Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) bzoley válasza Dictator^ (#12100) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi!
384-en rendben van?

(#12102) Dictator^ válasza bzoley (#12101) üzenetére


Dictator^
veterán

Egyelőre igen, mintha alvó állapotból is gyorsan ébredne fel.
Este majd kicsit nyomkodom is.

Olvasgattam tytubng fórumán, pár embernek van egy két probléma vele, de mindenkinek a mincpu emelését javasolták eddig.

A másik hiba a 2.5ön, hogy lockscreennél az idő alatt a dátumnak csak a fele látszik, ezt asszem valamelyik dpi állítással javítani lehet.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12103) bzoley válasza Dictator^ (#12102) üzenetére


bzoley
veterán

LS-nek úgy általában nem jöttem még rá az értelmére, cask a lakatot szoktam keresni :)
Akkor lejjebb veszem 384-re, aztán meglátjuk, hogy szuperál. Később meg majd, ha less időm, feltolom a 2.5-öt.

(#12104) Dictator^ válasza bzoley (#12103) üzenetére


Dictator^
veterán

422mhz-t ajánlották nekem, azért nyilván jobban merülne, de ha így szar, akkor feljebbnyomom, csak kár, hogy üresbe is jobban fogja szívni az aksit :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12105) bzoley válasza Dictator^ (#12104) üzenetére


bzoley
veterán

No, 384-en reggel az első ébresztőre nem ébredt fel. A másodikra igen.

(#12106) Dictator^ válasza bzoley (#12105) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem inditottál újra előtte valamikor? Nálam restart után elfelejtette a beállítást és visszaállt 245-re.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12107) bzoley válasza Dictator^ (#12106) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, később indítottam csak újra a net miatt. Amúgy valóban visszaállt. Nem a "set on boot" opció felelne ezért? Vagy pont fordítva működne?

(#12108) Dictator^ válasza bzoley (#12107) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem tudom, Én is ugy értelmeztem, hogy ez a beállítás visszarajta defaultra, újraindítás után, kiküszöbölve azt, ha szart állítottál be, ne kelljen újratelepíteni a ROMot.

Azóta én se indítottam újra, de most beállítottam a "set on boot"-os beállítást.
Viszont mostanába már a "Settings is not responding" üzeneteket kapok, meg a Trebuchettől is hasonlókat :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12109) bzoley válasza Dictator^ (#12108) üzenetére


bzoley
veterán

Kicsit elbizonytalanodtam. Lehet, hogy az általam beállított értékre állítja mindig vissza. Nem is szerepel a mondatban hogy default értékről lenne szó. Na meg a címe is erre utal. Trebu csak az indítás utáni percekben szokott nyafogni, ha nem hagyom békén egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#12110) Dictator^ válasza bzoley (#12109) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem betöltés után is van, hogy nyomogatok valami játékot, kilépek, és a következő 1,5percben áll az egész, gombok villágítanak.
CL4-es SD kártya és DataOnExt.

Lehet CL10-el jobb lenne, ezt ki kéne probálnom, csak sajnos nincs, akinek meg van, nem szeretné, ha formáznám.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12111) chapo


chapo
tag

Hali, feltettem ezt a romot a hd2re: [link]
Ez a második Win7, amit kipróbáltam, de egyikkel se tudom a telefont usb-vel összekötni a géppel. Valaki tudna segíteni, hogy milyen driver/program kell hozzá? Bedugom a kábelt, de semmi reakció, zune-t feltettem, de csatlakoztatni nem tudom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#12112) kingabo válasza chapo (#12111) üzenetére


kingabo
őstag

A zune elég kéne, hogy legyen. Másik kábel, tűzfal kilövés egy próbát megér. Esetleg a zune-ban beállítható, hogy wifin szinkronizáljon.

(#12113) Hauptmann válasza Tikakukac (#12071) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mi a helyzet az akksikkal?

(#12114) HornedReaper válasza Hauptmann (#12113) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Moderátor csak nem törli.. Nekem van nagy akksim eladó, szerintem gyári, össze lehetne vele hasonlítani ami Nektek jött..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#12115) Tikakukac válasza Hauptmann (#12113) üzenetére


Tikakukac
titán

Tökéletesek. Lista van, időm nincs, és jelenleg kiszórható 20k-m sem, hogy előre berendeljek egy csomót. Plusz most jön 2 hét külföld nekem is.

harveszter: Már megtörtént nekem is van dupla akksi, régi, új, utángyártott sima meg mindenféle már vagy 6 fajta. Az akksik amiket hozattam szinte tökéletesen hozzák a gyári értékeket, teszt nem kell. Ember kell aki berendeli.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12116) tutinincs válasza Tikakukac (#12115) üzenetére


tutinincs
csendes tag

hi,

problémám lenne egy HD2essel...kijezőt cseréltem rajta, átettem rá a touch panel mert az jó volt...de összerakva nem működik a touch...forrasztást már vagy 5X ellenőriztem, annak semmi baj mégsem megy a tapi:((
vki help hogy mi a rák lelhette?

