Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70851) asdasdasd válasza XtremLor (#70821) üzenetére


asdasdasd
tag

Orico 7 portos HUB-bal jártam úgy, hogy áramszünet után nem kapcsol be magától, csak ha a kis gombot megnyomod újra...

(#70852) balazs1956 válasza Vertigo18 (#70836) üzenetére


balazs1956
senior tag

:Y :Y :Y Igazi gányolda, sufnituning, de nagyon ügyes vagy :R :R :R .Bárcsak értenék annyit hozzá, hogy ilyeneket csináljak.
Nem lett balesetveszélyes a végén?

(#70853) havri1


havri1
félisten

Megérkezett a 4600HUF-os Original Xiaomi Power Bank 2 10000mAh Quick Charge 2.0 Portable Charger
QC2-n egyelőre ennyit tölt, de kb azt hozza., amit kellene neki. kb 2-2.5% / perc. (60%on van a telefon, 22 percet ír maxra, de csökken picit még)

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#70854) macilaci78 válasza SG3rg0 (#70850) üzenetére


macilaci78
nagyúr

12 hó gari, pont a fele a V-Tac-nak. Pont az ötöde a Philips-nek. Az ára ezt nem tükrözi.
emag, román cég, harcolj a gariért, ha van türelmed.
V-Tac melegfehér, 15 W, E27 led., listaáron olcsóbb is, mint a románoktól, most 87 Ft-tal drágább a kétszer annyi garival, ami persze érvényesíthető is a tapasztalatok szerint.

Persze egyik sem ebay-es. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#70855) Donki Hóte válasza balazs1956 (#70852) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem balesetveszélyes, mert kisfeszültségű tápegységről hajtja a LED-eket.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#70856) Breki válasza havri1 (#70853) üzenetére


Breki
veterán

Ehhez most is van kupon

Kupon ár :15,91$

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70857) superg


superg
senior tag

Ilyet rendelt már valaki? Nekem sajnos nem jött meg,Postára gyanakszom,már kifutottam buyer protection time-ból.Nem tudom hogy lehet e még reklamálni.Nem nagy összeg,meg a posta miatt mostanában többször is késve kaptam megy az apró kütyüket,ezért nem is izgattam magam.

(#70858) 123xyz válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


123xyz
tag

Bár eléggé elkanyarodtunk már a topik témájától, én az edigital-ból ajánlanám az Inesa márkájú LED égőket. Már csak azért is, mert 3 év garanciát adnak rá, szóval veszíteni valód nem nagyon van :)
Itt egy lista, 800-900 forintért már lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#70859) balazs1956 válasza Donki Hóte (#70855) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R ,Hát ennyit értek hozzá...

(#70860) Imy válasza andrisbandi (#70845) üzenetére


Imy
veterán

Valami külföldi weboldalról lenne jó, mivel több a posta, mint amenyibe a töltő kerül. :D

(#70861) Breki


Breki
veterán

Van egy trükk az eBay rendszerében: ha ezt beállítja, sok ezret spórohat

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70862) terra052


terra052
őstag

Vezeték nélküli töltő témához: ezt használom, tronsmart QC 2.0, S7-hez.
Kifogástalan, teszi a dolgát, semmit nem tett tönkre és árban verhetetlen.
Szerk: Ja, és egy nap alatt jön meg... :DD

[ Szerkesztve ]

werkmania.hu

(#70863) Silent77 válasza Breki (#70861) üzenetére


Silent77
veterán

2 év után rájöttek, jobb később mint soha.
Már sokszor volt róla szó.
Nekem szerencsére sosem állítja át.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70864) nimfas válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


nimfas
addikt

Szia!

Én is mixvill párti vagyok E27 LED terén.

4500k (természetes fehér) 10W, 806lm. 507 Ft Bruttó, 2 év garanciával.

[link]

Eladó srác Siófokon azt mondta a 10W-osokkal nincs gond, 12W-osból már hoztak vissza gariba.

