Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ujskodas válasza sonye (#698) üzenetére


ujskodas
tag

Nekem a 3G verzió van, és frissítés után normálisan kezeli a névjegyzéket. ( amit megérintek, az azzal kezdődőket jeleníti meg)
Itt a frissítése: G6-U10 nek

[link]

Nálatok a 3G -nél jelez az állapotjelző nem fogadott hívás, e-mail, stb. esetén? Nekem elejétől fogva nem. :W

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#702) sonye válasza ujskodas (#701) üzenetére


sonye
senior tag

Asszonynak van 3G verzió. Neki sem működik a névjegy görgetés, de most sokkal jobb tárcsázó van hozzá, mint gyárilag. Működik neki tökéletesen az állapotjelző is.
Az üzemidőn meg még mindig csodálkozok, hogy 8 napig megy.

Az én 4G-s verziómon kilőttem a mobilnetet és csak GSM van. Továbbá tartósra raktam az energiatakarékosságot, na így most 5 napja megy a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#703) Rolcsi32 válasza F.E.K.. (#700) üzenetére


Rolcsi32
csendes tag

G6-U00 Viccelsz jóhogy eredeti hisz Kínai Kínából :DD
http://www.etotalk.com/huawei-g6u00_p5549.html
Füstszinű szilikontok is 4,5$ volt postával

[ Szerkesztve ]

(#704) F.E.K.. válasza Rolcsi32 (#703) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A gyártó ezeket miért nem tünteti fel a honlapján vajon? (Persze lehet hogy csupán én vagyok figyelmetlen). Ezeket csak a belső piacra szánja? (Ha tudom hogy dual sim is van olyat veszek nem sima 4g-st).

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#705) F.E.K.. válasza sonye (#702) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Adatkapcsolat nélkül viszont sok funkció hányzik nem? A 3g vs 4g érezhetően másképpen terheli az akkut, cserébe a sebesség is más persze.

Nekem 1 napot kell kibírnia, az megvan, este töltöm (reggel 7 óra körül veszem le a pc-ről, éjszaka tölt, és este 7-9 körül van ismét töltőn. Munkatelefon, szóval van bőven nyomkodva)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#706) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Apropó, a tesztben a biztonsági mentésnél elhangzott hogy akár automatizálva is működtethető... Tudja valaki hogy hogyan? Nem találtam benne semmi erre utaló menüpontot.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#707) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Tipp, hogy ne csak kérdezzek itt: a kamera hang kikapcsolható hs a build.prop-ban átírjátok ezt: ro.camera.sound.forced (1=on, 0=off).

Vagy törlitek (illetve szebb megoldás ha egy néma hangra cserélitek) a rendszer meghajtón (root szükséges) a system/media/audio/ui/camera_clikk.ogg file-t.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#708) sonye válasza F.E.K.. (#705) üzenetére


sonye
senior tag

Szerintem a +g és 4G verzió is ugyanolyan gyors. Kicsit bánom, hogy 4G-t vettem, mert hiába reklámozzák, még messze nincs és évekig nem is lesz 4G lefedettség. Van ahol még térerő sincs. 3G mindenképp jobban megéri.
A másik meg az NFC. Van benne, de mit tudok vele kezdeni? Semmi értelmét nem látom, de ez egy újabb trükk, hogy drágábban lehessen eladni. A BT meg a wifi még mindig bőven elég, főleg mióta egy telefon wifis modemként is tud működni.

(#709) ujskodas válasza sonye (#702) üzenetére


ujskodas
tag

Épp azt írtam, hogy a frissítés után tökéletesen működik a görgetés. :D

A 8 napot, hogy csináljátok??? :R

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#710) F.E.K.. válasza sonye (#708) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nagyvárosban szerencsés az ember, Budapesten van 4g lefedettség. A 3g-s verzió egyébként másban is erősebb, szóval ne bánd.

NFC-vel fájl, link, stb küldést alap esetben is végre tudsz hajtani, ha pedig nincs rá szükséged kikapcsolható.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#711) F.E.K.. válasza ujskodas (#709) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nem használják ;D

Adatkapcsolat, wifi, bluetooth, gps, stb. kikapcs, csak gsm hálózat, fényerő alacsonyan tartva. (Persze akkor minek van? Ízlés dolga)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#712) sonye válasza ujskodas (#709) üzenetére


sonye
senior tag

A 8 napot? Én azt vallom, hogy a telefon az telefonálásra való. Asszony meg még jobban úgy van vele, hogy nem igazán piszkálja. Naponta 2-3 alkalommal telefonál és ennek ellenére ezt az üzemidőt produkálja.
Természetesen a kulcs, hogy BT, wifi, 3G kikapcs és máris nől az üzemidő. Tudom, hogy nagyszerű élmény, mikor a teló jelez, ha mail érkezik vagy írta a facebookon, de ezt akkor is megteszi, ha használni akarom és bekacsolom a wifit

Természetesen tényleg ki mennyire szereti piszkálni a telót, attól függ. Mivel egész nap gép előtt vagyok, csak akkor jön jól a telefon, amikor épp utazok. De egyébként én azt tartom, hogy fényképezni, videózni, zenét hallgatni ott vannak a célhardverek.

