Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) Dictator^ válasza adidas4death (#12450) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, de a legidegesítőbb, hogy beépített videókat böngészőből is tudtam választani, mi játszon le (Moboplayer).
Igy viszont ez most nem megy, a böngésző akarja lejátszani ilyen ikonnyi méretben.. (lófaszt nem látok belőle).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12452) hudyfiu válasza bzoley (#12447) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Igen, volt One is a képben mert gondoltam Cotulla majd nagyot alkot és gyorsan de sajnos nem úgy lett :)
Végül Egy ismerős Nexus 4 telója lett.
Nem bántam meg, sőt...
Frissítések napi szinten jönnek CM-hez, szeretem az újdonságokat :)

Ma ráfeküdtem végül a HD2 javítására de rájöttem hogy digitizer csere nélkül semmit nem tudnék vele csinálni még VNC-vel sem.
Egyszerűen nem indul el semmilyen CWM és társai.
Romot pedig sehogy nem tudok rátenni nélküle, már próbáltam mindent szerintem.

Néztem pont ma a digitizer árakat megint, láttam hogy viszonylag olcsó de ez a szerelés része elég gáz.
Félig most is szét van szedve de nem jutottam sokig.

Lehet nézek majd pár videót és rápróbálok egyszer, most nincs türelmem hozzá :)

(#12453) adidas4death válasza hudyfiu (#12452) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Hát pedig rá lehet tenni digitizer nélkül is cwm-et, ROM-ot meg mindent. :K Én egészen odáig hozzá se érek a kijelzőhöz amég be nem tölt a ROM, mert a hangerő gombokkal meg az első gombsorral mindent meg lehet csinálni. :K

Most raktam fel a v4.2-t, kiváncsi vagyok rá, majd jön a report ide hogy mi a helyzet.

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12454) hudyfiu válasza adidas4death (#12453) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Nem fogalmaztam akkor pontosan...
Nem töltenek be a CWM-ek mert nem megy a digitizer (gondolom)
Mindegyik lefagy.

(#12455) adidas4death válasza hudyfiu (#12454) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Jaa értem, az más. :K
Biztos csak amiatt nem töltenek be? Nem valami hardverhiba? Bár ilyennel még nem futottam össze szóval még akár az is lehet, érdekes mindenesetre. :U

Na tesztelgettem picit a v4.2-t:
- GPS okés, talál jelet szépen Sygic-el és Primoval is.
- Videó/fotózás/panoráma okés még tán jobb is (eddig) mint v3.3 alatt
- Lagg, fagyás eddig nem jelentkezett (1-2 röccenés de ezt még betudom a friss rendszernek)
- wifi/mobilnet szintén okés rajta szépen
- az appjaimat/telószámokat és a háttérképet szépen visszatette a v3.3 alapján a google backup történet

Eddig egészen okés a rendszer, további teszt holnap élesben mivel megyek már melózni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12456) Dictator^ válasza adidas4death (#12455) üzenetére


Dictator^
veterán

Nézz már meg, ha a browserbe egy videót megnyitsz, mit csinál (alap browser)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12457) adidas4death válasza Dictator^ (#12456) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Kezti úgy hogy be-syncelte a kedvenc oldalaimat stb cuccokat a gmail fiókomról.

Ahogy rámegyek a "www.youtube.com"-ra megkérdezi, hogy mit akarok használni (alap browser, Opera, youtube app), rámentem hogy alap browser aztán kerestem egy zenét és el is kezdte játszani egyből. :K

Közben engedélyeztem a forgatást és szépen játsza fektetve is a böngészőből :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12458) Dictator^ válasza adidas4death (#12457) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem értem, frissítettem V4.1ről -> 4.2-re, és nekem a youtube is böngészőbe ment, majd összevissza nyomogattam a képernyőt és egyszer csak megkérdezte mivel nyitom meg a videót.. félrenyomtam, azóta megint nem jön elő.. nem értem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12459) Dictator^ válasza Dictator^ (#12458) üzenetére