Régebben Osram 8W-ost vettem 4 év garival(házhoz jön a futár), de az 1490 Ft volt.

(#70865) Joker88


Joker88
őstag

kellemes meglepetés..
nézzétek a feladási időpontokat...
2 csomag jött ma.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#70866) shield


shield
őstag

Mostanában sok hírlevelet kapok a newfrog.com-tól. Ezek uniós raktárról postáznak? Nem ismerem őket és még nem is rendeltem tőlük. Előre is köszi az infót.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#70867) w.miki válasza Silent77 (#70863) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem mindig :(
Hogy állítottad be fix-re? Mert a cikk pont azt nem írja le.... PayPalon, elvileg CCard van beállítva.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70868) v-man


v-man
őstag

Pár napja (hete) volt itt szó a Blitzwolf új füleséről, a BlitzWolf® Graphene Earphone BW-ES1-ről. Most újra előrendelhető Banggoodon.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#70869) komzs


komzs
tag

Bonsai fa mag akciós. Tapasztalat esetleg?

(#70870) AcCEsS válasza Silent77 (#70863) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nekem mindig átállítja függetlenül attól, hogy a beállításokban fixen a saját banki konverzió van megadva. Minden vásárlásnál le kell ellenőriznem, és gyakorlatilag minden alkalommal módosítanom kell.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#70871) AcCEsS válasza Joker88 (#70865) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ez tényleg gyors volt! :)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#70872) Silent77 válasza w.miki (#70867) üzenetére


Silent77
veterán

Semmit nem csináltam, anno beállítottam, azóta is jó.
Mindig néztem ettől függetlenül.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70873) havri1 válasza Breki (#70856) üzenetére


havri1
félisten

Mi a kupon?
xiaomipb10 csak 10%

havri

(#70874) Breki válasza havri1 (#70873) üzenetére


Breki
veterán

Kupon: 20bgxmpb

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70875) pityu8 válasza komzs (#70869) üzenetére


pityu8
tag

Nagyon lassan nő :)

(#70876) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Az ember mindig tanul! Pedig általában óvatos vagyok és oda szoktam figyelni. Tegnap licitálni kezdtem egy SJ5000 akciókamerára. Tudtam, hogy nagyjából 130$ környékén van az átlagára, de a 15$ ahol a licit éppen állt, csábító volt. Gondoltam úgyis esélytelen a dolog, egyszer-kétszer rálicitáltam és este úgy feküdtem le, hogy 18.50$-on állt az én licitemmel. Reggel egy mail fogadott, hogy nyertem, enyém a kamera 18.50$-ért. Na ekkor kezdett igazán gyanússá válni a dolog. Csekkoltam most már asztali gépről és nem a telefonomról, és leesett az állam! Ez NEM az SJCAM SJ5000, hanem "csak" SJ5000. Írtam az eladónak, hogy köszönöm a nyereményt, de nem kérem, és nem is szeretném kifizetni, mert a termék neve megtévesztő volt és ez nem SJCAM gyártmány. Elég gyorsan válaszolt, hogy ok megérti, és törölte az ordert. Csak azért írtam le a dolgot, hogy figyeljetek oda a licites dolgoknál, ne csak telefonon az apró képeket és leírásokat nézzétek meg! Ja és még egy trükk, nagyon olcsó a licit összege, de van egy elég magas szállítási költség. Ilyet elég sokat láttam! Egyébként a kamera kb. ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#70877) DJGABI válasza komzs (#70869) üzenetére


