Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bachi válasza Newlachka (#200) üzenetére


Bachi
csendes tag

nem, azok nem felső v. alsó kategória bajok, hanem simán szovtferes gondok - a caller id lag és a csengőhang elfeljtés sem az - sőt - megkockáztatom programozói hanyagság

a lagot sem nagyon soroltam oda, mint ahogy az akku időt sem hisz azóta fejlődött annyira a világ hogy ezek már csak a váltásal megszűnnek...

a tárhely meg azért érdekelt, mert sehol nem láttam olya készüléket, ahol ezt meg lehetett volna nézni, nálunk Békéscsabán a Mediában lehet tapicskolni a készüléket, de ott a beállítások zárolva vannak, tehát ezt nem tudtam ellenőrizni, de _Dumber_ válasza kielégítette kiváncsiságom, nekem az a 2 gb elég lesz simán :)

(#202) Bachi


Bachi
csendes tag

nem beszélve arról hogy mikor vettem a g300-at (2012) az eléggé közép kategória volat ;)

(#203) _Dumber_ válasza Bachi (#199) üzenetére


_Dumber_
őstag

Amikor vettem, ez a forum érdemileg halott volt. Információt nem kaptam (most sincs sok) :)
Elolvastam a P6 forumot (az is képben volt, de nekem már nagy és vékony).
A gyári soft kb ugyanakkor készült mint ennek a softja. Nyilván ebbe a mondatba bele lehet kotni, de látszik, hogy mennyire változott a kinaiak programozása az Y300 óta

[ Szerkesztve ]

(#204) Bachi válasza _Dumber_ (#203) üzenetére


Bachi
csendes tag

Hát nem keveset :P Ezért is "ilyedtem" meg, de a teszt is megrősítette bennem hogy jó lesz ez nekem :D Csak ezekre a kérdésekre sehol nem kaptam választ. Mintha még mindig tartanának az emberek a márkanévtől :)

(#205) GSPLR válasza Bachi (#204) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ettől a márkanévtől tartani? lol

Én inkább a néptelefonoktól tartok akik telel floodolják a piacot :) Bátran veheted, 2 hete van P7-em, asszonynak G6. Van rálátásom mert nyúzza a párom rendesen... Iszonyat jó kis teló.

Huawei

(#206) Bachi válasza GSPLR (#205) üzenetére


Bachi
csendes tag

Köszi, elvileg holnap már meglesz ;)

(#207) TCr


TCr
veterán

Srácok, az mitől van, hogy a Play-ről letöltött óra widget-ek nem frissítik az időt, csak ha rányomok?
Pl. most is, feloldottam a képernyőzárat és nem 8:19-et, hanem 6:20-at mutatott. Ahogy rányomtam, azonnal váltott 8:19-re.
A Lenovo telefonom ilyet sosem csinált.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#208) _Dumber_ válasza TCr (#207) üzenetére


_Dumber_
őstag

Beállítások - energiatakarékosság - védett alkalmazások-nál tegyél mellé egy pipát.
Van amelyiket megoldja, van amelyiket nem.
Itt pl a hancentSMS-is be kell jelölni, hogy legyen jelzése.

Ez azért van, mert energiatakarékosság címén amit lehet, mindent leállit a képernyő kikapcsolásakor.

[ Szerkesztve ]

(#209) TCr válasza _Dumber_ (#208) üzenetére


TCr
veterán

Ma is tanultam valami újat.
Köszönöm, megoldotta! :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#210) htom127


htom127
tag

T-nél havidíjasoknak 20% webshopkedvezmény

" Bazinga !"

(#211) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Srácok!
Potenciális vevőjelöltje vagyok egy ilyen telefonnak. Néhány fura dolgot olvastam róla külföldi tesztekben, egyelőre ezek tartanak vissza a vásárlástól. Egy helyen azt írták róla, hajlamos eldobálni a hálózatot, illetve a képernyő "érzéketlenségéről", rosszul érzékelt leütésekről panaszkodnak gépelésnél. A teszt elég korai, úgyhogy remélem ezek csak kezdeti gondok voltak. Ilyen irányú tapasztalatai vannak valakinek?
Ja, és még egy dolog. A telefon GPS-e GLONASS kompatibilis? Szinte minden helyen mást írnak róla.
Köszönöm!

