Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) GSPLR válasza 8nemesis8 (#1096) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ez engem is érdekelne, mivel asszony az elsők között vásárolta ezt a készüléket és azóta se volt vele gondja. No persze ő nem mókolja, viszont az hardcore használat az megvan.

(#1094) sonye: Ez nem Samsung.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1102) ORCA58 válasza 8nemesis8 (#1096) üzenetére


ORCA58
addikt

Nagyon jó kis telefon. Nyilván mindenki találhat benne hiányosságot, mert az igényeink mások.
Kisebb hibák vannak.
- Videó felvétel közben folyamatos autófókusz.
- A névjegy oldalán a betűsorral görgetés a CS betűnél megáll.
Más app-al ezek orvosolhatók. Nagyon megbízható, soha sem fagyott le. Viszont nagyon csúszik, szorosan kell kézben tartani, vagy egy tok kell rá.

F_E_K_ Köszi megoldódott a Huawei téma felolvasztásával.

[ Szerkesztve ]

(#1103) GSPLR válasza ORCA58 (#1102) üzenetére


GSPLR
senior tag

Megpróbálok segíteni, de előbb segíts nekem te. Ezeket a hibákat hogyan, milyen módon tapasztalod? Telefonod szolgáltatós vagy GSM boltos? Aktuális FW a telefonon? Azért kérdezem ezeket mert például a görgetős "hiba" a párom készülékén nem jelentkezik. De továbbmegyek, kíváncsiságból kipróbáltam most a telefonján a videofelvételt és autófókusznak nyoma sincs (1 perces promó videó a macskánkról :DDD ).

Huawei

(#1104) ORCA58 válasza GSPLR (#1103) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezek szerint nem minden készüléken jelentkezik, ami jó hír, de nem nekem.
A telefon 4G-s.
Build szám: G6-L11V100R001C185B116
Kernel: 3.4.0-g41ec439-25688-gb7e04f6@pekeaulxd0008#1 T-mobilos, de a *#*#2846579#*#* beírása után azt látni, hogy független. Más szolgáltató kártyájával nem próbáltam.

(#1105) ORCA58 válasza GSPLR (#1103) üzenetére


ORCA58
addikt

Munka miatt abba kellett hagynom.

A hiba egyszerű. Videózás közben elhomályosul a kép kattan egyet a kamera, éles lesz a kép. Ez megy folyamatosan 3-4 másodpercenként.
A görgetésnél a betűsávon lefelé húzom az ujjam, és a 'cs' betűs névnél megáll lista.

[ Szerkesztve ]

(#1106) F.E.K.. válasza GSPLR (#1103) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A cs-s hiba csak akkor jön elő (legalábbis nálam, 4g verzió) ha kifejezetten az oldalsó betű soron húzom le az ujjam. Mondjuk én a képek/nevek listáját szoktam görgetni, számomra a betűsoron csúsztatni kényelmetlenebb, de ez nyilván ízlés és megszokás kérdése csupán.

A kamera nekem csendben van és a gyakori fókuszálásba sem futottam bele. (A kamera fókuszálásnál ad hangot másnál?)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1107) GSPLR válasza ORCA58 (#1105) üzenetére


GSPLR
senior tag

Fura az biztos. Páromè vodafoneos,4G,eltèrő fw a tiedtől. A videózásnál semmit nem tapasztalok,sőt kicsit meg is lepődtem hogy benti fènyviszonyok között milyen jót vett fel. A görgetès is szèp,sima,vègigmegy a listán. Nem tudom hogy számít e de ő a számokat a telefonon tárolja nem pedig a SIM-en. Holnap kicsit megnyúzom a G6-ot mert ez kicsit misztikus.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1108) #86973952 válasza F.E.K.. (#1106) üzenetére


#86973952
törölt tag

Inkább mondhatni fókuszálni is nagyon nehezen szeret. DE ez nem egyedi probléma, más Huawei -nél és más márkánál is gyakran előfordul ez a jelenség. Pl. este, beltérben, lámpafénynél majdnem hogy esélytelen a dolog. Egyik csúcskategóriás készülék sima fotózásnál is 1 percig fókuszál. Ez inkább érzékelési, szoftveres probléma.

