Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) bzoley válasza Dictator^ (#12050) üzenetére


bzoley
veterán

Link esetleg? Eddig nem találtam meg, csak az xda-n láttam, hogy zavargatták a saját fórumára.

(#12052) Dictator^ válasza bzoley (#12051) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem linkeltem, de itt van.
Ha jól megy az angol, te is írj már a fórumra pls.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12053) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Szóval a leírás szerinte telepítettem az FT_LEO_MAGLDR113_DAF hogy fel tudjak tenni más op rendszert előtte megcsináltam a 2.08 HSPL telepítését de egyszerűen nem tudom zt a menüt behozni ahol a flashelést el tudnám indítani csak HTC logó van. A bootloader mód beindul.Mi lehet a gond?A bekapcsoló gombot folyamatosan nyomom.

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12054) Dictator^ válasza ShadowLord (#12053) üzenetére


Dictator^
veterán

HD2 Toolkittel lehet MAGDLR-t telepíteni. Kikapcsolt állapotban bekapcsolod a telefont, és amikor az első rezzenést érzed, onnantól nyomod megint a ki/be kapcsoló gombot, amig a recovery nem jön be!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12055) bzoley válasza Dictator^ (#12052) üzenetére


bzoley
veterán

Az első link megvolt, a fórumot nem találtam, kössz.

(#12056) ShadowLord válasza Dictator^ (#12054) üzenetére


ShadowLord
senior tag

semmi:(
eszerint a telepítés szerint csináltam:
[link]

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12057) Dictator^ válasza bzoley (#12055) üzenetére


Dictator^
veterán

Leírtam pedig, hogy full clean installom volt, és szerinte, illetve nála, nincs BS bug.
Proximity sensorra gyanakszik, de hülyeség, mert kb telepítés előtt OK. volt a hívás, és mituán fentvan azóta a kijelző addig alszik, amig manuálisan fel nem élesztem.
Szóval, ha nála jó, akkor nem tudom, hol kéne keresni a hibát.
Lehet tényleg ki kéne probálni a 2.3-at?
Pedig olyan jó berendeztem magam már...

(#12056) ShadowLord : HD2 toolkittel csináltad?
Radio ROM is megvolt?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12058) ShadowLord válasza Dictator^ (#12057) üzenetére


ShadowLord
senior tag

nem mert írták ezt a modot és azt amit te mondasz...akkor csináljam hd2 toolkittel?

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12059) bzoley válasza Dictator^ (#12057) üzenetére


bzoley
veterán

Ráadásul ő a hívás végi bugra írja a proxmityt, de bejövő hívásnál ennek nem sok köze van hozzá.

Amúgy egyszer próbáltam simán csak wipe-olgatva telepíteni, és talán az Aroma ahol írta ki a szabad területeket, a 285MiB-ból csak keveset jelzett szabadnak, és a végén hibát is kiírt újraindítás előtt. Kénytelen voltam HD2 toolkittel újrapartícionálni, utána üresnek jelezte.

(#12060) Dictator^ válasza ShadowLord (#12058) üzenetére


Dictator^
veterán

Én azzal csináltam, kb 5-6 kattintás, minimális angol tudás kell.
Remélem jó videót linkeltem. :)

NexusHD2 ROMoknál ki van írva, mennyi min/max hely kell neki, aszerint kell particiónálni!

(#12059) bzoley: Toolkit után nekem mindent üresnek mondott, tehát ennél tisztább telepítést nem tudok..
Dobtam egy másik postot tytungnak, tényleg hülyén fogalmaztam meg.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12061) ShadowLord válasza Dictator^ (#12001) üzenetére


ShadowLord
senior tag

Mostmár tovább jutottam és ott akadok el hogy az sd kártyára másolt clk-s telepítő fájlokra amiket zip-be hagytam abort-ra futnak ötlet?

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12062) ShadowLord válasza Dictator^ (#12060) üzenetére


ShadowLord
senior tag

és beparticionáltam ahogy kérte a rendszer!

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12063) Dictator^ válasza ShadowLord (#12061) üzenetére


Dictator^
veterán

SD kártyára másolt CLKs telepítő?