DJGABI
addikt

1, lesz aki megírja hogy hurr-durr hogy képzeled h invazív fajt telepítesz a Kárpát-medencébe
2, lesz aki megírja hogy höhö mag, a vámon tuti megállítják
3, a topicgazda aki megírja hogy bonsai témával fáradj a kertészetes topicba
:DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70878) terra052 válasza DJGABI (#70877) üzenetére


terra052
őstag

😂😂😂

werkmania.hu

(#70879) zsiz válasza rellif (#70790) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ready to process, de már egyszer kaptam levelet arról, hogy feladták. Úgyhogy nem tudom mi van, várok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70880) zsiz válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


zsiz
őstag

LED témához annyit, hogy mostanában két kb fél éves V-Tac ment tönkre, két-három nap különbséggel (lehet valami hibás széria, ezeket egyszerre is vettem, a többi régebbóta és sokkal többet megy, de nincs velük gond). Szó nélkül küldik a futárt érte, első esetben azonnal hozta a csere LED-et, a másikért holnap jönnek. Most azt írták, utólag küldik majd a csere darabot, majd kiderül. Bár így menne mindenhol a garanciáztatás.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70881) Sanki válasza komzs (#70869) üzenetére


Sanki
addikt

Én már rendeltem hasonló magokat, meg is jött mind.
Vagy 5-6 db-ot ültettem el, de nem keltek ki (valószínű rossz volt az előkészítés).

Viszont arra felhívom a figyelmed, hogy olyan nincs, hogy "bonsai mag". Az rendes mag, de neked kell bonsai-á "nevelni". Persze, ha egyáltalán tetszik neki a környezet. :)

(#70882) MonRo válasza Skillet (#70848) üzenetére


MonRo
tag

Nekem a Landlite bejött. Van ledes és energiatakarékos is, a legtöbb már 4. évén túl van. Gyakorlatilag csak ez a márka van itthon (meg ikeás, de azok csak kb. 1 éve üzemelnek).

[ Szerkesztve ]

(#70883) DeFranco válasza zsiz (#70880) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen izzók mentek ki?

(#70884) zsiz válasza Sanki (#70881) üzenetére


zsiz
őstag

Én is rendeltem többféle magot valamelyik évben. Főleg virágokat, meg paradicsomot, meg szines kukoricát. Vagy 8-10 féle virágból 1 kelt ki. A kukorica szép lett, bár én sokszínűt akartam, ez meg lila volt az egész cső. Nem emlékszem már, hogy én néztem el, vagy rosszat küldtek. A paradicsom is szép volt, de semmi különleges és nem is olyan volt mint ami a képen, itthon is vehettem volna olcsóbban ugyanolyan magot. Kerek fürtöst hirdetett, ez meg körte alakú koktél volt. Az a baj ezekkel, hogy mire kiderül mit is kaptál, már nem hogy a védelmed letelik, de lehet hogy már az eladó sincs fent.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70885) zsiz válasza DeFranco (#70883) üzenetére


zsiz
őstag

10W 4500K E27, [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70886) macilaci78 válasza komzs (#70869) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Picit kesernyés az íze, teának fanyar.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#70887) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Jött egy csomagom, de nem tudom beazonosítani ki küldte, a gond az , hogy ebben egy icipici zacskó volt benne egy 2 lépcsős képernyőtisztító ilyet nem is rendeltem. :( E-mailekben sem találok semmit :(
[kép]
[kép]

(#70888) Flexy90 válasza Dzsolo (#70887) üzenetére


Flexy90
senior tag

Gearbest?

Xiaomi Fan

(#70889) beg válasza DJGABI (#70877) üzenetére


beg
veterán

Ezt kikérem magamnak, soha nem kergetném a kertész topikba. Ugyanis van bonsai topik is ;]

Egyszer rendeltem én is magokat, egyik sem kelt ki. Lefotóztam a földet a cserépben 2 hónap után és visszakaptam mind az összes 80 centet :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70890) Feketelaszlo válasza Dzsolo (#70887) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Szerintem az küldte akitől óraszíjat kellett volna kapnod. :B

(#70891) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

Kulcs elveszítése esetén könnyen megtalálhatóvá tevő csoda anti lost key cuccra van szükségünk. A lényeg, hogy hatékonyan és megbízhatóan működjön, az ár nem fontos, több ezret is megér a használójának.
Gondolom bluetooth vagy GPS lesz benne, így iPhone-al is legyen kompatibilis.

