Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) dinin válasza #86973952 (#2000) üzenetére


dinin
tag

az oldal jelenleg nem működik, többen is írták már, hogy nem kaptak kódot. Egy héten belül több email címről mentek a levelek. Valószínűleg jelenleg nem lehet kódot kérni, ezért kellene egy működő root módszer zárt bootloaderre.

(#2002) #86973952 válasza dinin (#2001) üzenetére


#86973952
törölt tag

Következő héten én újra megpróbálnám. Addig ezzel (/ezekkel) tudsz próbálkozni.

Szerk.:
A legegyszerűbb megoldás egyébként itt is az volna, ha itt is lenne egy olyan FW, ami felnyitja a BL -t.

[ Szerkesztve ]

(#2003) _Dumber_


_Dumber_
őstag

A fiam LG F60-as készüléke most kapta meg az 5.0-t...
Hát nem vagyok túl boldog a Huawei miatt.... :(

(#2004) #86973952 válasza _Dumber_ (#2003) üzenetére


#86973952
törölt tag

Erre biztosra veheted, hogy nem lesz Lollipop. Egyébként én erősen gondolkozom, hogy frissítsem -e arra a másikat, mert vannak bajok bőven, ami nem igazán hiányzik. Majd ha lesznek újabb verziók.

(#2005) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Nem kapkodja el a Huawei ezeket a frissitéseket. Szerintem 4.4 se lesz.

(#2006) hermang8787


hermang8787
újonc

Hogyan lehet visszarakini a gyári romot?Jelenleg B123 van fenn de nem enged visszatenni a B119et mindig hibára fut

[ Szerkesztve ]

(#2007) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hali
Hogy tudok játék közben screen shootolni???
Mert kint a felsősávon van ikonja, de játék közben nem adja be.....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2008) MrPalko válasza 7Heads Drago (#2007) üzenetére


MrPalko
csendes tag

Hali!
Volume Down + Power?

(#2009) hermang8787 válasza ricskofi1 (#1804) üzenetére


hermang8787
újonc

Szia!Érdekelne,hogy megoldottad e valahogy a frissítést?Sajnos nekemis ez a problémám

(#2010) 7Heads Drago válasza MrPalko (#2008) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Huuu
Ez életmentő válasz volt... 😄😄😄😄😄
:R :R :R :R :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2011) #14121216


#14121216
törölt tag

Az alap galléria vajon miért nem mutatja az összes telefonon lévő fotó mappát? A memória kártyán "fotók" nevű főmappában van több almappám (wallpaper, vegyes, saját, stb), semmit nem mitat belőlük. Ellenbwn a telóval fotózott képeket, valamint a memória karin lévő videókat mutatja... Ez hogy???

Most nézem, a telóval készített képeket sem mutatja, csak egy telóval készített próba-panorámát, amit meg nem oda rakott :/

[ Szerkesztve ]

(#2012) tom0407


tom0407
újonc

Sziasztok! Miért nem tudok FHD videókat készíteni vele? Kamera videó felbontásban HD a legnagyobb, két hete van nálam, még csak most vettem észre! Gyárilag független U10, B136 szoftverrel.

(#2013) dinin


dinin
tag

Nem akarok hirdetni, de rendeltem egy fém keretes tokot (fekete), és miután megérkezett, akkor derült csak ki, hogy nem g6-l11-re hanem g6-u10-re való. Ha valakit érdekel, valakit érdeklődjön privátban, küldök képet is)

(#2014) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

már megvan kb majdnem 1 hónapja a telefon, de még mindig nem jöttem rá, hogy hogyan kell fényképezésnél zoom-olni. Segitség kellene, hogyan lehetséges közelíteni.

(#2015) zeus_2k14 válasza dinin (#2013) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

honnan rendelted azt a fém tokot? Az U10 az a G6 3g változata nem?

(#2016) Directors válasza zeus_2k14 (#2014) üzenetére


Directors
senior tag

Ugyanúgy ahogy weboldalakba vagy képekbe belenagyítasz a két ujjadat széthúzod a képernyőn.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2017) dinin válasza zeus_2k14 (#2015) üzenetére


dinin
tag

Aliexpress, a 6 dollár fölötti "bumper"-ről van szó.
3g-s változathoz.

