Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) toeki válasza hudyfiu (#12350) üzenetére


toeki
senior tag

Érdekes ez a Cotullasrác.
Hd2-re is követett, most one-ra is.

kezdem azt hinni akar tőlem valamit... :P :DDD

(#12352) hudyfiu válasza toeki (#12351) üzenetére


hudyfiu
senior tag

:):):)

Örülj neki, most épp irigykedem azokra akinek ONE van :)

Lassan mondjuk nekem is váltani kellene, lehet ONE lesz ha jól szétkókányolja :)

[ Szerkesztve ]

(#12353) kingabo válasza hudyfiu (#12348) üzenetére


kingabo
őstag

Apa kezdődik: [link] :D

(#12354) hudyfiu válasza kingabo (#12353) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Igen, már lehet linkeltem is ezt...
Nézem szinte naponta mit csinál mert cserélnék lassan telót és így nem tudom mire lenne érdemes.

Valami erősebbet akartam

[ Szerkesztve ]

(#12355) adidas4death válasza hudyfiu (#12354) üzenetére


adidas4death
aktív tag

én is ONE-ra tervezem a cserét. Engem ami visszatart picit az a "hiper-szuper" UltraPixel kamera, hogy akkor most milyen is ez a mindennapi használatban? :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12356) kingabo válasza hudyfiu (#12354) üzenetére


kingabo
őstag

Mire is válaszoltam? :U

Kezdem érezni az enyémen a vég közeledtét: bekapcs gomb, érintő panel kezd egyre rosszabb lenni. :(
Reménykedem benne, hogy "csak" fele annyit el fog tudni érni, mint a hd2-n és már az is baromi sok lenne. Meg, hogy találok egy eladó One-t, :DDD

(#12357) hudyfiu válasza kingabo (#12356) üzenetére


hudyfiu
senior tag

XD

Nem néztem...

Én is ugyan így vagyok vele csak kicsit sokba kerül a tudásához képest szerintem.

(#12358) kingabo válasza hudyfiu (#12357) üzenetére


kingabo
őstag

Háát az ár nézőpont kérdése. Annó a hd2 is elég sokba került, idővel aztán emberi árba került. Sztem ez lesz a one-nal is előbb-utóbb. Meg ha hozzá veszed, hogy a hd2-nél mennyi időre tudták még kitolni, hogy használható legyen. Mármint, hogy a winmo már rég elmerült a süllyesztőben, mégis van wp7.8, készül a droid 4.4, egy 4 éves telóra. :D

(#12359) hudyfiu válasza kingabo (#12358) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Persze, világos, én is így gondolom csak félek hogy már nem lesz rá annyi minden és mivel még csak most indulgat a dolog...várni kell vagy fél évet mire rendesen meglesz rá 2 extra normális rendszer.

Mondjuk addig meg lemegy a ONE ára kicsit.

(#12360) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Hopp-hopp, kint van a v3.3 :D

Changelog fontosabb része:

- Fixed WiFi scan for HD2's legacy 2.6.32 kernel with bcm4329 WiFi driver (frameworks_base) (Credit: tytung)
- Fixed the glitchy preview of Camera, Camcorder, and Panorama by replacing with JB 4.1.2 version (Gallery2.apk and libjni_legacymosaic.so)

Ezt vártam már a 3.1 óta úgyhogy akkor ezt húzzuk is le és próba. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12361) Dictator^ válasza adidas4death (#12360) üzenetére


Dictator^
veterán

Na nem is vettem észre, pedig ma ránéztem az oldalra, de én a 4.2.2-t vártam.
A 4.3 nem lassabb mint a 4.2.2? (Tytung féle.)

Holnap tapasztalatokat várok!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12362) Dictator^ válasza Dictator^ (#12361) üzenetére


Dictator^
veterán

Na? Valami fejlemény?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12363) adidas4death válasza Dictator^ (#12362) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Sorry, de elég későn értem haza a melóból és nem nagyon volt kedvem/erőm írni. :F

Eddig nagyon úgy tünik, hogy jobban teljesít mint a v3.2, gyorsabbnak szemmel láthatóan gyorsabb, akadás alig van. Kamera/videófelvétel/panoráma már nem bugos egész jó lett. WIFI keresés is megy tényleg rendesen.