Dictator^
veterán

Nyomtam egy friss installt. Nekem nem kérdi meg, sőt a file manager se kérdi meg, hogy mivel akarom megnyitni a videót (annó a gallery is kijött, meg a moboplayer) most csak autómata nyitja a moboval.. nem értem.
Az összes videó akadgat ha browserből nézem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12460) adidas4death válasza Dictator^ (#12459) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Most valami nekem se kerek a v4.2vel. Ilyen "system UID inconsistent you have to wipe your phone..." stb. dolgokat ir, meg resizik néha az egész telefon meg ilyenek. Tolok neki egy fresh installt aztán meglátjuk mit produkál... :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12461) adidas4death válasza adidas4death (#12460) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Vannak itt gondok kérem szépen (V4.2).. :F
- kijelző nem szeret visszakapcsolni pár perc asztalon (idle) töltött lét után, csak akksi ki-be segít.
- appokat tök randomba visszadobálja a frissítés hibával
- launcher meg-megáll (FC)

Még mókolok vele és nézelődöm, de ha nem javul akkor megy vissza a v3.3 sajnos... :(

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12462) CoY válasza adidas4death (#12461) üzenetére


CoY
csendes tag

Én 2 napja /tegnap reggel/ tettem fel a V4.2-t, és eddig semmi említett hiba nem jelentkezett. Viszont, az eddigi ROMoknál le lehetett szedni a google search bar-t. Valaki tudja, hogy lehetne itt is?

[ Szerkesztve ]

(#12463) Dictator^ válasza CoY (#12462) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem nehéz :) Tap a főképernyőre amig ki nem jön a menü -> Settings jobboldalt és ott lesz, hogy Search Bar > Mellette pipa ki és kész.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12464) CoY válasza Dictator^ (#12463) üzenetére


CoY
csendes tag

:W Nem egyszer néztem meg ott is.... Köszönöm, sokat javítottál a nyugalmi állapotomon. Így egyből elférnek a karakterek a widgeteken, és nem lógnak túl.

Lassan 4 éve van meg a telefon, és megint meg tudott lepni. Nekem bejött ez a Kit Kat, Gyorsabb lett, mint eddig bármelyik ROM. Persze hozzátartozik, hogy kevesebb widget-et is használok. Antutu teszt során, vagyis a végén reset-elt, de abszolút nem volt mégcsak langyos sem. Több problémám még nem volt, remélem nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12465) Dictator^ válasza CoY (#12464) üzenetére


Dictator^
veterán

Fele szolgáltatást kiszedte tytung, ezért van az, hogy kb 60mb-al több a fentmarad free ram.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12466) Jocek_85


Jocek_85
csendes tag

Üdv!
Egy kis segítség kellene
Feltelepítettem ClockworkMod Recovery -ből
ezt de nem működik betöltésnél a HTC feliratnál vagy utána "fekete képernyő" kifagy a teló, mi lehet a baj?
próbáltam ezt is de ugyan ez a hiba.
NativeSD Recovery v1.0 -t is feltettem és letöröltem amit talált, illetve újra megcsináltam a particionálást is de semmi előre lépés.
Valami ötlet?

(#12467) Jocek_85 válasza Jocek_85 (#12466) üzenetére


Jocek_85
csendes tag

Közben úgy néz ki sikerült megcsinálnom. Ezt tettem fel, és egész jó, igaz döcögős de .... :)

(#12468) kocczkaa


kocczkaa
tag

sziasztok mik a tapasztalatok ROMolás működik win8-on? nekem nem akar menni semmi a radio frissítés sem az 1.6 os winmo visszarakása hogy tudjak hspl-t felrakni! win7-en próbáljam vagy más a gond?