A fent említett folyamatos fókuszálás ennek az ellenkezője, ami adódhat ebből is. Lehet, hogy egy wipe megoljda, érdemes lenne megpróbálni.

GSPLR:
Lassan vált fókuszt így is, mint a P7 -nél is. Szintén 4G -s G6, bár ez szerintem ugyanúgy igaz a 3G változatra is. Csak meg kell nézni, hogy távoli pontról "viszonylag gyorsan" közelire váltasz, fényviszonytól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1109) #86973952 válasza #86973952 (#1108) üzenetére


#86973952
törölt tag

Természetesen ezt elsősorban videónál értem. Lejárt közben a szerkesztési...

(#1110) Atom Maki


Atom Maki
tag

Én felraktam ezt a B118-as firmet, ezzel is megáll a CS-nél a görgetés. Viszont az előbb próbáltam a videót, ott most nem vettem észre fókuszálási problémákat. Szépen folyamatosan rögzített és kattogó hangja sem volt. Nem tudom, hogy az számít-e, hogy ez beltéri felvétel volt, mozgó objektumok nélkül.

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#1111) #86973952 válasza Atom Maki (#1110) üzenetére


#86973952
törölt tag

Számít, hogy milyen fényviszonyok vannak. DE normális fénynél sem lesz igazán jó. Csak néhány telefonnál működik egész jól. Persze ezek még mindig telefonok, nem fényképezőgépek, de nem lenne megoldhatatlan probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1112) Atom Maki válasza #86973952 (#1111) üzenetére


Atom Maki
tag

Mikor júniusban megvettem a telefont, akkor csináltam egy kültéri felvételt, sajna ott folyamatosan fókuszált és kattogott. Most viszont nem. De holnap kipróbálom újból szabadtéren is, mert nekem olybá tűnik, mintha megjavult volna. :)

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#1113) #86973952 válasza Atom Maki (#1112) üzenetére


#86973952
törölt tag

A folyamatos fókuszálás az más dolog. Az nagyon nem az igazi.

Videózz 5-10 méterre lévő témát, aztán válts 10-20 centi közelire, aminek nem egyenletes a felülete, vagy szöveg van rajta...stb. Így jobban látod. Az nem lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1114) ORCA58 válasza #86973952 (#1113) üzenetére


ORCA58
addikt

Nálam a folyamatos fókuszálás fényviszonyoktól független. Sőt a távolságot sem kell változtatni, elég ha egy falat videózok és oldalt egy picit (pár centit) elmozdítom a telefont párhuzamosan a fallal. Egyértelmű, hogy szoftveres a gond, mert a Xiaomio app-al (de csak azzal) nem fókuszál állandóan. Bármi mást próbáltam, nem lett jó.

[ Szerkesztve ]

(#1115) ORCA58 válasza GSPLR (#1107) üzenetére


ORCA58
addikt

A SIM már semmire sem jó.
A lábméretet kivéve minden adatot amit csak tudok a rokonról partnerről telefonba tárolok, ha ismerem. A névjegyékben van a szülinap, névnap és ami a legfontosabb, bár tudom fejből a házassági évfordulónk is! :K

(#1116) #86973952 válasza ORCA58 (#1114) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem próbáltad még a wipe -ot, esetleg azt, hogy újrateszed az FW -t? Bár nem mintha a gyári EMUI kamera app annyira frankó lenne.

Én Camera Fv 5 -tel egész jól elvagyok (persze abból is a fizetős, abban már nincs korlátozva a MP, de az ingyenes jól mutatja milyen a program), bár őszintén megmondom a videó részét nem is néztem. Panoráma mód hiányzik belőle (nekem annyira nem), egyébként meg nagyon profi app.

Én azt vettem észre nála, hogy korlátozott fénynél is jobban fókuszál, ami gyári app -ra nem mindig igaz. Sőt, valamikor makrónál is bohóckodik.

