Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Mit keres a második oldalon az Xperia M2? :U

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#2) margithid


margithid
veterán

Ki fogja ezt megvenni, mikor kicsit drágábban ott a P6?

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A 80ezret kicsit soknak találom ehhez a tudáshoz... Minusz 20ezer, és már rendben is van... Majd ha lemegy 60 körülre, akkor oké!

Minden szavam magánvélemény!

(#4) eclipse006 válasza jaszy91 (#1) üzenetére


eclipse006
őstag

Nekem is szemet szúrt, lehet egy beugratós kép, hogy egyáltalán észrevesszük-e. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#5) dr.zsírvágó válasza eclipse006 (#4) üzenetére


dr.zsírvágó
csendes tag

A betekintési szögből látszik, hogy Sony. :D

Egykezű rolleresnek ne integess!!

(#6) jaszy91 válasza tothmaxy182 (#3) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Ez csak addig 80 amíg új. Július - augusztus környékén lesz az 50 is

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#7) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Ááá... nem, ez így nem jó. :(
10 ezerrel többért már ott a Galaxy S3, 30 ezerrel kevesebbért pedig a Wayteq Talk H5. Egy húszast le kellene csapni belőle mindenképp, de még akkor is inkább Moto G. Bár a Huawei erősebb fotós képességekben.
Nem ezt venném, ha vennék. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Annyiért a Nexus 4 még mindig jobb vétel.
A 720p hiánya fájó pont. Na meg az anyaghasználat sem tetszik. Olyannak akar tűnni, mint a nagyok. A fémszínre festett műanyag a halálom...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#9) vittorio7


vittorio7
őstag

80 ezres kezdő ár? Ez valami vicc?

Most pl. ebben gondolkozom: Xiaomi Hongmi 1S csoportos rendelés Ár: 185 $/db

(#10) -Faceless- válasza vittorio7 (#9) üzenetére


-Faceless-
őstag

Erre se kellett sokat várni. :D

(#11) embe


embe
nagyúr

Emlékeim szerint a P6-os kameráját agyon dicsérted Bog. Akkor ez most visszalépés? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Egész korrekt cucc....

LESZ majd megfelelő áron vagy pl előfizuval.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#13) vittorio7 válasza -Faceless- (#10) üzenetére


vittorio7
őstag

Most valami rosszat tettem? :) Kínait hasonlítok kínaihoz. És az egyik fele annyiba kerül mint a másik. Tudom garanciáztatni ki kell küldeni, ha... De voltak nekem már Samsung telóim is szervizben 3-4 heteket...

(#14) eclipse006 válasza dr.zsírvágó (#5) üzenetére


eclipse006
őstag

Jujj, de gonosz vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#15) Bone123 válasza embe (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nincs információm arról, hogy a két készülék kameraszenzora megegyezne (mindkettő 8 megapixeles és BSI technológiájú), de hogy ha szemre kell összehasonlítanom Bog tavalyi képeit az enyéimmel, a P6 képek picivel részletgazdagabbnak tűnnek. Persze az felsőbb árkategóriájú készülék volt, így lehet más szenzort kapott.

Ascend P6 búzasör vs. Ascend G6 Staropramen világos

Ascend P6 virág makró vs. Ascend G6 virág makró

(#16) Gery20 válasza vittorio7 (#9) üzenetére


Gery20
tag

Az ugye világos, hogy a telefon amit felhoztál itthon 70 ezer Ft-ba kerül! Az hogy csoportos megrendeléssel Kínából mennyiért kapod nem számít, mert ott a Huawei is jóval olcsóbb, mint mire kis hazánkba ér, úgyhogy ez az összehasonlítás pont semmire nem jó!

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

(#17) embe válasza Bone123 (#15) üzenetére


embe
nagyúr

Mondjuk ezek az általad felrakott G6-os képek jobbak mint a tesztben lévők. Sokszor úgy tűnik, hogy a tesztekben sokkal rosszabb képek vannak, mint amiket a telók produkálni tudnak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szerintem teljesen rendben van ez a teló, az ára viszont tényleg horribilis. A 4.5 qHD-vel szerintem teljesen jó páros és a négymagos S400 is pozitív.

Nekem a cikkben is említett L9II a HD felbontásnál kétmagos S400-al néha döccen egyet a menükben.... :U

B.Cs.