Ha most azt mondanám, hogy nem lenne PC, táblagép, laptop, akkor valami csúcstelót vennék, ami mindent tud, de egy Android vagy akár Szifon sosem lesz képes annyi mindenre mint egy PC vagy laptop.

Miért nem akarom töltögetni naponta? Pont elég kütyü van, amit töltögetni kell. Ha megyek videózni, akkor van mit tölteni, amit nagyon utálok. Mire minden bigyót feltöltök az 2 nap, ezért legalább a telefont ne kelljen már naponta tölteni. Mert akkor meg átesünk a túloldalra, hogy lassan "vezetékes" telefon lesz :)

Ez amúgy is korunk népbetegsége, hogy állandóan taperolja mindenki a telóját. Én meg inkább bringázok egyet és nem kell arra figyelni, hogy már megint elfelejtettem töltőre dugni...

[ Szerkesztve ]

(#713) sonye


sonye
senior tag

Egyébként sosem értem minek kell minden bizbasznak bekapcsolva lenni. Egyszerre minek a bt m,eg a mobilnet na és persze a wifi.
Mert bt max. füles vagy épp kihangosítónál jön jól. NFC-t se használja az ember mindig.
Wifi/mobilnet még csak-csak érthető, akinek olyan mobilnetje van. De alvó állapotban pl a wifit alapból le is kapcsolja a rendszer, ha úgy van beállítva, ezzel is lehet spórolni és mégsem 1 napos üzemidő lesz.

(#714) DxxD25


DxxD25
tag

Üdv.
Lenne néhány kérdésem hozzátok. A jelenlegi telefonom, sokadjára meghalt, úgy hogy ideje lecserélni.
Két telefon között szemezgetek, az egyik a g6, a másik a g620s. Melyikkel járnék jobban?
G6 kap KitKat? Vagy 5.0 esetleg? Az új EMUI-t mikor kapja meg körülbelül?
Előre is köszi. :R

(#715) ujskodas válasza sonye (#712) üzenetére


ujskodas
tag

" Én meg inkább bringázok egyet " én is, csak közben a bicajos mezem zsebében, vagy a hátizsákban "fut" az "Endomondo" :)
Egyébként én is utálom, hogy a kollégáimmal, lassan nem lehet beszélgetni, mert mindenki a szaros telefonját b@xtatja. :W

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#716) ORCA58


ORCA58
addikt

Megjött T-től a G6.
Első tapasztalatok
Kinézetre fura, nem úgy néz ki mint egy telefon, de nem az a döntő.
Az első feltöltés lehet nem volt 100%-os, mert rögtön lehúztam a töltőről mikor elérte a 100%-ot a kijelző. 2G-re állítottam, csak az LTE próba idejére tettem 4G-re.
Próbálgattam belakni, és minden funkciót (na majdnem mindent) végignézni. 7 óra alatt 6 óra 20 perc kijelző idővel 23%-ra merült. Az Alcatelem után ez csoda.
A felülete és az ikonok nem tetszenek, ráadásul nehézkes is a kezelése beállítása szerintem. E miatt lecseréltem MiHome launcher-re. Az eddig megszokotthoz képest nagyon gyors a telefon. Nem Root-oltam, nem tudom van-e könnyű végleges Unroot.
Okozott negatív és pozitív meglepetést.
- A már említett névjegy görgetés.
- Feltettem a RockedDial tárcsázót, és a hívás megerősítés hibásan működik. Előbb azonnal tárcsáz, és a telefonálás után jön fel a megerősítés ablak. "természetesen" OK esetén újra hív.
- Este lámpafénynél a videó felvétel közben túl gyakran feleslegesen fókuszált, elrontva a videó élességét.
-A fülhallgató csatlakozó helye csak a kép közepén lehetett volna rosszabb helyen, ráadásul nagyon nehezen lehet bele dugni, után meg kihúzni a dugót.
- Az USB csatlakozóval nehéz beletalálni,mert a házon a nyílás nincs teljesen szemben azt aljzattal.