[ Szerkesztve ]

(#1117) ORCA58 válasza #86973952 (#1116) üzenetére


ORCA58
addikt

Most tele vagyok melóval, nincs időm a telót piszkálni, ráadásul folyamatosan kell is, így most sajna nem tudom próbálgatni.

(#1118) 8nemesis8 válasza TCr (#1097) üzenetére


8nemesis8
veterán

Általános használt mellett nem nagyon.
Neked milyen akkuidőket hoz? Nyilván használat függvénye is a történet.

GSPLR: Köszi, kíváncsi vagyok nálad mi számít hardcore-nak?
Nem is alap funkciókban olvastam gondot, inkább volt aki melegedésről számolt be vagy belassulásról, de ismerős mesélte előbbit, utóbbi meg Android hiba, ha tényleg hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1119) lalakov válasza F.E.K.. (#1099) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszi. :)

(#1120) 8nemesis8 válasza ORCA58 (#1102) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi. Ezek a "hibák" a leendő tulajdonosnak tuti nem lesznek hibák, egy Sony Xperia Ray-t fog váltani, tehát nagy lesz a differencia, sebességkülönbség mindenképpen, örülni fog annak, nem a hibákat keresni.

(#1121) #86973952 válasza 8nemesis8 (#1118) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én néhány hétig használtam a telefont aktívan (4G), nálam semmi lassulás nem volt. Melegedés az előfordulhat, de azért radiátornak nem mondanám. Pl. pár 100 km GPS, vagy nagyobb erőforrást igénylő játéknál egy idő után.

Barátnőm használja már jó ideje (4G), neki sincs lassulási, akadási probléma. Amúgy heti 1-2x érdemes újraindítani droidos készülékeket (felhasználástól függően), mert egy idő után elkezdi felzabálni a RAM -ot (be is ragadhat néhány dolog). Az okozhat problémákat. Meg azért az sem mindegy mi fut közben a háttérben. Nálam pl. az FB (és a Messenger testvére) tiltólistás, ahogy a Google programok nagyobb hányada is.

Szerk.: Meg ugye nem árt frissítéseknél wipe -olni, hibák kizárása érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#1122) sonye válasza 8nemesis8 (#1120) üzenetére


sonye
senior tag

Átlag telefonálás, napi ébresztés, led világítás napi szinten minden reggel, wifin levelek lekérdezése. 5nap üzemidőt jelent. De ez első két hétben alig bírta a telefon 3 napnál tovább.

Már le nem cserélném a fényképező hiba ellenére sem.

(#1123) GSPLR válasza ORCA58 (#1105) üzenetére


GSPLR
senior tag

Hali!

Na asszony telóján Vodafone B119 pörög. Kipróbáltuk a görgetést amit írtál és azt is, ha begépelünk betűt és nincs vele probléma, nem áll meg a a CS betűnél. Egyelőre ez egy eléggé titokzatos probléma, lehet utánanézek valamelyik nap bent a szervizben, van több Huawei készülék is dobozolva (ha szerencsém van, G6 is lesz köztük), remélhetőleg külön telepített verziókkal, hátha ez okozza a gondot. A videofelvételnél csak annyi fókuszálás vehető észre amit már porterocka is említett, de ez tulajdonképpen szinte az összes készüléknél tapasztalható, viszont amit te említesz (állandó fókusz, kattogás, akár másodpercenként), az viszont 100% hogy szoftveres probléma, ebben biztos vagyok. A görgetésről és a videózásról is majd dobok egy videót hétvégén, felveszem majd ahogy párom kezeli a telefont, ez a legegyszerűbb módja.