Aki egy hirdetésre ir/kér vmit és én megteszem hogy felelek, Te is tedd meg hogy legalább visszaböfögsz, ha már te voltál aki kérdeztél. Ellenkező esetben le foglak tiltani mert nincs időm az ilyenekre!

(#12117) Tikakukac válasza tutinincs (#12116) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a telefon ilyen, rengetegen bontózzák és próbálnak donort szerezni, de összerakás után mindig a szívás van. Nem is nagyon van olyan ember akinek itt sikerült minden flottul.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12118) Tyca válasza Tikakukac (#12117) üzenetére


Tyca
senior tag

nekem 5000-ért egy szaki megcsinálta, igaz hogy lcd+digi kombót cserélt (9000 ebayről), a hajszárítózást nem vállalta...én másnak is a kombó cserét tanácsolnám, egyszerűbb a csere, ráadásul modernebb digitizer van az ebay-es cuccokban, mint az origi EU-s hd2-ben

(#12119) adidas4death válasza Tyca (#12118) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Az LCD nem "gagyibb" mint az eredeti? Csak mert szívtam már meg igy teló kijelző cserével sajnos... :(

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12120) Tyca válasza adidas4death (#12119) üzenetére


Tyca
senior tag

a hd2 a 64K színmélységével alapból gagyi, ezen kívül nem tűnt fel, hogy más lenne, mint az eredeti volt. A digitizer része viszont határozottan jobb, felélesztés után egyből veszi az érintést, az originél volt egy kb. 0,5-1 mp-es tétlenség

[ Szerkesztve ]

(#12121) adidas4death válasza Tyca (#12120) üzenetére


adidas4death
aktív tag

nyilván én sem egy Super Amoled+-al kértem összehasonlítani :DDD
Nekem is cserés sajnos a digitizer miatt, és ezért kérdeztem. Na szétnézek ebay-en én is akkor egy ilyen kombó után. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12122) kingabo válasza tutinincs (#12116) üzenetére


kingabo
őstag

Én egyszer próbáltam még a kaiseren csak az érintőt cserélni. Az eredmény fél nap szerencsétlenkedés után egy rakat új ősz hajszál és még az lcd-t is kinyírtam. Várhattam újabb 1 hónapot. (akkor meg rossz kijelzőt küldtek. :DDD )
Nem sértésként, de miért nem kerestél rá itt, vagy kérdeztél rá. Pár ezrest ahogy látom más szerint sem ér meg az a qrva sok kínszenvedés. :(

(#12123) Tyca válasza adidas4death (#12121) üzenetére


Tyca
senior tag

pont most olvastam xda-n, hogy elvileg a csere LCD-k is jobb minőségúek mint az eredeti volt. És tényleg, mintha a winamp indítóképernyőjén nem így nézett volna ki a színátmenet, mint most, hanem durvább volt az átmenet:

Most így néz ki (kattintsatok a képre, hogy nagyban látszódjon, mert kicsiben tré):

Aki ráér tesztelje ki ezen az oldalon a tesztképet:
http://www.cywarp.com/faqtruecolortest.htm

Nálam így néz ki:

Olyan mintha az új LCD 24 bites színmélységet tudna

[ Szerkesztve ]

(#12124) adidas4death válasza Tyca (#12123) üzenetére


adidas4death
aktív tag

wow, ez tényleg nem rossz, sőt határozottan jobb mint a gyári : O :D Dobsz egy linket, hogy te kitől/honnan vetted a cuccot? Mert akkor én is szerintem benevezek egyre hamarosan. :DDD

képeket elnézve, tényleg olyan mintha 24bit lenne. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12125) Tyca válasza adidas4death (#12124) üzenetére


Tyca
senior tag

én ezt rendeltem meg anno:

HTC HD2 T8585 LEO FULL LCD+TS TOUCH SCREEN DIGITIZER

de nekem gyanús, hogy ezt a 24 bitet az Android kernel-nek is támogatni kéne, szóval nem tudom hová tenni ezt...nálad akkor nem így néz ki pl a winamp indító képernyő?

(#12126) adidas4death válasza Tyca (#12125) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Még nem tudom, nekem nincs fent winamp, de még este felteszem és teszek fel róla képet, meg erről a tesztelős weboldalról is, hogy össze lehessen hasonlítani a képeket :K
neked milyen ROM van rajta? Nekem most per pill 2.3.7 MIUI

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12127) bzoley válasza adidas4death (#12126) üzenetére


bzoley
veterán

És egy kimentett kép miben tükrözi a kijelző minőségét? Mit vársz az összehasonlítástól?

