Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Andi-74 válasza Superhun (#4200) üzenetére


Andi-74
tag

kb. másfél éve vettem és azóta gondolom lett frissebb....
Amúgy a szervízben is frissítik ha kérem ?

[ Szerkesztve ]

(#4202) Superhun válasza Andi-74 (#4201) üzenetére


Superhun
addikt

Nézd meg a verziót. Beállítások -> Telefonról

(#4203) St3ven válasza Andi-74 (#4201) üzenetére


St3ven
addikt

A jótállási időszakon belül ingyen frissítik. Én is így csináltattam meg velük, a B899-et rakták fel.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4204) Andi-74


Andi-74
tag

U-8655-1 a verziója.

A frissítést mennyiért csinálják meg ? 2012 májusában vettem... Vagy nagy ördöngösség frissíteni?
Még egy kérdés: Nem sok időm van az összes hozzászólást végigolvasni, kb. milyen arányban jeleznek vissza, hogy megéri e a frissítés? .....és hányas verzióra?

(#4205) shootme2 válasza Andi-74 (#4204) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az a telefon típusa... Neked a szoftververzió kéne.
Beállítások -> Telefonról->Build szám

Superhun:Dload mappás megoldással fel kell hogy menjen feltéve hogy nem régebbit akarsz feltenni a jelenleg rajtalévőnél.

(#4206) Andi-74 válasza shootme2 (#4205) üzenetére


Andi-74
tag

Hoppá:
Build szám: U8655-1V100R001C85B882

(#4207) shootme2 válasza Andi-74 (#4206) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ez már jó lesz. A vége a lényeg B882. Az óta a szoftver óta két fontosabb verzió jött ki a B889 és a B898. Már a B889 is gyorsabb a B898 pedig még annál is jobb egy kicsit viszont van benne egy pár apró dolog ami egyeseknek nem tetszik ők megmaradtak a B889-nél. Eltűnik az értesítési sávról (redőnyről) a kapcsolósor az indító képernyő is változik. Vissza lehet alakítani de root-olni kell és egyebek ha nem akarsz külön vacakolni vele akkor egyszerűbb ha a B889-et teszed fel már az is előrelépés. Itt le van írva hogy hogyan kell felrakni (nem bonyolult) és linket is találsz a szoftver letöltéséhez. Viszont ha felteszel egy frissebb szoftvert akkor régebbit már nem tudsz visszarakni.

(#4208) Superhun válasza shootme2 (#4205) üzenetére


Superhun
addikt

898 van rajta gyárilag és újra szeretném rakni, de az 1. hsz-ban linkelt 898 ROM-ot nem tudom felrakni a dload-os megoldással. Mit csinálok rosszul?

(#4209) St3ven válasza shootme2 (#4207) üzenetére


St3ven
addikt

Valamint a B898-ban (és a B899-ben is) gyengébb a megjelenített kép minősége, mint a korábbi verziókban, ezt többen tapasztaltuk sajnos. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4210) Superhun válasza St3ven (#4209) üzenetére


Superhun
addikt

Nekem gyárilag B898 volt fent, de én nem tapasztaltam rossz képminőséget, sőt a redőny is megvolt.

(#4211) Andi-74 válasza shootme2 (#4207) üzenetére


Andi-74
tag

Értem!
Akkor már csak azt kellene eldönteni melyiket válasszam. Mi van ellene és mellette a B889 és B898-nál? képminőségről írtok ép most..
Egyszerűen csak a választott Rootolási csomagot leszedem és lépésről lépésre haladok?

[ Szerkesztve ]

(#4212) shootme2 válasza Andi-74 (#4211) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az a képminőség hiba nem olyan vészes. Ha nem szóltak volna róla én észre sem vettem volna és utána is csak akkor szúrtam ki amikor B889-es rom-os telefont mellétettem. Az ikonok szélei kicsit csúnyábbak mást nem vettem észre. A B898 gyorsabb, stabilabb és több a szabad ram. De először tedd fel a B889-et már az is sokkal jobb és utána még mindig ott a B898 lehetősége ha esetleg azt akarod.