8nemesis8:

A hardcore alatt azt értem, hogy szinte állandóan nyüstöli, szegény telefonnak nem nagyon vannak nyugodt percei (kivétel ha alszik :D), persze ez a munkájának is köszönhető. Eddig ez a készülék nála jelesre vizsgázott. Amire folyamatosan használja: a fasza facebook illetve a hozzátartózó messenger, rengeteg alkalmazás (mivel nőről beszélünk, igencsak szereti a Play kínálatát kihasználni, nem szeretnék 30+ alkalmazást felsorolni), email (Chrome), sok telefonálás, WhatsApp, YouTube, fényképezés napi szinten, egérmozizás, böngészés (sok). Játszani nem szokott, ha mégis akkor Brainwar, de ez ugye nem egy 3D-s játék (hozzáteszem azokat is viszi). Szinkronizálás 0-24-ben megy, GPS is aktív állandóan, WiFi itthon állandóan bekapcsolva, a mobiladat meg ugye 0-24. Velem ellentétben (P7 tulaj) nála elég sok alkalmazás védett státuszban van (sok magas fogyasztású), tehát futhat a háttérben a képernyő kikapcsolását követően.

Nála ilyen használat mellett nap végére van 40%-on!!! az akku és melegedésnek még csak nyoma sincs. Ez szerintem egy 1GB rammal rendelkező készüléktől igazán jó eredmény. Persze az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy valamelyest megtanítottam az Android használatára (itt gondolok elsősorban a karbantartásra, ez már nem 3210-es), ez az első ilyen telefonja. A telefonon eddig 2 Vodafone frissítés volt, wipe-ot még nem csináltunk, azt ráérünk majd az EMUI3.0-nál. A telót hetente egyszer újraindítja és rendszeresen "seprűzik" (így nevezte el :D ). Launchert és Viber-t nem használ, le van tiltva róla (nem véletlenül) :DDD

Így hirtelen ennyit tudok írni, ha valami egyéb kérdése lenne bárkinek, csak bátran.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1124) #86973952 válasza GSPLR (#1123) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem a wipe meg fogja neki oldani. HA nem, akkor ott valami más gond lehet, vagy a teljes SW -t újra kell tenni.

(#1125) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Ugyanezek a hibák nálam is megvannak. Szintén T-s és a soft is ugyanaz.

(#1126) TCr válasza 8nemesis8 (#1118) üzenetére


TCr
veterán

2-3 naponta töltöm, de már ilyen 30%-nál rá szoktam dugni.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1127) bajuszati


bajuszati
tag

hello,

tokot tudtok ajánlani? szilikon színtelent mondjuk.
továbbá valami strapabíró kijelzővédő fóliát.

köszi

(#1128) GSPLR válasza bajuszati (#1127) üzenetére


GSPLR
senior tag

Aliexpress, van rengeteg. Fóliából Nillkin alap. A tok rendelésnél figyelj rá nagyon, hogy sima G6-ra vagy G6 4G-re (avagy P7 Mini, külföldön ezt a nevet használják sok helyen) rendelsz. Azért írom mert minimális méretkülönbségek vannak, mi sajnos már belecsúsztunk ilyen hibába.

Huawei

(#1129) 8nemesis8 válasza #86973952 (#1121) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi az instrukciókat, figyelmeztetéseket, ezekkel én is tisztában vagyok nagyobbrészt. :)
Kíváncsian várom, jövőhéten megérkezik ha minden igaz és menyasszonyom kézbe is veheti és nyüstölheti majd.

sonye: A fényképező gond, ha jól értem szoftveresen azért módosítható lenne, tehát ki tudja, egyszer talán majd "megjavul". Köszi, ez az üzemidő már-már frenetikus, tekintve a mostani telefonját. Én azt mondom, ha 2-3 napot kibír az is tökéletes már, ez lenne az elvárt. Nyilván sokat számít a mobilinternet itt tapasztalatom alapján az szívja legjobban az akkukat, meg nyilván az erőforrásigényes alkalmazások, facebook, játékok stb.