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

(#12469) btudos válasza kocczkaa (#12468) üzenetére


btudos
veterán

WinMo helyére Android nálam Win8 segítségével került.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12470) hudyfiu válasza kocczkaa (#12468) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Nekem is ment simán 8-ason

https://mega.co.nz/#F!x1AkRbrC!BByevDjVrNM9M0ZWf0y7Bg

Itt vannak a driverek amiket használtam annó.
A "drvupdate"

Vagy még esetleg arra figyelj hogy ne usb3-ba dugd.
Van akinek azzal nem megy.

(#12471) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Hi!

Szerintetek kezeli a HD2 (Android-os) a 32Gb-os MicroSDHC-t?

Próbáltátok már?

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#12472) kingabo válasza -=Starwing=- (#12471) üzenetére


kingabo
őstag

Igen.

(#12473) Dictator^ válasza -=Starwing=- (#12471) üzenetére


Dictator^
veterán

Class 10-est nézz, ha NAND+DataOnExt, vagy NativeSD-t használsz. (CL6 nálam ugyanabból a márkából lassabb mint a CL10.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12474) evovll


evovll
csendes tag

nekem a 32-es kártyát néha nem látta (Class 10),de a 16 gb-s kártyámat ami szintén Class 10 gond nélkül viszi.
(Átrakva asszony S3-telójába a 32 gb-s kártyával viszont nincs gond,ezét gyanakodtam a telómra,bár ez lehet csak az enyémre igaz,azóta meg ismét nem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

(#12475) ZV26


ZV26
csendes tag

Kezd nagyon ki öregedni a HD2-es. EVO 3D-ről vélemény valakinek? megéri arra cserélni? 1.2 GHz dualcore,1gb ram, elég jól hangzik.:D

[[Jan. 21, 2014][ROM][KK][4.4.2][720p] NexusHD2-KitKat-CM11.0 V4.3 [Kernel: tytung_jellybean_r2]]

[ Szerkesztve ]

Device: HTC EVO 3D :D

(#12476) -=Starwing=- válasza Dictator^ (#12473) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Igen ,olyan rom-ot használok.
Köszi a tanácsot! :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#12477) -=Starwing=- válasza evovll (#12474) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Veszek egy 32-eset, és kipróbálom... :)
Aztán megírom a tapasztalatokat.

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#12478) evovll válasza ZV26 (#12475) üzenetére


evovll
csendes tag

Jó a 4.4.2-es ROM?

[ Szerkesztve ]

(#12479) ZV26


ZV26
csendes tag

nekem különösebb problémám nincs vele, hiváskor néha előugrik,hogy a lowsoundfixer leáll,de nálam nincsennek gondok a hangerővel :)

wifi tether működik , azt teszteltem :D meg úgy aránylag egész gyors,már amennyit, az 5 éves vasból kibirunk hozni :D

[ Szerkesztve ]

Device: HTC EVO 3D :D

(#12480) -=Starwing=- válasza ZV26 (#12479) üzenetére


-=Starwing=-
tag

A kamera előkép/video felvétel mennyire laggol?
Mint eddig, vagy már folytonosabb?

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#12481) ZV26 válasza -=Starwing=- (#12480) üzenetére


ZV26
csendes tag

15 fps. a video , szoval kb ojan mint a 4.1.x- 4.2.x- jellybeaneken.:) videozas mukodik mint jellybean

Device: HTC EVO 3D :D

(#12482) Mauddip válasza ZV26 (#12475) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Én jelenleg kék szolgáltatótól találtam egy jó ajánlatot a Desire 500-asra, meg is vettem magamnak, és szerintem egy jó csere arra... Viszont a HD2-m is néha használom, főleg itthon, de megmarad az is! :)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#12483) ZV26 válasza Mauddip (#12482) üzenetére


ZV26
csendes tag

Én már elcseréltem egy EVO 3D-re. megvagyok vele elégedve eléggé:D csak szopás ez az 1.53.0007es hboot

Device: HTC EVO 3D :D

(#12484) evooo


evooo
aktív tag

üdv!
feltettem a pdaimatejam 7.8 romot, van egy 2gb-os memóriakártya a telefonba, és azt írja ki teljes tárterület 15mb, szabad 0mb. leformáztam az sd-t sdformatter 3.0-val de ez sem oldotta meg. mi a teendőm hogy lássa a 2gb-ot a telefon?