+ Erős Wifi, az egész lakásban van jel (panel)
+ A külső SD kártyát alapértelmezetté lehet tenni. Még nem néztem át mit, hogyan pakolt át, és mit hagy a belső SD-n.
+ Ha létrehozom a belső SD-n a System-ben található Media könyvtárszerkezetet, és bemásolom a saját csengő és értesítés hangokat a megfelelő helyre, azt szépen látja a rendszer a többi hanggal együtt.
+ Működik a DLNA
+ Van egy Measy Miracast HDMI stick-em (olcsón vettem Edigitaálnál) Kipróbáltam és szépen megy a kapcsolat a TV-vel. Működik a vezeték nélküli képernyő, videó lejátszása TV-re tökéletes vele. Játszani már lassú a reakció idő.
+ Nagyon jó GPS. A 2. emeleti panelben rengeteg holdat talál. Megy vele a navi.

Fóliát vettem hozzá, de gy darabig rajt marad agyári, nem olyan, mint más telókon, hogy rögtön lekívánkozik. Viszont arra fejlesztették, hogy minden ujjlenyomat jól látható legyen rajta. Ebből a szempontból a hátlap sem különb.
Remélem hosszabb távon elégedett leszek vele.

[ Szerkesztve ]

(#717) ujskodas válasza ORCA58 (#716) üzenetére


ujskodas
tag

Akkor ma már 3.-x is leírom: frissítés után a telefonkönyv görgetés (nálam legalábbis) tökéletesen működik.
A témák egyik ikonja sem tetszik? (az eredetileg beállított nekem se, de más témáé igen.) Ez ízlés dolga.
Az USB csatlakozásnál nekem az a furcsa, hogy pont fordítva kell beledugni, min ahogyan a kábelen a jelzés van.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#718) llspencerll válasza ujskodas (#717) üzenetére


llspencerll
tag

Csak részben, a "GY" nél még mindig megakad...

(#719) ujskodas válasza llspencerll (#718) üzenetére


ujskodas
tag

Akkor nekem óriási szerencsém van, hogy nincs "gy" vezetéknevű ismerősöm ( kontaktom) . A "G" -t meg simán kezeli. :D

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#720) ORCA58 válasza ujskodas (#717) üzenetére


ORCA58
addikt

Tudom, hogy írtad! De előfordulhatott volna, hogy az új készüléken már javított szoftver van.
Amúgy is lecseréltem volna a tárcsázót, mivel a gyárik nem tudni mi okból kevesebbet tudnak mint amit elvárnék tőlük, pl kinézet és keresés terén.
Nem értem miért nem kérdenek engem. :D

[ Szerkesztve ]

(#721) gabe8719 válasza Rula (#697) üzenetére


gabe8719
senior tag

Köszi mindenkinek!

Sajna a linkelt telefon már több mint amennyit szánnék a történetre, meg maga a telefon is túl nagy már nekem.

Egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy ha egy 6ezer forintos előfizetésre aláírok két évet, 40ezer forint alatt szinte semmi értelmes készülékajánlat nincs - a G6-ot leszámítva -.. Az összes kedvezményem 1300,- Ft, miközben már akkor 30-as számom volt, mikor még a T gondolatban sem volt idehaza.. Ha nem lenne minden ismerős/családtag T-s már rég elküldtem volna őket a búsborongósba.

Egy barátom Horvátországban szerezte be az Xperia M2-jét, ugyanekkora havidíj és két éves hűségidő mellett kemény 600,- Ft-nak megfelelő Kuna-t kértek a készülékért. Érthetetlen, hogy 2014 van, mindjárt karácsony, és egy kifutó modellt leszámítva, az árakat nézve egyszerűen siralmas az egész készülékkínálat - persze mindjárt más a dolog, ha hajlandó vagyok tizenezreket fizetni havonta a jómagyar minimálbérből. :((( Bocsánat az offért.

[ Szerkesztve ]

(#722) sonye válasza ORCA58 (#716) üzenetére


sonye
senior tag

Köszi a sok infót!

Leginkább ez érdekel:
"Van egy Measy Miracast HDMI stick-em (olcsón vettem Edigitaálnál) Kipróbáltam és szépen megy a kapcsolat a TV-vel."

Mit visz át a TV-re?
Lehet használni akár úgy mintha össze lenne kötve pl egy kábellel?
Persze, hogy lassú a játéknál, de ez függ a wifid sebességétől is szerintem.
Tehát az érdekel, hogy a telefon teljes képét átviszi-e és pl lehet-e vel TV-n netezni meg ilyenek?
Csak wifis film megosztásra meg feleslegesnek tartanám, ezért fontos információ.