[ Szerkesztve ]

(#1130) 8nemesis8 válasza GSPLR (#1123) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát ez valóban eléggé derék.
Én mondthatom, hogy 0-24 mobilnet és szinkron nem lesz, ezzel már eleve elég sokat nyer és szerintem egérmozi sem nagyon, arra ott van a tabja. mennyi telefonlás van ebbe kb, egyébként?
Mert az viszont sejtésem szerint nem kevés lesz, napi szinten 1 óra simán meglehet, de fél óra szinte tuti. Ritka az, hogy ne legyen annyi. Launcher tiltása oké, de a Vibert miért? Facebook messenger tuti jóval többet fogyaszt, mind akkuból, mind adatból... Bár ha muszáj, akkor muszáj!

TCr: Köszi, akkor szinte általánosságnak vehetünk olyan 2-3 napot. Ez szuper.

[ Szerkesztve ]

(#1131) baltamas


baltamas
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi segítsetek, elég láma vagyok, ez az első droidos telefonom. A problémám az lenne, hogy mióta sd kártyát beleraktam a telefonba, azóta a zeneáruházból (MP3musiclab) letöltött zenéket csak a telefon kikapcsolásáig találom a gyári zenemappába, zenelejátszóba, bekapcsolás utána már nem volt látható, csak az sd kártya előtt letöltött zenék, amik a belső tárhelyen voltak. Most Pc-n a belső tárhely music mappából a kártya előtt letöltött számokat átraktam az SD kártya music mappába, majd a zenelejátszót bekapcsolva ismét láthatóak voltak az újonnan letöltött számok a lejátszási listában, de az sd kártyán továbbra sem. Hol lehetnek elhelyezve az új számok, illetve mit és hogyan kellene csinálnom, hogy megmaradjanak a későbbiekben letöltött zenéim és láthatóak is legyenek? Bocs a bénaságért, előre is köszi a segítséget.

(#1132) GSPLR válasza 8nemesis8 (#1130) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szerintem nem lesz gond a telefonálás mennyiségével. A Launchereket én csak azért nem szeretem, mert nem tartom elég megbízhatónak őket, sok a stabilitási probléma és egy-két frissítésnél gondok is akadhatnak. Tapasztaltam én már jó sok ilyen problémát, beküldték a telefont nem egy esetben, hogy hibás, aztán kiderült hogy a launcher a ludas. Mellesleg az EMUI szerintem van annyira jó (ráadásul témázható!), hogy nem kell semmiféle Launcher, az maradjon meg a dél koreai floodgépezet felhasználóinak :DDD És dettó ez a helyzet a Viberrel is, nem szeretnék komolyabban belemenni, de vannak esetek amikor olyan szinten nyúl bele a telefonba, hogy küldheted szervizbe, ahol kalibrálni kell majd és akkor az előforduló hangminőség/hangszóró problémákat nem is említettem, plusz a "nem tudom felvenni a telefont/nem tudok tárcsázni" és társai. Ebben a részében otthon vagyok, napi szinten találkozok a problémával. Sajnos a Viberrel az a gond, hogy szűrhetetlen mely telefonoknál fog problémát okozni, van ismerősöm aki évek óta használja és nincs gondja. És akkor ne felejtsük el a szolgáltatókat se, akik nem nézik jó szemmel a VoiP-ot... Nem szeretnék reklámozni, de a Viber helyett vannak sokkal jobb alternatívák is szerintem, én is használok kettőt ezek közül.

A két említett téma azért sarkalatos nagyon, mivel ezek ugye alkalmazások amiket folyamatosan frissítenek, hol ilyen, hol olyan sikerességgel. Persze mindenki azt használ, amit szeret és/vagy nagyon nyomnak neki. Ez rendben is van, csak ha beüt a szar, akkor nem egyből a telefont kell hibáztatni.