[ Szerkesztve ]

(#2018) csárli74 válasza Kovács Zoli (#2005) üzenetére


csárli74
csendes tag

Sziasztok! Fiamnak egy P7 minije van immáron 3 hete és kb egy hete jelezte, hogy frissítés érkezett. Próbáltam előbb utána nézni, hogy valakinek van-e bármilyen tapasztalata, de nem találtam semmit (nincs túl nagy pörgés itt a fórumon). Tegnap este aztán nekiálltam és lefrissítettem OTA. EMUI 3.0 és 4.4.2-es KitKat lett. Volt kb 10 percem, hogy nézegessem; szép és jó minden. Ha van esetleg kérdésetek, akkor megpróbálok válaszolni rá.

(#2019) GSPLR válasza csárli74 (#2018) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ha a teljes build számot beírnád ide azt megköszönnèm :)

Huawei

(#2020) erik365 válasza dinin (#2017) üzenetére


erik365
aktív tag

Szia!
Milyen szinű?
Gondolom akkor eladó ha neked nem jó.

1.4 T-jet M32

(#2021) csárli74 válasza GSPLR (#2019) üzenetére


csárli74
csendes tag

(#2022) GSPLR válasza csárli74 (#2021) üzenetére


GSPLR
senior tag

Köszönöm. Hogy kezeli a ramot KitKat alatt. Látom tolod a CoC-t ami azèrt megdolgozza a telót. Mit èrzel használatban a JB-hez kèpest?

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#2023) ORCA58


ORCA58
addikt

Van valaki, aki visszatért az EMUI 2.0-ára a 3.0-ról.
Ezt találtam hozzá G6-L11 - Version B370 - EMUI 3.0 to EMUI 2.0 roll back [link] . A benne található leírás szerint jó hozzá. Ami érdekes, hogy ez pontosan megegyezik a G6-L11 V100R001C432B118_Firmware_West European_Channel-Others_Android 4.3_EMUI 2.0 Lite_05012GFT rommal.

Vajon a B123-ról is vissza lehetne vele "lépni". Nem vagyok vele elégedett, vannak hibái, ami A gyári 116-ban nem volt, ami volt, az ebben is benne van sajna.

Ui.: Nagyon nehezen tudtam letölteni. Elsőre csak egy kis darabot töltött le belőle. Vagy 8-9 alkalommal futottam neki, mindig egy kicsivel nagyobb darabob jött le, a végén azért elérte a teljes méretet.

(#2024) F.E.K.. válasza ORCA58 (#2023) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Mi bajod a 123-al? Nekem még 116 van fent és gondolkoztam a váltáson... inkább ne tegyem? ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#2025) csárli74 válasza GSPLR (#2022) üzenetére


csárli74
csendes tag

Szívesen. Az a helyzet, hogy mint írtam a fiam használja és szerintem a CoC az elsődleges funkciója a készüléknek. Néha azért fel is veszi, ha hívom. :D Amúgy nincs sok összehasonlítási alapja, de most rákérdeztem és nem igazán tapasztalt változást az ő felhasználói szintjén. Én egy Xiaomi-val élek, úgyhogy ahhoz több értelmes dolgot tudnék hozzáfűzni.

(#2026) GSPLR válasza csárli74 (#2025) üzenetére


GSPLR
senior tag

Melyik Xiaomit használod? Vagyis egy kategóriában van a G6-al? Nagyon èrdekelne egy rèszletes vèlemèny a kèszülèkkel kapcsolatban KiKat-en annak ellenère hogy P7-et nyúzok.

Huawei

(#2027) ORCA58 válasza F.E.K.. (#2024) üzenetére


ORCA58
addikt

Van néhány program, ami nem megy rajta. Pl. az asphalt 8 sem.
Mostanában több apró hiba jelenkezett. A legbosszantóbb, hogy néha nem csörög a telefon. Rezegni rezeg. Ha kicsit változtatok a hangerőn , akkor egyszer kétszer csörög, majd ismét nem.

(#2028) csárli74 válasza GSPLR (#2026) üzenetére


csárli74
csendes tag

Én egy Mi3-at nyúzok tavaly nyár óta, szóval nem egy kategória a G6-tal. Magyar fejlesztői MIUI van rajta, ami ugye kb hetente frissül. Én imádom és szerintem nagyon felhasználóbarát, minden amit én használok röccenés nélkül megy rajta. Persze néha ott is előfordulnak kisebb hibák, de a korább Xperia P-mhez képest maga a mennyország. A MIUI és az EMUI egyébként szinte ugyanaz. Hogy ki másolt kit vagy mindkettő az almát azt döntsék el a kínaiak. :D A feleségem pedig egy Redmi2-t használ (még 1 giga RAM-mal) és neki is nagyon bejön. Az mondjuk kb hasonló árkategória, csak nagyobb a kijelzője (felbontásban is és az látszik is) és 2 sim-et kezel, bár ő ezt nem használja. Amúgy szerintem ez a P7 mini is nagyon rendben van, úgyhogy elmondhatom, hogy nekünk nagyon beváltak a kínai csodák. :C