[ Szerkesztve ]

(#12128) adidas4death válasza bzoley (#12127) üzenetére


adidas4death
aktív tag

A Winamp főképernyőt beszéltük az előbb, mert azt mondta Tyca, hogy szerinte másabb volt neki a gyári kijelzővel mint ezzel és mondom lefotózom. Semmit sem várok, csak kíváncsi vagyok, hogy másabb-e avagy sem. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12129) Tikakukac válasza adidas4death (#12128) üzenetére


Tikakukac
titán

Blikkre hát szerintem itt szoftver oldalról is van kötve a kéz, így ebből nem lesz AMOLED meg szerintem sokkal jobb sem. Olyasmi lehet, mint notinál, hogy van 2 beszállító egyik talán jobb és ki kell fogni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12130) bzoley válasza adidas4death (#12128) üzenetére


bzoley
veterán

De mitől lenne másabb a te képed, mikor ugyanarról az appról készült?

(#12131) adidas4death válasza bzoley (#12130) üzenetére


adidas4death
aktív tag

12123.hsz:
Tyca:
" pont most olvastam xda-n, hogy elvileg a csere LCD-k is jobb minőségúek mint az eredeti volt. És tényleg, mintha a winamp indítóképernyőjén nem így nézett volna ki a színátmenet, mint most, hanem durvább volt az átmenet. "

Ezt letesztelendő, készítek egy képet róla. ;)
azért letesztelendő, mivel nem vagyunk benne biztosak és össze akarjuk hasonlítani. Ennyi, nem kell belelátni semmi többet :D nem tudom, hogy mért lenne másabb/másabb lenne-e egyáltalán, csak szimpla KIVÁNCSISÁG kolléga.. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12132) bzoley válasza adidas4death (#12131) üzenetére


bzoley
veterán

Két lcd közötti különbséget csak akkor láthatod meg, ha egymás mellé teszed a két telefont. Typa(remélhetőleg) csak azért rakta be a képet, hogy érthető legyen, mire gondolt, azt nem fogod látni, hogy hogy néz ki egyik, meg másik kijelzőn. A kijelzőről még véletlenül sem árul el semmit, azt nem lehet "fényképezni".

[ Szerkesztve ]

(#12133) pcnet


pcnet
addikt

Screenshot nem a kijelzőről készít képet, hanem a kijelzőre küldött képről. Ez hatalmas különbség! És az sem mindegy milyen kijelzőn nézed vissza. (Telefonon, ezen belül TFT, IPS, AMOLED, monitoron...) És milyen a monitor szinprofilja amin nézed. Szóval egy ilyen beillesztett screenshot alapján szerintem kb semmit nem tudsz megállapítani. A "fotózott" képet ugyan az a grafikus chip állítja elő. Az nem változik kijelző cserével.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12134) Tyca válasza pcnet (#12133) üzenetére


Tyca
senior tag

egy pixelhibát vagy a szímhőmérséklet difit nyilván nem fogja megmutatni egy screenshot, de a 16 bit vs 24 bit különbség szvsz ki kellene jöjjön. A színpalettás képet megnéztem desktop gépen, 24 bit-en úgy nézett ki mint a telón és a shot-on is, 16 bitre állítva viszont csíkozott volt. Azért írtam, hogy próbáljátok ki a palettás képet. Közben találtam egy "enable surface dithering" opciót a CM7 opciók között, de nem látok különbséget

[ Szerkesztve ]

(#12135) Tyca válasza adidas4death (#12126) üzenetére


Tyca
senior tag

Barebone CM7 + Tytung r16-os kernel

(#12136) bzoley válasza Tyca (#12134) üzenetére


bzoley
veterán

A különbséget csak te magad láthatod, ha megnézed mindkét kijelzővel. De azt másnak megmutatni nem tudod. Max körülírni, hogy egy referencia képen milyen esetben mit kéne látni. Egy színvaknak mutathatsz bármilyen szines képet, nem fog látni belőle semmit. De ez nem olyen dolog amit olyan nehéz lenne megérteni.

(#12137) pcnet válasza Tyca (#12134) üzenetére


pcnet
addikt

Ok, de ha telefon grafikus procija 16 bitet tud, akkor az új kijelzőn sem látsz 24 bitet. Ha meg 24 bitet tud, akkor a 16 bites LCDnél is 24 bites screenshot készül.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12138) toeki válasza Tyca (#12134) üzenetére


toeki
senior tag

ne fokozd... :D

(#12139) adidas4death válasza Tyca (#12135) üzenetére


adidas4death
aktív tag

de abban a CM7-ben egy csomó minden nem műxik legalábbis amit én próbáltam, abban BT nem ment, háttérképek sem voltak stb... Mondjuk az tény, hogy hasított mint állat :D

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12140) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Emberek ti aki Nexus HD2 ROM-ot használtok. :DDD Az első boot nektek is lassú volt? rég nem használtam ezt a ROM_ot és gondoltam kipróbálom, de HTC felirat után fekete kép és semmi.

