag

Huawei Band 4, Huawei Band 4 Pro
Huawei Watch GT, Huawei Watch GT2, Huawei Watch GT2 Pro
Ezekkel voltak párosítva már a P30Pro-hoz.
Gyári kamera appot a GT széria biztosan kezeli, legalábbis exponál, Band vonalon nem néztem ezt...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#17883) Balúkapitány válasza bontabela73 (#17875) üzenetére


Balúkapitány
tag

Köszönöm a call recording linkeket! Működik (az automata hívásrögzítést valahogy magától kezeli).

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#17884) punky10 válasza DonDragonka (#17882) üzenetére


punky10
addikt

A Band Es és a Band Fit is indítja a kamerát,de úgy tudom,csak újabb EMUI- val,a 9-cel talán még nem megy.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#17885) AtHoS válasza DonDragonka (#17882) üzenetére


AtHoS
nagyúr

GT-nél nem találtam kamerát kezelő funkciót P30 telóhoz, pedig átnéztem a felső gombra elérhető menüpontokat az órán

read-only mode on the forum

(#17886) Nikaré válasza AtHoS (#17885) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudja a GT

(#17887) AtHoS válasza Nikaré (#17886) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sejtettem, akkor a felsorolásból a sima GT ki is húzható...

read-only mode on the forum

(#17888) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Köszi a válaszokat! A GT-ért kár

Band 4 Prot kaptam a telóhoz, az kezeli BT-on a gyári fényképező alkalmazást, csak szeretném az okoskarkötőt valami husisabb darabra cserélni. ;)

Akkor a GT 2 Gt2 Pro jöhet szóba Huawei kínálatból.
Az outsiderek közül pedig a Honor Magic Watch? Ezt egyáltalán nem ismerem... De ha tuti kezeli, akkor lehet még érdekes!

A GT 2-es sorozaton lehet egyedi számlapot generálni, vagy csak azokat engedi ami már átment a kínai kommunipsta párt csekkolásán és le is tölthető? A jelenleg még működőképes Ticwris-en olyan óra háttérképet választok a képfájlok közül, amilyet szeretnék.
A Huawei honlapjáról viszont a téma editort / óralap editort sem tudom letölteni, mert nem engedi a link, hogy rákattintsak :W

(#17889) piocasember


piocasember
tag

Sokszor felmerült itt a kérdés, hogy ha P30 Pro-ról váltani kell (márpedig lassan lell, mert az már vicc kategória, hogy október végén még a júniusi biztonsági frissítésnél tartunk), akkor mire, mert jelenleg egyetlen csúcskészülék sincs, ami opció lehetne. Ellenben most megjelent a piacon két új Google szolgáltatásokkal bíró jelentkező, a Honor 50 és a Pixel 6. Kérdésem, hogy a kettő közül valamelyik lehet-e esélyes kihívója a P30 Pro-nak vagy továbbra is várnunk kell, hogy végül rohadt drágán vegyünk majd egy marék kompromisszumot?

(#17890) F-ECT$ válasza piocasember (#17889) üzenetére


F-ECT$
titán

hogy ha P30 Pro-ról váltani kell
Szerintem még semmi miatt sem kell, esetleg lehet.

október végén még a júniusi biztonsági frissítésnél tartunk
Emiatt meg pláne nem kell.

mert jelenleg egyetlen csúcskészülék sincs, ami opció lehetne
Én megvárom még a jövő évi telefonokat, de egy Xiaomi 11T Pro, Oneplus 9RT nem lehet olyan rossz.

Honor 50 és a Pixel 6
A Honor 50-ről nem sokat olvastam, és a Pixel 6-ról is csak a beharagozókat, de ez utóbbi valóban jó lehet.

rohadt drágán vegyünk majd egy marék kompromisszumot
Szerintem jövőre már nem. Vagyis inkább azt mondanám, hogy 200k körül lesz még egy kis kompromisszum, de 300k környékén már lehet majd olyat venni, ami mindenben jobb, mint a P30 Pro.

Dive ever, work never.

(#17891) bontabela73 válasza F-ECT$ (#17890) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Teljesen egyetértek. Figyelem én is az újonnan kiadott telefonokat, és mindig a P30-hoz hasonlítom azokat. Szerintem is érdemes még váeni, mert akárhonnan nézem, a P30 Pro még mindig nagyon jó.