(#2029) ORCA58 válasza ORCA58 (#2027) üzenetére


ORCA58
addikt

A G6-L11 V100R001C432B118 -as rom sajna nem megy fel a B123-ra. B123 viszint felment saját magára 3 gombossal. Bíztam, hogy a hibái megjavulnak. Ami már most biztos, az Aspahlt 8 most sem megy.
Ahhoz, hogy legalább a 118-ra visszatérjek fel kell tenni előtte a B370-et? Nekem a B116 kellene.
Valami módon fel lehet rá bűvölni?
Sajna mentésem sincs, mivel mikor feltettem a 123-at, nem tudtam, hogy fel lehet tenni rá CWM-et.

(#2030) csiga70


csiga70
újonc

Sziasztok!Tegnap óta nem bírom bekapcsolni a telómon a Wi-Fi hotspot-ot.Eddig rendszeresen használtam,mindig rendesen működött.A mobil net és a Wi-Fi jól működik.Ha bekapcsolom a megosztást,kiírja "Hotspot bekapcsolása..." és nem történik semmi,a felső értesítési sávban sem jelenik meg a jel.Egyébként minden működik.A teló G6 L11-es,vodás.Örülnék,ha valaki tudna segíteni,előre is köszi.Üdv

(#2031) GSPLR válasza csiga70 (#2030) üzenetére


GSPLR
senior tag

Első lépés (ha még nem tetted volna) teló újraindítás. Utána jöhet a takarítás, majd a legvégső esetben egy full wipe. Ha ezekre nem gyógyul, borítékolható a hardveres hiba. Vodába be, leadod, TeleMax lejavítja. Ennyi.

Huawei

(#2032) csiga70 válasza GSPLR (#2031) üzenetére


csiga70
újonc

Hello!Újraindítás és söprögetés megvolt.A bekapcsoló és a hangerő gomb felfelé nyomva,beléptem pontosan nem tudom hova,és abban a menüben a "wipe cache partitiont" is megcsináltam,de nem segített.Gondolom akkor a Wipe data/factory reset van még hátra,és azután a szervíz.Jól gondolom?Köszi a választ.Üdv

(#2033) GSPLR válasza csiga70 (#2032) üzenetére


GSPLR
senior tag

Igen az van hátra, előtte nem árt egy mentés. Attól tartok hogy hardver hiba lesz, IC csere, ami ennél a típusnál ragasztott, tehát kapni fogsz egy zsír új lapot bele új IMEI-vel,stb...

Huawei

(#2034) csiga70 válasza GSPLR (#2033) üzenetére


csiga70
újonc

Hello.Megcsináltam a "wipe data/factory reset" lépést,és jó lett a teló,működik a Wi-Fi hotspot .Nem értem a dolgot,de ez nem számít semmit... :DD Csináltam előtte mentést a kártyára a gyári alkalmazással,majd innen visszaállítottam a telót,hát nem egy sikertörténet.Legalább még fél óra,mire sikerült az kiinduláshoz közeli állapotot elérnem..Köszi a segítséget.Üdv

(#2035) GSPLR válasza csiga70 (#2034) üzenetére


GSPLR
senior tag

Na ennek örülök, így elkerülöd a TeleMax-ot (nem a legjobb szerviz, bár nekem pozitív tapasztalataim vannak velük). Valami beakadhatott nagyon, az is elképzelhető, hogy egy alkalmazás amit telepítettél bénította meg a hotspotot, volt már erre precedens. Mindegy, a lényeg hogy sikerült megoldani. :)

Huawei

(#2036) hermang8787


hermang8787
újonc

Sziasztok!Olyan problémám van,hogy nem tudom visszatenni a b119es romot!Végigpróbáltam mindent!Elkellene egy kis segítség!Szervizbe kellene küldeni a telefont!