(#12485) kingabo válasza evooo (#12484) üzenetére


kingabo
őstag

Bent volt a kártya, amikor felraktad a wp-t? A wp-nek MINDIG szüksége van a kártyára!
Egy hr-rel lehet helyre hozni, viszont minden adat el fog veszni. Settings/About: reset your phone.
A mai kártyaárak mellett simán megéri beruházni egy nagyobba.

(#12486) D.One


D.One
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
kaptam egy htc hd2-est,gond nélkül bekapcsolt,betöltött működött de egyik pillanatról a másikra újraindul és ez után már be se töltött csak a htc képig!!
Aksi ki/be utána betöltött megint jó volt addig amíg nem kezdtem el a beállításokat állítgatni ezután megint újraindult aksi ki/be de innentöl kezdve nem kapcsol be !!
Ha a töltőt rádugom van amikor be villan a htc kezdő képernyő de tovább nem jut csak ki be kapcsol!!
És van amikor 3-at vagy 5-öt rezeg és világit folyamatosan a zöld led !!
WinMo 6.5 van rajta !! Nem tudom mi lehet a baj?? :F Szoftver,hardver,alaplap ??
Kérlek segítsetek mert kezdek kikészülni :W :W
Válaszaitokat és segítségeiteket előre is köszönöm !!

(#12487) MaCS_70 válasza D.One (#12486) üzenetére


MaCS_70
félisten

Elsőre a kontakthibát zárnám ki azzal, hogy megpróbálom mozgatni a készüléket és figyelem, hogy az újraindulás valamilyen szoftveres eseménytől vagy mozgatástól függ-e.

Az elhasználódott akku is okozhat ilyesmit, amit úgy zárhatsz ki, hogy tápra csatlakoztatva próbálod használni.

Elsőre ennyit, aztán lépjünk tovább, ha már okosabbak vagyunk!

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12488) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Régen nekem is volt ilyen telefonom és nagyon szerettem. Érdeklődnék, hogy tud-e futni a készüléken a WP8 verziója normálisan? Amennyiben igen, lehet beruházok ismét egy ilyenre, "ismerkedés a WP rendszerrel" okból kifolyólag :)

Köszi
Sanya

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#12489) D.One válasza MaCS_70 (#12487) üzenetére


D.One
csendes tag

Köszönöm a válaszodat !!

Az újraindulás szoftveres eseménytől következik be,csatlakoztattam a töltőre és egy darabig úgy is nézett ki hogy az akkumulátor lehet a baj (tény hogy elvan használódva) de bekapcsolt az ébresztő óra és 1 perc után újraindult és már be se töltött!!
Hard resetet is próbáltam már nem egyszer de ugyan ez a történet !! :((

(#12490) MaCS_70 válasza D.One (#12489) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mondhatnám, hogy érdemes lenne kipróbálni valamilyen főzött ROM-ot, de kicsit kockázatos lehet a telepítés.
Persze mit veszíthetsz? Ha eleve hibás a készülék, ami eléggé esélyes, akkor nem sokat...

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12491) D.One válasza MaCS_70 (#12490) üzenetére


D.One
csendes tag

Szóval ha rakatnék rá egy új op rendszert mondjuk egy androidot akkor az se oldaná meg a problémát ??
Vagy ezt a főzött ROM-ot ??
Te mit javasolsz??
Szervizbe megtudják mondani mi baja??

(#12492) kingabo válasza bsanya (#12488) üzenetére


kingabo
őstag

Wp7.8at lehet csak rátenni.