(#723) sonye válasza ujskodas (#715) üzenetére


sonye
senior tag

Örülök, hogy osztod a nézetem. Az okos telefon jó, de nem kell attól még állandóan taperolni, de sajnos ez a "trendi".

(#724) F.E.K.. válasza ORCA58 (#716) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Fóliát hol vettél hozzá? Ma a zsebemben a másik telefonom elcsúfította a g6 gyári fóliáját sajnos...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#725) sonye válasza F.E.K.. (#724) üzenetére


sonye
senior tag

Na bakker. Ezért vettem én hozzá egy egyszerű kis tokot, ami elegáns, és végi a telefont. Jobban jársz egy tokkal, mint fóliákkal.

(#726) F.E.K.. válasza sonye (#723) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Vagy csak jó jön... Nálam több e-mail (céges és magán is) fiók is van, jelszó és hálózati adatok (keepass-ban), szerver figyelő fut folyamatosan, olykor távoli műveletek ha pont útközben kell valami sürgősen. A köztes időben meg zenét, podcastot hallgatok nomeg fórumozok persze ;)

Facebook nincs ;))

De rengeteget látom mások kezében ahogy facebookozik... Metrón, utcán, lépcsőn... Na azt én sem értem.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#727) F.E.K.. válasza sonye (#725) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Most már zavaró, szerencsére nem a kép közepén karcolta meg hanem az előlapi huawei felirat mellett. Később lehet hogy kerítek tokot is, nem árthat.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#728) Ukraan válasza F.E.K.. (#727) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Nekem van kettő féle eladó tokom G6-hoz, ha érdekel.

BÚÉK!

(#729) sonye válasza F.E.K.. (#726) üzenetére


sonye
senior tag

Na az ilyen irányú felhasználásnak van értelme, ha nekem is szerverhez kéne kapcsolódni meg hasonlók, arra jó egy ilyen teló. Rendszergazdáknak is tökéletes.

Ha jól működne ez a Miracast dolog, akkor száműzném az android TV-m és a telóm lenne nyüstölve.

[ Szerkesztve ]

(#730) F.E.K.. válasza sonye (#729) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Rendszergazda jelen! :DD

A teljesítménye elegendő (32,gb-os sd megoldotta a tárhely gondokat), értesítési fény szempont volt, erősebb meg felesleges, komolyabb játékhoz ott a pc. T-től vettem 5 100Ft-ért, annyit nekem megér.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#731) sonye válasza F.E.K.. (#730) üzenetére


sonye
senior tag

Neked nem húzza le az SD a teló sebességét?
Kolléga mit ajánlanál? Milyen kártyát bele?

(#732) Newlachka válasza F.E.K.. (#730) üzenetére


Newlachka
őstag

nekem is van egy p7 minire való tokom ami ez a telefon-véletlenül rendeltem :/




amúgy igyekezzetek class10-es nem noname kártyát venni

(#733) _Dumber_ válasza Newlachka (#732) üzenetére


_Dumber_
őstag

Én nem ragaszkodnék a class10-hez.. sokszor gyorsabb egy class6-os a 10-esnél.

A memóriakártyák írási sebességéről... (3 bekezdés.. töredezettség)

(Így csinálnak egy nagyobb számból parasztvakítást :) )

[ Szerkesztve ]

(#734) F.E.K.. válasza sonye (#731) üzenetére


F.E.K..
senior tag

SanDisk 32GB Ultra microSDHC Android Cl.10 (SDSDQUA-032G-U46A)

Sebesség gondot nem tapasztaltam.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#735) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Most vettem észre hogy a telefon telepítő meghajtóján (amin az adb driver is van) mik vannak... Link a windows active sync-hez... ;)

Hi suite link bezzeg nincs. :)

Szerk.: letöltöttem a huawei oldaláról a hisuite telepítőt, felrakom, első indításnál mi fogad? Van új hisuite, akarom-e frissíteni? Vicces...

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#736) sonye válasza F.E.K.. (#735) üzenetére


sonye
senior tag

Miután meg felrakod, wifin is tudsz adatokat küldeni. A telefonra is települ a progi első csatlakozáskor.

(#737) F.E.K.. válasza sonye (#736) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Van nas + lan plugin, csak érdekesség képpen raktam fel. Egész ügyes amúgy.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#738) sonye válasza F.E.K.. (#737) üzenetére


sonye
senior tag

Nekem csak a routeren lóg egy HDD, azt osztom meg TC+LAN pluginnal.
Van tipped, hogy a FullHD filmeket mivel viszi szépen? Tulajdonképp ugyanaz, mintha NAS-ról streamelnéd.