Tapasztalat vagy ajánlott van valamelyikkel? Köszi!

Üdv, Dávid

(#70892) Vertigo18 válasza balazs1956 (#70852) üzenetére


Vertigo18
addikt

Áhh, el se hiszed, de tudásban még a felszínt se karcolgatom. Ehhez még csak egy ellenállást sem kellett berakni, egyszerűen csak összedobtam azokat, amik itthon voltak. Érdekes, érdekel és jó kis időtöltés, a fiam mellettem játszik a szerszámokkal, én meg csinálgathatom, csendben van, mert tudja, hogy az övé lesz. De igazság szerint, mivel 3 ilyen c@r "izzóm" van, ezért tervezem egy elosztóval "triósítani" az egészet és csinálni valami állványt is neki, mint egy rendes lámpának. Vagy asztali lámpának esetleg íróasztalra.

Látnád a számítógép asztalomat alulról! :D

Magokhoz: RENGETEG magot rendeltem, elég sokat kertészkedem, de a kínai "csodáknak" 90%-a ki sem hajtott. A paprikák szinte semmit sem igényelnek, az megmaradt, gondoztam is rendesen,a hogy kell, csak a végére kiderült, hogy nem is olyan, mint amilyet rendeltem. Szerintem az ilyen magokhoz előtte tényleg át kell mászni a kertészkedős topikba, ott vannak mindenféle "termékre" bejáratott, bevált eladók és azoktól rendelni.

A többi lutri, ahogy előttem mondják, mire kiderül a turpisság, addigra "no protection"!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#70893) beg válasza Nestor16 (#70891) üzenetére


beg
veterán

Bluetooth van bennük. Ezáltal kb. 8 méteren belül jeleznek. Ha ez így elég, akkor a legolcsóbb is jó neked. Esetleg cserélhető elemest nézz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70894) dave0 válasza Dzsolo (#70887) üzenetére


dave0
csendes tag

A második kép alapján ez a Gearbesttől jött.

[ Szerkesztve ]

(#70895) Dzsolo válasza Dzsolo (#70887) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Ezer köszönet mindenkinek, hát a még meg nem érkezett Miban2 fóliája van a zacskó alján, fel sem tűnt a dolog, és igen Gearbest rendelés volt [link]

:R

(#70896) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Persze, bonsai mag... ez ugyan olyan kamu mint rózsát magról...

megvárom disznó magot mikor lehet venni, aztán nyitok egy telepet... ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70897) Donki Hóte válasza Sanki (#70881) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Már hogyne lenne olyan, hogy bonsai mag! Ha kicikínai annak árulja, akkor az tutira az :D

A lényeg az, hogy lassan nő, ezért az elültetés után legalább egy évet várni kell, ha akkor sem kel ki, akkor lehet reklamálni :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#70898) w.miki


w.miki
veterán

LED izzókhoz:
Nekem 1 kínából rendelt már tönkrement fél év után.
Most ezt rendeltem: High Lumens 5736 SMD E27 15W LED Corn Bulb light 85V-265V Constant Current 156 LEDs lamp No Flicker
1 hete megy, eddig jó.
Fényereje brutális, mintha nem lenne tető a fürdőszobán, és nyár lenne, 12:00. Szinte már túl sok.
15w-os éppen befért az ufo lámpa alá.
Vettem volna én is VTAC-ot, de a Mixvillben nincs olyan, ami kis méretű, de erős.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70899) Skillet válasza SG3rg0 (#70850) üzenetére


Skillet
addikt

Most a Life Light Led is nyerő. 3 év garisak!

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70900) Nestor16 válasza beg (#70893) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hát ezt az olcsóbb verziót néztem ki én is elsőnek aztán rátaláltam erre: videó - NUT 2 Bluetooth Tracker/Finder for Keys. Erről vélemény vagy tapasztalat?

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.