Úgyhogy én bátran ajánlom napi használatra mivel én is így használom. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12364) bzoley


bzoley
veterán

Felraktam a v3.3-at. Egyelőre semmi sem akar normálisan működni. Talán csak a telepítés nem sikerült jól, vagy rossz partíció méretet választottam(280mb), de van FC. újraindulás, no sim, kamerából nem tudtam kilépni egyszer, szóval egyelőre szenvedés.

(#12365) bzoley válasza bzoley (#12364) üzenetére


bzoley
veterán

Kicsit még nyomkodtam, beállítgattam ezt-azt, mintha kicsit normalizálódna a helyzet. Kíváncsi vagyok újraindítás után hogy fog viselkedni, na meg ami a lényeg, lesz-e wifi hotspot.
Az adatforgalom jelzésének hiánya kicsit zavaró.

(#12366) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok....segítsetek már nekem egy kicsit egy cm9 4.0.4 android van telepítve a hd-ra ezt szeretném lecserélni egy kicsit újabb 4.2.1.-re vagy még újabra .A mostani rom a nand -ra van telepítve...hogyan kellene törölnöm és feltolnom az újabb romot?Megköszönöm ha valaki segít egy kicsit,légyszíves! Ja igen a hd2 tudástárat is olvasgattam de nem találtam érdemi leírást...:)

[ Szerkesztve ]

(#12367) Dictator^ válasza bzoley (#12365) üzenetére


Dictator^
veterán

Tényleg 4.2.2nél mi az, hogy Wifin mindenhol talál egy AD HOC-ot (de olyan mintha az én készülékem lenne az, mert mindenhol maxos a térerő..)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12368) bzoley válasza Dictator^ (#12367) üzenetére


bzoley
veterán

Nem tudom, nem találkoztam még ilyennel. Vagy az adott verzió épp hibás volt, amit használtál. Én most(ha jól emlékszem) 2.6-ról ugrottam 3.3-ra, nem vettem észre furcsaságokat.Mondjuk az újat még nem néztem.

badmad:
XDA-n valamelyik romnál igen részletesen le van írva a telepítés menete lépésről lépésre. Arra már nem emlékszem, melyiknél. De röviden egy lehetséges mód: CWM mondjuk fönn van, azzal nincs gond. Ha az SD kártya nincs előkészítve akkor partícionálás(Fat32, EXT4), majd a neked tetsző NexusHD2 romot felmásolod SD-re. HD2 Toolkit-tel nand partícionálás a megfelelő méretre, végül CWM-ből rom telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#12369) badmad válasza bzoley (#12368) üzenetére


badmad
senior tag

Szia...szóval cwm van természetessen és az sd is particionálva....nand particionálást mekkora méretre csináljam szerinted?...nem vagyok teljessen kezdő évek óta nyomom az androidok telepítését de ez a hd teljessen más tészta... :DD

[ Szerkesztve ]

(#12370) bzoley válasza badmad (#12369) üzenetére


bzoley
veterán

Az adott romnál általában le van írva, hogy mekkora. Változó. Én többet szoktam megadni, utoljára pl. 245mb helyett 280-at. És 5mb swap, mert nullát nem lehet megadni. Ja, és dataonext változatban kell telepíteni.

(#12371) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Nagyszerű....
Lehet meghalt a digitizerem ismét :(
Debrecenben nincs valaki aki cserélt már ilyet?

Pár naponta nem érzékelte az érintést és most totál behalt :(:(:(

(#12372) akos90


akos90
tag

Sziasztok!

Sajnos nekem az lcd kijelzőm halt be a telefonomnál. érintő panel tökéletes csak lcd-t kellene rajta cserélni. Csak nem tudom hogy melyik fajtát kellene beszereznem, mert ugye van a bujtatós és a forrasztós. Kérdésem az lenne hogy nem lehet bontás nélkül valahogy megtudni hogy milyen fajta kijelző kellene bele? Gondolok itt s/n szám alapján vagy valahogy. Nézelődtem már neten, de sehol nem találok konkrétat.