(#12493) MaCS_70 válasza D.One (#12491) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha rossz a készülék, akkor eleve nem biztos, hogy fel tudsz rá tenni másik rendszert.

Én a WinMo-t már nem erőltetném, nagyon elszállt fölötte az idő, de egy próbát már csak kíváncsiságból is megérhet.

Ha rossz a telefon, rosszabb már nem lesz, ugyanúgy javítani kell, ami nagyon kérdéses, hogy megéri-e.

Én valami bizonyítottan stabil Androidot tennék fel, mondjuk egy Nexus HD2 2.3.7-et, ha az nem megy tökéletesen, akkor hw-hiba.

A memóriakártya rendben van?

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12494) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A 4.4-helyzet éppen hogyan áll?

Köszönettel: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12495) kingabo válasza D.One (#12486) üzenetére


kingabo
őstag

Elsőkörben én akku hibát mondanék. Nálam a majdnem teljesen lemerült akku okozott hasonlót. Amikor sikerült betöltődnie a winmo-nak, akkor nézz egy akku töltöttséget, ha alacsony próbáld feltölteni maxra.
Bootoláskor alulra pirossal kiíír számokat, azokat írd be ide légy szíves. Hátha megfelelő rádió rom van fent és egy sd-ről indítható droidot ki tudnál próbálni, hátha ott nem jönnek elő a hibák. (lehet a rom sérült)
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez proci vagy ram hiba, azt meg alaplap cserével lehet javítani. :W Ha itt nem találsz donornak egy betört kijelzőset, akkor esélytelen a javítás, sztem többszörösébe kerül a csere, mint amit megér a hd2. :(

(#12496) D.One válasza MaCS_70 (#12493) üzenetére


D.One
csendes tag

Meg próbálok rá rakatni egy másik rendszert,én nem értek hozzá most van ilyen telefonom először !!
Most csak a WinMo-t bírom használni,mert nincs rajta másik rendszer !!
A mem kártya gondolom rendbe van másik telefonnál használtam!!
Köszönöm
Dani

(#12497) D.One válasza kingabo (#12495) üzenetére


D.One
csendes tag

Köszönöm a válaszodat Kingabo !!
Az akkumulátor problémát már MaCS_70-is felhozta és ajánlotta hogy tápra csatlakoztatva próbáljam használni egy darabig jó is volt de utána ugyan úgy újraindult !!
És ha nem használom de be van kapcsolva akkor semmi baj nincs !!
Az akkumulátor maxon van !!

D 2.15.50.14
G 15.42.50.11u
B 3.14.04666

(#12498) kingabo válasza D.One (#12497) üzenetére


kingabo
őstag

Nem írtad, hogy mennyin van az akku ezért vettettem fel.
Innen válasz egy sd-ről futtatható droidot. Nem kell semmit hackelned, ha jól rémlik elég ennyi: felmásolod a zip tartalmát az sd-re, bebootolsz a winmoba és a haret.exe-vel elindítod a droidot (ha mégse így lenne, akkor vagy a topikban vagy a zipben lévő leírás szerint). Az első indítás eltarthat akár 15 percig is az sd sebességétől függően! Ha ez normálisan (igaz lassan), de műxik, akkor a winmo-val van a gond, ha viszont ez is ugyanazokat a hibákat hozza elő, akkor ott hw probléma lesz.

Egyébként miért írsz minden kijelentő mondat végére két felkiáltójelet? :F

(#12499) D.One válasza kingabo (#12498) üzenetére


D.One
csendes tag

Megpróbálom köszönöm !
Elég necces lesz így elsőre,de meglátjuk meddig jutok !

Rossz szokásból

(#12500) D.One válasza kingabo (#12498) üzenetére


D.One
csendes tag

Annyit még segíthetnél hogy melyiket töltsem le mert fingom sincs :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.