(#19) Bone123 válasza embe (#17) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Mindegyik kép a tesztből lett linkelve. :)

Nyilván egy kép minősége a maximális tudás mellett legfőképpen a fényviszonyoktól függ, kevésbé ideális körülmények között (ami a napi használat java), egyszerűen nem készülnek tökéletes fotók. A G6 esetében konkrétan a dinamikatartomány érzi meg legjobban a nehezebb helyzeteket, de a középkategória többi szereplőjéhez viszonyítva teljesen elfogadható a fotós helyzet. Egy kategóriával feljebb nyilván már komolyabb minőségi standardnak kell megfelelni.

[ Szerkesztve ]

(#20) vittorio7 válasza Gery20 (#16) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi a kedves szavaidat. :DDD De a csoportos megrendelés lehetősége mások számára is adott.

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza embe (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem Bog irta a cikket/tesztet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Simi87


Simi87
senior tag

Ez nagyon drága. Nem tudom hogy gondolták.

(#23) 4trASS


4trASS
csendes tag

Kár, hogy az LG F6-hoz nincs hasonlítva, én főleg ezek kötött vacillálok. Na meg ott van a Moto G és az Idol S is.

(#24) embe válasza Bone123 (#19) üzenetére


embe
nagyúr

Valamit nagyon benéztem. Ez totál - az általam sem kedvelt - trollkodásnak tűnik. Elnézést a fórumtól! :B

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#25) Duree


Duree
veterán

Ha ennyi pénzért vennék telefont biztosan enm ilyet vennék.Nem is tudom,hogyan gondolták ezt.

duree54

(#26) jozso1989 válasza dr.zsírvágó (#5) üzenetére


jozso1989
őstag

ahhahahaa :D:D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#27) desolator


desolator
senior tag

Az androidos gyártóknál van valami megegyezés, hogy az alsó és a középkategóriában tilos kiadni a legfrissebb rendszerrel a telefonokat, vagy mi??

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#28) vittorio7 válasza desolator (#27) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez lehet, hogy csak üzletpolitika kérdése.

(#29) halkow


halkow
őstag

Mire fel ez a 80k, s4 mini, lg f6 porig alláza ezt... Azért vicc elsőre azt hittem Bog írta a p7-ről, mért nem lehet írni egy cikket az új szerkesztőröl :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) desolator válasza vittorio7 (#28) üzenetére


desolator
senior tag

Na azért mentem wp-re..

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#31) cs.zs. válasza 4trASS (#23) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én is így látom.
Legfőbb konkurense itthon szerintem is az LG F6 (igaz, az csak 2-magos)
Telenornál feltöltős verzióban 53.990.-
számlával, áfával, garanciával, mindenféle trükközés nélkül ...
[link]

...

(#32) halkow válasza cs.zs. (#31) üzenetére


halkow
őstag

" (igaz, az csak 2-
magos)"

krait magos! azok sokkal erősebbek mint a 4magos cortex a7 esek, ....

úgyhogy nyugodtan vedd meg az F6-ott 100x jobb mint ez...

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) dkface


dkface
aktív tag

Még szerencse , hogy a Motorola már válaszolt is a készülékre a Moto G 4G személyében. Marad az a középkategória csúcsa egyenlőre! Egyébként ezek a fényképek rettenetesek. :N

(#34) 4trASS


4trASS
csendes tag

Annyit mondjatok meg nekem légy szíves, hogy ebben a kategóriában van ellenállóbb telefon? tehát valamilyen IP minősítéssel pl., amit, ha leejtek, nem hal be egyből?

Köszi!

(#35) Csapoati válasza dkface (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Moto G fényképei meg még szarabbak, de még úgy is jobb ajánlat, mint ez. Viszont ha mondjuk 60 ezerre bezuhan a G6 ára (szolgáltatónál kártyásan mondjuk), akkor annyiért már meggondolandó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Egyébként nekem tetszik.jo méret. Szep külső vállalható belső...

Iphone 6s

(#37) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

"selfie kamerát" au...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38) kicsijoe


kicsijoe
csendes tag

Ez az első kommentem de nem tudtam megállni...
Hogy lehet erre tetszett plecsnit adni már nem azért?80ezer a P6ért sok,nem hogy még ezért,ez az Alcatel ot Idol szintjén van amit ilyen 40 ezrekért dobálnak.Vicc az egész..
1 perc olvasás után rájöttem hogy a cikk írója nem a megszokott,hát eléggé visszaesett a színvonal de a többiek össze vannak szokva,remélem ez csak jobb lesz! :)

(#39) batai15


batai15
félisten

Jó kis telefon. EGyébként már lehetett volna p6s a snapi proci miatt. A szoftveres gombok eltüntetését viszont nem értem. És szebb is volt úgy a telefon.