Amúgy jó, hogy így a telefon megérkezése előtt kérdeztél. Lehet, hogy már olvastad itt korábban, de ha nem akkor érdemes rá felkészülnöd, hogy a telefon akkujának használattól függően kell kb 1-2 hét mire beáll normálisan. Értsd úgy, hogy eleinte hamar merülni fog aztán szépen beáll. Simán merem ajánlani a telefont, így hogy van összehasonlítási alapom is egyel feljebbi kategóriából (P7) azt kell mondjam, hogy nagyon rendben van a készülék. Ez nagyrészt köszönhető az EMUI-nak, ami az 1GB RAM-ra is nagyon jól van optimalizálva, én is simán ellennék ezen a telefonon, minden probléma nélkül. Csalódni szerintem nem fogsz/fogtok, frissítések érkeznek rá, hamarosan jön az EMUI3.0 végleges verziója is erre a készülékre, ami nagyot fog dobni az amúgy is jó telefonon. ;)

Huawei

(#1133) Payphone válasza GSPLR (#1132) üzenetére


Payphone
tag

Mikorra várható a végleges frissítés?

(#1134) GSPLR válasza Payphone (#1133) üzenetére


GSPLR
senior tag

Pontos időpontról még nem olvastam, de ha a P7-ből indulok ki (ahol már kint az első végleges verzió), akkor hamarosan itt is elérhető lesz. A két telefon béta tesztjének az időpontja között kb 2-4 hét volt, én legkésőbb február közepére-végére várom. Ha lesz közben megerősített infó, akkor azt úgyis írni fogom ide.

Azt azért érdemes tudni, hogy a szolgáltatói EMUI3.0-ák mindkét telefon esetében késnek/késni fognak (ezért nincs még az én telefonomon se EMUI3.0, Vodásként a Voda frissítéseket használom mindig). Ettől függetlenül használhatóak, nem járnak garanciavesztéssel.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1135) #86973952 válasza Payphone (#1133) üzenetére


#86973952
törölt tag

Általában 1-2 hónap szokott lenni a különbség a béta és a végleges között.

Ahogy ezt feljebb írta GSPLR, reálisabb az 1 hónap jelenleg, de ez függ a szolgáltatótól is.

Szerk.:
Honor 6 -nál volt ennél jóval több, mert az volt a bevezető készülék EMUI 3 tesztelésénél.

[ Szerkesztve ]

(#1136) Payphone válasza GSPLR (#1134) üzenetére


Payphone
tag

erteeem. Köszi ^.^

(#1137) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Reméljük hamar kint lesz a frissítés, az emui 3-ra a látottak (videókat és leírásokat néztem) alapján szerintem érdemes várni.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1138) GSPLR válasza F.E.K.. (#1137) üzenetére


GSPLR
senior tag

Bizony! Eddig én is csak láttam a képeket, leírásokat a P7 fórumba aztán a múlt héten megnyomkodtuk a párommal szolgáltatónál a G7 készüléken futó EMUI3.0-át...EZ NEKEM KELL A TELEFONRA! Tényleg a legjobbak között van az EMUI, mint pl. a MIUI vagy a Sense...

Huawei

(#1139) #86973952 válasza F.E.K.. (#1137) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én már használok egy ideje EMUI 3 -at. Részemről nagyon ajánlott váltani.

(#1140) bajuszati válasza GSPLR (#1128) üzenetére


bajuszati
tag

köszi..nekem g6 4g...ugy nézegetm

(#1141) 8nemesis8 válasza GSPLR (#1132) üzenetére


8nemesis8
veterán

Persze a launcherekkel való aggályaidat abszolút megértem és csak helyeselni tudok, de a viberről én ezt nem nagyon hiszem el, hogy ilyet generálhatna, de nem vitatkozom vele. Utána olvasok majd jobban, én ugyan csak ritkán de néha használom/használtam egy Xiomi MI3-mam van és előtte Samsung S3-mam volt és egyiknél sem okozott furcsaságokat.

Hát még jó, hogy érkezés előtt érdeklődök :) Persze van aki csak utána, amikor esetleg már késő, mert nem azt vett, mint amit szeretett volna. Menyasszonoymnak lesz, ő már nagyon várja, a véleményetek alapján rábólintott és azt mondja, hogy igen ez kell. Már csak a színben kellene megállapodni.
Eddig fehér volt az etalon, de meglátta, hogy aranyban is kapható és most az lenne jó. Itthon az arany hivatalosan forgalomba került egyáltalán, mert a legtöbb boltban csak fekete vagy fehér is megtalálható, de a többí színben nem, pedig ha jól tudom létezik még kék és ping is talán!?