A júniusi biztonsági frissítés sem ad okot a váltásra. Ez a készülék 2019. március végén lett bemutatva. Azóta már eltelt több, mint 2 év. Havi szintű frissítéseket már nem lehet várni. (Igaz, szeptemberben elindult egy júliusi patch, de nem lehet még tudni, hogy mikor ér ide, vagy ideér-e? [link] [link] )

A neten kering egy-két videü, amelyekben a P30 Pro-n HarmonyOS fut, teljes GMS-támogatással. Bem lehet tudni, hogy valódiak-e a videóban mutatott dolgok, illetve, hogy a HarmonyOS-re frissítéskor tényleg megmaradt-e a GMS, vagy csak utólag rátolták a csomagot. Meg még azt sem biztos, hogy a HarmonyOS-t kitolják-e Kínán kívül is.

Mindenesetre nekem még marad a P30 Pro, tavaly augusztus végén vettem. Aztán majd meglátjuk.

Mindenki maga dönti el. hogy vált-e és ha igen, akkor mire.

Da pacem, Domine!

(#17892) knox83 válasza piocasember (#17889) üzenetére


knox83
senior tag

A frissítés miatt kár lenne cserélni. Ez a telefon nagyon el lett találva, személy szerint csak akkor fogok cserélni ha valami must have készülék jön, bár nagyon szűk az a réteg amit el tudok képzelni. Kollégám vett 13 prot. Oda meg vissza volt a kamerától meg az éjszakai képektől, mellé tettem az enyémet és kuss lett. Egy 2.5 éves telefonról beszélünk..
A pixel 6 pro egy nagyon jó alternatíva lehetne de nem vagyok hajlandó ping pong ütővel járkálni, 0.6 centivel nagyobb. Sokat számít.. (nekem legalább is) A sima meg nem annyira vonzó.
Lehet a honort is ki fogják csinálni, szóval én nem ugranék bele..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#17893) Muerte68 válasza piocasember (#17889) üzenetére


Muerte68
addikt

Szerintem ez még bőven jó telefon,a frissítés szerintem nem létszügséglet általában nem sok értelme van
A honor gugli támogatás szerintem gyanús egy cég nekik miért engednék akkor csak átneveznék a telókat
A pixel nem kicsit túlárazott cucc és már nem olyan mint az elsők voltak inkább egy alma utánzat árban is

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#17894) bontabela73 válasza Muerte68 (#17893) üzenetére


bontabela73
aktív tag

A pixeleket eddig is csak szürkeimportosan lehetett megvenni, Magyarországon hivatalosan nem forgalmazták. Nem tudom, hogy a 6-os szériát lehet-e majd hivatalos viszonteladótól kapni nálunk.

Da pacem, Domine!

(#17895) piocasember


piocasember
tag

Köszönöm szépen a válaszokat! Félreértés ne essék, nem vagyok frissítés fétis, de amikor két banki alkalmazás is fut a telefonon, akkor valahogy van egy kis félelem bennem, hogy nem frissül a telefon. Nem kattintok semmilyen gyanús linkre, nem töltök le ismeretlen alkalmazásokat, de azért örülnék, ha a legfrissebb biztonsági frissítések futnának a készüléken. Vagy rosszul gondolom?

(#17896) balintka válasza piocasember (#17895) üzenetére


balintka
addikt

Szerintem jól gondolod, de ahogy a többiek is írták, azért a júniusi szint még nem olyan vészesen elavult. Az nagyobb gond lenne, ha mondjuk tavaly októberi lenne. Lehet már csak negyedévente jön majd a P30 Pro-ra frissítés, de ez is jó, csak jöjjön.

(#17897) F-ECT$ válasza piocasember (#17895) üzenetére


F-ECT$
titán

Az esetek 99%-ban a felhasználó tehet arról ha ellopják az adatait. Nincs olyan biztonsági rés most, ami miatt veszélyben lenne a telefonod.

Dive ever, work never.

(#17898) kapasz válasza piocasember (#17895) üzenetére


kapasz
tag

Nekem egy Android 8-as off S7-esen fut vagy 5, akkor én veszélyben vagyok? (Nem érzem úgy.)

Szerintem nem kell túlaggódni a verziószámokat, frissítéseket, ha az ember nem kattingat felelőtlenül.

[ Szerkesztve ]

(#17899) volvoguy válasza kapasz (#17898) üzenetére


volvoguy
addikt

Amúgy sztem sem éri meg váltani. Viszonylag stabil, gyors, jó az akku... kivéve a kamera. Azért egy pixel odaver neki hiába 40mpixel...egy mezei user aki szintén nem bibelodik annak jobb egy point N shoot kamera...de a fényképezés nem mindenkinek szempont

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17900) Technoman válasza piocasember (#17895) üzenetére


Technoman
őstag

Szintén két banki alkalmazást futtatok (az egyik napi használatban) a P30 Pro-n
Én úgy oldottam meg,. hogy rátöltöttem egy neves cég vírusvédelmi appját. (nem free-t)
Kezicsokolom és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.