BÚÉK!

(#212) _Dumber_ válasza Ukraan (#211) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ezen a héten volt szerencsém kipróbálni extrém körülmények között. Gyenge wifi és gyenge gsm jel mellett. Kiválóan vizsgázott. Az előző telom ( xperia p) ugyanezen a helyen csak G-s hálót talált, ez eljutott az EDGE-ig is. Wifit olyam helyen os tartott ahol másik 3 telo a családban már eldobált. Szoval meg vagyol elégedve vele.
Képernyő érzékenységgel nincs gond. GPS-rol nem tudok nyilatkozni.

(#213) TCr válasza Ukraan (#211) üzenetére


TCr
veterán

Kb. 2 hete van meg, eddig nem tapasztaltam ilyen negatívumokat. Lényegében semmit.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#214) #33253120 válasza Gino20 (#116) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pár laza kérdés:
-Mekkora sd-t kezel a készülék?
-Stabil?
-Lesz rá 4.4?
-Van ennek a készüléknek másik neve/külföldi tipus száma? Se az xda, se a cyanogenmod oldalán nem ismeri a kereső... :(

Csereutalványom lesz nemsokára, és olyan vas kellene ami lehetőleg cyanogenmod támogatott. Ha letelik a gar, akkor tök jó dolgokat lehet ezekből mókolni, Pl. régi spica-ra főztünk anno olyan romot, hogy egy mp3 lejátszós GPS lett belőle, gsm nélkül, korához képest brutál akku idővel. :D

Szerk.: Nem válaszba akartam, bocs. :)

[ Szerkesztve ]

(#215) Bachi válasza #33253120 (#214) üzenetére


Bachi
csendes tag

Pár napos használat után ennyit tudok:

1., ha jól tudom 32 Gb a max
2., rettentően :) - eddig nagyon meg vagyok elégedve
3., erről tudtommal semmi hivatalos infó
4., ma keresgéltem tokot és bele botlotam a P7 mini nevű telóba - és annak a specifikációja ill. a mérete miliméterre egyezik ezzel a telóval - esetleg próbáld meg úgy ;)

[ Szerkesztve ]

(#216) #33253120 válasza Bachi (#215) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi. :R

(#217) VironB válasza #33253120 (#216) üzenetére


VironB
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne azokhoz akik mostanában vettek ilyen telefont a T-mobile-nál, kártyafüggetlen készüléket kaptak?Telenoros vagyok de igencsak megtetszett ez a telefon. Eddig nem sok rosszat olvastam róla, vagy csak hallgatnak azok akiknek nem jött be a vásárlás!? :)

Köszönöm a válaszokat! :R

(#218) VironB válasza VironB (#217) üzenetére


VironB
csendes tag

Bocsánat nem válasznak szántam! :))

(#219) _Dumber_ válasza VironB (#217) üzenetére


_Dumber_
őstag

Nekem T-s van. Dominósként vettem, - mert olcsóbb volt mint aláírni a 2 év rabláncot- , és független, de ez nem azt jelenti, hogy mindegyik az !!!!

Egyébként nincs miről beszélni :) Van pár gondunk, de semmi olyan amit ne lehetne megoldani, legfeljebb egy kicsit gondolkodni kell, mert elsőre nem egyértelmű, .. lásd előzmények..

Én "csak" használom.. és használom.. és használom.

[ Szerkesztve ]

(#220) VironB válasza _Dumber_ (#219) üzenetére


VironB
csendes tag

Olyanban esetleg tudsz/vagy más aki olvassa segíteni , h a T-s ill. függetlent hogy tudom megkülönböztetni anélkül h kártyát raknék a telefonba?! Tmob-s indulásánál van külön Tmob-s induló képernyő vagy esetleg a rendszer információknál valami "jel"?

