Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68101) baandii válasza Sanki (#68099) üzenetére


baandii
senior tag

esetleg EZ vagy EZ. elég jól néznek ki, lehet nekem se ártana beszerezni egyet :D

[ Szerkesztve ]

(#68102) xy2003 válasza Vertigo18 (#68098) üzenetére


xy2003
tag

Én nem találom 1.11ért,segits:)

(#68103) azbest válasza zoltan6 (#68074) üzenetére


azbest
félisten

a win10 elég szemét módon alávág a drivereknek, de egy kapcsoló átbillentésével a realtek és it9135 chipes tunerek is jól működnek a hozzájuk kapott driverekkel. Ezek a legelterjedtebb olcsó tunerek, különböző alakú és antenna csatlakozójú változatban. Amelyik dab és fm képességgel van reklámozva az realtekes.

(#68104) Saccco válasza maross (#68096) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na most tudom linkelni is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68105) Imy válasza Saccco (#68104) üzenetére


Imy
veterán

Én ilyet használok a MacBookba tárhelybővítés céljából. :)

(#68106) DJGABI válasza baandii (#68101) üzenetére


DJGABI
addikt

amit ő linkelt az csak töltény, a te első linked is. a második meg csak tár.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68107) maross válasza Saccco (#68104) üzenetére


maross
veterán

Tuti, koszontem. Ez lesz vagy sandiskbol a flair, még megalmodom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#68108) baandii válasza DJGABI (#68106) üzenetére


baandii
senior tag

akkor ezt benéztem...sorry.
viszont akkor merre lehet olyan fegyvereket találni amik a képeken vannak amiket linkeltem, semerre se találok :F

[ Szerkesztve ]

(#68109) xy2003 válasza Vertigo18 (#68098) üzenetére


xy2003
tag

Meg találtam,kuponos volt elfogyott.

(#68110) Sanki válasza baandii (#68108) üzenetére


Sanki
addikt

Pl ez.
;]

Szerk.: vagy ez elvileg tudja ugyanazt is kilőni meg azt a vizes golyót.

[ Szerkesztve ]

(#68111) maestro87 válasza maross (#68107) üzenetére


maestro87
őstag

Egy biztos, Sandisk-et könnyű garanciáztatni itthon is (ingyen futár oda-vissza), a többi gyártó meg kérdéses e téren...

[ Szerkesztve ]

(#68112) baandii válasza Sanki (#68110) üzenetére


baandii
senior tag

ennyiért már nem olyan jó :D

(#68113) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Bocsánat a kései válaszért, csak Amerika kapitányt néztünk... :)

Nos, a teljesség igénye nélkül... Van kettő ilyen Maverick-ünk, én ezt azért szeretem, mert így egyenlő feltételek vannak biztosítva mindkettőnknek... Van még valami hasonlóból is kettő, de azt nem szeretem, mert elemesek, az jó benne, hogy nem kell lövésenként felhúzkodni, viszont az már nem, hogy ha bekapcsolod, akkor folyamatosan búg, így eléggé lehet hallani, ha jön az ellen.

Az én kedvencem ez a revolver volt, azonban a heves csatározások során ez egy-két nap alatt kilehelte a lelkét. Nagyon sajnáltam, mert erőset lőtt, de mellette csodálkoztam is, mert egyik se tört még el soha, pedig, mint mondottam volt, nem kevés ilyen fegyver van itthon... Halála óta EZZEL a géppisztollyal megyek, sajnos ez is elemes, berreg, cserébe nem kell felhúzni. Ráadásként, ha kifogytam, ugyebár lekapcsolom, hogy addig se berregjen, erre a fiam előmászik és betámad, de sajna a kis kalóz nem tudja, hogy ehhez van 2 "bomba", amit kézzel kell pumpálva kilőni, ezt mindig megszívja! ;]

Fiamnak ez a számszeríj a kedvence, kézzel húzós és iszonyatosat üt, ha homlokon talál. Szerintem az egyik legmesszebbre visz. Szerencsére "csak" négylövetű...

Remélem meghoztam a kedvet... :)

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#68114) werszomjas válasza zoltan6 (#68050) üzenetére


werszomjas
őstag

Én azt tudom mondani, hogy milyet NE vegyél.

Nálam ez nem ment win10 x64 alatt, azbest fórumtárs által írt driver problémák miatt. Mivel media boxhoz vettem, nem próbálgattam a fentebb írd driver trükközést.

Vettem egy it9135 chipes verziót is, az már ment rendesen win alatt is.