(#12373) adidas4death válasza akos90 (#12372) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Hát amennyire én tudom csak szétbontással lehet megállapítani sajnos. :/
Nekem meg a digitizert kellene cserélnem mert bepókhálósodott egy leejtés miatt, de még nem vitt rá a lélek, hogy szétszedjem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12374) B-Man072


B-Man072
tag

valaki használ közületekinnen hd2o romot?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#12375) Katatonia666


Katatonia666
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Windows Phone 7.8 van most a Leo-n... A legnagyobb bajom egyelőre vele, hogy a WiFi kikapcsol, amikor a kijelző is,,,
Ezen lehet valahogy segíteni, vagy nincs megoldás rá, hogy bekapcsolva maradjon? Vagy csak a csúnya Droid ilyen okos és praktikus? :D :D (Ha nem nézem, hogy meríti az akksit.... :D )
Előre is köszönöm a válaszokat!

Ui.: Nem haragszom meg, ha PW-t írtok, azt szerintem hamarabb észre veszem, mint az itteni hozzászólást, de természetesen itt is kukkolni fogok. :)

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#12376) Katatonia666 válasza B-Man072 (#12374) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Én épp ma éjjel raktam fel egy HD2O WP 7.8-at....

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#12377) btudos válasza Katatonia666 (#12375) üzenetére


btudos
veterán

WP7 "feature", hogy lekapcsol a wifi ha nincs aktiv adatforgalom, csak tolton marad bekapcsolva.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12378) Katatonia666 válasza btudos (#12377) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Ennek nem örülök! :( :) Köszi a választ! :)

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#12379) ZV26


ZV26
csendes tag

ki jött a Kitkat, próbaverzió :D bár még hibás.. sd,wifi,mobiladat,mobilhálózat,hang. :D

Device: HTC EVO 3D :D

(#12380) evovll válasza adidas4death (#12363) üzenetére


evovll
csendes tag

Helló,segítenél nekem a telepítésében?
A múltkori problémám már megoldódott (hiányzó alsó sor bootloader alattt-alaplap csere)
Jelenleg is adnroid van 2.3.4.
köszi

(#12381) adidas4death válasza evovll (#12380) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Hali!

Persze holnap délután (meló után) ha neked megfelel, nagyon szívesen segítek. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12382) evovll válasza adidas4death (#12381) üzenetére


evovll
csendes tag

előre is köszi

(#12383) B-Man072 válasza Katatonia666 (#12376) üzenetére


B-Man072
tag

az akksid hogy bírja?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#12384) Katatonia666 válasza B-Man072 (#12383) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Azóta már Androidozok, mert a fiam imádja az Angry Birds-öt. és WP-re csak fizetős van! Viszont WP alatt jól fogyasztott az akksim, fél nap állandó használat mellett olyan 30 - 40% ment csak le! De ment WiFi és FB chat meg minden... És még zenét is hallgattam! Idén Márciusban lett véve az akku, lehet azért bírja jól...

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#12385) evovll


evovll
csendes tag

win 8 alatt nem ismeri fel telepítés közben a telót a pc-m. hiába tolom a google usb drivert az eszközkezelőben. ez csak win 7-re jó?

(#12386) B-Man072 válasza Katatonia666 (#12384) üzenetére


B-Man072
tag

nekem kb 10-12 óra alatt 0-ra merül.. Mondjuk még gyári akksi

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#12387) Dictator^


Dictator^
veterán

Kint van Tytung NexusHD2-KitKat-CM11.0 V4.0 legújabb ROMja.