200-at adtam meg system-nek ahogy ajánlotta a minimumhoz (mivel semmit nem pipáltam be a custom cuccok közül). Többet kellett volna megadnom? :U

Update: 220-as systemmel bebootol, tárgytalan a kérdés. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12141) Dictator^ válasza adidas4death (#12140) üzenetére


Dictator^
veterán

Yep, az első amúgy hosszú idő, viszont mivel az HD2 már nem mai valószinüleg mindenkinek vannak bad blockjai, szóval nem árt többet megadni. Szerintem nyugodtan megadhatsz többet, és HD2 toolkitnél nagyon cache-nek se kell megadnod kb 5 megánál (ugyanis a NexusHD2-k nem haszálják).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12142) adidas4death válasza Dictator^ (#12141) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Igen, sanszos hogy akkor nekem is van pár bad block, bár amennyit flasheltem szegényt csoda hogy van rajta még működő block :D 220MB-ot adtam meg neki azzal gond nélkül ment és megy azóta is a ROM. :)

Toolkit-et már nem is tudom mióta nem használtam, új recovery-m van, ezzel telóról tudom a nandot formázni meg minden. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12143) Dictator^ válasza adidas4death (#12142) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, úgy könnyű :)
Kiváncsi lennék NativeSD-vel mennyivel lenne gyorsabb a NexusHD2 4.2.2 V2.5.. Sok a not responding DataOnEXT CL4-es kártyáról.. hátha NativeSD megdobná, valaki nyomatja ugy?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12144) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Tud valaki ajánlani hasonló jó/megbízható akksi-lelőhelyet , mert amit Tikakukac vett, ott már elfogyott sajnos, és elég sürgős lenne!

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#12145) adidas4death válasza Dictator^ (#12143) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Sajna nem tudom, mert nekem is csak CL4 van így nem érné meg, mert kb. egy szinten van a cl4 és a NAND sebessége egyik haver szerint aki Nativ SD-vel tolja.

Viszont neki CL6-os kártyával érezhetően gyorsabb egy sense ROM amit használt/használ. :K
nyilván itt nem a "teszkós" CL6-ra gondolok :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12146) Heroldg18 válasza Dictator^ (#12143) üzenetére


Heroldg18
tag

Én Native SD-ben használom a v2.5-t. Szerintem egész gyors az előtte lévő Dataonext-hez képest mer az class 4es volt.
Most viszont Samsung 16 GB Class 10

(#12147) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello
Most hoztak hozzám egy ilyen készüléket amin 6.5 angol windows van.
A tulaj magyar rendszert szeretne rá. Olvastam hogy android és wp7 és fel megy rá.
Melyikben kevesebb bug illetve melyiket javasoljátok?
köszi a válaszokat

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12148) Mauddip válasza bull84ghia (#12147) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Szia,
Winmo 6.5-el vígan el lehet lenni különösebb probléma nélkül, akár fél-1évig is, viszont semmi olyan dolgot ne várj már tőle, ami a mai telefonokban benne van (fb, gmail, ésatöbbi napi használt program). Egyedül böngészőben. Én android párti vagyok, számomra sokkal használhatóbb volt már kezdetekkor, mint a winmo 7-8, azt is próbáltam, de semmi köze a 6.5höz. Viszont adroidban is vannak hibák, nekem is olyan hetente egyszer befagy, majd akksi ki-be, és újra jó.
Azt ő döntse el, h egy ilyen kis probléma mellett használja-e majd.
üdv

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#12149) bull84ghia válasza Mauddip (#12148) üzenetére


bull84ghia
őstag

A wp7-el mi a helyzet? Abban milyen bugok illetve sok fagyás tapasztalható?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12150) kingabo válasza bull84ghia (#12149) üzenetére


kingabo
őstag

Wp7-ben talán az egyetlen bug az akku visszajelző alacsonyabbnak mutatja a töltöttséget mint ami a valóság. Nem bug inkább feature :DDD , hogy wp7re sokkal kevesebb a progi és össz 3 féle van belőle, droidból viszont qrva sok van.
Ahogy fentebb is írták, akinek kell nézze meg neten melyik tetszik neki. Van aki fél órát nem bír ki a wp7-tel, van akinek a droid nem jön be...
Vagy ha a winmo-t megszokta és az elég neki, akkor abból is van magyar, sztem volt itt linkelve korábban, hogy honnan szedhető le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.