Én Magldr-t raktam.. meg mi maradt zipben?

Én 3-at kattintotam és már particiónáltam az egészet, zipbe egyedül a rom lesz, amit majd telepítesz.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12064) ShadowLord válasza Dictator^ (#12063) üzenetére


ShadowLord
senior tag

Na akkor mégegyszer
HD2 toolkit indit
CLK reparation
Itt beállítom a rom-tól függően mekkor a hely legyen és a cach-t is belövöm 44mb-ra.
ezekután
CLK install recovery
ez szépen fölmegy
ezekután mikor indul a telefon nyomok "házikó" ikont és bejön a telón a ClockworkMod Recovery.
ezen belül az sd kártyáról való telepítést választom kiválasztom a fájlt és ekkor abortra fut a telepítés
Remélem jól írtam mindent:)

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12065) Dictator^ válasza ShadowLord (#12064) üzenetére


Dictator^
veterán

NexusHD2khöz nem kell 44 mega cache, még az 5 is sok..
De nem tudom , leírom mégegyszer én Magldr-t telepítettem annó.

Recoverybe bemész az "AD RECOVERY"-be, és ott kiválasztod az SD kártyás telepítést.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12066) ShadowLord válasza Dictator^ (#12065) üzenetére


ShadowLord
senior tag

úgy néz ki győzök :)

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#12067) bzoley válasza Dictator^ (#12057) üzenetére


bzoley
veterán

Úgy látom Tytung nem túl interaktív, a moderátornak meg gőze sincs az egészről.
2.3-at nem próbáltad ki?

[ Szerkesztve ]

(#12068) Dictator^ válasza bzoley (#12067) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem még, eddig minden hívás bs-es volt.
Viszont ma reggel meg bekapcsolt a kijelző.. fura.
A moderátor meg szart se tud, Ő írta, hogy Ők nem tapasztalnak ilyet hibát.. ma meg azt írja, hogy nem is ezt használja..

Te kifogod próbálni? Vagy neked sincs kedved tökölni vele?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12069) bzoley válasza Dictator^ (#12068) üzenetére


bzoley
veterán

Egyelőre lusta vagyok hozzá, meg tudok vele élni, ritkán telefonálok. Ha meg az ébresztő szól, úgysem látok el a telefonig, csak vaktában nyomkodom :)
Hátha lesz valami frissítés cm10.1.2-vel mostanában, amiben a bs hibát is javítják.

(#12070) Dictator^ válasza bzoley (#12069) üzenetére


Dictator^
veterán

Én is erre várok, mert már jól berendezkedtem..
Call recordert használsz? Megy alatta? Valaki?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12071) Tikakukac


Tikakukac
titán

Megvannak az akksik, holnaptól teszt indul :C

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12072) Mauddip válasza Tikakukac (#12071) üzenetére


Mauddip
aktív tag

:C

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#12073) kingabo


kingabo
őstag

A droidnak is kell egy hr telepítés után, mint a wp7-nek? Esetleg tudja valaki, hogy hogyan lehet a hiváslistát és az sms-eket wp7-ről droidra átvinni? A telefonkönyvet gmaillel sikerült szinkronizálni, az sms-eket pedig egy txt-be exportálni.
Droid-droid között a fentiek megoldhatóak? Nativsd-s romokat próbálgatok és jó lenne, ha mindenütt meglennének.
Előre is köszi a segítséget.

(#12074) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az akksik legalábbis amiket én kaptam szinte gyáriak, a mostani közepes igénybevételnél még mindig húzza, pedig 2 napja lett töltve.

Listát előkapom és akkor összeütjük a rendelést.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12075) Dictator^


Dictator^
veterán

Már régóta meg akartam kérdezni, NexusHD2knél amikor töltés nélkül van a telefon, a lock screenen normális, hogy mindig a discharging felirat van kint ?

Közbe találtam infót, hogy wipeolni kell a battery statsot.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12076) kingabo válasza Dictator^ (#12075) üzenetére


kingabo
őstag

Tudtommal kb annyit jelent, hogy merül az akkú, tehát ha nem töltőd, akkor teljesen jogos, hogy kiírja. Sztem.