Iggen az akkunál ez normális és az Android is ilyen, hogy kell neki egy idő, hiszen folyamatosan adaptálja a rendszer is ezen infókat az akkuról. Az külön öröm, ha jön friss0tés, samsungot azért váltottam le, mert rémálom volt várni valamire is, garit meg nem akartam bukni!

(#1142) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Viber nálam fent van, olykor kapom a figyelmeztetést hogy nagy fogyasztású alkalmazás: viber... 6-8, de egyszer láttam 14mah fogyasztást is kiírva. Ezt leszámítva nem tapasztaltam gondot vele.

(Régebbi telefonomon viszont okozott fagyást, illetve olyat hogy nem lehetett felvenni a bejövő hívást, vagy nem halott a hívó fél semmit...

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1143) #86973952 válasza 8nemesis8 (#1141) üzenetére


#86973952
törölt tag

Érdemesebb általában a hagyományosabb színeket venni fehér/fekete. HA véletlen/direkt úgy alakulna, hogy eladnátok, akkor nagyon nehéz lesz pl. rózsaszínt.

Kék amúgy nagyon jól néz ki, de azt szerintem csak szürkén tudtok szerezni kintről, ahogy a legtöbb színt.

Nekem amúgy nagyon tetszett ebből, az a fehér - réz színű kerettel, és a fekete - bordós kerettel. G6 (4G) és P7 mini -ből válogatva együttesen.

[ Szerkesztve ]

(#1144) 8nemesis8 válasza #86973952 (#1143) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi, az aranyra kérdezek utána most pár helyen, itthon be tudják e szerezni, de valahogyan azt érzem, hogy nem itthoni piacra jött, mert akkor sokkal több normális shop is árulná!

(#1145) #86973952 válasza 8nemesis8 (#1144) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálunk szinte semmi választék nincs ezen a téren. ÉS itt leginkább a "hivatalos" útra gondolok. Ez meg sajnos márkától független. Nem ritka az, hogy egy telefonból van 6-7 fajta szín, közben meg 1 -hez vagy 2 -höz lehet hozzájutni. Rendszerint ez a fekete és a fehér szokott lenni.

(#1146) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hogy a francba lehet visszakapcsolni a G6-nál a zseblámpát a hátsó led-re? Mert valahogy átváltott a kijelző világításra.....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1147) Bandikut válasza 8nemesis8 (#1141) üzenetére


Bandikut
tag

Ha jól tudom csak két szín van: fehér és fekete. Az ezüst, arany, pink stb. csak az oldalsó fémet imitáló sáv színe.

(#1148) Bandikut


Bandikut
tag

Barátnőm megirigyelte fekete P7 mini készülékemet, így lett neki egy G6 4G fehér színben, arany kerettel. Nagyon jól néz ki, és végre alaposan össze tudtam hasonlítani a két készüléket, eldöntendő, hogy van-e köztük eltérés. Jelentem, teljesen azonos a két készülék, beleértve a kijelzőt is.

(#1149) 8nemesis8 válasza Bandikut (#1147) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ezt az oldalsó sávot vajon külön be lehet szerezni?
Amúgy képek alapján szerintem nem csak a keret más, hanem a teljes ház mást színű!
Itthon csak fekete és fehér sajnos hivtalaos megbízható forrásból, nem értem miért :(

porterocka: Igen én is ezt látom, tapasztalaom. Írtam 1-2 boltnak, de egyenlőre senki nem tudja beszerezni!

(#1150) Bandikut válasza 8nemesis8 (#1149) üzenetére


Bandikut
tag

Nem hiszem, hogy külön lehetne kapni hozzá szegélyt.

Egyértelműen leírják, hogy két színben van, színenként kétféle szegéllyel:

"Choose from elegant black with a light-grey or rose-gold edge, or smart white with a pink or champagne edge."

Az idézet a Huawei honlapjáról van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.