Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Fejvadi válasza racerx (#199) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagy városokban lesz, de vidéken, a kisebb településeken. nem nagyon fog 4G lenni. Ott sem ahol van, mert általában 800MHz-n megy, azt meg a telefon nem támogatja.

(#202) szaszapi


szaszapi
őstag

Látom már elérhető 5.8.20 (MIUI7)is a telóra. :)

Most már csak kézhez kéne kapni,de sajna geekbuying oldalán szeptember 10-e után tudják küldeni.

(#203) Milestone2 válasza szaszapi (#202) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen láttam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#204) bostone


bostone
addikt

Nincsenek külön európába szánt változatok, amik otthonosabban mozognak az itthoni lte hálózaton?

(#205) Milestone2 válasza bostone (#204) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#206) Fejvadi válasza bostone (#204) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem úgy néz ki, hogy törekednének rá.

(#207) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok!

Ma bukkantam erre a telóra Best buy de elég trehány másolást gyűjtött össze az író! Sőt Ha-n is van aki keveri a Prime verzióval

A különbségek a processzor frekvencia illetve a tárhely mérete, Valmi érdekes módon az irDA.

Kicsit töröm a fejem hogy lehet az hogy a Prime verzió ami az emelt magokat kapta(2,2Ghz) és több tárhelyet(32GB) és kihagyják az irDA-t helyette a másikba rakják :W

sebaj akkor az én kiszemeltem lehet a XRN2 - lesz

(#208) bubu256 válasza Halkow. (#207) üzenetére


bubu256
tag

Hol olvastad hogy a Note 2 Prime-on nincs IRDA?
Mi az a XRN2?

(#209) Milestone2 válasza bubu256 (#208) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 2

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#210) Halkow. válasza bubu256 (#208) üzenetére


Halkow.
senior tag

(#211) GoldhandRent válasza Halkow. (#210) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Iranytu is van benne, megis azt irja h nincs...
Innentol kezdve ;)
Gyakran lehagynak, elirnak dolgokat... Biztosat csak akkor fogunk tudni, ha lesz rendes hands on video, meg esetleg magyar forumtars kezeben is jart mar

-

(#212) Fejvadi válasza GoldhandRent (#211) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Reméljük nemsokára megérkeznek az elsők :)

(#213) fene_vad


fene_vad
senior tag

úgy látom egyébként hogy akinek a fehér is jó, az rendelhet akár most, legtöbb boltban in stock.... szürke/fekete leghamarabb aug 31, de a legtöbb helyen csak szept 10-16...

Az kiderült már, hogy miért nem supportál egy zsírúj proci 64GB microSD-t? vagy ez is csak elírás?

(#214) szaszapi válasza fene_vad (#213) üzenetére


szaszapi
őstag

geekbuying-on chaten beszéltem valakivel,azt mondta hogy valami miatt visszatartják a telókat hogy minden rendben legyen, de ott csak szeptember 10-e után tudják küldeni,addíg nem is kapnak belőle.A többi oldalon nem tudom miért van még plusz 1 hét eltérés,illetve a 16 és 32 Gb-os verzió megjelenése között is van eltérés.

(#215) adams55


adams55
tag

Sziasztok! Mint látom, a hátlap nem egy nagy durranás, gondolom lehet venni majd belőle más színben is. Fehéret én berendelem hétfőn, rá max 20 napra megmondom mennyi a max bővíthetősége :)) :U

[ Szerkesztve ]

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#216) Uuser


Uuser
tag

Sziasztok !

Nem akarok mellényúlni, ez egy Note 2 itthon is használható példány ugye ?
Estleg rendelt már valaki innen ?

(#217) vapega válasza Uuser (#216) üzenetére


vapega
tag

Az! De a Lollipop az kamu........

MI 10T

(#218) Milestone2 válasza vapega (#217) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elméletben nem kamu a Lollipop sem, mert a kínai ROM letöltő oldalon négy Xiaomi telefonhoz van 5.0.x ROM és az egyik a Redmi Note 2 (MiNote Pro, Mi2 és Mi4i) a szerencsés nyertesek. De hogy a gyárból már azzal jön-e ki vagy csak tudod frissíteni azt nem tudom. Okosabbak tényleg akkor leszünk, ha már itthon is lesz valakinek a kezében...

DE AZ HIVATALOS, HOGY A XRN2 MEGKAPTA A LOLLIPOP-OT!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#219) adams55


adams55
tag

Megbízható helyről tudom , hogy 32 GB bővíthetősége lesz a telefonnak memóriakártyával, amit még biztosan támogat. Irda van a 16 és 32 gb változatban is. A Prime verzió 08.31-ig nincs piacon, azzal várni kell még kicsit. Ha valaki csatlakozna, szívesen várom. Még nem végleges adatok, de lassan kialakul minden. [link] . :R

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#220) Uuser válasza Uuser (#216) üzenetére


Uuser
tag

Már csak azt nem találom, hogy ebből a szín kavalkádból hol tudok választani ?

(#221) Ronam válasza adams55 (#219) üzenetére


Ronam
addikt

Én találtam azért olcsóbban is 175$-nál, náluk 159 $. Ismeri amúgy valaki az Oppomart-ot? Érdemes tőlük rendelni?

(#222) adams55 válasza Ronam (#221) üzenetére


adams55
tag

Igazad van. Tényleg 159, de azért te is alátámaszthatod, hogy kb 1% ahol most ennyi, és talán az egyetlen hely. :R

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#223) szaszapi válasza adams55 (#222) üzenetére


szaszapi
őstag

eléggé inaktív,nem is lehet már rendelni vagy nem tudom,én geekbuyingról megrendeltem ott volt még 5 dolcsi kedvezmény reggelésnél én még 169,85$-ért rendeltem.