(#221) Newlachka válasza VironB (#220) üzenetére


Newlachka
őstag

szerintem ez a P6 nál lévő módszer itt is működik
Szerviz menü
*#*#2846579#*#*

3 as menü(Netsetting)>2-es pont(sim card lock state query)

(#222) _Dumber_ válasza Newlachka (#221) üzenetére


_Dumber_
őstag

Igen. Ezzel lehet

(#223) VironB válasza Newlachka (#221) üzenetére


VironB
csendes tag

Köszönöm!
_Dumber_ Neked is!

Esetleg akik mostanában vették Tmob-ál azok megnéznék nekem! Azért , hogy ne a fórumot untassuk ezzel jöhet privátban is! :R

(#224) s7evcsenko válasza VironB (#223) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem 2hetes, T-mobilos.
"Simlock_deaktive"
Ez is független ezek szerint, ugye? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#225) FlickAir válasza s7evcsenko (#224) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Nálam egy vodás előfizus van, de a teszt menüben nincs is 3. menüpont.... ezek szerint nem független...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#226) Newlachka válasza s7evcsenko (#224) üzenetére


Newlachka
őstag

akkor igen elvileg,arra figyelj,hogy p6 nál volt olyan,hogy vodás kártya után vmi script zárta a telót

[ Szerkesztve ]

(#227) s7evcsenko válasza Newlachka (#226) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:Y
oks, köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#228) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Ez a telefon olyan mint egy jó bor.. idővel drágább lesz :)

Az övemen hordom, fektetett övtartóval. Észrevettem, hogy egyre jobban íves lesz a telefon (igazodik a derekamhoz :D ). nyilván nem lehet vele az asztalon hintalovazni, de élből belenézve már észrevehető
(Gondolom ez azért van mert nem fém, és elég keskeny).

Szóval az LG jön itt a méregdrága íves telefonjával, ez meg idővel ugyanolyan "trendi" lesz ócsón :DD

(#229) TCr válasza s7evcsenko (#224) üzenetére


TCr
veterán

Nekem is ezt írja. :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#230) atthany válasza _Dumber_ (#228) üzenetére


atthany
aktív tag

na ezért nem merem megvenni, amikor megnyomkodtam vmelyik áruházban a G300-asomhoz képest játéknak tűnt...

(#231) htom127 válasza Bachi (#215) üzenetére


htom127
tag

Üdv
Találtál tokot a G6-hoz?
Én ezt néztem ki.
Esetleg belföldi lelőhelyet nem tudsz?
Ha nem muszáj, nem várnék rá 3-4-5 hetet.

" Bazinga !"

(#232) s7evcsenko válasza atthany (#230) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azért ez kicsit túlzás...
Nekem a Galaxy S2 után semmi hiányérzetem nincs, sőt. Nekem ez sokkal jobban bejön.
Működéséről nem is beszélve. Előbb kellett volna váltanom. :O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#233) _Dumber_ válasza atthany (#230) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ezt nem azért írtam, hogy bárkit is elriasszak..
Szerintem ezt bármilyen teló megcsinálja, ami ekkora és igy hordják mint én. Persze a fém ház előny lenne.. de akkor meg már P6-nak hívják :).. Ugyanakkor én vigyázok is rá. Aki meg a telefont nyüstöli, az meg vegyen olyat ami nyüstölhető. Ez egy elegáns középkategóriás készülék. Annak viszont tökéletes. Szoftverileg és user élményben meg nagyon rendben van!

Szép kis készülék ez. Megéri az árát.

(A poén csak arról szólt, hogy ez idők folyamán csak drágább lesz, mert a íves kijelző csak egy magasabb kategória ) :)

[ Szerkesztve ]

(#234) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Tegnap én is tulajdonosa lettem egy ilyen készüléknek, egyelőre nagyon kedvezőek a tapasztalataim(kopp-kopp :) ).

htom127: én a T-ben vettem hozzá fekete S-line szilikon tokot, 1790-ért.