üdv

(#68115) DJGABI válasza Vertigo18 (#68113) üzenetére


DJGABI
addikt

akkor ahogy nézem nem igazán éri meg töltényen kívül mást kintről venni, mert itthon is kb 5k-nál kezdődik a többlövetű [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68116) AndrewBlase válasza maestro87 (#68111) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem ma küldték meg a UPS-szállító cetlit. Egy hete vettem fel velük a kapcsolatot, 4 levélváltás történt.

(A max, amit ki tudtam hozni ebből a SanDisk Ultra Fit 128GB USB3 flash drive-ból, az 9MB/s, amit egy kissé kevestellek, hiszen ugyanabban az USB portban a microSD 22MB/s-ot tudott -> Szumma, szummárum, azt mondták, cserélik.)

Köszönet retesz147 fórumtársnak, hogy felidézte elszabi szavait, miszerint hogy is zajlik a menete. :R :R

Úgyhogy most mehetek postára bubis borítékért, mert persze azokat eltüzeltem, amikben jöttek a kínai termékek. :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#68117) Laca1212 válasza Vertigo18 (#68113) üzenetére


Laca1212
őstag

Milyen elven lövi ki? Hogy működik ez a Nerf?

(#68118) vizimento válasza DJGABI (#68115) üzenetére


vizimento
senior tag

Található 5e alatt is... Pl

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#68119) GIJoe válasza azbest (#68103) üzenetére


GIJoe
addikt

ez szép lenne ha így lenne, bizonyos win 10 verziótól nincs kapcsoló, ha hagyod frissíteni pedig nem is lesz...
ugyan így jártam a Beelink Win10 dobozával, olyan ver win10el jött, amin nincs kapcsi, hiába állítgatod semmilyen driver nem alkalmas azt írta...

[ Szerkesztve ]

(#68120) Sanki válasza Vertigo18 (#68113) üzenetére


Sanki
addikt

Köszi a linkeket. :R
Én ezt találtam egyedül, ami olcsóbb, de ebbe csak 1 ilyen szivacsos lövedéket lehet tenni egyszerre, viszont lehet használni a vizes golyókkal is. Illetve, ha jól látom minden lövés előtt fel kell húzni.

[ Szerkesztve ]

(#68121) Vertigo18 válasza DJGABI (#68115) üzenetére


Vertigo18
addikt

Be kell valljam, én mindet (értsd, az ÖSSZESET) használtan vettem és egyikkel sem volt soha semmi bajom. Egyedül a revolvert vettem újonnan, mondom, az egy napig bírta kb. Valami a ravasz alatt eltört... Tehát eléggé strapabíróak, a hat éves fiam nem egyszer becsúszva támad, olyankor bizony ütődik a fegyver a földhöz.

Hogy milyen elven működik? Az elemesekről nem tudok nyilatkozni, a felhúzós az olyan, mint a búcsúban kapható légfegyverek. Alul, vagy felül van egy pumpa rész, egy húzás, egy lövés.

Sanyi: én ilyen "golyókat" (főleg a piciket) nem merném rálőni senkire és én sem örülnék neki, ha engem ilyennel lőnének.

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#68122) Real_Necro válasza Real_Necro (#68077) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tévedtem, nem az jött, hanem a BG-ról november 1-én rendelt Krimpfogó 800 db érvéghüvellyel.

Jó cucc, ennyiért ajándék, 4619Ft-ra vittem le pontokkal az árát, de akcióban is elég jó áron volt.

Ahogy néztem időnként akciózzák, érdemes kivárni, mert most megint drága.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68123) Sanki válasza Vertigo18 (#68121) üzenetére


Sanki
addikt

Ja nem is azért írtam, csak egy "olcsót" linkeltem ide.
Néztem róla videót, hát abban a kis golyók szépen széttörtek, bár élőbe még nem láttam ilyen golyókat, hogy ezek most kemények lennének vagy puhák. :F

(#68124) GIJoe


GIJoe
addikt

Látott valaki értelmes olcsó mSATA SSDt 64GB körül? sinceritytrading barátunknál nincs kisebb mSATA drive,
szerintem indokolatlan túl van árazva...

(#68125) #56573440 válasza Real_Necro (#68122) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én az alap fogoval vettem mert már van rendes, 2k körül jött az, de tényleg korrekt :)

(#68126) karcsi3


karcsi3
tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy aliexpresszről rendeltem egy csomagot október 24én a tracking szépen változott is azonban 11.07 óta semmi változás : 2016-11-07 17:46:00 Célországba elküldve / Item sent abroad
Az eladó azt mondja még várjak, joggal kételkedem hogy a csomag elveszett vhol vagy ez normális ?