(#40) Dave1984 válasza desolator (#27) üzenetére


Dave1984
őstag

itt van még az LG90 kb ugyanezzel a hardverrel megjelenésétől kit-kat al nagyobb akksival 70ezerért .Sok ezért a huaweiert 80ezer.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#41) atthany


atthany
aktív tag

G300-asomat már nagyon lecserélném mondjuk erre, de ez aranyárban van :O
eddig az LG F6 a befutó, de az meg nincs vodánál...

(#42) Bone123 válasza atthany (#41) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ó, a jó öreg G300! :) Nem volt rossz darab a maga idejében.

Ami a G6 árát illeti, a 80e gyártói iránymutatás, a GSM boltos sokszor szokott kedvezményesebb lenni, csak épp' még nem kapható.

(#43) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ki vagy te Bone123? Mostantól te is MA cikkíró vagy?
Egyébként nekem tetszik ez a teló, bár az Xperia M2 jobban néz ki.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#44) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Érdekes a Snap400..

Én először azt hittem, hogy HiSilicon SoC lesz benne.

Nem rossz, de a hardver ismeretében magasan nyitott

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) cs.zs. válasza kicsijoe (#38) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem értelek.
A cikk írója ugyan miért ne írhatná le, hogy neki tetszett. Baklövést egyáltalán nem követett el, hiszen ezen az áron nem ajánlja. Ha ajánlaná, akkor azzal egyet érthetnél - vagy nem , de így ...

...

(#46) C$abi


C$abi
aktív tag

Hát inkább egy Moto G mint ez, mert ebben nincs semmi érdekes vagy megkapó amiért megvenném és egy ilyen áru telefonnál màr elvárnám hogy 4.4-gyel jöjjön ki mert a 4.3 majd' 1 éve van kint. 80k sok érte, 65-70k már teljesen reális lenne.

Emellett új cikkíró lett a Mobilarena csapatában?

[ Szerkesztve ]

(#47) pengwin válasza kicsijoe (#38) üzenetére


pengwin
addikt

A cikkben nem volt egy elírás vagy foglamazási baki sem, nem értem, mi bajod a szinvonallal...
Bone meg írt már a minap itt egy cikket, azt hiszem az S5 kamerájáról, és azt is gondosan megírta, nem volt vele baj.
A telefon meg teljesen korrekt, csak kicsit magas a nyitóára, az ilyenre szoktak egy gyenge Tetszett plecsnit adni Bogék is. Amint beesik 60k környékére, máris reális alternatíva, főleg úgy, hogy LG F6 nincs, csak Trénél meg telenorvégiában, függetlenül nem forgalmazzák, a Motorola meg nincs hivatalosan jelen Magyarországon, ami miatt a Moto G sok embernél szóba se jön. Mondjuk a Moto G 4G szerintem is jobb vétel ennél.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#48) kisnokia


kisnokia
aktív tag

A teló vásárlás előtt állok, ezért érdekel a típus. Eddig a Lumia 625 mellett az LG F6, és az Alcatel IDOL 2 S van versenyben. Meglepődnék, ha szolgáltatónál (Telenornál) nem a fentiekhez hasonló árral érkezne meg, akkor viszont komoly ajánlat lenne. Ha 70-80, akkor jogos a fika. Kívülállóként csodálkozok a fanyalgásokon, szerintem kifejezetten kellemes a készülék, a formaterve szép, a kamera meg simán veri a fenti riválisait (az Alcatelét persze teszt híján még nem láttuk), nem tudom, a fentebbi kedves hozzászólónak mi a baja velük.
Egy megjegyzés: végre egy tisztességes kamerateszt, különböző fényviszonyok között! Bírom én a MA-s srácokat, de többször előfordult, hogy a kamerateszt összes képe csaknem egy időben készült utcai felvétel volt.

(#49) hpeti2


hpeti2
aktív tag

50-ért már lehet kapni Motorola Moto G-t ami ugyan ez csak jobb kijelzővel. Így nem értem ki venné meg ezt.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#50) kisnokia válasza hpeti2 (#49) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Sokkal jobbnak tűnik a kamerája, és ha valaki unja a szappanformát, annak felüdülés. Talán a hüvely hazai háttere is biztosabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.