Egy mobilüzletben vettem rá fóliát, amit fel is raktak rá. Ott vették észre, hogy van rajta egy nem eltávolítható "alap" fólia is, mint a Sony Z szériánál.
A kijelző egyébként Gorilla Glass szerintetek?
A "kártyafüggetlenséget" én is lecsekkoltam, nekem is azt írja, hogy az a teló. Gyakorlati tapasztalata a dologgal kapcsolatban van valakinek? Nekem egyelőre csak T-s kártyáim vannak itthon, nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#235) _Dumber_ válasza Ukraan (#234) üzenetére


_Dumber_
őstag

Szerintem eltávolítható.
Nekem 1 helyen buborékos, és a kamera mellett is látszik a bubi. Állítólag a felíratot sem hozza le mint a sonyéknál

(#236) hajniooo


hajniooo
csendes tag

Ajjjj, már egy hónapja kinéztem ezt a telefont, erre most megdrágul??? miért? :((( dominoban 52e helyet 61...

(#237) Atom Maki válasza hajniooo (#236) üzenetére


Atom Maki
tag

Telekom marketing. :(

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#238) htom127 válasza Ukraan (#234) üzenetére


htom127
tag

Kösz, már rendeltem Kínából 2 ablakos MOFI-t.
Remélem, most gyorsabban jön a hajó, mint szokott. :P

" Bazinga !"

(#239) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
SMS írással kapcsolatos kérdéseim vannak. Melyik ékezetes karakterkészlettel oldható meg, hogy egy SMS ne csak hatvanegynéhány hanem 160 karakteres legyen (a 7 bites tömörítés nevű opciót is próbáltam, nem segített)? Illetve a telefont ha vízszintesbe fordítom SMS írásnál, nem fordul a képernyő és nem adja be a teljes billentyűzetet (csak ebben az esetben nem, pl. a FB Messenger-nél működik a dolog). Mi lehet, ami elkerülte a figyelmemet?

BÚÉK!

(#240) tthom


tthom
senior tag

Olvasom, hogy ennek festett a keret körben, nem igazi fém. Bírja a festék az igénybevételt? A jelenlegi mobilomon szintén festett krómkeret van, de simán zsebben hordástól lekopott a sarkain és látszik a műanyag eredeti színe.

(#241) Atom Maki válasza tthom (#240) üzenetére


Atom Maki
tag

Yó vastagon le van lakkozva. :)

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#242) tthom válasza Atom Maki (#241) üzenetére


tthom
senior tag

Köszönöm! Nagyon szemezek ezzel a telefonnal, de ez még visszatartott..

(#243) llaszlo


llaszlo
veterán

Azt be lehet állítani valahogy, hogy a GO weather widget frissüljön? Az óra megáll folyamatosan.

Ukraan: A Handcent biztos, hogy tudja azt ami neked kell. Automatikusan átalakítja az üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#244) _Dumber_ válasza llaszlo (#243) üzenetére


_Dumber_
őstag

Olvass vissza.

(#245) llaszlo válasza _Dumber_ (#244) üzenetére


llaszlo
veterán

Meg van kösz. Nem az én telóm csak a tulaj nem nagy fórumos.

(#246) Gercsa


Gercsa
senior tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg valami jó külföldi (pl. Kínai webshop) beszerzési forrást ahol kapható ez a telefon?
Én pár ismertebb webshopban néztem, de nem találtam sehol. (Pandawill, minideal, ilyesmi)

Vagy létezik, hogy valami más néven került forgalomba külföldön?

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#247) htom127 válasza Gercsa (#246) üzenetére


htom127
tag

lightinthebox.com-on 200 usd a dualsimes, 4gb, 3G verzió.
Asszem az Ascend P7 mini is ugyanaz

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#248) Katak válasza Gercsa (#246) üzenetére


Katak
csendes tag

Szia! EE Kestrel néven keresd.

(#249) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Ez a telefon USB OTG kompatibilis?

BÚÉK!

(#250) Atom Maki válasza Ukraan (#249) üzenetére


Atom Maki
tag

Az. Egeret, pendrájvot próbáltam, azokat viszi. :D

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.