(#68127) Silent77 válasza karcsi3 (#68126) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kell aggódni szerintem, megfog jönni.
Most nekem is volt ami 2 hétig utazott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#68128) dugesz77


dugesz77
őstag

A szaklányírós lepedő megjött már valakinek? Ha igen, próbálta? Kellene ismerősnek is egy de amíg az enyém nem érkezik meg addig nem ajánlom másnak.

(#68129) Tressy válasza karcsi3 (#68126) üzenetére


Tressy
senior tag

Illik 2 hónapot várni rendeléstől számitva aztán reklamálni

(#68130) azbest válasza GIJoe (#68124) üzenetére


azbest
félisten

én még nem láttam olyan ssd-t, amit külföldről jobban megérte volna megvenni, mint itthon egy normál boltban. Itt a hardveraprón néha feltűnik msata is, de sajnos már már fajta a menő megint.

[ Szerkesztve ]

(#68131) #56573440


#56573440
törölt tag

Bezsákoltam egy ilyen médialejátszót. Ahogy nézegetem a teszteket meg fórumokat teljesen korrekt cucc, raspberry pi 2-őt vált majd le :)

(#68132) andrisbandi válasza azbest (#68130) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szerintem 64 GB-os, m-satás SSD-t jó áron nem egyszerű szerezni, mert már inkább csak nagyobbak vannak.
Egyet láttam az aprón 8 ropiért, táblagépből lett kioperálva, valami ismeretlen márka.
128 GB-os márkás, m-satás meg szokott lenni 10 körül.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#68133) csadi0011


csadi0011
őstag

Kiderült, hogy a korábban rendelt 4 léptetőmotor vezérlőből 3 nem működik. Akinek rendeltem, nem tesztelte az összeset, csak egyet. Pont a jót. :DDD
Írtam az eladónak, válaszolgatnak is.
A burkolatot levéve utólagos forrasztás jelei vannak. (brand-new unused :U )
Tesztelték az elektronikai alkatrészeket, és az optocsatoló nem ad jelet, tehát hibás. Ha csak ez a gond, akkor javítható, de ha megtudják javítani, mit kezdjek az eladóval?
Ti mit kezdenétek? Feléért refundot kérni? Vagy mi lenne a jogos? Még is csak elküldtek majdnem 6 ezer forintért 3 nem működő terméket.
Most azt várják tőlem, hogy keressünk user errort, hátha nem kell újat küldeniük.

"We won’t let you suffer loss and we are pleased to send you a new replacement if the item is broken or you received a defective one. But before that, could you please let us help you firstly? As this module, we sold many, both at ebay and here in China, there is very few not-working feedback from the users, there may be improper setting or connection at some places, could you please try more times? You could search more helpful information at google or at some professional forum. Generally it should be ok, as we tested each item before shipping.
Or could you send us your e-mail address, we have the files for this item,we will send them to you, maybe they are helpful to you."

PCI-E LPT bővítőkártya szintén nem működik, de nem tudni miért. Ezzel az eladóval is elkezdtem beszélgetni, hogy van-e megoldás, meg lehet-e nézni, hogy kinél van a probléma, azt mondta küld valamit, csak adjam meg az e-mail címem. Hát ebay nem enged email címet küldeni, egész jó programot írtak az ellenőrzésre, úgyhogy megpróbáltam máshogy elmondani az eladónak, de szerintem nem jött át neki az üzenet. Utoljára ezt írta: "dear, i just sent the profile as request, u can check now, hope it work well"
Na én ezt nem tudom értelmezni. Mit és hova küldött? Nem találok sehol semmit.

[ Szerkesztve ]

(#68134) PainKiller13 válasza csadi0011 (#68133) üzenetére


PainKiller13
őstag

Képként tudsz email címet küldeni.

(#68135) motoflug válasza dugesz77 (#68128) üzenetére


motoflug
őstag

Uhh ez nekem is kellene. Végre egy megoldás arra, hogy ne legyen tiszta szőr minden, hiába terítek alá bármit...