Az első hozzászólásban amit linkeltem mindent megtalálsz hozzá csak lépésről lépésre követni kell.
A szoftverfrissítést a Hogyan rakjuk vissza a gyári ROM-ot ? résznél találod közvetlenül alatta van a B898 Redőny visszaállítás kicsit feljebb pedig ott a Rootolás.

Superhun: Annak úgy mennie kéne pedig. A beállítások-tárhely-szoftverfrissítés menüből és kikapcsolt állapotban hangerő fel+hangerő le+power gomb kombinációval sem megy?

[ Szerkesztve ]

(#4213) Andi-74


Andi-74
tag

Sziasztok!
Na most kicsit belezavarodtam, ha nem akarom rootolni, csak frissíteni, akkor mit is kell csinálni? Egyszerűen csak a Superuser-t kell feltenni a SD-re?

(#4214) ksav


ksav
csendes tag

Sziasztok!
Az y200-as gyári rom jó lehet 210-esre is?

(#4215) St3ven válasza Andi-74 (#4213) üzenetére


St3ven
addikt

A Superuser a root-hoz kell.

(#4214) ksav
Nem hiszem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4216) ksav válasza St3ven (#4215) üzenetére


ksav
csendes tag

Köszi.
Nem is létezik hozzá frissítés szerinted?
Mert ami most van rajta 876-os,elég régi szerintem.

(#4217) St3ven válasza ksav (#4216) üzenetére


St3ven
addikt

Nem sokmindent találni hivatalosan:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=index&type=software

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4218) Andi-74 válasza St3ven (#4215) üzenetére


Andi-74
tag

Oké... gyanús is volt.. Akkor visszakérdezhetek, hogy a frissítést hogyan is csináljam?
Előre is köszönöm, és bocsi az értetlenkedésért!
Andrea

(#4219) Andi-74


Andi-74
tag

[link]

Itt akkor ezt válasszam?:
Gyári Rom-ok
- V100R001C185B889

Hogyan rakjuk vissza a gyári ROM-ot ?
- B898
1. A letöltött .zip filet csomagoljuk ki.
2. A dload mappát másoljuk az SD gyökerébe.
3. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés SD-ről.
4. Teló magától újraindul, fogad a gyári rendszer.

(#4220) shootme2 válasza Andi-74 (#4219) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ha csak egy gyári B889 rom-ot akarsz feltenni és semmi egyéb akkor:
Töltsd le ezt: B889

És ezt kell csinálnod vele:

- B889
1. SD kártyára felmásolod a step 1-ből a dload mappát.
2. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről
3. Ha végzett akkor : step 2-ből a dloadot SD-re
4. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről

(#4221) Andi-74 válasza shootme2 (#4220) üzenetére


Andi-74
tag

igen-igen ez feltűnt, hogy rosszul másoltam le, éppen javítani akartam, hogy leesett butaságot írtam .... :D Na akkor hajrá! Neki kezdek !
Amúgy olvasom hogy lehes Flash-t rátenni, csak nem a Google Playről, akkor honnan?

(#4222) Andi-74


Andi-74
tag

Ennyire birka csak nem lehetek, vagy mégis?? :O :W
"A frissítési csomag nem található. Ellenőrizze....."
Nálam úgy van, hogy az F meghajtóhoz írja ki - Mobile Partner és van ezen kívül még két cserélhető lemez (G és H meghajtó) Egyedül csak az egyik cserélhetős meghajtóra fért rá, mert a többinél helyhiányért kiabált, így ide feltettem.... Próbáltam a load mappát és próbáltam csak a load mappa tartalmát, de egyik sem tetszett neki. Mit bénázok?