(#224) Norberto97


Norberto97
újonc

Itthon mikor várható kb mennyiért?
Valaki tud már valamit? :))

(#225) fene_vad válasza Norberto97 (#224) üzenetére


fene_vad
senior tag

szerintem hónapok amíg ideér hivatalosan, és minimum 70-75k lesz az ár szerintem, a legbutább verzióért...

(#226) ollie válasza fene_vad (#225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itthon 90-100 alatt nem számítok rá. Eleve 55-60k a kinti ára, erre még számold az áfát, máris 75 felett vagyunk, és ugye még keresni is akarnak rajta.

***

(#227) szaszapi válasza ollie (#226) üzenetére


szaszapi
őstag

nekem 47000 ft-omba van a rendelés,de akárhogy számolom 62000 ft-ba meg fog állni az egész.

(#228) fene_vad válasza ollie (#226) üzenetére


fene_vad
senior tag

A kinti ára 170$ perpill ("kisker" ráadásul), ez 46k HUF, áfával 57.5k.
És ez presale ár, ami esni fog ha van már készlet...

Mindettől függetlenül sajnos inkább a te tippedhez lesz közelebb az itthoni ár úgy érzem...:(

(#229) Ronam válasza szaszapi (#227) üzenetére


Ronam
addikt

Szállítással együtt? Honnan rendelted? Én az Oppomart-nál találtam a legolcsóbban, de nem merek tőlük rendelni, nagyon negatív dolgokat írogatnak róluk a neten...

(#230) szaszapi válasza Ronam (#229) üzenetére


szaszapi
őstag

[innen]

Igen szállítássi díjjal együtt plusz az 5$ kedvezménnyel ennyit vontak le tőlem.60 alatt nem áll meg senkinek mert nem csak az áfát kell rászámolni hanem még jön rá 2000 ft azt hiszem ,ezért mondom körülbelül így 62000 ft lesz.

[ Szerkesztve ]

(#231) mrmft


mrmft
senior tag

Magyar forgalmazásról van valamilyen hír?

(#232) Milestone2 válasza mrmft (#231) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd bizonyosan lesz.
Jelenleg az önmaguknak rendelõk, meg a már eddig is kíNai készülékekkel üzletelõk élik világukat...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#233) Habsteve válasza Ronam (#221) üzenetére


Habsteve
tag

ez eléggé bestbuy így, 180 dodó kb 50eft áfa és vámmentesen!

(#234) szaszapi válasza Habsteve (#233) üzenetére


szaszapi
őstag

Szép álom! :)

(#235) Ronam válasza Habsteve (#233) üzenetére


Ronam
addikt

Nem írnak túl jókat az oldalról a neten, én valószínű inkább rendelek valami megbízhatóbb oldalról.

(#236) Habsteve válasza szaszapi (#234) üzenetére


Habsteve
tag

Miért is?

(#238) tokyo2


tokyo2
tag

Egy jó kis teszt... választ ad néhány kérdésre:

[link]

(#239) fateless válasza tokyo2 (#238) üzenetére


fateless
veterán

Grrr. Lusta emberek tesztje.
Lusta leírni, inkább csak videóra veszi, a másik oldal meg lustább olvasni, inkább hallgatja, bambulja.

Nem ellened szól, a tesztelőre haragszom...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#240) bostone


bostone
addikt

Valakinek megérkezett már?

(#241) Milestone2 válasza bostone (#240) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal szeptemberben kezdik "postázni", de lehet tévedek...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#242) fene_vad válasza Milestone2 (#241) üzenetére


fene_vad
senior tag

fehér van készleten sok helyen, és van is pár hands-on videó már TeCső-n, de átfogó elemzést még én sem találtam.

(#243) Milestone2 válasza fene_vad (#242) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rosszul fogalmaztam. Európába kezdik akkor. Blogok, tesztoldalak kaptak eddig szerintem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#244) Fejvadi válasza Milestone2 (#243) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Hétfő óta van a haveromnál fehér.

(#245) GoldhandRent válasza Fejvadi (#244) üzenetére


GoldhandRent
őstag

akkor várjuk a tesztet ;)

-

(#246) Milestone2 válasza Fejvadi (#244) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Honnan rendelte és Mikor?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#247) szaszapi válasza Milestone2 (#246) üzenetére


szaszapi
őstag

A fehér volt sok oldalon,movel én kéket rendeltem csak szeptember 10 után küldik,a 32 gb-os verziót meg még késöbb.

(#248) Milestone2 válasza szaszapi (#247) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindegy. Most úgy sincs pízem. Ha meg lesz remélem elég lesz MiNotePro-ra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#249) Fejvadi válasza GoldhandRent (#245) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem nincs, ő meg eladásra hozza. Csak felteszi a legújabb ROM-ot és mennek vissza a dobozba. Nem fogja használni.

(#246) Milestone2
Nem tudom mikor rendelte őket, mert folyamatosan jönnek a telefonok.
Kínából jönnek, saját kiépített kapcsolata van neki.
Amikor bejelentették az MX5-öt, nekem már a kezemben volt 10 napon belül, de másnap eladtam.

(#250) Milestone2 válasza Fejvadi (#249) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van Aki ebbõl él, vagy csak Hozzákeres a fizetéséhez. Örülhetsz ha van ilyen ismerõs.
Kiváncsi leszek mennyiért adja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.