(#12077) pcnet válasza Dictator^ (#12075) üzenetére


pcnet
addikt

Beállítások / Képernyőzár / Akkumulátor állapot / Csak töltéskor

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12078) Malacy


Malacy
tag

Sziasztok!

Újraraktam a rendszert, kellett a hely. Azóta tökmindegy milyen romot teszek fel, ami előtte jól működött, most bejövő hívásnál elkezd búgni és lefagy. Nem mindig, de idegesítő.
Tapasztalat vkinek?

(#12079) bzoley válasza Dictator^ (#12070) üzenetére


bzoley
veterán

tytung:
"Actually, I have already built a new ROM. But I won't release it so far.
To solve the false virus warming, I have removed Settings.apk's source code and downloaded clean source code again from GitHub, but Settings.apk was still detected as a virus by Avast. Not by other companies this time."

(#12080) Dictator^ válasza bzoley (#12079) üzenetére


Dictator^
veterán

:(
Köszi az infót, az a gond, hogy általába az új ROMokkal is szokott mindig valami mini probléma lenni, szóval miután kiadja, érdemes várni pár napot vagy egy hetet..
Changelognak örülnék..

(Ezt a virusos témát még olvastam, bár Én nem használok virusírtót telefonon. Kár, hogy emiatt húzodik..)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12081) bzoley válasza Dictator^ (#12080) üzenetére


bzoley
veterán

Changelog gondolom majd az új rommal frissül.
Lehet, hogy pont a gyorsaságom miatt nem volt szerencsém. Először a 2.3-at telepítettem. Mire végeztem, épp megjelent a 2.4. Ki sem próbáltam az előzőt, egyből küldtem rá az újabbat. Ha hagyom, lehet nem lenne BS problémám. Mondjuk túlzottan nem zavar, már megszoktam. Viszont a korábban meglévő netproblémám nem javult meg, most is jelen van. Ez bosszantóbb, mert néha újra kell indítani a gépet.

(#12082) Dictator^ válasza bzoley (#12081) üzenetére


Dictator^
veterán

Nálad nem csinálja azt, hogyha újraindítasz, rohadt sokat tököl, majd újraindításnál kiakad a zöld HTC logós képnél és nem kezd el tölteni több perc után se?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12083) bzoley válasza Dictator^ (#12082) üzenetére


bzoley
veterán

A normálishoz képest elég sűrűn újraindítom(átlag napi egy), de szerencsére ilyesmivel nem találkoztam, eddig minden rendben.

(#12084) Mauddip válasza Tikakukac (#12071) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Na, milyenek?

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#12085) Tikakukac válasza Mauddip (#12084) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyon rendben vannak, épp azon vagyok, hogy sikerüljön mindent helyrerakni nálunk és akkor körbecsörgök mindenkit.

De ha valakinek kell akkor ettől a csókától rendelhet, 2 darabnál 200 forinttal lesz drágább, mint soknál. Csak tényleg nem bírok jelenleg kifejteni erőt ehhez a projecthez.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12086) Heroldg18 válasza Tikakukac (#12085) üzenetére


Heroldg18
tag

Mennyire használod a telefont és így mennyit bírnak? És milyen ROM-mal használod a telefont?

(#12087) Tikakukac válasza Heroldg18 (#12086) üzenetére


Tikakukac
titán

Én semennyire, mert tesómé lett én vettem egy Sensationt :B

A rom amit felraktam neki a nexus féle JB, felhasználásfüggő, hiába mondom, hogy x viber és stb, nem pontos. Legyen elég annyi, hogy neki 1 napot kihúz, ami abból ítélve mennyit megy bőven faja. Az extended akksi emlékeim szerint 3 perc alatt evett 1 %-ot youtube meg minden más mellett, ez itt olyan 2%, szóval bőven fasza, semmi púp vagy hasonlók, teljesen flott mindkét darab.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12088) bzoley válasza Dictator^ (#12082) üzenetére


bzoley
veterán

tytung:
"Regarding Android Obad-D was found by Avast in Settings.apk, I have found that another phone also encounters this issue.
I will update source code and maybe release a new CM 10.1.2 ROM on the weekend if I have time."