(#4223) Andi-74 válasza Andi-74 (#4222) üzenetére


Andi-74
tag

:) nem húztam ki a gépből :)) így most csinálja és látja :D

(#4224) Andi-74


Andi-74
tag

Segítség!!!!! Elrontottam!
Minden szépen ment, már a legvégén a zöld kis android figura mellett meg is jelent egy nagy OK!...... Erre lefagyott..... próbáltam rátenni a gépre, de illesztőprogramot sem talál a neten, hiába keresi "Android adapter"-hez

Kivettem az aksit, most újraindult..... lett ebből a fagyásból kára, sérülése? Kezdjem előlről?

[ Szerkesztve ]

(#4225) Andi-74


Andi-74
tag

A GP mindig kidob, amikor elkezdenék leszedni valamit. Ti honnan töltötök le? Vagy a szgépről teszitek át?
Másik kérdés: milyen zenelejátszót használtok?

(#4226) St3ven válasza Andi-74 (#4225) üzenetére


St3ven
addikt

Mi az, hogy kidob? Hozzáadtál már egy Google accountot, és úgy sem megy jól?

A Google Play Áruház adatlapján egy adatok törlése illetve egy gyorsítótár törlése segíthet, aztán lehet kezdeni újra.

Zenelejátszót passzolom, nem ezen hallgatok zenét.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4227) Andi-74 válasza St3ven (#4226) üzenetére


Andi-74
tag

Nem tudtam, hogy hozzá kell adni Google accountot? Már annyi butaságot kérdeztem, meg bénáztam, úgyhogy eggyel több vagy kevesebb, mármindegy :P: - Azt hogyan kell?

(#4228) St3ven válasza Andi-74 (#4227) üzenetére


St3ven
addikt

Menü -> Beállítások -> Fiókok és szinkronizálás -> Fiók hozzáadása

De szerintem a Playnek is fel kellett volna ajánlania.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4229) andreina válasza shootme2 (#4220) üzenetére


andreina
csendes tag

SOS
Lenne egy kérdésem
a B898 szeretnénk felrakni
A szofterfrissítés SD-ről okoz problémát, a tárhelyet hol lehet megtalálni, mert nincs a menüben

(#4230) andreina


andreina
csendes tag

Sikerült, de nincs tiszta magyar nyelv csak kevert magyar angol. Ötlet?

(#4231) Andi-74 válasza St3ven (#4228) üzenetére


Andi-74
tag

Jaaa, a gmailt hozzáadtam mindjárt az elején, igaz a szinkronizálás ki van kapcsolva... Bekapcsolom és teszek egy - két próbát, mert igen idegesítő, hogy állandóan kidob.

(#4232) St3ven válasza Andi-74 (#4231) üzenetére


St3ven
addikt

Az adatok törlése is segíthet, amit fentebb javasoltam.

(#4230) andreina
Hard reset esetleg.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4233) jakabtamas válasza Andi-74 (#4225) üzenetére


jakabtamas
tag

Szia!

Én Powerampot használok.Poweramp

(#4234) Superhun válasza Andi-74 (#4225) üzenetére


Superhun
addikt

Winamp, ha ingyenes kell és Poweramp, ha fizetős is szóba jöhet.

(#4235) andreina


andreina
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni. A jó hír, hogy szerencsésen sikerült felrakni a B898, csak mint korábban írtam, nem magyar nyelvű. Van valami ötlet hogy lehet magyarosítani. A másik kérdés, hogy alapból nincs rajta semmi térkép program. Melyiket ajánljátok? Gyalogosan közlekedek (azaz tömegközlekedéssel), arra kell hogy ha eltévedek, vagy nem találok valamilyen utcát, akkor segítsen.

(#4236) andreina


andreina
csendes tag

Még egy kérdés, zseblámpát fel lehet/érdemes rakni rá?