(#68136) Real_Necro válasza Real_Necro (#68122) üzenetére


Real_Necro
veterán

Éppen az imént teszteltük a korábban említett krimpfogót.
0,75mm2-es érvéghüvelynél a szabvány szerint 85N szakítási erőt kell kibírnia. A legerősebb fokozat alatt egy szinttel 170N-t mértünk, ami ugye az előírt kétszerese, tehát bőven megfelel a céljának. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68137) ZS3NI válasza #56573440 (#68131) üzenetére


ZS3NI
őstag

Egy ilyen átjön áfa nélkül?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#68138) solti válasza #56573440 (#68131) üzenetére


solti
senior tag

Nem fog hiányozni a kadencia helyes lejátszás? Én pont ezért (és pár más okból kifolyólag) rendeltem rpi3-at médialejátszónak...

(#68139) #56573440 válasza ZS3NI (#68137) üzenetére


#56573440
törölt tag

Kiderül, de már holland postán van tracking szerint.

Nem fog hianyozni, ezekre egyáltalán nem vagyok érzékeny :) ill nem mozi minőség a cél, egy 100ks belépő tv alá főleg sorozatokat meg yt videókat nézni szerintem bőven jó :) ill ha para kap egy libreelecet kodival és megy :)

[ Szerkesztve ]

(#68140) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Autós tablet tartót keresek a lehető legolcsóbbat, ami használható egy 7-es tablethez. Mit ajánlanátok?

(#68141) KTU válasza solti (#68138) üzenetére


KTU
addikt

Nem, mivel alakul már S905X-re is az LE.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68142) ZS3NI válasza solti (#68138) üzenetére


ZS3NI
őstag

rpi 3 átjön áfamentesen? ahogy nézem kb egy árban van most ezzel a lejátszóval. Honnan érdemes rendelni? Banggoodot preferálom.

Nekem igazából twitch nézésre, meg sorozatra kellene csak valami tv okosító...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#68143) Dashes válasza KTU (#68141) üzenetére


Dashes
őstag

LE?

(#68144) cadtamas válasza motoflug (#68135) üzenetére


cadtamas
tag

Nekem ilyen van.
Király cucc.
Haj és szakállnyírásra egyaránt.

(#68145) KTU válasza Dashes (#68143) üzenetére


KTU
addikt

Amlogic S905/S905X/S912 topik.
LE = LibreELEC [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68146) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Látom, nemrég volt Aliexpress-es kérdés, de azért én is bedobnám a "saját" parámat!
Egy haver hugának rendeltünk egy pulcsit!
De nem értem a trackingben mi az, hoyg már másodszorra írja,eltérő dátumokkal, hogy célországba elküldve! :F

JÖn ez szépen, csak eddig mondjuk hajón volt, most meg repülőre rakták? Or what? :F

Magyar posta:

Global:

A saját áruimnál türelmesebb, nyugodtabb szoktam lenni, de az ilyen ismerősöknek rendelt cuccoknál mindig ver a víz :((( Lassan azt hiszem be is fejezem ezt a másnak rendelést, mert szívességből utálok idegeskedni :(

Köszönet minden infóért :R

[ Szerkesztve ]

(#68147) solti válasza ZS3NI (#68142) üzenetére


solti
senior tag

kiderül majd nemsokára (remélem), úton van. Aliexpressről rendeltem most, svédpostával jön, ~12e volt táppal,tokkal hűtőbordával együtt.. (ezért nem banggood kivételesen).

(#68148) Chimpy válasza csadi0011 (#68133) üzenetére


Chimpy
tag

Ha az LPT kártyát CNC vezérléshez rendelted, akkor valszeg csak XP alatt és 32 bites rendszerben fog működni. Anno én is így jártam fater gépénél, ott Win 7 szépen felismerte, de hiába állítottam be bármit a Mach3 csak nem akarta kiküldeni a jelet.

(#68149) twine válasza twine (#68146) üzenetére


twine
addikt

Ráadásul még "paráztatnak" is!

Email:
"Please note the Purchase Protection of Order xxxxxxxxxxxxxxx is running out.
Dear Tibor Kovacs,
This is an e-mail notification to inform you that The Purchase Protection of Order xxxxxxxxxxxxxxx will end on 2016.11.24 16:51.

1. If you are satisfied with the items you have received, then you can click ‘Confirm Order Received’.
2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute ’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.
3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact the seller directly or click ‘Request to extend Purchase Protection’ to ask for the seller’s approval.
Please note if there is no action taken within Purchase Protection, your order will be automatically finalized with payment released.

Sincerely,
AliExpress.com
2016.11.21 16:52"

:(((

MI tévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#68150) Real_Necro válasza twine (#68149) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igyál egy sört és nyugodj meg. ;)

Ha holnapig nem jön meg, választod a 2. vagy 3. pontot. (én a 2-t preferálnám)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.