(#12089) Dictator^ válasza bzoley (#12088) üzenetére


Dictator^
veterán

Szuper. :)

Néha amugy a telefon felélesztésénél van, hogy nem kell fel azonnal, csak világítanak a ledek (gombokon).
Ilyen nálad is van? (Túl sok program nem fut, amit lehet le is lövök.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12090) bzoley válasza Dictator^ (#12089) üzenetére


bzoley
veterán

Talán egyszer jelentkezett komolyabban. Olyan előfordul, hogy túl korán kapcsol ki a kijelző, és ha egyből visszanyomom, gondolkodik pár másodpercet.

Mondjuk az új rom még nem garancia, hogy javítva is van benne valami.

(#12091) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Eladtam a HD2-t, és maradt 1-2 eladó cuccom, pl. szilikon tok, fóliák, akksik, külső takksitöltő..

Az akksi más telefonhoz is jó lehet?

Az akksitöltő gondolom igen, de jó lenne ha valaki megerősítené.

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#12092) Dictator^ válasza bzoley (#12090) üzenetére


Dictator^
veterán

Ki is dobta tytung a 2.5-öt + changelog

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12093) bzoley válasza Dictator^ (#12092) üzenetére


bzoley
veterán

Kösz, ma mág rá sem néztem. Úgy látom, ezzel nem kell kapkodnom, majd megmondod, jobb lett-e(feltéve, ha felrakod) :)

[ Szerkesztve ]

(#12094) Dictator^ válasza bzoley (#12093) üzenetére


Dictator^
veterán

Update szerűen rakom, mert nincs kedvem most titanium backupolni :)
Szóval lehet nem a legjobb megoldás, de majd kiderül.

Hát fail. Wipeok nélkül lement, majd a levgégén az Aroma installer finished, majd Error a fileban és installation aborted.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12095) Dictator^ válasza Dictator^ (#12094) üzenetére


Dictator^
veterán

10perce a zöld HTC felírat világít és nem képes bekapcsolni:(
Sosem hittem az ilyen updatenek, hogy normális lesz utána a rendszer.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12096) bzoley válasza Dictator^ (#12095) üzenetére


bzoley
veterán

Csak wipe mellett nálam még nem sikerült telepíteni. Toolkit mindig kellett hozzá. Már az aroma sem mutatott elég szabad helyet.

(#12097) Dictator^ válasza bzoley (#12096) üzenetére


Dictator^
veterán

Fent van, két aksikivétel után bejött.
About phonenál látszik is a 2.5-ös build.
Viszont Én a friss instal híve vagyok, szóval nem tudom tényleg így mennyire mérvadó ez.
Hívásom még nem volt, egyelőre minden megy, mint eddig.

Installnál ugyancsak NAND+DataOnExt, No wipe, Install softkey, a többi defaulton.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12098) Dictator^ válasza bzoley (#12096) üzenetére


Dictator^
veterán

Irtak egy választ, bár nem fix, hogy nekem, de mintha már olvastam volna ezt valahol, amikor előszőr posztoltam a blackscreen hibát tytungnál.
Aztirta egy srác annó, hogy a settingsbe valamelyik almenün belül van, a min + max processor tunning, és ott a minimumot toljam fel 422mhz-re és mintha ezt írták volna már , csak nem próbáltam ki.

Megnézed te is?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12099) bzoley válasza Dictator^ (#12098) üzenetére


bzoley
veterán

Átállítottam(245-ön volt). Egy próbahívás alatt bekapcsolt a kijelző. Még a 2.4 van fönn.

(#12100) Dictator^ válasza bzoley (#12099) üzenetére


Dictator^
veterán

Csak azt nem értem, hogy a 4.1.2 meg 4.0.4nél nagyobb volt mint 245? Vagy nem ette annyira a rendszer?
Nekem most 384-en van,de dobok egy linket:

CPU Frequencies + Voltage

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.