(#739) F.E.K.. válasza sonye (#738) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Mx player. Tc lan pluginnal is működik (csak a beletekerést ne erőltesse az ember olyankor)

(Nas nálam: WRT160NL, dd-wrt-vel)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#740) ORCA58 válasza sonye (#722) üzenetére


ORCA58
addikt

Attól függ melyik funkciót használja az ember. A telóra kell hozzá az EzCast.app. Több fél funkciót lehet indítani. Kép,videó stb. átvitel. Van net is, valamilyen saját böngészővel.
A vezeték nélküli átvitel, pedig a telefon képernyőjét teszi át a TV-re. Bármit teszel a telón, az látszik a TV-n is. A felbontást a telefon felbontása határozza meg
Persze még nem ez a legbiztosabb adatátvitel. A ruterem sajna messze van TV-től, így lassú az adatátvitel.
Érdekes módin a játék képe, a képek és videók egész szépen folyamatosan átmennek . A böngésző képe viszont gyakran lassan állt fel. Ha lesz időm, majd kipróbálom közelebbi ruterrel. Az sem előny, hogy a HDMI dugó a tv hátulján van, így takarja a tv, és messze is van a kütyü a telótól.

Mivel azt hittem sürgősen kell, bementem egy helyi boltba és 1000 Ft-ért vettem 1 db-ot. Screen GUARD márkájú ( nem ismerem, de a méret az biztosan jó. Még a visszajelző lednek is kivágták a lyukat. Hogy minek? :F

(#741) ujskodas válasza F.E.K.. (#730) üzenetére


ujskodas
tag

Az értesítési fény nálam is szempont volt, valamiért azonban, csak az nem működik. :W :W :W :W

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#742) F.E.K.. válasza ujskodas (#741) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nálam megy... 4g-s verzió, de szerintem egyformán kellene működni. :F

Töltésnél legalább világít?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#743) ujskodas válasza F.E.K.. (#742) üzenetére


ujskodas
tag

Akkor igen. 3 féle színnel is.
A Huawei szerviz sem érti, hogy miért. A frissítéssel áll. meg kellett volna oldódnia, bár addig is jeleznie illett volna.

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#744) sonye válasza ujskodas (#743) üzenetére


sonye
senior tag

Ez akkor hardveres hiba lesz. Nem lehet, hogy a LED a hibás?
De durvább esetben azt is el tudom képzelni, hogy nincs is belerakva.

(#745) Payphone


Payphone
tag

Sziasztok... Kérnék egy kis segítséget.. nekem is ilyen telefonom van csak Telekom függő.. És a Huawei oldaláról leszedtem egy frissítést és azt ráraktam [link] És utána a telefon első indulása olyan volt hogy az andorid logo után jött egy vodafonos felírat.... pedig TELEKOMOS vagyok... maga a telefon egyébként érzékeli a simkártáyát és tudok telefonálni is de ez elsőre nagyon megijedtem. a másik ami probléma ha lehúzom az értesítő sávot nincs ott se a wifi se a némitás se semmi.. egy ikon sincs ott... és mikor be szeretném állítani akkor le van tiltva.. nem lehet oda semmit kirakni.. mi lehet a gond?

(#746) ujskodas válasza sonye (#744) üzenetére


ujskodas
tag

Akkor, hogyan világít töltéskor?

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#747) F.E.K.. válasza Payphone (#745) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Előtte milyen verzió volt fent? L11-es verziód (4g) van?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#748) F.E.K.. válasza sonye (#744) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ha töltésnék világít akkor fizikailag működik. (Értesítéskor zölden villog, azt a színt töltés közben is használja).

Viszont ha aktiválom a képernyőt nálam abbamarad a villogás (há' úgyis ott az esemény az értesítési sávon nem?), de ha lezárom akkor újrakezdi.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#749) Payphone válasza F.E.K.. (#747) üzenetére


Payphone
tag

Előtte mar nem emléksze mi volt pontsan.. de igen Huawei G6 l-11 em van (LTE 4g)

(#750) bepe79


bepe79
addikt

Mennyire gyakori az, ami a cikkben is említve lett, hogy nem érzékeli a virtuális billentyűket alul (azt a hármat), vagy csak sokadszori tapicskolásra?

Azt be lehet állítani, hogy mindig világítsanak, ne pedig csak sötétben?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.