(#2037) cybelaci74


cybelaci74
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy HUAWEI G6 u10-es gyárilag független 2014.12.28-án vásárolt készülék, ha esetleg valakit érdekel....
Doboz, tartozékok, papírjaival....
A telefon fekete/ garfitszürke.
harminc649huszonöt1nyolc :R

(#2038) F.E.K.. válasza ORCA58 (#2027) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hm,köszi, akkor annyira nem igyekszem azzal a frissítéssel...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#2039) ORCA58 válasza hermang8787 (#2036) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem sok esélyt látok. Ilyen kérés nem érkezik válasz. Valószínű senkinek sem sikerült korábbi rom visszatelepítése.

(#2040) baltamas


baltamas
csendes tag

Miért van az, hogy a vodafone függő telefonomra (GL11-.. 4G) felrakott EMUI 3.0 csak "lebutított" verzióban ment fel rá (nincs óra, FM rádió, mozgásvezérlés..), a gyermekem független telójára (szintén 4G) telepített ugyanaz a dload mappa pedig felrakta rendesen és teljesen az EMUI 3.0-t? Kipróbáltam egy másik voda függő készüléken is, de arra is csak a butább verziót rakta fel. Mi lehet az oka?

(#2041) GSPLR válasza baltamas (#2040) üzenetére


GSPLR
senior tag

Sajnos ez függő telefonoknál ilyen lesz, amíg nem talál valaki egy olyan SW-t a telefonhoz, amiben van vendor mappa és abban egy UPDATE.APP fájl. A P7-nél is volt hasonló gond, amit az említett fájl telepítésével orvosolni lehetett. Eddig bármilyen SW-t szedtem le a G6-hoz, abban nem volt csak egy darab fájl, így -hibátlanul- függő telefonra nem megy fel normálisan. Persze XDA-n lehet olvasni mókolásos módszerről, de ebbe én nem megyek bele, nem ér annyit az egész.

Huawei

(#2042) baltamas válasza GSPLR (#2041) üzenetére


baltamas
csendes tag

A vendor nem csak a mozgásvezérlő funkcióhoz van? Vagy ha lenne ilyen mappa, akkor az óra ikon (funkció/ébresztés) és az FM rádió, valamint a még hiányzó ikonok, alkalmazások is előkerülnének?. Köszi a választ!

(#2043) baltamas válasza GSPLR (#2041) üzenetére


baltamas
csendes tag

De ugyanazt az SW-t raktam fel a függő és független telóra is (a dload mappában csak egy update.app volt, vendort nem tartalmazott), és mégis a független telón megjelent minden ikon, alkalmazás, a mozgásvezérlés is működik, a teljes emui 3.0.

(#2044) GSPLR válasza baltamas (#2043) üzenetére


GSPLR
senior tag

Típustól függő, hogy mit befolyásol. Ennél a telefonnál az ébresztőért tuti ez a ludas. Ez az eltérő "Egyéni verziók" miatt van (CUSTC verzió, ami a Telefonról részben elérhető és látható). P7-nél a mozgásvezérléssel volt gond, meg hibásnak is jelezte az SW-t, míg fel nem raktam a vendor mappa tartalmát. A héten, ha lesz rá időm, akkor ráírok a Huawei-re ez ügyben, eddig segítettek mindenben nekem.

Független telefonnál nincs gond, ezt többen jelezték külföldi oldalakon is.

Huawei

(#2045) baltamas válasza GSPLR (#2044) üzenetére


baltamas
csendes tag

Köszi szépen!

(#2046) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Ezt szoktátok felrakni az l11-re?

[G6-L11 kitkat]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#2047) ORCA58 válasza baltamas (#2043) üzenetére


ORCA58
addikt

Vissza tudod tenni valamelyik régebbi romot, vagy a vodásra sem megy fel?
Esetleg nem is kockáztatod meg?

(#2048) GSPLR válasza baltamas (#2042) üzenetére


GSPLR
senior tag

Root van a telódon amelyikre hibásan ment fel az SW?

(#2036) hermang8787: Melyik verzióról akarsz visszatérni?

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#2049) hermang8787 válasza GSPLR (#2048) üzenetére


hermang8787
újonc

Szia!Root nincs!B123 ról szeretném visszarakni B119re
Vagy elfogadja a szerviz ezzel a rommal?

(#2050) GSPLR válasza hermang8787 (#2049) üzenetére


GSPLR
senior tag

Van mód visszatèrni de kicsit mókolni kell sajnos. Amúgy mièrt akarod szervizeltetni? Lehet nem is kell szaroznod vele ès javítanak mindent. Ha ide nem akarod írni jöhet privibe ès segítek.

Huawei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.