Valaki próbálta már? Vagy még észre se vettétek? :D

És mielőtt felraknátok:

Not Working:
Wi-Fi
720p Video Playback
WiFi Tethering (Native "Portable Wi-Fi hotspot" feature doesn't work. You may install WiFi Tether for Root Users 3.x.)
USB Tethering (Native "USB Tethering" feature doesn't work. You may install Wired Tether v1.4.)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12388) adidas4death válasza Dictator^ (#12387) üzenetére


adidas4death
aktív tag

hopi-hopi :DDD este megy is fel egy teszt erejéig, mert hétköznapra kell a normális használat és visszateszem a 3.3-at :D De esténként mindenképp tesztelgetni fogom és írok a fejleményekről. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12389) Dictator^ válasza adidas4death (#12388) üzenetére


Dictator^
veterán

Te mindig rácsapsz. :D
Aztán írd a véleményedet, tapasztalatodat.. mert Én még 2.6-ról sem mertem továbblépni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12390) adidas4death válasza Dictator^ (#12389) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Alap :DDD Tesztelek ezerrel :D Viccet félretéve, v3.3-ra simán továbbléphetsz, abszolút stabil és megállja a helyét a mindennapi használatban. (V2.6 óta is sokat gyorsult szvsz és stabilabb is lett. :K )

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12391) Dictator^ válasza adidas4death (#12390) üzenetére


Dictator^
veterán

Tényleg gyorsabb lett pont a 3.3 mint a 2.6?
Nemár, Én azthittem lassul a rendszer, többet eszik stb..
Durva, viszont nekem probálgatni már nincs türelmem, müködő rendszer kéne :P

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12392) adidas4death válasza Dictator^ (#12391) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Én ugy vettem észre, hogy jobb lett igen. Ez a 3.3 már mindennapi használatra abszolút király, bátran merem ajánlani. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12393) bzoley válasza Dictator^ (#12387) üzenetére


bzoley
veterán

Tegnap(előtt?) néztem, akkor még csak érdeklődtek felőle. Remek, de úgy látom, ezt sem kell elkapkodni, talán majd ha elér v4.3-ig. A v3.3 viszont jobb, mint a korábbiak, eddig bejön.

Viszont, ha a szerencse úgy hozza, nem lesz több frissítés, mert nyugdíjazom a HD2-t.

(#12394) bzoley válasza adidas4death (#12388) üzenetére


bzoley
veterán

Nah, kipróbáltad?

(#12395) fungeld válasza bzoley (#12394) üzenetére


fungeld
aktív tag

Mennyi most egy használt HTC HD2 reális ára? Mennyiért éri meg venni egyet?

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#12396) bzoley válasza fungeld (#12395) üzenetére


bzoley
veterán

Passzolom. A minap ránéztem, átlag 20k-ért kínálják. Ettől eltérhet fel, le néhány ezrest, felszereléstől, állapottól függően. Szerintem én sem tudok túladni rajta majd 17-18k-nál többért hiába hibátlan, de régi, ütött-kopott.

(#12397) kingabo válasza Dictator^ (#12391) üzenetére


kingabo
őstag

Van nativesd-s változat is, következmények nélkül kipróbálhatod. :U

(#12398) bzoley


bzoley
veterán

Na csak feltoltam a Kitkat-et. Jól néz ki, meg minden, de mivel a wifi hotspot még nem üzemkész, és semmi mással nem tudtam helyettesíteni, egyelőre rakom vissza a v3.3-at.
Érdekes módon viszont mindkettő elég nyögvenyelősen indul telepítés után. Kell nekik jó néhány újraindítás, meg nyomkodás, hogy beálljanak. Aztán mondjuk minden ok, de addig fél óra szenvedés.
Szóval, amint működik a wifi, megy is fel újra, mert tetszik.
A telefonkönyv része kicsit más, mint a korábbiak, de biztos meg lehet szokni.

(#12399) Dictator^ válasza kingabo (#12397) üzenetére


Dictator^
veterán

De akkor lekerül a rendszer a kártyámról (mert nálam meg nand+dataonext van, vagy csak az alkalmazások kerülnek le?)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12400) bzoley válasza bzoley (#12398) üzenetére


bzoley
veterán

Mégis visszaraktam élesbe az új rendszert, remélem nem bánom meg. Elfelejtettem, hogy BT-n is lehet netet osztani, és az elvileg működik. Az első próbát kivéve működött is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.