Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68113) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Bocsánat a kései válaszért, csak Amerika kapitányt néztünk... :)

Nos, a teljesség igénye nélkül... Van kettő ilyen Maverick-ünk, én ezt azért szeretem, mert így egyenlő feltételek vannak biztosítva mindkettőnknek... Van még valami hasonlóból is kettő, de azt nem szeretem, mert elemesek, az jó benne, hogy nem kell lövésenként felhúzkodni, viszont az már nem, hogy ha bekapcsolod, akkor folyamatosan búg, így eléggé lehet hallani, ha jön az ellen.

Az én kedvencem ez a revolver volt, azonban a heves csatározások során ez egy-két nap alatt kilehelte a lelkét. Nagyon sajnáltam, mert erőset lőtt, de mellette csodálkoztam is, mert egyik se tört még el soha, pedig, mint mondottam volt, nem kevés ilyen fegyver van itthon... Halála óta EZZEL a géppisztollyal megyek, sajnos ez is elemes, berreg, cserébe nem kell felhúzni. Ráadásként, ha kifogytam, ugyebár lekapcsolom, hogy addig se berregjen, erre a fiam előmászik és betámad, de sajna a kis kalóz nem tudja, hogy ehhez van 2 "bomba", amit kézzel kell pumpálva kilőni, ezt mindig megszívja! ;]

Fiamnak ez a számszeríj a kedvence, kézzel húzós és iszonyatosat üt, ha homlokon talál. Szerintem az egyik legmesszebbre visz. Szerencsére "csak" négylövetű...

Remélem meghoztam a kedvet... :)

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.