(#4237) woodworm válasza andreina (#4235) üzenetére


woodworm
veterán

Biztos jót raktál fel? Mert a 898-asból több is van:
Taiwan >> V100R001C197B898
General Version >> V100R001C00B898

Neked a general kell, abban biztos, hogy benne van a magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#4238) andreina válasza woodworm (#4237) üzenetére


andreina
csendes tag

köszi, meg tudom nézni melyik verzió került fel valahol? Nem én raktam fel személyesen.
Sajnálnám, ha újra le kéne törölni mindent, mert különben jól működik

[ Szerkesztve ]

(#4239) woodworm válasza andreina (#4238) üzenetére


woodworm
veterán

Beállítások >> A telefonról >> Build-szám

(#4240) St3ven válasza andreina (#4235) üzenetére


St3ven
addikt

A másik kérdésre: HuMap

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4241) Andi-74


Andi-74
tag

Sziasztok! Gondoltam felteszem a - B898-et, de valahogy nem sikerül. Elkezdi vagyis kiírja ugye, hogy mit ne csináljak közben, majd egyszer csak megjelenik Unpacking ... Update failed. Most mit tudok tenni? Miért nem csinálja?
töltöttség OK, Net Ok

[ Szerkesztve ]

(#4242) Andi-74 válasza Andi-74 (#4241) üzenetére


Andi-74
tag

Formáztam az SD kártyát.... most minden OK :)

(#4243) heidricha


heidricha
senior tag

Sziasztok!

Na, itt vagyok megint. ;)
A lányom nem nagyon elégedett, ami azt illeti, én sem. Nem lenne ez rossz, de a rengeteg gyári szemét használhatatlanná teszi, egy-két frissítés, és minden területet telepakol.

Hajrá, majd a root most segít, takarítok én, azon ne múljon!
Aha. épp a letöltések utáni első lépésig jutok: A hangle+power nem csinál semmit. Akármeddig nyomom, csak az Ascend-es felirat van a kijelzőn, semmi egyéb. Gondoltam, hátha attól még működik a rootolás (5.2_int), de semmi, nem is látja a telefont. Amúgy a szokásos módon gond nélkül elindul. Ilyenkor mi a rosseb van vajon?

(#4244) shootme2 válasza heidricha (#4243) üzenetére


shootme2
aktív tag

A hangle+power nem csinál semmit.
Nem is kell hogy csináljon bármit is. Nyomod a hang le+power gombot közben rádugod a telefont a kábelre és futtatod a bat fájlt amikor végzett akkor akku ki akku be hang fel+power és be is jött az új recovery.

(#4245) heidricha válasza shootme2 (#4244) üzenetére


heidricha
senior tag

Nyomom mindkettőt, és közben be az USB? Ehhez kell még valaki, képtelenség egyedül. Amúgy ilyesmit próbáltam, de persze a nyomás és a dugás közt el kellett engednem.

Na majd egy közös dugást még megpróbálok. Amúgy lehet, hogy a sors nem engedte, mert közben a PC felfordult. Nem ad ki 5V-ot a táp, semmi periféria nem működik, ha a flash közben kakkantja össze magát, alighanem szívhatnám a fogam! :)

Köszi!

(#4246) shootme2 válasza heidricha (#4245) üzenetére


shootme2
aktív tag

Simán megoldható egyedül is. Én mindig úgy csinálom.

(#4247) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, az mitől lehet, hogy csináltam egy visszaállitást, és érdekes módon eltűnt az időjárás widget, illetve semmilyen más időjárás cuccot sem tudok felrakni rá, hiába töltöm le, a widgeteknél nem lehet választani....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4248) LÁZ válasza LÁZ (#4247) üzenetére


LÁZ
addikt

lefrissitettem 898-ra, de ugyanúgy nem birok kitenni időjárás widgetet.... :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4249) Superhun válasza LÁZ (#4248) üzenetére


Superhun
addikt

Nem lehet, hogy SD kártyára települtek az időjárás appok? Csak akkor látszódik egy app widgete a listában, ha az a belső memórián van.

(#4250) LÁZ válasza Superhun (#4249) üzenetére


LÁZ
addikt

kösz, utánanézek, lehetséges, hogy ez lesz a probléma ;)

bár sztem attól a gyárinak még kéne lennie, vagy látni azt, nem?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.